• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Koukám na Sněženky, i když už jsem je viděla v kině. Ale nic moc lepšího tam není a zas tak špatné nebyly. V kině by mě teď docela lákalo 2012. To vypadalo podle ukázek dost dobře. Tak snad se příští víkend zadaří.
21. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Hm, skořice, hřebíček, oregáno :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak z téhle kombinace bych určo porodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zní to nechutně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
No, udělala jsem dort za zakysanky a povalím ještě žehlit, pže už mi to tu padá z koše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
ajo-jeee knizka Noddy?Kolik stala?taky bych ji chtela pro Ondru :confused:
Taky koukam na snezenky i kdyz jeme na DVD a docdla se mi libili :wink:
21. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ani, byla drahá jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou to nechutní vydřiduši :angry: stála 289,- a jsou tam 3 příběhy. Na MMB měla paní tyhle stejné knížky za 139,- ale než jsem zareagovala, tak byly pryč. Teď už chápu proč :frowning2: psala jsem jí, jestli je ještě bude mít a psala, že možná ano, ale bohužel to neví jistě.
21. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
By mě zajímalo, jak to ta Freimanová dělá, že vypadá tak dobře ve svých letech :confused: ??????? Já chci pak taky takhle vypadat!!!!! :sweat_smile:
21. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Půlka kupy vyžehlena, zbytek prdím. Bolí mě záda, jdu hodit nohy na stůl :grinning:
21. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
teda aji ty jsi akcni..
ja moc nic nemam a uz ani moc penez..ted se to nejak rozkutalelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no valim do vany a spat
pa pa a peknou nedelu :dizzy_face:
21. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Adel, ani ne...spíše zdechlá, takže se mi to tu pak kupí a chtě nechtě se s tím musím poprat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já už taky nic moc peněz nemám :unamused: ale pro malou už máme vše, pro naše skoro taky. Ještě něco Peťovi a rodičům. Ale to až z dalších peněz.
21. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
aqhoj holky-krasnou nedeli :wink:
Tak Stepanek ma nejakou srajdu takze Smecta a cer.uhli to jisti :frowning2: :wink:

A ja jdu makat ma prijed ta navsteva tak at mam hotovo :wink:
Aji-jj jsou to zlodeji teda ale knizky jsou celkove drahy jako prase :angry: :angry: a to ja jsem takovej knihomol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: Jeste juknu na netu az bude cas :slight_smile:
Dneska se mi zdalo ze jsem se libala s Denisem Lacho ze Superstar :confused: :grinning: :grinning: :grinning: Ty vole tak ja uz jsem opravdu jeta-ale asi se mi to libilo pac se usmivam a vzpominam na to :grinning: :grinning: :grinning: Byl do me zamilovany a dost hnusne odbil Balogovou kvuli me-povazte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
anicko :grinning: se poseru..me se naposled zdalo ze rodim dvojcata mirecka a marecka coz bych nikdy ani nedela a uz jsem byla propocena ze to byl zase kluk a dva :grinning: ale to uz je dlouho me se nic nezdava tak 2x za rok

jinak u nas noc jako vzdy..
no jdu taky neco delat..mozna se tady po roku ukaze petrova segra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ja uz jsem konecne videla na dvd co je to ten noody a vypada to pekne :dizzy_face:
22. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
aničko, líbačka s nějakým puberťákem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobrej sen :grinning:
mně se dneska zdálo, že mi někdo vzal obě děti (to druhý bylo už v kočáru) a mířil na mě pistolí :angry: to je už horší sen.
22. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky všem :dizzy_face: krásnou neděli přeji :dizzy_face: tady slunečno a krásně :dizzy_face:

Dopo byl Peťa u našich a já uklízela a dělala ty lasagne. Teď si je budeme dávat, tak jsem zvědavá, jestli se povedly. Na oko vypadají hezky.
22. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ani, ten třetí odkaz vím. U paní už jsem objednávala Mašinku Tomáše. Má taky docela dobré ceny. U toho prvního nevím, jestli prodává používanou ? Nebo to je nová ? A ten prostřední mě vyhazuje na úvodní stránku MMB.

Jinak teda máš dobré sny :grinning: :grinning: :grinning: hm, Denis Lacho :grinning:
22. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Adel, tvůj sen taky dobrý :sunglasses: takže dvojčata, jo ? Tak to vypadá, že budeš mít plný barák chlapů :grinning: ty se budeš mít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Teri, ten tvůj sen už teda tak hezký není :confounded: takže se dneska dívej na Superstar a třeba se ti taky bude zdát o líbačce s puberťákem :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Odpo si chystáme na pečení perníčků :dizzy_face: tak už se těším, doufám, že nic nepřipálím :confused: to by byla škoda, perníčky mám ráda :slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
ajo, já se nemám na čem koukat, televizi jsme ještě nepořídili :grinning: takže žádná superstar :grinning: a pak žádný sladký sny :confounded:

jeé, perníčky, taky jsme se chystali, ale ještě jsem se nedokopala. tak ať se vám povedou :grinning:
22. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
tak co ty lasagne? určitě se povedly, co? :wink:
22. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
AHoj holky!!!

Malá spí, tak mám chvilku... než se vrhnu na další úklid. Njn, příští týden už začíná advent!!!!

TEry, vy nemáte telku? šťastní to lidé :slight_smile: Já ji mám taky k ničemu, bo na ni nekoukám, zbytečná investice.... teda respektive nekoukám na velkou v obýváku... tam si jen Mája sama!!!! pouští Včelí medvídky a krtečka - potvůrka malinká, čučela co dělám, když jí to pouštím a už to zvládá sama :slight_smile: AKorát si ještě neumí sama vyměnit DVD (naštěstí). Ale zas to má své výhody, bo když se rozhodne vstávat v pět, tak si sama vstane a pustí a já mohou aspon do šesti spát :slight_smile: No, do šesti ne, bo to DVD je kratší, ale i tak každá chvilka v posteli pro mě dobrá :slight_smile:
A na malé TV v kuchyni prd vidím, stejně u toho vždycky něco dělám. JEdiné, na co ještě koukám, jsou VKV a ty stekmě nestíhám od začátku, po Maru uspávám většinou až do půl deváté. A to teda koukám na to malé TV, takže žádný super zážitek :slight_smile:

Tak lasagne vůbec neznám, nikdy jsem nejedla.
Aji, máš nějaký osvědčený recept na perníčky?
22. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jee, Teri, vy nemáte telku ? Ty jo, to se jen tak nevidí. Takže Jiřík nekouká na žádné pohádky nebo na to máte noťas a dvd ? Každopádně jste teda dobří, že ji nepotřebujete...já si to totiž bez telky už neumím představit :frowning2:

....a lasagne jsou super :dizzy_face: mňam, už jsesm do sebe nasoukala takovou kupu, že teď sotva sedím a funím. Akorát jsem usoudila, že pro mě by stačily dát jen lasagne a bešamel, ale tak kvůli Peťovi jsou tam i vrstvy masa :grinning:
22. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ale teď mě, Teri, napadlo, neva že nemáte telku, koukni na netu :wink: tam jsou vždycky všechny díly a ten aktuální hned po skončení. Takže lehce erotický sen může být :dizzy_face: :grinning:
22. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
renčo, už 11 let, co spolu bydlíme, nemáme telku.....ale fakt nám to nijak nevadí :grinning:
jiříkovi jsem zkoušela pouštet dvd s pohádkou (večerníčkem), ale vůbec ho to nebaví.
22. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
ajo, já občas na tv na internetu kouknu :slight_smile: hlavně zprávy a tak, jinak není čas. Na superstar se ale i tak koukat nebudu, i kdybych ten čas měla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ajo, máš recept na lasagne? Ještě jsem je nikdy nedělala :grinning: ale mám je strašně ráda.
22. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak to já na telku docela koukám. Určo každý večer, jak Klárka usne...v po na Vyprávěj, v út a čt na Ordinaci a pak Kriminálku a ve st na Přešlapy. No a o víkendu koukáme na filmy. Přes den jsme buď venku nebo někde pryč a když jsme doma, tak malá má puštěnou pohádku a u toho si hrajeme nebo něco děláme. Jo, a ještě koukám na Ulici. Tu mám ráda.
22. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Renčo, letos zkoušíme s mamkou nový recept na perníčky, tak uvidíme jaké budou.
22. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
jo, na filmy taky koukáme, ale na noťásku. Jenže teď nám zavřeli naší oblíbenou videopůjčovnu, kde měli i takový míň komerční tituly. Takže se asi budu muset naučit krást/stahovat :wink: ale zatím moc nevím, jak to udělat.
22. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
TEry, já s exmanžou taky neměla telku, tři roky :slight_smile: A pak rok jen černobílou a chytali jsme tam pouze jedničku, dvojku a novu, jinak nic. A vůbec nám to nechybělo!!! To až jsem byla starší a bydlela sama, tak jsem si TV pořídila a usílala u ní... hlavně v těhu jsem hodně čučela, především vnoci, když jsem nemohla spát. Co je Maru na světě ale TV pouštím minimálně, spíš posloucháme rádio a pouštíme písničky na CD a tančíme u toho... no a poslední dva měsíce na DVD teletabíky, krtečka a včelí medvídky. Jo a občas chytnu na disney Chanel Klubík Mickyho Maouse - ten je super, spoustu věcí se tam dá naoučit....... jinak nekoukáme na nic. No a samo hodně čteme. Minule si Mája pustila krtka a vzala knížku o krtečkovi, kde jsou přesně ty příběhy, které máme na DVD a komentovala to, že je to stejný a říkala ,co bude následovat a listovala v knížce přesně podle toho, který díl byl na DVD, docela legrace :slight_smile: Prostě knížky u nás vedou na plné čáře.
22. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Teri, tak to jste fakt dobří, že ji nepotřebujete a nevyžaduje ji ani Jiřík. Mi někdy vadí, jak Klárka chce pohádku a pak na ni bez hlesu hledí a nechce si ani hrát ani jít ven. Ale tak nesedíme před ní celý den, tak snad zas takovou chybu nedělám :unamused: v létě se téměř nedívala, pže to jsme byly venku furt. To spíše teď, když bývá tak škaredě nebo byla nachlazená a nemohly jsme ven. Takže se těším na jaro/léto, až zase budeme vyrážet ven a pohádku si pustíme třeba jen ráno k válečce v posteli :grinning:
22. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
u nás taky vedou knížky, jak jsem už psala, dvd s pohádkama jirku vůbec nezajímá. Spíš ho baví ťukat do notebooku a koukat na světýlka, co tam svítí. Jo a baví ho prohlížet fotky, když byl miminko.
22. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.