• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Teri, homeo se v těhu můžou. Dávkování bych pak raději řešila s homeopatkou, pže vím, že Evka psala, že se to pak nemusí vyplatit a spíše uškodit.

Z chro chro mám teď spíše obavy díky tomu, že je Klárka čerstvě naočkovaná a přece jen v tv hlásí, že MSkraj patří mezi ty s nej nárůsty případů :frowning2: ale snažím si to nepřipouštět. Ven a do herny chodíme, do obchodů ji neberu, MHD nejezdíme. A myjeme furt ruce.
21. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
Teri, tak na to právě spoléhám...že bude větší a více samostatnější a třeba, když bude koukat na pohádku, já se vedle ní natáhnu a spočnu :grinning:
21. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
no jasně, určitě to půjde. U nás to docela funguje, když se potřebuju na chvíli natáhnout. A když jsem měla minulý týden chřipku, tak jsem dokonce 2 dny v kuse ležela a Jirka to bral úplně v pohodě, nechal mě ležet a podle mě věděl, že mi není dobře.
21. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Terko děkuju za IP.Ono dnes píšu páč je mi dosti mizerně tak jsem na gauči a mám pc před sebou tak mi to nedalo sem nepísnout. :wink: Tak holky asi jsem padlá n a hlavu ale já potřebuju dnes nebo zítra porodit.Potřebuju být v pátek doma.Dávají mi Kurýra 2 a to chci vidět.Nechci smrdět někde v porodce a čučet na bílé stěny :sweat_smile:
21. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: peti, tak si dej sklenku horkýho svařáku a hodně skořice do toho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takhle jsem si přála porodit 14 dní a nic nepomohlo :grinning: :grinning: ani schody, ani vytírání, ani horký svařák :grinning: :grinning: :grinning: takže nemůžu poradit.
21. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Tak to jsi měla fajn, že tě nechal odpočinout. Asi vážně vycítil, že ti není dobře. Tak snad to pak půjde tak i u nás :slight_smile:
21. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Hele, Peti, anebo mrkni tady na MK je někde diskuze o tom nápoji na vyvolání produ. Pokud je tělo připravené, tak se ti tím porod rozjede. Hodně holkám to tam fakt zabralo. Někomu samože ne :unamused:
21. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Terko já nemůžu skořici ani vidět natož ji jíst nebo pít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na tu žáhu by byl ten svařák jak polínko do kamen :sweat_smile: Schody chodím milionkrát denně,uklízím ,dokonce jsem i taťku přesvedčila na nějaký tuli tuli ale stále nic.Ve čtvrtek mě to trápilo dvě hodiny a já blbka si pak vlezla do vany s tím že se to rozjede a ono houbelec.Se to utlumilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Ono asi tomu stejně neporučím ale nějakej můj andělíček by mi mohl pomoct aby se mi ulevilo.Já bych klidně byla těhu dál jen kdyby mi nebylo tak mizerně a všechno mě nebolelo :frowning2:
21. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Aji a kde myslíš že to mám hledat?
:confused:
21. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
ale už ti tam naskočil 40tt, to už bude v řádech dnů, ne týdnů :grinning: takže si myslím, že úleva se brzy dostaví :grinning: vydrž peťka vydrž :grinning:
21. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Njn Terko jsem 39+3tt a snažím se vydržet jak jen to jde ale už mi to dosti leze na psychiku a nevěřily by jste jak dokážu bejt nesnesitelná a protivná.Někdy vylítnu jak čert z krabičky a pak mi to je akorát líto :frowning2: prostě jsem už dost podrážděná
21. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Je Teri, ty jsi mě předběhla :grinning: jsem si tam ještě dočítala, jak rodily :slight_smile: jo jo, to je přesně ono.
21. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
AHoooj HOlkýýý!!!

Tak u nas inverze jak blázen, takže nikam odpoeldne nepůjdeme a budeme doma. Doma mám totální tmu a jen díky té venovní inverzy, fakt humus.

Peti, už to bude, neboj, dočkáš se!!! O tom nápoji se píše v sekci porod.
21. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
No, tak než já zareaguju, tak jste rychoejší :slight_smile:
21. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tak koukám, že ta inverze otravuje skoro všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky

Petí, já už jsem myslela, že rodíš, když jsi tu nebyla..takže mímo mi nespnilo přání vylézt na 19.11. :cry: to je rošťák :grinning: :grinning: úplně vím, jak se cítíš, já byla polední měsíc taky úplně nervní z toho pupku :angry: a to jsem měla klid, neumím si to vážně představit teď s dvouletým prckem :unamused: :unamused:

Terko, já vůbec nevím, jak se k té chrochro chřipce postavit....podle mě je to zbytečně nafouklý, ale nedokážu posoudit, do jaký míry.Každý rok umírá dost lidí i na obyč chřipku, o tom se však nikdy nepíše.A když si to tak vezmete, tak vždy, když někdo na to zemřel, byl to oslabený jedinec, buď ležel v nemocnici po operaci nebo nejvíc jich bylo kardiaků, tzn.zase lidi, kteří jsou oslabení!!!!!!Takže já prostě spoléhám na to, že když to dostane zdravý člověk, že se z toho vylíže stejně jako ze sezonní chřipky :pensive:

Renčo, díky za ovzduší, hned jsem jukla a u nás 4, přitom slunko svítí a žádná mlha :confused: I když já musm s malým ven i kdyby trakaře padaly :grinning: celý den doma, to by nedopadlo dobře :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj Renčo já taky dnes nikam nejdu.Ted jsem dokonce zapila paralen.Cítím nějakou horkost.Je mi zle a břicho jak šutr.Ležet mi nejde,sedět mi nejde ach jo.....to je děs holky tohle čekání :frowning2: :unamused:
21. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
já snad jdu vařit ten zízrak třeba by mi to pomohlo :grinning: :grinning:

Ahoj Miško už to vypadalo že to bude 19.11 měla jsem pravidelný silný stahy ale blbec jsem vlezla do vany abych to rozproudila a ono to přešlo.Takže nic no.Ale tak pěkně mě to navnadilo že jsem si říkala jo jo já budu rodit a prd. :unamused:
21. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
jinak co se týče toho že se u toho těhu člověk ještě motá kolem dvouletýho prcka,tak to není tak hrozný.ALe v mém případě dosti umíněné,vzteklé,panovačné a hlavně totálně ignorující dítě je velkej záhul.Já ho tak miluju ale někdy bych ho prodala,fakt.On je tka strašně živej a prostě svůj že si myslím že to kolikrát nezvládáme. :frowning2: A k tomu všechny ty příznaky co mám už dost dlouho to je fakt na Chocholouška :sweat_smile: :zipper_mouth:
21. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Peti, běž si ten nápoj udělat :slight_smile: holky co ho vypily okole čtvrté, tak kolem půl třetí rodily :slight_smile: a zítra je pěkné datum :dizzy_face: 22.11. :dizzy_face:
21. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jdu se strojit a trochu načančat :slight_smile: za chvíli přijdedou ti naši, tak ať nečekají.

Zatím pa pa...večer :wink:
21. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Aji to abych si udělala spíš ten čaj.Na ten koktejl tady nemám ani džus ani ricinovej olej,jen tu slivku tady mám :grinning: :grinning: :grinning: že bych si dala 1:1 slivovice :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
brrr. džus a ricinovej olej zní fakt hnusně...... :confounded:
21. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
teda vam to pohodove tehu uplne zavidim jsem zvedava jak me zase bude

co se tyce chro chro ..tak kamaradka doktorka rikala ze je to strasne nafoukle a ze ani nedoporucuje se proti te praseci chripce ockovat...

peti..toz si jdu udelat piticko a snad uz vecer budes v porodce :grinning: :grinning: :grinning:

aji..uzij si nakupy :dizzy_face:
21. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Holky tak nějak jsem dá se říct i odváždá ale ten olej mě děsí.Stejně tu nic nemám jen tu slivovici.ALe zkusila jsem skořici a hřebíček a oregáno a tak nějak jsem vypila asi tři velký hlty a vzdala to.Hnuuuuuuuuuuus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem se málem viděla jak klečím u mísy a kosím.Asi to hold budu muset opravdu vydržet.Třeba když budu hodně prosit tak si dá říct.ALe je fakt že ze mě asi pomalu odchází hlenová zátka páč už několik dní mám mokré kalhotky a hlavně to postupně tmavne,takže asi třeba to do týdne bude.Ikdyž představa týdne mě děsí :sweat_smile:
21. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
jo a tak jak jsem posldní dobou necítila kopance ale jen se mi boulelo břicho tak od toho čtvrtka mě kope a teda fest tak nevím si ze mě asi dělá šoufky :angry: :grinning:
21. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
no tak asi půjdu vysávat a ještě trochu uklízet a zase přerovnávat věci.Tak zatím pa pa :wink:
21. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
Ahoj,tak my js,e doma z navstevy :wink:
Terko homeopatika ted bere Ondra kvuli tomu ousku-kapky do nosu 2x denne Euphorbium compositum-Heel Nasentropfen L je to be spreji a pak kulicky homeo.co se nesmi brat do ruky Sulfur 5kulicek denne najednou :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak úraseci chripka no-pomalu se to blizi i k nam.Asi lidi co jsou OK nemusi mit starch-ale treba pomalu nad Ondrou bych se pozastavila kdyz je furt marod.Ale na imunu mi rekli ze je v poradku tak nevim.No kazdopadne bych ho mezi nakazeny vedome nebraal-asi tak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Taaaaaaaak, nákupky byly úspěšné :dizzy_face: pro Klárku jsem sehnala panenku, abecedu a knížku Noddyho :dizzy_face: naši mi nakoupili, co jsem nutně potřebovala, takže si zase budu připadat in a krásná :grinning: :dizzy_face: Klárince nakoupili nějaké oblečky, šatičky, ať je pod stromečkem krásná a trička. A Peťovi jsme sehnali krásný svetr a tričko. Jo, a taťkovi knížku, kterou chtěl. Takže jsem oooobr spokojená a už snad nic nepotřebuji :grinning:

Byly už i docela slevy, ale ty nej pak budou těsně před Vánoci a po Vánocích, tak se pak chystám ještě do tesca na nějaké hadříky pro Klárku. Potřebovala bych trička a tepláčky na doma. To máme snad jedny na den, pže je strašné prasátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: to má po Peťovi :grinning:
21. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.