• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jojo, tak trochu jsem si to myslela, že se to bude lepit tím. Tož chaloupku bych asi nezvládla. Já zatím sama takhle nic vánočního nepekla. Vždycky jsem jen asistovala mamce. Ale už je třeba se trošku osamostatnit :slight_smile: takže začínáme perníčky :slight_smile: zbytek už pak budeme asi péct společně, pže to je větší zábava :grinning:
22. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Adel, potíráš ty perníčky po upečení něčím ?
22. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
Tak nam uz odjela navsteva-bylo dobre :wink:
Jsem ale strasne utahana a tak zu se tesim az odvezu brachu na vlak a pak se snad na chvilku natahnu :wink: :slight_smile:
Ja teda TV taky k zivotu moc nepotrebuju a myslim si ze byxch to v poho zvladla i bez PC i kdyz je hodne veci co pres nej delam a nikam nemusim takze asi zu bez nej taky ted ne-ee :confounded: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
No holky je krásný že se u mě prckovi líbí ale tak nějak jako mě se to už nelíbí.Zítra mě čeká další monitor a kontrola.Kdyby mi dr řekl at si dojedu domů pro věci a přijedu tak by mě to nevadilo :grinning:

S tim spaním no nevím jestli to jsou sny nebo co to je.ALe absolutně se nenechá utišit.Všechny odstrkuje a jen řve a ječí.Už se nám to stalo 3x.Nevím no.Ted bude spát zase v postýlce s náma v ložtnici protože bych takhle musela v noci chodit přes obyvák a budila bych babi a dědu. :wink:

Naši si občas malýho vezmou na noc a spí tam nádherně.Tak nevím jestli tady máme nějakou špatnou zonu nebo co.No nic tak zas mizím.Ale na to abych do rána porodila to nevidím tak zatím pa. :wink:
22. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Jupí, první polovina perníčků upečená :slight_smile: už je bohužel nemám kam skládat, ať proschnou, takže druhá polovina zítra. Těsto je super, docela dost jsem ho snědla jen tak syrové :sweat_smile: :confused: doufám, že do večera neprasknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tož se teď pooblékáme a skákneme ještě na chvilku ven, když je docela dobrý čas.
22. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
teda aji ty jsi sikula ja zacnu az tak kolem 10 prosince no uvidim..ja je nepotiram tak nevim jukni na net :dizzy_face:
ale tak chaloupku bych mohla za chvilku uz bude prosinec :sweat_smile:
22. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
Peti-ja jsem si taky u Ondry nemyslela vecer ze porodim,nic tomu nenasvedcovalo a v noci mi rupla voda a uz se jelo :slight_smile: :wink:
Holky je vy jste sikulky :wink:
22. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
Holky to je oplodnovak tohlento-vim ze to je ze Superstar ale je to bomba :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=_Tk9Mi2e3xc
22. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Vlouila jsem nejake fotecky tak jestli chcete tak juknete :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3559007&vReferer=%2Fphotos%2Fnanda
22. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
ani..no to se moc libi :dizzy_face:
22. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Adel, tak jsem to nakonec natírala vajíčkem, ať se to leskne. Takže se teď blyští jako prdelka :grinning:

To je děs, za chvilku je fakt prosinec. To letí. To zase bude smršť...malá narozky, taťka narozky, já narozky, Vánoce, Silvestr :grinning:

Chaloupku pak nafoť, ať se můžeme pokochat :wink:
22. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
ok nafotim :grinning:
njn silvestr :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
celym vajickem ?
22. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Ani, tu písničku miluji :dizzy_face: u té fňukám u Superstar skoro furt :sweat_smile: krom dne, kdy vypadnul Puskailer :grinning:
22. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Jo jo, celé rozkvedlané vajíčko. Hezky se teď lesknou.
22. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
aji..dekuji..taky je natru..natiralas je jeste kdy to bylo teple?
22. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Něco mezi, ani úplně teplé, ale ani studené. Asi 5minut jsem počkala a pak je natřela.
22. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Holky tak koukam na Superstar a vubec se mi nelibi jak se navazeji do Dominiky :angry: :angry: :angry: Ma hlas jak zvon a oni tohle.a jeste k tomu Bendig byl lepsi nez Chodur teda :angry: :angry: :angry:
22. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Taky koukám :slight_smile: ale kurňa Bendig mi utekl, pže jsem byla u malé, takže nemůžu posoudit. Ale abych pravdu řekla Chodúr mi teď trošku tou svou jistotou a bezchybností leze na nervy :confounded:

Je ale fakt, že Šmajdovi a Dominice to dohromady moc neladilo. To tahalo za ucho i mě. Ale myslím, že to byl spíše problém na straně Mira. Každopádně samostatně zpívali oba moooooc hezky :dizzy_face:

Ovšem musím říct, že jsou teda dobří, pže já bych před Kájou nedokázala vyloudil ani falešný tón, jak bych z něho měla trému :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Dobrý večer!!!!

ANi, fotky roztomilé...kluci jsou miláčci!!!!!

Aji, ty jsi teda rychlík..... řekneš že budeš péct perničky a za chviličku je máš hotové, šikula!!!

Aji, ty taky máš ráda Goťáska? Já ho miluju, miluju, miluju :slight_smile: A zdá se, že Maruška to podědila :slight_smile: A už jsem měla možnost s ním dvakrát pracovně mluvit a byl fakt suprovej, usměvavej, příjemnej, galantní, prostě profík. A já z něj byla totálně hotová!!!!! Celé dny jsem pak mluvila jen o něm :slight_smile: A největší sranda je, že když jsem chtěla babičce ukázat, jak Maruška říká krásně "Kája", když se jí zeptám, kdo to zpívá, tak ona řekla "tata" :grinning: :grinning: :grinning: A já na to: "No, to bylo jen zbožné přání maminky:slight_smile:"
22. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Já normálně Superstar nesleduju, ale dnes výjimečně právě kvůli Kájovi ano :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Renči, ona to byla rychlovka. Těsto jsem měla hotové, takže jen vyválet, vykrájet, úpéct :grinning: takže to šlo jako po másle.

Gotta mám ráda. Miluji teď tu jeho upoutávku na Slavíka. Ta se fakt povedla :grinning: To máš super, že jsi měla možnost s ním mluvit. Já bych ze sebe asi nevydala ani slovo :sweat_smile: měla bych trému mluvit s takovou kapacitou jako on.

Pěkná nová fotečka v pase :wink:
22. lis 2009 ve 23:43  • Odpověz
:grinning: PRvnííííí :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 00:00  • Odpověz
AJi, já měla taky trému, ale bylo to úúúúúžasnýýýýý!!! Dokonce mi složil poklonu.... jsem si to přehrávala na videu snad milionkrááááát :slight_smile: Na závěr rozhovoru mi totiž řekl: "Jste krásná žena."
Já z toho byla totál hotová, rudá až za ušima a když jsme odjížděli, ptala jsem se kameramana pořád dokola jen na to, jestli má natočenou i tu poslední jeho větu mimo rozhovor. A on si ze mě dělal srandu, že ne, že už rozhovor skončil, tak vypnul kameru... ale nevypnul!!! Takže to mám schované na památkuůůůůů :slight_smile:

FOtečku jsem musela už změnit, bo ta co jsem tam měla byla už víc než rok stará. Počítám, že po narozkách ji zas změním, bo tato je z léta. Nějak nemám aktuální společnou :frowning2:

Někde bych měla mít s Kájou i fotku... musím pohledat:slight_smile:
23. lis 2009 v 00:06  • Odpověz
Tak jsem ji našla a vrzla na chvíli do alba :slight_smile: Pak ji smažu :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3560352&vReferer=
23. lis 2009 v 00:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Tak ja mam doma Stepanka pac ma prujem a v noci se pokakal.Volala jsem do skolky ze ho do zitrka odhlasuju a ucitelka mi povida ze to tam mel jeden hosicek a chodil do skolky-tak to me pose...... teda :confused: :rolling_eyes: :wink: :frowning2: :angry: :angry:
Jinak ja Gotta taky miluju-u nas na Valecove zpival zrovna kdyz jsme meli srazik tady z MK tak jsem o nej prisla :confused: :confused: :confused:
Ja jsem to nevidela do konce ale slysela jsem jak chvalili Smajdu a zbytek si pustim na netu.Pry byl konec super :wink:
Jinak jak pise Aja me je Chodur taky uz nesympatickej,je tak supvereni ani se poradne neusmeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
ahojky holky,

tak jsem teda docetla trochu z posledni stranky, jste toho zase napovidaly. :sweat_smile:

my za chvili mizime do pizzerky do hernicky, tak doufam, ze si tam risa hezky pohraje. :wink:

jinak ke Gottovi, tak ja jsem ho nikdy nemusela ..ale cca od 20ti let ho mam rada, protoze jednou jsem mela strasne blbou naladu ...a sla jsem ve svetozoru v patre a na protejsi strane sel zrovna Gott a ja jsem se teda musela silene mracit. :rolling_eyes: :sweat_smile: :pensive: ...ale on se na me podival a usmal se :fearful: ..normalne me mohl prehlidnout, ci se podivat nadrazene ..ale on se usmal a to mi tak nejak hned zvedlo naladu ...a taky i pohled na nej. :wink: ..proste za ty leta vi, ze publikum je to nejdulezitejsi a ze kdyz se bude chovat hezky k obycejnym lidem, ze se mu to tisickrat vrati. :slight_smile:

a superstar. ...tak ze smajdy byl odvarenej u nas radek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...se mu moc libilo jak zpival. ...rikal, ze to byl nejlepsi vykon ..a to ho prave taky nemusi ...no a ja zacinam dosti nesnaset Lacha ..ten snad nezazpival nic v tech finalovejch kolech..?? :confused: :confounded: ...a takhle zkazit vcelku maju :pensive: ..takze ted bych prala dokonce i vypadnout driv jemu a pak smajdu...proste ani to zpivani uz mi to u nej nezachrani :sweat_smile: ..proste mi vadi jeho kukuc a s tim nic nenadelam.
Jinak na obhajobu chodura. ...jak byste se asi tvarili, kdyby vas furt chvalili a nemeli jste vlastne co zlepsovat..?? :confused: :unamused: ..si myslim, ze je to pro nej hrozne tezky, kdyz mu nic nevytknou. ..takze jsem byla ted rada za haberu, ze mu pohanil aspon to jak se tvaril u pisnicky. :wink: ....myslim, ze se hrozne blbe pracuje s tim, kdyz vas nekdo pasuje do role favorita. ..preci je to jen mladej kluk. ..bych mu dala cas, jestli se s popularitou nakonec vyrovna nejak rozumne. ..treba jako Aneta :wink: ...protoze me prijde ze je chytrej, tak snad ze sebe neudela napriklad samera. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to by se mi pak taky zhnusil
23. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Hani-jj to mas pravdu ze je porad chvalenej a treba ani nevi jak ma resgovat :confused: :confused: ale suveren to teda zase je o tom ani po tom :wink: :wink: :wink:
23. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
ahojky
noc celkem sla...

renco..je to mas super zazitek :dizzy_face:

ani..no smajda se me vyjimecne taky libil a duet chodur s bendi byl super.,..tak treba se neumi smat..me se libi..jde tam hlavne o zpev a s cikankem jsou podle me nejlepsi..vyrazila bych denise.....
23. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojky zdravím, ani nedočítám, jen prolítám, a jako vždy jdu si postěžovat:grinning:

dnes má Vládík uplakanou, bo už 2 dny nakakal, doma je bordel jako v tanku, Janina polila celou postel pitím, babička naprala přes víkend asi 10 praček, který ruzně pověsí po bytě a už se o to nestará, takže všude tu je nějaký prádlo, a ve finále jště ted před chvílí šla uvozit Vládíka do malýho pokoje, aby spal a spadla a narazila si záda (má moncl tak přes pul zad) a hnula si s operovanou kyčlí...mě fakt jebne.... :zipper_mouth:
23. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Jani-jeeeeeeeezisi :frowning2: :confounded: To snad neni pravda tohlento opravdu :frowning2:
Ty si atm uzivas teda :angry:
Stepa se zase v noci posrajdil tak taky peru postele-doufam ze mu ta Smecta a zivoc.uhli pomuze :wink: :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.