• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Šmarjá, ještě že zprávy nestíhám :frowning2: to je teda fakt hnus :frowning2: člověk si ty malé prťata vypiplá a pak tohle :cry: radši ani nemyslet..

Jani, vy byste ty fotečky taky měly pěkné :dizzy_face:
19. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Já to ve zprávách slyšela :angry: bylo to na PŘECHODU :angry: :angry: a šla holčina na zelenou, přejel jí náklaďák....Petr říkal, že by toho řidiče zabil, být to naše dítě..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
holky, ja si taky ted tolik uvedomuju a porovnavam ...co kdy by to bylo nase dite ...strasny. :astonished: :frowning2: :frowning2: ..bych se zblaznila. :confounded: :frowning2: :cry: ...takze lituju uplne vsechny rodice, kterym se stane cokoliv spatnyho s jejich ditetem. :frowning2:

a jinak co se tyce nehod na silnici, tak pokud nekdo nekoho zabije na silnici a je pod vlivem alkoholu nebo drog, tak bych tydle lidi neodsuzovala za zabiti ci ublizeni z nedbalosti s nasledkem smrti, ale za vrazdu. :angry: :angry: ...protoze tim ze si nekdo sedne za volant v tomhle stavu je uz pro me samo osobe pokusem o vrazdu. ..a kdyz nekoho prejede a daj ho zavrit na 2 roky. :angry: :confounded: ..jaky je to zadostiucineni pro pozustaly?? :pensive: :cry: ..tim davaj jen najevo ..jen si jezdete ozrali a zabijejte, protoze za to zadnej trest nedostanete. :rolling_eyes: ...co jsou 2-5 let zivota ve vezeni (a to te po pulce trestu muzou pustit za dobry chovani) ...proti tomu ze jste kvuli ozralovi/fetakovi prisli o svyho blizkyho...?? :astonished: :angry: :frowning2:
19. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
ahojky..
tak petan spal do 17h tak jsem zvedava kdy pujde vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to s tou holcickou me moc mrzi je to hrozne :angry: :angry:
19. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
Tak jsem si odskočila na hoďku s kámoškou na kafčo :dizzy_face: v osm jsem byla doma jako na koni a našla Peťa válet se na posteli a Kláru skákat vedle :angry: a to dostali příkaz, že o půl osmé mají jít spát :angry: ale mladá slečna prý řvala jak tur a nechtěla si jít lehnout. Takže jsem ji uložila a teď jí tam Peťa uspává. Normálně už teď dávno spinká.
19. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
S tou holčičkou jsem to teď četla na netu. Bobeček osmiletý :cry: to je taaaaaaaaaaaaaaaaaak nespravedlivé :cry:
19. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Holky tak ja jsem se pred chvilkou vratila z pohotovosti.Ondrovi opet pichali ucho,leve :confounded: :fearful: :confused:
Brecel,chytal se za nej a rikal boli au tak jsem radsi vyrazila.alespon ze jsem to stihla nez mu to ruplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Dr,rikal kdyz jsem se ho ptala jak je to mozny kdyz ma venku mandle a mel grometu ze se to muze stavat,jen krcil rameny a za z toho pry deti vetsinou vyrostou :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ma pry hodne zdurely mandle-tak mam obavy aby nas jeste neposlala na krcni-by mi uz hrablo asi :confused: :rolling_eyes: :fearful:
19. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Tak vás jdu kapku dočíst :slight_smile: my jsme měli po dlouhé době opravdu príma den - den bez vztekliny a já jsem si to táááááák užívala! Odpoledne jsme byli v herničce, takže trochu rozptýlení a pak jsem k večeři upekla lorrainskou quiche (takový slaný sýrový koláč), takže tím jsme to už jen završili a byla maximální spokojenost. Dokonce si i řekl, že chce na nočník, což u nás bývá vždycky jen moje starost, abych to v intervalech hlídala....tak třeba se to taky za těch xxxxx měsíců tréninku naučíme :slight_smile:

Aničko :frowning2: ten Ondrášek má ale smůlu - nevztahuje se na něj nějaké extra očkování, když na ta ouška tak trpí???? Snad je mu už líp, chudáčkovi....
19. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
jo a musím se pochlubit - výsledky z tripple testu mám negativní....trnula jsem dost :wink: ale naštěstí je to v pohodě. Tak snad budeme mít zdravého kloučka :wink: nebo holčičku????? :grinning:
19. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
tal u nás se ještrě neespí...kua a jen co si sem sednu tak začne Jana vymýšlet nebo Vláďa brečet, já se z toho zblázním.... tak zase jdu už tady asi mikdy nepokecám :angry: :angry: :angry:
19. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
jani :sweat_smile: no jo, tak třeba za chvíli :wink:
U nás se spí už od 8.15......máme usínací lampión, ten vždycky na chvíli rozsvítíme a Jíra z toho má Vánoce :wink: každej večer si o něj říká :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
jdu do vany a dneska snad po půl roce dojde na jednu nedočtenou knížku...snad si ještě vzpomenu na ten název a najdu ji na poličce :grinning:
19. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit, Honza má dnes i zítra dovolenou, tak pořád někde trajdáme a na net není čas :wink:

U nás už se nočníkuje o 106, holky už si sedají samy, kdy se jim chce, a já to nemusím hlídat, dneska dokonce se Lidunka sama od sebe vykadila do nočníku, takže super :dizzy_face: semtam nehoda, když si hrají a zapomenou, ale dneska třeba šlo všechno do nočníku (krom jednoho Aniččina bobku :grinning: ). Navíc mají většinou i po odpoledním spaní a ráno suchou plínu a chtějí hned na nočník, takže z toho máme všichni obrovskou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Trošku jsem dočetla, ale je toho moc, tak aspoň na něco zareaguju :wink:

Aji, to je super s herničkou, taky bych brala nějakou takovou zadarmo brigádku (i za peníze) :grinning:

Aničko, chudáček malej, tak ať je brzo v pořádku, to je furt trápení, chjo :frowning2:

Terko, fajn, že jste si užili den a hlavně že je mimísko v pořádku! :wink:
19. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
Míšo, klobouk dolů před tvým hubnutím! To chce fakt silnou vůli, a tu já teda nemám, já klidně zbodnu o půlnoci čokoládu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Renči, díky za tip na rybky, taky vyzkoušíme! Zatím holky jedí jen pangase a občas lososa :wink: A super, že jsi sehnala opičku! My jsme dneska koupili holkám vaničky s nočníčkama a koupacím příslušenstvím pro panenky a nějaký dětský hudební nástroje:dizzy_face:

Ještě holky dík všem za tipy na Chytré pero, už jsem ho objednala :wink:

Jani, ty si teda užíváš na těch úřadech, to vyřizování ti teda vůbec nezávidím :unamused: Jinak jsem koukala na fotky a Vládík je moc pěkný miminko! S Janinkou jim to moc sluší! :dizzy_face:

Hani, fotečky z oslavy máte super! :dizzy_face:

Tak a už nevím, co jsem ještě chtěla :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
Teda, Ani, to snad už fakt není možné :frowning2: přece ho ta ouška nemůžou pořád tak trápit :frowning2:
19. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
Teri, super, že triply vyšly negativní. Gratuluji :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
Kris, taky bych uvítala, kdyby měl Peťa dovču :unamused: to máte super, že si můžete užít prodlouženého víkendu :dizzy_face: tak snad se dočkám aspoň před svátky. Tam už by měl mít volno i Peťa.

A holky jsou teda šikulky, že už tak pěkně nočníčkují. Klárka furt prd :confounded: sedne si a vydrží tam sedět do aleluja, ale nic tam nevytvoří :confounded: připadá mi, že ji ještě neseplo to, že co pouští do plenek je to, co má pustit do nočníčku :confused: minule mi počurala několikrát koberec :angry: pak to pustila na puzzle a pak si teprve sedla na nočník a zahlásila, že jde čurat :angry: samože tam prd pustila, když mezitím počurala vše ve svém dosahu :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
Aji tak snad aspoň na ty svátky si Peti užijete, četla jsem, že to nemáte teď jednoduchý, tak snad se jim firma brzo zaběhne a bude víc penízků i volna :wink:

Mně s tím nočníkem přijde, že jim fakt musí v hlavně něco přecvaknout, já jsem se předtím tak snažila jim to všemožně vysvětlovat, názorně to viděly u své kamarádky, a pořád nic, teoreticky všechno zmáklý, ale v praxi to bylo přesně jak popisuješ. A teď během pár dní na to přišly. Tak zkus třeba nočník úplně schovat a po narozeninách zas začněte znova, Klárka je šikulka, tak to určitě taky brzo zvládnete! :wink:
19. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
Aji, jste teď doma, nebo ve Zlíně? My asi zítra pojedem k Honzové babičce do Hlučína, ale je to tak hrozně narychlo, vymysleli jsme to teprve dneska, tak stejně nevím, jestli to klapne, že bysme se někde potkaly :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
Kris, jsme doma :slight_smile: tak kdyby jste vyrazili do Hlučína, dej vědět a můžeme se potkat, pokud vám to vyjde. Rádi vás uvidíme :dizzy_face:

Vidím, že s nočníčkem se asi nepletu :unamused: teorii má fakt zmáklou super, jen tu praxu zatím nechápe, i když to taky viděla u své kamarádky hodněkrát. Tak ještě chvilku počkám a pak to zase zkusím.

No, a s tou firmou zatím nevím nevím. Peťa už je z toho docela špatný :frowning2:
19. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz
Tak třeba to vyjde, taky bysme vás rádi viděli! Ještě ráno písnu SMS, pokud pojedem hned ráno, tak by bylo dost času se stavit :slight_smile:

Fakt zkus ten nočník na chvilku schovat, i Renča to tady myslím psala, Klárka prostě dozraje a pak budeš čučet, jak se to rychle naučí! :wink: mně se to teď radí, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

To je s Peťou blbý, snad bude líp :confused: teď to asi s prací není nikde růžový :unamused:

Ta já jdu do hajan, ráno se ozvu! :wink:
19. lis 2009 ve 23:51  • Odpověz
Tak ono by to s tou firmou ani nebylo tak špatné a dařilo se, kdyby mu nepodtrhnul nohy kamarád. Takže teď se jim z toho špatně dostává...no, uvidíme, jak to dopadne.

Nočník schovám a třeba za týden za dva už půjde v patách tvým princeznám :dizzy_face:

Jo jo, pisni a uvidíme, jak na tom budete. My se dopo budeme motat kolem baráku a odpo už by měl dojet i Peťa.
19. lis 2009 ve 23:56  • Odpověz
Dobrou Kris :dizzy_face:

Dobrou všem :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 23:56  • Odpověz
Prvnííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 07:13  • Odpověz
Tak jsem v rychlosti dočetla....

ANičko, téééda, chudák Ondrulka!! TO je až k nevíře, todleto... vždyť on je prďolka každá měsíc marodnej. A říkali dr. z čeho to má? Virového původu? NEbo prochladnutí?

KRistinko, velkááá gratulace k nočníkování!!! Holky jsou mooooc šikovné!!!!! Za chvíli odbouráte i pleny na noc a to se hned bude šetřit :slight_smile: Akorát doporučuji na noc pod holky dávat ochranu matrace a popř i ručník a deku či jEdnorázovou přebalovací podložku (ta ale při vrtění v postýlce šustí :frowning2:) Může se jim podařit se při spinkání počůrat, to se daří dětem klidně až do pěti let, tak at nemáte matračky brzy pročůůrané a zničené. Ale s odbouráním nočních plínek bych ještě chvíli počkala.... jak nebudou přes spaní tak 10-14dnů vkuse počůrané, tak bych začala zkoušet. (to jsou tedy moje praktické zkušenosti s Maru).

A už zas nevím, co jsem chtěla napsat.
20. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
Jo, už vím!!!

Tery, gratuluji k dobrým triple testům. Super, že je miminko v bříšku v pořádku!!!!!!!!!
A slaný sýrový koláč zní dobře, nechceš hodit receptík?

Jo a s tou sraženou holčičkou je to teda ¨hrůůůza. Brrrrrrr. A ještě na přechodu. DNEska je fakt o strach mít dítko. Člověk se i něj kolikrát jak dlouho snaží, pak k němu v noci vstává, utírá mu pokakanou prcku, věnujeme mu veškerý svůj čas, miluje ho nade vše a pak nějakej bezohlednej h'ňup řidič během sekundy převrátí tolika lidem celý život.
20. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Tak noc u nas dobra-asi diky tomu ze se mu s ouskem ulevilo :fearful:
Za chvilku jedu se Stepou do skolky a zrovna to vezmu k dr.pro homeopatika do nosu. :confused: :sweat_smile:
20. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc jako vzdy..
ja vam tak zavidim s nocnikem u nas se porad cura a kadi do plenek a to jsem ho vcera posadila asi vecer 4x na nocnik a ni jednou nic a tak s slezl a pochcal muj novy koberec :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

ani..chudacek :cry:
bzun..gratulace k nocnickovani :grinning:
20. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
ahojky holky,
tak jen zdravim a pak na vas dnes nebudu mit vubec cas. ...jen co mi domeje mycka, tak pojedu pro griliasovy trubicky ...objednala jsem jich 60 na tatovi 60tiny misto dortu :slight_smile: ..tak snad je budou mit. ...a pak jedu na svoje ocko nestovic a pak rovnou k nasim (bude tam prave oslava tatovejch narozek), protoze uz je to napul cesty a zbytecny se vracet do kobylis a pak zase do vrsovic, kdyz budu v malesicich, coz je fakt od nasich kousek. :wink: ..no a doufam, ze tam risa usne na velky posteli, protoze dneska vstaval v pul 7 ...jako fakt uz poslednich par dni. ...krom vcerejska kdy si kupodivu prispal, ale jinak mi to prijde jako by mel v hlave budik. ....jinak ja jsem v noci jsem spala jak dudek, ale radek rikal ze se risa v noci hrozne mlel a knucel ..tak asi to ocko ...ale byl bez revu ...to by me uz zbudilo, tak snad to nejak prezijem.

Ani, :frowning2: :frowning2: ...teda to trapeni :frowning2: ..tak aspon stesti v tomhle nestesti ...ze to Ondrulkovi neprasklo, ale stihli jste to k dr.
jinak jsem nedavno mluvila se svym spoluzakem ze zakladky ..ma dve deti a nejak jsme najeli i na tema ouska ...a oba kluci maj s tim prej problemy a prej byli taky na vsem moznym, jako ty ...a bohuzel jim to taky nepomohlo :frowning2: ..takze se to fakt asi stava, ze to nepomuze. :confused: :rolling_eyes: ..tak uz aby z toho Ondrulka vyrostl a netrapilo ho to.

terko, gratuluju k dobrejm vysledkum testiku. :dizzy_face:

kristi, teeeda, ....to je super, ze se holkam s nocnikem dari kazdym dnem cim dal lip. :dizzy_face: :wink: ...jak pise renca, tak to vypada, ze uz budete taky brzo i na noc bez plenek, kdyz jsou tak sikovny. :wink:
u nas se to zarazilo na tom, ze si nerekne, ale kdyz posadim, tak se vycura, kdyz neposadim, tak si nerekne a pocura se. :unamused: ..a kadeni teda vuuuuubec nema s nocnikem spojeny. :rolling_eyes: ..ale aspon jsem rada, ze pres ten den nejakou tu plinku usetrim a nekdy je to teda i bez nehody :wink:
20. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Miso, kdyz budem zdravi, co ct 26., ze bychom daly tu slezinu..?? :confused: :wink: ...Ani, kdyz budete taky fit a mit cas, jak ti sedi tohle datum..?? :confused: :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.