• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, miláček :grinning: ..u nás chodí všichni na nočníček, králíček, méďa....taky je sem tam Janina nosí v šátku doma :grinning:
Jinak Janička chce pořád za krtkem do televize a nechce slyšet že krtek je nakreslenej :grinning: a když jí nikdo nevidí, tak si stoupne k telce a říká si kdo tam je, krtek, myška, ježek a hraje si s nima...když krtek nese balík, tak ona mu pomáhá:grinning:

u nás se ještě nespí, teda Vláďa jo, já skoro taky,taťka podřimuje ve vaně a Janina ted tady všechno snědla a lehla, ale čučí na sněženky...booože to je nostalgie, a ty problémy, já chi zpět do školyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:

nic valím za JAninou, čučí na mě z postýlky a volá mami kde jsi...je asi 3m ode mě pusa jedna nezbedná...tak brou brou
20. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ani, tak nakoupeno mám a můžu poslat roštěnky :slight_smile: ňam ňam, myslím, že se povedly :slight_smile:

V Kaufu kupodivu nebyla až tak moc lidí a po dlouhé době jsem si to tam v klidu prošla. Akorát teda z těch tašek jsem měla ruce vytahané až na zem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Hm, Hani, hezky to máš spočítané. Takže v březnu šup na věc a bude další prosinčátko :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
Já koukám na Walk the Line. Hrozně moc jsem to chtěla vidět a je to fakt moc pěkné.
20. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
AHoj holky!!!

Tak ja klasicky usnula s Májou při uspávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janičko, jsi hodná, že sis na mě vzpomněla s opičkou!! Já už ji ve středu koupila a psala jsem to tady, ale asi jsi přehlédla. Ale děkuji za tip :slight_smile:

Aji, Mňam, mňam, roštěnky bych si dala :slight_smile:

Hani, to je fajn, že se oslava povedla. A co taťka na griliášové trubičky? Bylo jich opravdu 60? :slight_smile:

JInak dneska Patrik odvolal vození Marušky venku s mamkou. Když jsem šla do práce, tak mi přišlo, že je ten vzduch takovej nějakej dráždivěj, tak jsem mu volala, at mrkne na net. A teda sílá. Kvalita ovzduší v přerovoě špatná, číslo 5. Takže doporučení nevycházet. Tak volal mamce, at nechodí, že s ní zůstane doma. Venku byl fakt hnus. Totální londýnská mlha a dráždila.... fuuuuuj. Ještě, že se mrknu. Kdyby vas to někdy zajímalo, co dýcháte, tak mrkněte na: http://www.chmi.cz/uoco/isko/isko2/exceed/class/actual_hour_data_CZ.html
20. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ajo, no kdyby se zadarilo, tak by to bylo super. ..bych se vubec nezlobila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jinak walk the line je super, uz jsem to videla asi 10x :sweat_smile: ...libej se mi pisnicky ...a i ten film mi prisel vydarenej. :wink: ...takze prave proto jsem mrkla na snezenky a nostalgii ze skoly a pak teda prepla na walk :slight_smile:

Renco, jojo ..tatka mel radost. :wink: ..jen teda malem nebyly ..jak jsem rikala, ze po mne nechteli zalohu ani mi nedali zadnej papirek, tak samo to musela nekam ta holcina zabordelit tu moji objednavku :angry: ..si to psala jen na kus nejakyho tacku. :angry: :unamused: ...ale ted aspon byla pani ochotna a sla se mrknout do ty jejich vyrobny a nastesti meli dalsi trubicky, tak mi je prodala. :wink:

a zitra nas jinak ceka dalsi oslava. ..prave znovu narozky risi a honzika ...dort bude delat svagrovy maminka (cukrarka v duchodu) a od ni jsem mela snad chutove nejuzasnejsi dorty, tak se tesim ..mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a udela jeden a nejak to barevne rozpuli, ze jedna cast bude mit dvojku a druha trojku, tak jsem na to zvedava, jak se kluci poperou. :confused: :grinning:
20. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz
renco, jinak teda Patrik je fakt uvedomelej tatik. :wink: :sunglasses: ..aspon fakt vidis, ze se nemusis o Majusku bat. :sunglasses: ....to teda nevim, jestli by to radkovi trklo, ze by nemel chodit v takovym hnusnym vzduchu ven. :confused: ..i kdyz radek je na tohle linej, a at by bylo jakkoli, tak by byl s risou stejne radeji doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

no nic, jsem nejaka unavena, jdu spat ..dobrou. :pensive:
20. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
Tak jsem na to koukla, ať vím, co dýchám a vím prd, pže tam vůbec nejsme :stuck_out_tongue_closed_eyes: hm, škoda, vypadalo to zajímavě.
21. lis 2009 v 00:13  • Odpověz
Hani, jo jo, písničky to byly opravdu moc pěkné a film fakt vydařený. Klobouk dolů před těmi hl.herci. Phoenix hrál Casha naprosto úžasně. Moc se mi to líbilo. V reklamách jsem taky nostalgicky vzpomínala na školní léta :grinning:

Tak třeba se v březnu zadaří i nám a budeme v prosinci rodit opět spolu :dizzy_face: :grinning:
21. lis 2009 v 00:15  • Odpověz
No nic, valím spát, sotva vidím na oči.

Dobrou všem :dizzy_face:
21. lis 2009 v 00:16  • Odpověz
ahojky jdu jen pozdravit, jak jsem otevřela MK, tak se Vláďík vzbudil, on má na to fakt 6 tý smysl... :grinning:

Noc docela v poho, počásko u nás hnusná inverzní mlha a 2°C :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já se těšila, že bude krásně, pže jedem celej den makat na domek... no tak nic inverze neinverze,Janina zustava doma s babi a Vládík bohužel musí s náma, bo by umřel hlady:grinning:... ale snad to na vesnici u lesa nebude s tím vzduchem tak hrozný...

Valím udělat snídani a sbalit věci...mějte se ..pěkný den
21. lis 2009 v 07:18  • Odpověz
autor
ahoj holky-noc docela dobra :wink:
jani uzijte si na baraku :wink:
Tak jsem koukla na nase ovzdusi a v MB 5 :confused: :rolling_eyes: No ale tam to dela i skodovka,nastesti bydlime 15km od MB tak u nas na dedine to snad bude OK :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky tak ja vubec nevim o cem to mluvite walk........ :confused: :confused: :confused: :confused: Snezenky dobry ale na me uz mockrat za sebou-kokla jsem na kriminalistiku,dokoukala jsem snezenky a mazala do pelisku :wink:
Kluci ted koukaji na Pany kluky,ja poklidim,udelam gulas co jsem vytahla z mrazaku+kolinka.Ty budou teda cerstvi :sweat_smile: :grinning: :grinning: Odpol.jedem na navstevu a zitra prijede pro zmeni k nam :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
ahojky
tak u nas budik v 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaincko..uzijte si pekny den a urco tam bude lepsi vzduch..tady u lesa na vesnici je dobre ..
preji ekny den vsem :dizzy_face:
21. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Tak nakukuju a něco písnu aby jste neřekli že jsem na vás úplně zapomněla. :wink:
No tak u nás tak nějak žádné novinky.Stále 2v1 ikdyž už to vypadalo nadějně ale asi si to mimi rozmyslelo.Takže stále nerodíme. :frowning2: Navíc jsme všichni tři dosti nachcípaní.Malej má rýmu a takovej hnus štěkavej kašel já mám rýmu a total celý ucpaný nos až ke krku,takhle mizerně jsem se dlouho necítila.Břicho mě bolí,už mě dost bolí i kotníky a nárty.Jak to mám oteklý tak je skoro ani neskrčím :unamused: žáha mě pořád pálí.No prostě stav totálně na nic :confounded: :frowning2: Manža má dovču ale taky je nachcípanej a navíc mu za týden končí takže jako jestli mimi nevykoukne tak se z toho tady pak asi sama zblázním :sweat_smile: :frowning2: V pondělí jdu na další monitor a kontrolu tak jsem si říkala že bych tam třeba už nemusela ale vypadáto že asi budu muset :frowning2:
Počasí na prd je zima.
No až budu mít chvilku čásek tak vás omrknu a trochu dočtu.Zatím ahojky :wink:
21. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Peti-jeste mas tyden cas :wink: a treba to bude ta holcicka ty se couraji :slight_smile: :wink: I kdyz ja jsem Ondru taky prenasela a je to kluk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
ani..no nevim nevim petan se coural 10dni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
petulko..teda presne vime jak ti je :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj uz to brzo bude
21. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Já enchci žádnej týden ještě nosit pupek. :angry: Nic takovýho.Pak tady budu sama a zblázním se z toho.Potřebuju aby to bylo ted dokud je dovolená :unamused: njn já vím tomu neporučím.Ale když ve čtvrtek to vypadalo tak nadějně a prd. :confounded: Njn hold už nemůžu tak se půjdu asi zahrabat.Už ani chodit mi nejde.Už nikdy žádný těhu!!!!!! :angry: :grinning:
21. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Jeeee-a me bylo tak krasne-ale tolik moc.Ja bych zase hned tehu byla z fleku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Aničko mě bylo taky celkem krásně až na ty bolesti,šílenou váhu a ted ten konec.Je mi fakt hrozně.Cokoliv na těle mám a vlastně i nemám mě bolí,špatně spím,chodím,hlava mě třeští a navíc do toho ta chřipajzna nebo co to je.Já asi umřu :frowning2: :unamused: Njn každý těhu je jiný a to je teda pravda. :wink: Zatím se vidiny dalšího dítka ráda vzdávám. :grinning:
21. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Me bylo krasne u obou kluku,neznam bolesti,paleni zahy,zvraceni atd. :grinning: :grinning: :grinning: Tak asi proto klido dalsi tehu-ale treba bych si to zrovna odtrpela :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Aničko tak je fakt že u Patrička jsem zvracela asi jen 3x,pálení žáhy od 6m těhu a sem tam a ten zbytek no ty poslední dva měsíce to bylo krušný.Tohle těhu jsem nezvracela ani jednou,měla jsem spíše suchý nevolnosti,pálení žáhy mám už asi od půlky těhu a to teda fest že občas nepomůžou ani tabletky,bolesti břicha od samého začátku,tlak jako u Patrička spíš nižší,no a ted teda poslední měsíc jsou to muka :frowning2: :frowning2: o váze ani nemluvím jak u jednoho těhu tak u druhýho :confounded: No každopádně každej den ráno když se vzbudím no spíše když vstanu z postele,páč jsem celý noce vzhůru,si říkám že dnes by to šlo a ono nešlo :sweat_smile: už e nevejdu ani do bačkor tak jsem zvědavá v čem budu chodit v porodnici :grinning:
21. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
tak az porodis tak Ti ty otoky na 100% zmizi.To jsi zavodnena pred porodem.Za chvilku to bude OK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
to se vam ani nedivim ze by jste mozna dalsi..ja kdyz si vzpomenu na 8mes zvraceni 10x denne ,skoro cele tehu paleni zahy....jen doufam ze to ted bude jine..jinak me kuwa odvezou..je nespravedlive jak si to nekdo uziva a nekdo trpi cele tehu jak ja..nepocitam do toho nervy s mamcinou nemoci atd.... :cry:
21. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
haha, peti, psala jsem ti ip, že se nemůžu zvyknout na tvojí nepřítomnost a teď koukám, ty jsi tady :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
holky, já musím zaklepat, zatím mám obě tehotenství milionovy. Já jsem se cítila fit i v 10. měsíci :grinning: jen ta tramvaj mi už nešla tak dobře dobíhat :slight_smile: A teď je to podobný, jen jsem víc unavená, ale je to tou péčí o Jiříka, to dřív nebylo...když jsem byla unavená, tak jsem si prostě lehla a spala, to teď dost dobře nejde :grinning:
Jinak nevolnost jsem měla jen jednu, ale myslím, že jsem něco špatnýho snědla spíš než aby to bylo těhotenstvím. Já to prostě nějak dobře snáším - pálení žáhy neznám, neotékám, přibrala jsem zatím 2 kila, uvidíme, jak to půjde dál.
21. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás teda počasí jako v Brně :unamused: inverze a docela teplo. Dopo jsme byli všichni v herničce, takže Klárka předváděla všechny hračky tatínkovi. Teta Zuzka nám vytáhla hlínu, takže jsme modelovali. Akorát teda jsem levá jak šavle, tak to byl jen takový malý kapřík. No ale aspoň něco, že. Teď to dají vypálit, tak budeme mít aspoň památku. v pondělí dopo se budou dělat otisky do hlíny s miminkama, tak se zkusíme s Klárkou vetřít mezi ně :sweat_smile: :grinning:
21. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Teď obědváme, malá spí, pak chvíli natáhnu nohy a ve dvě pro mě přijedou naši a jedeme vybírat dárky. Peťa zůstává s malou doma, tak si můžou konečně spolu užívat, když v týdne se vůbec nevidí.
21. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
holky, máte někdo zkušenosti s homeopatiky - s dětmi i se sebou? Říkala mi jedna kamarádka, že se v těhotenství můžou - to by vyřešilo můj problém s alergií na paracetamol a mohla bych aspoň nějaký léky.

Občas zabrousím do květnové diskuze 2010, ale nějak se tam nechytám, je tam milion holek a není to ono.....no a tam probírají zcela vážně hrozbu prasečí chřipky. Já jsem si vždycky říkala, že je to nafouknutá bublina, ale už i naši kamarádi (kdy ona je v 8. měsíci) se stěhují na několik týdnů z Prahy na venkov, aby se vyhli pandemii.....co si o tom myslíte vy????? Já si pořád nějak nepřipouštím, že se nás to týká. Chro.....chro.... :grinning:
21. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Já měla těhu taky super. Ani jsem o Klárce nevěděla. Až teda komel šestého měsíce jsem začala teprve zvracet, tak mě už nechal dr doma až do porodu. Zvracení se naštěstí klidem doma zlepšilo, takže jsem si to fakt užívala :dizzy_face: ale žáha mě teda taky trápila, naštěstí mi na to zabíralo Rennie.

Tak snad i druhé těhu bude pohodové, pže to už bývá přece jen náročnější díky té péči o druhého prcka. Přece jen si člověk nemůže lehnout, kdy chce a potřebuje.
21. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
ajo, určitě to bude v pohodě :grinning: a klárka zase bude o něco větší - ono se za těch 9 měsíců taky leccos změní :wink:
21. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.