• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hm, to se nedivím, že zhubla, když nic nežrala :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: nejí ani těstoviny ani rýži..to já jím, sice málo, ale jo, vynechala jsem jen knedlíky.A nemá tam vůbec ovoce :confused: :confused: :confused: :confused:
18. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
Miso, to je fakt blby :rolling_eyes: :frowning2: ...ale kdo mohl tusit, ze prijde takovahle krizova doba. ..skoda ze to prislo takhle tesne pred nastupem. :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...i kdyz jestli jsem slysela dobre nedavno ve zpravach, tak by se melo pomalu dostavat z krize, tak snad se to i ve farmacii zlepsi a vezmou te driv jak ve trech letech danika. :confused: :wink: ..myslim, ze jakykoli mesic driv bude dobre. :sunglasses:
jinak ..jeeee, co bych dala za 75. :dizzy_face: :wink: :sunglasses: :sweat_smile: ...ale tu svoji lenost ne. :sweat_smile:
18. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
Hani-jj presne byla presolena a jeste mi to predhazoval Zdenda :sweat_smile: :confused: :confused: jen si ted nejsen jista jestli nebyla slana ta br.kase ale mozna oboje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No aj uz ten impuls mam tak doufam ze pod tim dohledem se i k necemu dokopu :confused:
Adel-chudera Petulka.Tak hlavne ze jste zvladli alespon neco :wink:
18. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
miso..no ja mam 3 temata nakonec jsem si vybrala jen po jedne fotce od kazdeho + 1..tak 4 foto co me udela + cd + posta k nam 380..tak to neni moc ne?ja si to doma naskenuju a udelam si jich vic pro rodinu..tak to vyjde levnejsi

ani..no chudak a co ja ..jsem byla spocena az na riti :grinning: :grinning: abych nekde uderzela ale tak pani je zvykla :grinning:
18. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak u nás se spinká, byla dnes nějaká grogy.... snad už nezačala ta reakce na očko :confused: Zítra to bude devátý den, což jsem četla, že se většinou reakce dostaví :frowning2:...... jáááá nechcíííí aby měla horečky a byla osypanáááá :frowning2: Já chci aby nebyly žádný reakcéééééééé!!!!!!

Ale sehnala jsem dneska tu opičku. Hurááá, sláváááá, konečněéééé: ALe dalo to práci. A ani nebyla drahá, jen dvě stovky a ksichtík má super, je taková celá muchlací měkoučká a navíc má na ručičkách a nožkách suché zipy, takže ji bude moci Maruška nosit kolem krku :slight_smile: A je docela velká, ale lehoučká... no prostě se povedla, sláva :slight_smile:

Jdu vás dočíst.
18. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Renčo, neplaš mě :confused: my jdeme na to očko zítra :confounded: takže zítra chci slyšet, že Marušce nic není a zvládla to úplně perfektně :wink:

Super, že se opička podařila sehnat. Já budu muset Klárce sehnat taky, pže jedna holčička v herničce má takovou fajnou chlupaťoučkou heboučkou opičku, co je na baterky a smíchy se kutálí po podlaze...no a Klárka jí ji furt brala a že chce taky. Hm, tak musím mrknout u nás do hraček.
18. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Míšo, s tou prací je to škoda. Tak snad se to brzy umoudří a budeš moct nastoupit.
18. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Adel, na fotečky jsem zvědavá. Tak je nezapomeň ve středu dodat :grinning: škoda, že se tam Petříkovi nelíbilo. Ale tak co, hlavně, že se nakonec fotky povedly.
18. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Aji, díky :slight_smile:

Adelko, to je krásná cena!!!!!No jo jiný kraj, jiný mrav, tady v Pze dám za focení s dětmi min.1500,- asi za 10 fotek + CD :angry: :angry: :angry: :angry:
18. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Míšo, teda, to jsi dobrá!!!!! Tak to gratuluju k úspěšnému hubnutí!!!!! Já chci takýýýýýý!!!!

Adélko, to je škoda, že focení Petřík proplakal :frowning2: Já právě nikdy u profi fotografa s Maru nebyla, bo jsem si říkala, že je nepředvídatelná a netuším, kdy se jí něco přestane líbit a postaví si hlavu a bude trucovat a békat. Ale profi fotky bych fakt brala. Moc se mi líbily ty Aji a Klárky, jsou v takovém jiném stylu, než jsou tradičně na netu vidět. Jakoby "nebeské, andílkovské" :slight_smile: No, neumím to pořádně popsat :slight_smile: Už teď jsem zvědavá na ty Tvoje fotečky- Ráda se pokochám :slight_smile:

Aji, tak to bude zajímavé, vést odpoledne v MC. Já pořád s Májou v žádném nebyla. Ale chystám se :slight_smile: S kámoškou jsme objednali lístky a balíčky na Mikulášskou, co právě jedno zdejší MC chystá, a chceme začít chodit. ALe kvůli mému nástupu do práce budu moct jen jednou týdně a to odpoledne. ALe i tak si myslím, že to bude pro zpestření stačit.

Jiank holky ten ostroun i mořský ďas májí typickou chuť mořských ryb. Když mi Patrik poprvé ďase koupil a uděla ho jen po přírodnu, říkala jsem fůjjj, co je to za blivajs. ALe pak jsem si ho připravila podle svého . zapečeného s bramborem, bylinkama, sýrem a šlehačkou a je to fakt pochoutka, po které se hned zapráší :slight_smile: Já totiž nijak extra mořské ryby nemusím, třeba po makrele zvracím (a to ji s chutí sním a po půl hodině, max hodině je chuděra v záchodě). Nevím proč to tak mám, něco ta makrela obsahuje, co mi nedělá dobře. A třeba lososa taky nevyhledávám, nechutná mi. Jsem v tomhle divná. Naopak sladkovodní mám moc ráda. Kapra na všechny způsoby, sumce, uzeného tolstolobika, pstroužky na másle :slight_smile: To je mňamózní. Akorát ty kosti, no :frowning2: Proto je ten pangas pro mě dobrou alternativou, když jíme s Maruškou. ALe říká se, že mořské ryby jsou zdravějšík bo obsahují ten jod, který sladkovodní nemají. A ten ďas i omega3 mastné kyseliny, což jsou super pro vývoj mozku, hlavně u dětí :slight_smile:

Jinak jsem zkoušela i žraloka a teda taky mi nechutnal, přitom to nebylo typické rybí maso. Spíš hovězí, ale nechutnalo mi. Asi jsem ho nepřipravila tak, jak se má, no... na ryby to chce odborníka :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Adel-jj ta cena je fakt super-u nas to je taky strasne drahy :frowning2: :frowning2: A uz se taky tesim na fotecky :wink:
Tak a ja valim spat-rano mamr brzy budicek-ale jeste juknu kdo vypadne v Dome snu :wink: Sice to nesleduju-ale tohle zkouknu :wink: :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Já se pro dnešek loučím, nějak se mi zavírají oči. Asi dnes divnej den či co, a přitom bylo venku tááááák krásně a užila jsem si to. Ale postýlka voláááá.

Dobrou a klidnou noc, pohlazení prckům :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
Cena za fotky je pěkná. My daly za ty naše 1650,- a máme jich 14vyvolaných + CD se sadou v jpg na posílání mailem a v tifu pro případné další použití jako na kalendáře a tak. Takže taky žádná levnota. Ještěže je to jednou za rok :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
Renčo, on člověk dopředu moc neví, jak se to batole na focení zachová. Jsem z toho taky měla strach a nakonec odtamtud malá nešla skoro dostat. Asi to bylo i tím, že to probíhalo formou hry, nikam nespěchala a bylo to u ní doma v baráku. Klára byla nadšená a klidně by se fotila ještě další hodinu. Takhle jsme tam byli cca 2hoďky. Každopádně to stálo za to. S fotkami si opravdu hodně pohrála a výsledek je úžasný. Teda aspoň si to myslím :sweat_smile:
...děkuji za pochvalu.

Na to naše odpo v herničce se těším. Sice tam býváme často, ale tohle je něco jiného.Tak snad nám to bude pasovat. Je tam fajn parta. Teď jdeme poprvé v sobotu i s Peťou, aby viděl kam chodíme a jak to probíhá. Odpříště už může v sobotu chodit sám s malou a já budu mít dopo klid na vaření a úklid. To tam teď zavedli nově, tak snad bude zájem.

Mikuláškou máme v herničce taky :slight_smile: 1.12., musím taky koupit nějaký balíček. Jsem zvědavá, jak bude Klárka reagovat na čerta. Normálně je miluje.
18. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ty rybky v obchodě okouknu a nějakou teda zkusím. Lososa mám taky ráda. Tak bych mohla v nějaké akci kousek koupit, ať teda vyzkoušíme i něco jiného než pangase.

Hani, jak děláš lososa ?
18. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
Všem přeji dobrou noc :dizzy_face:

Já jdu ještě šmejdit na netu :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
prvni :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
tak u nas noc dobra

miso,ani....njn az sem v lete dojedete na prasatko ja vam to vsem domluvim..je to za pusu..fotky ma pekne me se moc libi :dizzy_face:

aji..tolik penez :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

renco..no byl spis mooooc protivny i urvany a nechtel nic delat ale tak neco mame :grinning:
petan uz ma dneska 10den po ocku tak to vypada ze pohoda :dizzy_face:
19. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
AHoj holky!!!

Adelko, my máme dnes devátý den po očku a zatím dogrý. Ale klidně se reakce mpže dostavit až dvanáctý den.... říkala mi dr. 6 - 12 den, takže pořád ještě v klidu nejsem. Ale dávám homeopatika, probiotika a vitamíny, tak snad to bude O.K.
19. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojky

Adel dobrá, tak v létě nám to domluvíš :sunglasses: :grinning: :grinning:

Holky o jakém očku tu mluvíte???To je to se spalničkama a spol nebo jste dávaly Prevenar?????

Renčo, díky za tip na rybky, taky zkusím sehnat...já jsem na tom s rybama jako Ty :sweat_smile: tak ještě pstruha jo, ale např.kapra teda nemusím, makrelu taky nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahojky holky, tak my jsme meli dnes akcni dopol. ...v 8:30 jsme meli bejt na ocku prevenaru ...tak risa orval vpich ..prvne. ...ale pak byl hned v poho ..jen kdyz si vzpomene, ze dostal dobance, tak se snazi zacit bejt protivnej, ale jinak jak no to nemysli, tak je v poho ..jinak u nas muzou bejt reakce ode dneska az 3 dny. ..tak snad to bude dobry :confused: :wink: ..pak jsme jeli do C&A ..jsem risovi koupila zimni kalhoty, ale byly mu pres hrudnicek uzky, tak jsem je vratila a chtela se podivat jestli nebudou mit o cislo vetsi, ale bohuzel ...na zimni kalhoty vubec nemyslej..? ..maj tam miliony bund ale kalhoty asi 5ks pro vsechny velikosti a 98 zadna :unamused:
...a pak jsme jeli do zdravotnickejch potreb nechat udelat vlozku do bot risovi ..tak budou pristi patek ...a pak jsme se prosli kousek po nabrezi ...a nakonec na pul 12 sli s radkem na obed, jsme byli kousek od nej. ..tak pak jeste po obidku se byl risa k nemu do prace predvest. ..tak byl nastesti sladkej a lital tam jak pominutej. :wink: :sweat_smile: :grinning:
ted si hraje na gaucii s autama a pujde za chvilku spat. :slight_smile:

Renco, risa co si pamatuju nemel zadnou reakci na ten priorix-tetra. :wink: :sunglasses: ..mozna byl trochu protivnej, ale to je obcas i kdyz neni ockovanej ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

Ajo, risovi ho delam varenej. ...osolim vodu, dam do ni trochu masla, asi 3 kulicky pepre a trochu vymackam citron a kdyz se voda zacne varit, tak tam dam ten platek lososa a jen co se zacne voda varit, tak vypnu a necham pod poklickou ...a asi za 15min ..vetsinou jen co se dovaraj brambory jeste jednou necham dojit do varu a pak vyndavam ...a je dobrej. ..jinak nam delam klasicky na maslicku jen osolenej, aby vynikla jeho chut. ..mnam ..mam ho rada. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja treba nemusim moc kapra. ..ale pstruh ...to taky muzu. :dizzy_face: :slight_smile: ..ale prave kvuli kostem je to pro me vzacnost a moc si ho nedavam.
19. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne slunecne dopoledne :wink: :slight_smile:
Adel-jj jasny domluv nam to uz se moc tesim :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak ja uz Ondru spat nedavam pac jsem zjistila ze pak v noci opravdu starsi jako dnes tak ma smulu-ale vubec mu to nechybi :wink:
Dnes cekame navstevu-Stepova kamose ze skolky s maminkou a malim Davidkem.Tak jsem udelala mini chlebicky+upekla svestk.kolac.Za chvilku jdeme s Ondrou ven jen co dopere pracka :wink: :slight_smile: Povesim to a krasne to schne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Dopo jsme byly u dr na kontrole a pak malou teda naočkovala. Ta kupodivu ani nepípla :confused: to asi proto, že měla slíbeného Kinder hrocha, když nebude plakat :grinning: reakce prý může být 9-12 den, tak uvidíme. Snad žádná velká nebude. Akorát teda Peťa si má prý koupit roušku, pže je nachlazený a první tři dne po očku by neměla Klárka přijít do styku s bacilem. Hm, tak nevím, no.

Renčo, co dáváš za homeo, probio a vitamíny ?
19. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Adel, jo jo, pálka to je. Ale potřebovali jsme mini 12 fotek kvůli kalendářům. Ještěže aspoň ten výsledek je fakt perfektní, jinak bych teda byla nasr...Příští rok bysme k ní zase chtěli. A až budu těhu, tak bych šla ráda nafotit bříško :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Hm, malá už tu straší. To si teda dneska moc nepospala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Hani, díky. Jak uvidím lososa v akci, kousek koupím a zkusím :slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Holky, tak já si byla lehnou s Májou po obědě, pže mám migrénu jak prase... teD už je to teda lepší, ale pořád to cítím, takže nevím, co se mnou :frowning2: No a koukání do PC to ještě zhoršuje, takže jen dopíšu jednu zprávičku a mizím.

Aji, homeo dávám Thuya occidentalis 9ch. každý den od očko 5 kuliček rozpustím v trošce vody, po dobu 10 - 14 dnů po očkování. Probiotika laktobacílky. Vitaminy - multi-sanostol (není doplněk stravy, ale léčivo). Jinak jep rý ještě dobrý nějaký vitamín C v čisté práškové formě z DM.
19. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jo a kdosi se ptal o jako očko jde, tak my byly minulé úterý na první dávce Priorixu tetra.

A už jdu. Papa. Když tak večer mrknu, jestli mi brufen s kafčem zaberou.
19. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahojky zase jsem nějak 2 dny nestíhala,včera jsem rozepsala příspěvek, ale než jsem ho odeslala, tak jsem musela jít něco udělat a bylo to, už jsem se k tomu zpět nedostala.

Včera jsem měla lítání po uřadech, snad jsem vše vyřídila, až na porodné, bo to mi paní nechtěla už v Brně udělat, že mám přestřihlou občanku a papírek s jiným trv. bydlištěm, což by mi ani nevadilo, kdyby byla ochotná mi najít adresu nového kontaktního místa v Prostějově, kam spadáme, ale milá uřednice mi na to řekla, že se mám pozeptat po vesnici, kam oni chodí...no to je informovanost našich uředníku...já nevím, fakt tam na tu socku chodím minimálně, prakticky jen pro porodný a rodičák a vždycky narazím na takovou pipinu...už pemýšlím nad stížností na MPSV pže na tomto kontaktním místě jsem nikdy nic nevyřídila, nebo vyřídila na 10 pokus až když jsem se protekčně dostala i vedoucí oddělení... tolik nezaměstnaných je a tam seděj takový neschopný ženský, bych je vyházela z fleku...

Koukám že opět rybaříte... já ryby tak nějak na půl...kapra nesnáším a větší sladkovodní nemusím, když je nějaká menší rybka tak to jde, dál nejím makrelu (bo je na mě moc slaná) a lososa(ten mi přijde jako kapr, rozblemcanej)...mám ráda tresky a tak...a sardinkovou pomazánku, nebo sardinky či tuňák na chleba, tuňákovej salát miluju...pangas mi docela jde, ale není to něco, po čem bych se mohla utlouct:grinning:

ty voe ted v TV říkají jak náklaďák přejel holčičku :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: , to je hrozný, bych se zbláznila...to je den co den něco, ta malá beruška s prasečí chřipkou v nemocnici atd....broučci malikný, já je musím před vším ochránit....když jedem pokaždé někam tady okolo brna po rychlostní tak čumím jak ty lidi hazardujou, nejraději bych si vyvěsila na zadní sklo obr transparent že vezu děti....

fotečky se mi líbí, ty Ajiny moc, taky bych chěla, ale až bude vládík až bude pást koníky...

no sotva jsem napsala pár řádek tak vláda se vzbudil a vzbudil i janinu tak zas musím....papa
19. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Renčo, díky. Thuju jsem měla pro Kláru po porodu, aby se jí lépe vstřebal ten hematom, co měla na hlavičce. Možná ji ještě doma najdu. Vitamíny nějaké máme, tak snad budou postačující :slight_smile: a probiotika jí teda koupím.
19. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.