• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Tak kdyby z toho furtpracování bylo více peněz, tak bych asi taky chvíli držela. Ale má furt stejně, pže firmu založili letos, takže makají a makají a makají, aby se jim to aspoň příští rok vrátilo, pže náklady jsou vysoké :frowning2: takže tak no :unamused: tak jsem z toho taková špatná. Peťa ale taky :frowning2:
18. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Miso-jj tuhle kalkulacku jsem mela ulozenou taky,mozna jeste mam-ale jak vidis u me je to stejne jedno.Pac jsem jak kobylka :frowning2: :confounded: :angry: :angry: Ale uz jsem byla u vyhlaseneho internisty a spec.na hubnuti tak snad mi pomuze :wink: :wink: Rikal at se nebojim ze to zvladnem,nasaduime dietku a bude-podle krve,4.12.k nemu jdu znovu tak snad uz budu vedet vic :slight_smile: :wink:
To jsem zase rozeslala meil :grinning: :grinning: :grinning: Me teda fakt nechutna ale mam rada morskou stiku atd.....
18. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Aha, tak to zkusím, Renčo, taky někde kouknout, jestli nemají. Rybárnu Tu nikde blízko nemám, tak mrknu v Tescu, Albertovi nebo Kaufu. Musím si někam napsat ta jména.
18. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Renci-to taky neznam tohlento teda :frowning2: :confused:
ajo-jj je to blby no teda kdyz neplati-to my si alespon polepsime-teda ted uz zase ne pac mam o 4000kc mensi materskou tak asi tak :confounded: :angry: :confounded:
18. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Dneska mě oslovily u nás v herničce, jestli jim nechci vypomáhat jako služební maminka :slight_smile: tak v úterý od tří do půl šesté budeme mít s Klárkou premiéru :grinning:
18. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Renčo, já díky za článek :wink:
Ta kalkulačka je super, jedu druhý týden a dvě kila dole a teda 3x v týdnu jezdím na rotopedu.....Zaregistruj se na E deníku, tam se Ti bude jídelníček a kalorie ukládat a můžeš sledovat víc věcí, např.úbytek hmotnosti, zvlášť příjem tuků, kalorií, bílkovin.....
Já jsem i teda vyřadila bílé pečivo, jím jen ty křupavý chlebíky a nebo ty tmavý žitný chleby, fitness sýry, jím 6x za den, nejím smažený..a je to znát, v džínech mám už dost vůli :sunglasses: no a samo nejím čokoládu, sušenky!!!!!Jen malý kousek např.buchty, závinu, toť vše, ze sladkýho!!!!

Jé Ani, to budu držet palce s tím hubnutím!!!!!!!!!!!!!!!
18. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
No, oni si platí vlastně sami sobě, že. Ale jelikož teď přes zimu toho moc nebude, zadavatelům kolikrát trvá než zaplatí a náklady na rozjezd jsou opravdu vysoké, tak si nemůžou dát tolik peněz, kolik by si vlastně za ty hodiny a hodiny práce, kolikrát dlouho do noci, zasloužili. Tak snad příští rok už bude lepší.
autor
Ajo-no vidis hned jsi dostala dulezitou funkci :wink: Budou Ti za to platit? :wink:
Júúú, Míšo, ty jsi dobrá. To bych nezvládla...bílé pečivo miluju, smažené mám rádi třeba sýr, řízky, cuketu a tak, čoko zbožňuji :sweat_smile: buchty pečeme furt...takže bych byla v pr... :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Ajo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry:

Miso-taky drzim moc palecky at Ti to jde.ja uz jsem to vzala pres Dr.pac doufam ze kdyz budu pod dohledem tak mi to snad pujde.Ja mam prave rada sladky no :angry: :angry: :angry: :angry:
V patek jsem mu volala pro vysledky ale musim asi jeste jednou pze jak beru ty AD tak by to mohlo nadelat pry paseku tak se pak podle toho ta moje dieta bude odvijet :slight_smile: :wink:
18. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ani, myslím si, že ne. Měla by to být dobrovolná organizace. Spíše nebudu platit za využívání herny. Tak aspoň spojím příjemné s užitečným, stejně jsme tam teď pečené vařené. Jen budu muset odpo Klárku probudit dříve, papat pak bude až tam, ať tam stihnu být na otevíračku. Ale to jedno odpo nás nezabije.
Později podle potřeby, můžeme hlídat i dopo.
18. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
ajo-tak hlavne Ty to vubec nepotrebujes a a taky teda ty jsi opravdu vsezravec tak by to bylo hooodne tezky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne ze by to Misa teda nejak extra potrebovala-ale kydz se bude citit lepe tak prec ne ze :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Jasny Ajo-ja taky u nas vedu pro deticky Klubicko a nikdo mi to neplati-ale stejne bych tam chodila tak procne.S uklidem mi pak holky pomahaji takze pohoda :grinning:
18. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
No jo, Ani, je to prostě rok na hofno :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to bysme rádi druhé mimi, ale teda nevím, kdy ho vyplodit, když je Peťa furt v tahu :frowning2: :frowning2: :frowning2: no a za další má Peťa furt strach, že nás pak neuživí :unamused: a že máme jen 2+1 a že on nechce být ve čtyřech v tak malém bytě, a že OV je pro něj daleko od všech staveb, a že by se nejradši odstěhoval atd atd atd :confounded: takže se na to snažím teď nemyslet, pže třeba v tom stěhování má fakt pravdu, bylo by to tak pro nás všechny nejlepší. Ale mi se taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak nechce z domu :cry:
18. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
No já jsem hlavně žravec přesně těch věcí, co by se měly vyřadit z jídelníčku :sweat_smile: takže pak bych logicky scípla hladem :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ani, tak to budeme mít podobné. Akorát ty asi složitější, pže pro děti vymýšlíš nějakou činnost ?
18. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
Malá už mě tady šmíruje skrz pootevřené dveře :slight_smile: odpo se chystáme do Sparu, nějak mi došlo spoustu věcí, tak musíme doplnit zásoby, pže než dojede taťka, tak by tu umřely hlady i bakterie v ledničce :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Zítra jdeme na to očko. Bojím bojím. Snad to pak nebude mít nějaký těžký průběh a zvládne to v poho.
18. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Aji-jj urcite zvladnete neboj.a na praseci chripku nemysli prosim Te :wink: :wink: :wink:
Jj,ja jsem drive vymyslela ale ted prijdem,pohrajou si -jako deti,ja udelam svacinku,pak si se rikankou
VSECHNO CO ROSTE ZE ZEME,CHUTNA A VONI PRIJEMNE
SLUNICKO S DESTEM DEN CO DEN,VZTAHUJI ZRNICKO ZE ZEME VEN,
DEKUJEME ZEME MILA ZES TO ZRNKO V SOBE SKRYLA,DIKY DESTI, VODE
VYKLICILO V TOBE-DOBROU CHUT :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
U jidla musi sedet a pak si zase hrajou.No a nakonec si zaspivame a nebo zarecitujem.
Rozloucime se se skritkem,je tam takovy hadrovy panacek a rekneme si
DOBRY DEN,DOBRY DE TO BYL DNESKA HEZKY DEN
DOBRY DEN,DOBRY DEN SEJDEME SE ZA TYDEN :grinning: :grinning: :grinning:
No a tim koncime :wink: :wink: :wink:
18. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Ma tam byt vytahuje zrnicko ze zeme ven :wink: :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Aha, tak to máš podobné jako u nás v herničce :slight_smile: akorát s programem pro děti to bývá dopo. Odpo je hrací, takže budu mít veget :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
jj,tak to budes mit super a zadara :wink:
18. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
Aji, to je škoda, že z herničky nebude nějaká kačka!! :frowning2: Ale zase když budete mít vdtup zadara, tak to je taky fajn!!! :wink:
Hele já taky miluju všchny prasárny :grinning: čerstvý chlebík s máslem, buchty, hranolky, řízek :grinning: :grinning: :grinning: ale prostě musím no, před tím, než jsem začla, měla jsem +10kg jak před těhu :frowning2: :frowning2: a to je už dost, na to, že jsem 9 měs.po porodu měla jen 3 navrch, jsem se hezky rozežrala :unamused: :unamused: :unamused: chci se do práce vrátit stejná, jako jsem jí opouštěla, tak snad to za ten rok dám :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak čoko si nahrazuju sojovým dezertem s příchutí čoko...sladký si vynahrazuju Raciolkama s příchutí jablka a skořice :dizzy_face: Takže se to dá zvládat, první 3 dny katastrofa, měla jsem pořád hlad a šílený chutě, ale teď pohoda, smrskl se žaludek a zvykl si na jiný režim..já jedla dřív snídani, oběd a pak nic až večer jsem do sebe futrovala vše možný, to je zásadní chyba no :pensive: teď už to nevrátím!!!
18. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Miso-jj to je prave ze se ma jist casto :wink:
Poslu Ti meilem jidelnicek od holky co strasne zhubla-ja jsem na nej nejakm nenajela teda a to jsem za nej 200kc zaplatila :frowning2: :confounded: :angry: :angry:
18. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
Miso-tak kuk mas to poslany :slight_smile: :wink: :wink:
18. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Míšo, držím palce, ať to zvládneš a zhubneš to, co potřebuješ, aby ses lépe cítila. Já fakt vždycky obdivovala všechny, co zvládly držet dietu.
18. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Tak, jsme po obědě a jdeme se pomalu chystat do obchodu. Zatím pa pa
18. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
ahojky
tak ja dneska byla s rodinkou v atelieru..des bes..petan vsechno prorval ale nakonec se neco poradrilo..tak mame jednu rodinnou a jednu narozeninovou a jednu vanocni..budou ve stredu tak sem pak hodim :dizzy_face:

co se tyce ryb ja nemam rada dokonce ani na vanoce ju nejim..jen zridka delam pro petana pangase a pro mojeho kapra
18. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
tak u nas se spinka od ctyr. :pensive: :sweat_smile: ..nojoo, ale nic jinyho nam nezbylo, protoze jsme dnes byli na plavcu a od tama jsme odjizdeli ve 1/4 na 4. ..jinak risa uz je tam jak ryba ve vode. :dizzy_face: ...krasne sam obruckovava bazen, i se umi houpat na nozickach a odrazit se. ...fakt parada, jak vidim ten vyvoj ...a hlavne je ve vode stastnej a vzdycky se tam tesi. :wink: :dizzy_face: :sunglasses:

Miso, teeeeeda, ty ses dobra s tim hubnutim. :wink: :dizzy_face: :sunglasses: ..tak budu drzet palce, at to vydrzis. :wink: ..ja jsem zjistila, ze mne stacilo k hubnuti jen jist hodne pravidelne a vypit hodne neperlivy neslazeny vody a trochu pohybu a hned sla kila dolu ...a to jsem teda nemusela omezovat typ potravin. ..ze jsem si klidne dala smazak a hranolky ...ale proste toho muselo bejt min a ne hora a jeste nasup. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale ted jsem nejaka lina s tim zacit. ...jeste jsem nedostala do sebe ten spravnej impuls :unamused: ..i kdyz teda pohled do zrcadla by mel bejt. ..no nic, uvidim, jestli nekdy zacnu :confused: :sweat_smile: :sunglasses:
a ta prace opravdu uz vypada fakt takhle blbe...??? :confused: :frowning2: ...uz mas vyjadreni ze ne a nebo se zatim jen neozvali a tim usuzujes ze ne?? :confused:

Ani, tak vidim, ze rybka (pangas) je vyresen. :sunglasses: ..no jsem rada. ..jinak ja si rybu pamatuju ...si ji presolila, ze..a si z toho byla nestastna, ze se ti to normalne nedeje, ze? :wink: :grinning: :grinning: :sunglasses:
no mne pangas nijak nevadi, ale ani ho nevyhledavam. ..radeji si dam lososa ..kdyz ho maj nekde v akci, tak ho koupim vic a dam do mrazaku :wink: ..takze risovi vetsinou davam ten ..ale taky jsem si rikala, ze bych mohla dat nejakou jinou rybku. ..jeste budu muset znovu precist, ktery ze rybky to kupuje renca ...dobrej tip. :wink:

Adel, jee, foteckyyyy. ..tak aspon ze neco vyslo ..tak doufam, ze se pak s nami podelis a fotecky nam ukazes. :wink: :dizzy_face:

Ajo, s tou hernickou to mas dobry. ...tak budes mit aspon vyreseno, co s klarkou a ta si hezky pohraje :wink: :sunglasses:
18. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Adel, na foto se těším :dizzy_face: Taky jsem chtěla, ale prachy...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Hani, jj určitě stačí se nepřecpávat...já se taky hodlám vrátit na jezení všeho, ale až bude váha pod 70, což je ještě 5kg :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: to je super s tím plavčem :dizzy_face: :dizzy_face:s prací to vidím vážně blbě :frowning2:je prostě stop stav a nikdo neví, do kdy :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:mohou se jen vracet ženský z mateřský, jinak se nesmí přijmout ani noha :pensive: :pensive:

Ani, dík, jdu juknout :sunglasses:

A díky všem, co mi drží palce :grinning: taky mi to dlouho trvá, než se rozhodnu, ale když se rozhodnu, tak za tím trvdě jdu...
18. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.