• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Lasagne jsem okoukala od Itala v kuchyni, co běží v telce a upravila podle svého :slight_smile: takže v pánvi osmažila cibuli a mleté maso, pak přidala rajčata v konzervě. Vedle v hrnci udělala bešamel a v dalším uvařila lasagne. A pak už se jen střídaly vrstvy...lasagne, maso, bešamel a končí se bešamelem.

Mám je taky hrozně ráda. A dají se dělat v docela dost obměnách.
22. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Tery a když nutně potřebuješ něco udělat, jak zabavíš Jiříka? dokáže si sám hrát? Mája totiž jen chviličku, kdežto o Včelích medvídku i krtka vydrží v pohodě i půl hodiny, což mi kolikrát bodne :slight_smile: ALe je fakt, že u toho vyloženě nesedí, respektive sedí asi 10 minut a zbytek různě pobíhá a staví u toho kostky, ale po očku sleduje. No a zhruba po půlhodince, někdy mín příjdu já a vypínám.... někdy protestuje, jindy dokonce vypne sama :slight_smile:
22. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky ....nerodím!!!!!!A už asi nikdy ani nebudu :grinning: :grinning: prostě tam asi bude až do silvestra :angry:
U nás noc hrůzy.Holky tak nějak to nezvládám s tim jeho hysterickým řvaním ze spaní. :confounded: Psycho!!!!!!

Dneska dopoledne dorazily tchánovci takže se o malýho babi stará a já mám trochu klidu na nervy.Budu trochu uklízet a rovnat zase věci :sweat_smile: Tchán říká že dneska je poslední den klidu tak nevím no :grinning: Njn tak jdu zas něco dělat.Jo a na sněženky jsem taky koukala a tak mi to připadlo tak nějak docela smutný :frowning2: a hlavně mi tam totálně neseděla ta co hrála Mariku(nemůžu si vzpomenout jak se jmenuje) :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak docela pěkný ale smutný.Jsem si tak říkala co bude za 25let :sweat_smile:

tak zas mizím ale nakouknu zatím pa
22. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Peti - ahoooj!!! NEboj, porodíš!!!! A nemůžou si Patrička vzít aspoň na jednu noc vaši? Třeba tam bude spinkat líp!!!!

Tery, jj, fotky taky Mája miluje a všechny lidi na fotkách pojmenovává.... kouká na ně i 5x za den!!!!
22. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
renčo, on se te´d naučil vylézt po židli na parapet a tak kouká z okna a komentuje, co se tam děje (tramvaj, autobus, auta - hlavně ho zajímají barvy.....), no a pak komentuje žižkovskou věž, protože jirka mu řekl, že tam lezou miminka, takže to je hit :grinning:

no a pak si staví koleje a kostky, jezdí s autem. Samozřejmě chce mojí pozornost, tak se to snažím nějak skloubit. On už chápe, že když vařím, tak na něj nemám tolik času. Pak ho baví ujídat při vaření, hlavně syrovou cibuli a strouhaný sýr :grinning: Přisune si židli a už ho mám na lince
22. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Volal Patrik,. že si Máju odpoledne po spinkání vezme.... tak budu mít čas na úklid, tak snad to už dneska dotáhnu do konce.... A pak už jen příští sobotu vyzdobím byt vánočně :slight_smile: No, ještě musím vyrobit adventní věnec :slight_smile: Na to se těším, to dělám ráda :slight_smile: Tak ještě ty dárky mít.... no.
22. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
renčo, s těma fotkama je to u nás stejné - bábá, Jíra, táta........

beny, já tě tipuju tak za 3 dny :grinning: ale to je vlastně už jen pár hodin :wink: vydrž.........
22. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Teda, Peti, já už myslela, že jsi pomalu na cestě do porodnice? :slight_smile: no toto, takže ještě nic ? To vypadá, že se prckovi u tebe asi líbí :grinning: ale tak toho Silvestra už bude určo slavit s vámi :grinning:

Jestli nemá malej nějaké špatné sny ?

Jinak teda ta Marika...myslím, že se jmenuje Jeníčková...mě tam taky pěkně štvala, vůbec mi s těmi blonďatými vlasy neseděla. Prostě mi byla dost nesympatická. A to v jedničce mi teda nevadila.
22. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tery a není to nebezpečné? I to koukání z okna i stání na židli u linky? Já vyloženě Máji zakazuju, aby cokoliv z linky brala..... prostě to není místo na hraní, tak nějak mám od té doby, co na sebe převrhla čaj, strach.... bo stačí fakt chvilinka..... Na narozky dostane vlastní kuchyňku a bude ji mít v kuchyni, tak předpokládám, že budeme vařit spolu tak, že ona ve své a já ve své :slight_smile: No a s tím koukámím z okna bych měla strach, že se naučí okno otevírat a jednoiu vypadne... nebo máte nějaké speciální zařízení, aby neotevřel?
22. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Stejně to budu muset nějak pořešit taky s těma oknama, sice nekouká tak, aby si přisunula židli, ale jednoiu ji to určitě napadne.... asi jexistují nějaké bezpečností pojistiky proti otevření, že jo?
22. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
Fotky má Klárka taky ráda :slight_smile: hlavně svoje :slight_smile: z okna koukat jí taky baví. Akorát teda mi je máme všechny do dvora, tak té zábavy na koukání tam moc není :unamused:

Teri, tak vy koukáte na druhou nejškaredší stavbu světa :grinning: ? To jsem teď někde zahlédla v tv, že turisté hlasovali a Žižkovský vysílač byl na druhém místě. Ale moc jsem to nesledovala, tak podrobnosti nevím.
22. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Klárka taky ráda stojí na židli u linky, když něco dělám a pomáhá mi. Zrovna tak za hoďku tak budeme dělat ty perníčky, tak snad mi je nerozpatlá všude kolem.
22. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
renčo, on má zakázáno šahat na kliku u okna a kupodivu to dodržuje. A na lince nemám nic nebezpečnýho, čaj tam nenechávám, on tam vlastně nic nebere, zajímá ho hlavně dřez a lapač nečistot - takže o důvod víc, proč tam musím často uklízet. A když vařím, tak mu stačí jen koukat a ujídat :grinning:
22. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Na adventní věnec se chystáme s Klárkou ve st. Budeme ho vyrábět v herničce, tak jsem zvědavá. V životě jsem ho nedělala, tak si ani nedovedu představit, jak se dělá :confused: ??
22. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
ajo, my naštěstí vysílač vidíme jen z velké dálky, ale večer na něm svítí červená světýlka...a jirka na to kouká a říká "mimi" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty teda nejsou vidět vůbec, jen jednou mu o nich Jirka řekl a od té doby to povídá :grinning:
22. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
renco..ja mam super recept jsou mekke hned..zadne nalezeni..ja je pecu tak tyden prd vanocema zaroven s cukrovim

teri..no ja si klidne umim zivot bez tv predstavit..spis ne bez radia a PC :grinning:
22. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Holky, já jsem v tomhle fakt magor, pořád mám ze všeho strach, že si nějak ublíží, na židli ji taky stát nenechám, co kdyby spadla... prostě jsem na všechno tááák opatrná a stejně se mi Maru popálila, že..... Asi co má se stát, se stane.... ale já už to z té mé hlavy prostě neodeženu, pořád budu vidět potenciální nebezpečí.... :frowning2: Jo, kdysi kámarádka řekla, že prvorodičky po třicítce by se měli střílet :confused: Ona sama taky rodila ve 33 :grinning: Ale před dvanácti lety :sweat_smile: Takže ví, o čem mluví.... :wink:
22. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
adel, bez pc bych teda asi zahynula :grinning:
22. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Adi, pošli prosím recept!!!! děkujííííí!!!!
22. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
renčo, my jsme mu taky dlouho židli zakazovali, ale když si jí opře o topení, tak se nemůže převrhnout. A pak tam vydrží naprosto spokojenej a koukáme z okna a jeho to strašně baví. Samozřejmě že se taky bojím, aby nespadl, ale on je to takovej kaskadér, leze všude, to má asi po tatínkovi :grinning:
22. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Teri, takže máte večerní romantiku :grinning: ta miminka tam taky ukazovali a půlka lidí říkala, jak jsou ošklivá a kýčovitá a půlka, že se jim to tak líbí a zvykli si na to.
ty jo adventni vence..me vubec nenapadlo ze uz je cas :confused: :confused:
toz jak budu u mamky taky neco vyrobim co vydrzi nejdel,jaky stromek tam ostriham :grinning:

mazeeeeeeeec
http://www.flixxy.com/basketball-halftime-jump-rope-team.htm
renco ..jdu to pohledat :grinning:
22. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
pernicky..dobre uz na druhy den

60dkg hladke mouky
20dkg mleteho cukru
15dkg medu
1 pernikovy prasek
12,5dkg masla
2vejce
2 lzice skorice

fakt moc dobre pecu je uz 3 roky i chaloupku
22. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
Já se o Klárku taky bojím, ale zakázala jsem si o tom furt přemýšlet, co by kdyby. Pže za prdelkou jí tu furt stát nemůžu, že. Takže běžné věci prostě dělá se mnou a já jí věřím, že nebude dělat žádné hlouposti a když jí řeknu, ať v klidu stojí vedle mě na židličce, tak poslechne. Jinak je taky malý divočák. Zkoušela samože i stát na své malé plastové židličce a přisouvat si ji kam potřebuje došáhnout. To jsem ji zakázala, párkrát neposlechla, spadla, takže jsem ji opět vysvětlila, že takhle fakt ne, že by si mohla ublížit a od té doby je klid.
22. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ty jo, to by člověk neřekl, co se dá dělat se švihadlem :confused: ? Tož to by mě i mohlo zabít, tolik skákacího pohybu :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Juu, chaloupka může vypadat dobře. To jsi šikula, Adel :wink: čím se to lepí k sobě ?
22. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
švihadla jsou super :grinning: my jsme něco podobnýho taky museli ve škole dělat, i když samozřejmě ne tak super profi, jak basketbalistky. Ale já jsem na to hrozný poleno, moc mi to nešlo.... na zápočet jsme měli takovou hroznou sestavu i s prvky gymnastiky (myslím, že tam byl přemet, hvezda a nějaký cviky na zemi)...to mi trvalo týdny, abych se to naučila. uf, ještě že je to za mnou.
22. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
asi se to lepí zdobící polevou? Bílek s cukrem moučka a citronová šťáva????????
22. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
aji..jj jak pise terka... :grinning:
ja taky letos udelam :grinning: se uz tesim az budu pect..uz mam asi 10 druhu vymyslenych tak jsem zvedava
22. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.