• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Tak u nass kdyz je nahatej tak se i vykaka :wink: No uvidime jak budem pokracovat :confused:
Hani-jj to by mi asi vyhovovalo :wink: :slight_smile: :slight_smile: Tak dam vedet co a jak kdyztak by jsme dorazili- :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Holky-koukejte jake ma byt pocasi :wink: Ale hlavne na tu poznamku s tema detma teda :confused: Ja uz jsem s tim Ondrou tak zblbla ze budu sledovat Bio rytmus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
20. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
http://recepty.vareni.cz/lorrainsky-kolac/ pro renču :slight_smile: ten sýr je nejlepší ementál nebo nějaký podobný.
20. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jééé, Tery, mrknu, děkujííí :slight_smile:

Holky no já nevím co to u nás před barákem tď bylo, ale kašlu jak blázen.... uplně mě pálí v krku, jakoby čpavek či co... fuuuuj. Maru je vklidu, tak nevím..... Mamka šla s námi a taky ji páli krk a kašle.. je to divný.

Hani, tak si užijte oslavuůůůůůů.

Ani, no taky jsem si říkala, že budu sledovat alespon ty rozptylové podmínky, pže někdy je to hrůza a fakt se nedoporučuje chodit ven, i když to vypadá, že je hezky. Ale vždycky se zapomenu mrknout na net na aktuální situaci :frowning2:

Jinak já zajela dnes se strýcem do Jysku a koupila jsem tam bíle komody do předsíně, měli je jen za pětistovku jednu, tak jsem vzala hned tři, ať mám konečně víc úložného prostředu, protože to tady je bída. Strýc říka., že za tu cenu bych to ani nevyrobila sama, akorát je teda ještě budu muset smontovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, třeba Patrik pomůže.

Tak jdu dát Maru spát, ještě tu lítá.... a já musím umýt hlavu, zas jdu do práce... dnes fakt naposled na dohodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to divný pocit vědět, že už jen 14 dnů doma, chjo.
20. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
tak ja jsem dneska delala palcinky s nutelou a polevka hrachova vcerejsi :grinning:
trosku jsem uklidila tak jen vytrit a muj dodelava sprchac a petan spinka tak si dam kaficko :grinning:
20. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky

Aničko, no to je teda zase pech s tím ouškem :frowning2: :frowning2: kdy to už přestane :cry: :cry: !!!!

Hani, jj na čt nic nemáme...

Terce gratuluji k triple testům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kristy, holčiny jsou teda skvělý s těma nočníkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a určitě máš pravdu, že se musí něco v hlavě přecvaknout :grinning: aby to pochopili, my taky měli teorii zmáklou už dávno a nic..a teď najednou to jde...taky jsem ráda, že jsem ho do toho nenutila a už vůbec, že jsem ho netrápila od nějakých 10 měsíců, aby seděl na nočňajzu :wink: fakt je to zbytečný je trápit, však do 3 let se těch plín zbaví všichni :sunglasses: :sunglasses:
20. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
taky si říkám, že k maturitě už půjde bez plín :grinning:
20. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak u nás je taky nádherně a vzduch asi kupodivu ok, pže se mi dýchalo normálně. Když je inverze, tak funím jak hroch. Tak jsme se s Klárkou aspoň prošly resp. projely s kočárkem. Zajela jsem do Rossmana pro Sunary, pže je měli v akci, skočila jsem do papírnictví pro kruh na adventní věnec, pak jsme stihly ještě květinářství s keramikou, kde jsem Peťovi koupila presso hrnky na Vánoce. Ještě jsem koupila vykrajovátka na modelínu, takže jsem spokojená :slight_smile:

Do květinářství pak musím skočit ještě jednou v klidu, pže tam dělají překrásnou keramiku, tak bychtam něco mohla koupit Peťově mamce na Vánoce.

Odpo musím ještě do Kaufu, ale to až přijde Peťa a bude hlídat malou.
20. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Adel, koukám, že Petřík je taky takový šikula s nočníkem jako Klárka :sweat_smile: ta se taky trefuje na koberec místo do nočníku :rolling_eyes:
20. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Hani, nezapomeň, že po očku nesmíš 3 měsíce otěhotnět :wink: to jsem si jen tak teď vzpomněla :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Já si dneska volala na výsledky stěrů a jsou ok, takže mám radost a prý se můžeme pustit do snažení se :grinning: :grinning: :grinning: takže jupí na to :grinning: :grinning: :grinning: teda, až někdy bude Peťa doma a neusne zároveň s Klárkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
ajo, to bude miminek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Miso-jj uz jsem z toho zoufala kvuli nemu prckovi :frowning2:
A Danik uz regulerne chodi na nocnik?Uz je bez plinky uplne? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ondrulka teda jen jak nahej no-jinak je nocnik pase :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ajo-tak vzhuru do snazeni.Povedla se Vam Klarka rychle?
Terezko-taky velika gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
co aničko? nezkusíte Kačenku? Do třetice :grinning: :grinning: :grinning: a díky za gratulaci, mám z toho velikou radost, byla jsem jako na trní.....
20. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Tery-jj ja jsem jeden cas chtela.Ted mame nejake problemy tak asi ne.ale taky zu to je pohodicka,Ondrulka je sikulka. :dizzy_face: :dizzy_face: az na ten nocnik :wink:
tak mam jeste cas do 4 let a treba se jeste rozmyslime ale spis pochybuju,tatka uz nechce :slight_smile: :wink: :wink: a taky nejsem nejmladsi :confounded: :confounded:
20. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
aničko, mně taky není 20 :grinning: :grinning: :grinning: ale taky nevím, jestli bych šla do třetího, asi mi 2 děti budou stačit. Zatím si to teda ještě ani představit nedovedu :grinning:
20. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Teri, Ani, s tím Peťovým ježděním domů si nějak nejsem jistá, že bude druhé mimi nějak rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak do léta by se nám snad zadařit mohlo :confused:

Klárka byla rychlovka, jeden měsíc jsem vysadila prášky, druhý byla Klárka :dizzy_face: ale to Peťa pracoval v OV. Takže teď nevím nevím, jak to půjde. Ale tak času dost, tak to nějak hrotit zatím nebudeme.
20. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Mně taky není 20 :grinning: :sweat_smile: takže by to pak mohla být rovnou dvojčata, ať mám splněno :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ani, tak Zdendu nenápadně překecej :wink: byla by škodat tu Kačenku nezkusit :grinning:
20. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Peťa prý za hoďku přijede, tak se pak půjdu zařadit mezi důchodce do Kaufu :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak bych chtěla jít ještě s Klárkou chvíli ven, pže chtěla vidět rozsvícené vánoční ozdoby, co tu máme. Tak snad to stihnu. Večer ještě musím uvařit roštěnky na zítřek, pže dopo půjdeme do herny, ať příště Peťa ví co a jak. No, a na odpo má Klárka slíbenou cukrárnu a zmrzlinku
20. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
V neděli bych chtěla zkusit lasagne podle Itala v kuchyni. Tak snad se pak i naobědváme :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
ahojky snad něco nadatlím, než tu zase vypukne vzpoura...nejdřív napíšu, co jsem chtěla a pak až co jsme dělali, pže to je nepodstatné

Renčo, jsem si na tebe vzpoměla, jestli máte někde poblíž asko nábytek tak tam mají ted opičky, sice to nebude asi žádná pecka za ty penízky, ale na tu chvilku než se okouká to stačí ..mají je v letáku na straně2 pokud by se to tam neotevřelo ten odkaz....jinak Michal jde do práce už za týden, jako do své opravdové práce a má z toho pěkný nervy

http://www.asko-nabytek.cz/index.php/aktualni-letak2-strana-2

koukám že se řeší miminka...mé prozatimní rozhodnutí je že to třetí necháme až po mojí 30tce...ne že bych nechtěla, ale bylo by mi pak líto že každá 30cítka chodí s pupíkem a já nic...a 4 deti to nevím jestli bychom zvládli...ale jak se říká člověk míní, život mění...
Aji to pak bude kluk, když taťka přijede jen na večer, to bude určo pak ta nejrychlejší:grinning:

Terce gratulace k triplu

samo že jsem se pustila do psaní, tak Vládík zase začal plakat, Janina chtěla 8x napít a tak pořád dokola...

jo Míši jsem už včera chtěla napsat, že je dobrá že se pustila do diety, já tak akorát na tý E-kalkulačce zvládla registraci:grinning:... a že bych potřebovala 40kg dolů... ale nějak nemám sílu na nic, když čtu jak jste akční, že Anička to hubnutí vzala přes dr. a tak, to vubec nejsem schopna někam takhle jít...

Přeju Ondryskovi, ať už ho to jedno zatracený ouško přestane zlobit :angry: :angry: :angry:, chudák malinkej, ten si s tím fakt musí vytrpět :frowning2:

a pak už nevím, co jsem chtěla reagovat

Nějak ani nevíím , co jsme dělali včera :sweat_smile: , jeden den je jako druhý a nějak mi splývají dohromady, dnes jsem byla na sebe nechat přepsat sipo, to proběhlo OK, ale jít do města s Janinou, když vstavala 6,00 a babiočkou je fakt očistec, ještě jsme se stavili v kauflandu neco málo nakoupit, Janina mi usla na zádech v nosítku, ještě že si ho beru s sebou,ale pěkně jsem se pronesla...... Vládík je vyhajanej z kočárku a tak tady oba straší a já padám na hubu. Dnes jsme se ani moc nevyspali, mám pocit že od 1h byl vzhuru po hodině a Janina vstavala v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....

No aspoň jsem si udělala radost u veinamčíka ve výprodeji, koupila jsem si zimní boty za 150,- a kabelku za 150,-no budou aspoň na jednu sezonu, model asi takovej, ale jsou tm. hnědý

http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?cat=1.10.367.1.15.1.650&pr=103445

no už nevím co psát, potřebuju to tu trochu poklidit, zítra zase jedem na dřevo, takže taky nic neudělám, tak to tu furt vypadá jak po výbuchu, už abychom byli na svým, tech 12m2 pro 4 už je vážně málo místa
20. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
Taaaak, živitel nám dorazil :dizzy_face: můžu se vydat do toho Kaufu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zatím pa pa.... večer..
20. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
Tak my jsme prisli z venku.Kluci se trochu provetrali a ted svacej :wink:
Jani-ja Ti to fakt nezavidim.Je to zahul :confused: Drz se holka :slight_smile: :wink:
Ajo-hezky nakup a neco mi posli :wink:
20. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
aji..je ty uz taky..to tady bude miminek kdyz se nam to povede i bzun :grinning:

ja si ted s muzikem obj.pizzu az domu..pohoda k pizze je plechovka pepsi zadarmo a doprava k nam jen 20 :dizzy_face: se divim nekde maji az 70 asi krize :grinning:

terko..do matury jo?no snad to taky petan stihne :grinning: no ja jeste pockam pac kdyz se vzteka a nechce tak mu nebudu delat zbytecne nejaky blok :confounded:
20. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Jeeeee-tady bude miminek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky ted jsem se pobavila.Ondra ma takoveho plysoveho krtka a jedl sucharek a prisel mi ukazat jak krmi a papa krtecek-milacek muj malickej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Posledne jak byl Milanek nemocnej tak mel zavazanej krk a bral meducku tak jak ma v posteli miminko na spani tak mu musela Jolana taky zavazat krcek a dam miminku meducku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
Tak ja jsem vyzehlila horu pradla a kluci zu spi :wink:
Tesim se jak sebou placnu na gauc a budu koukat na Dobrodruzstvi kriminalistiky :wink: Snezenky a Machry davaj porad :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Tatka je jeste v praci tak jsem tui sama samicka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
tak ja jsem sezrala pizzu a budu kukat asi na snezenky..jj je to porad ale me se to libi :grinning:
petan uz chrape :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
tak jsme doma z oslavy a radek uspava risu. :wink: ..jen teda trubka nechtel od jedne do tri usnout :angry: :unamused: ...protoze neni zvyklej spat ve velky posteli, takze jsem nasadila reseni cislo 2 a vzala ho do auta a usnul za 3 minuty. ..takze jsem aspon vyzvedla radka v praci a jela zpet a spal pul hodky ...aspon neco. :wink: :sunglasses: ..a aspon si pak risa hezky uzil bratrance a sestrenku, ze byl trochu vyspalej :slight_smile:
jen ja jsem zapomnela ze jsem se nechala ockovat na ty nestovice a dala jsem si tri sklenky sampana. :sweat_smile: ..no snad ta vakcina zabere i tak..? :confused: :sweat_smile: :pensive:

Ajo, jojo, to vim ...mam to spocitany :grinning: ...do 20.2. mame s mimcem utrum, ale hned pak na to muzem skocit. :grinning: :grinning:

Miso & Ani, jeee, tak to by bylo super, kdyby to 26. vyslo :sunglasses: ..tak zatim predbezne domluven ctvrtek a pak to jeste dopotvrdime podle zdravotni situace. ..my jsme zatim v poho ..ale to uz od prazdnin, tak furt cekam, kdy to prijde i na nas...? :confused: :unamused:
20. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.