• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj holky-noc u nas dobra akorat ze ja mam teda horecku opet-uz se z toho zblaznim.Ale vyuziju toho ze nejsou kluci doma a abudu lezet a potit se.No i kdyz poptrbuju vyzehlit tak uvidim jeste :wink:
Adel-chudak Petulinek,ale ja mam taky prujem i kdyz teda ja to teda na WC stihla v pohode :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Holky mam prosbu,bnemate nektera a nebo nevite o nekom kdo ma doma overal pyzamo pro dospele?Kamoska mela ale dala ho na charitu a ja bych ho potrebovala pujcit.Jiunak je muj kostym ohrozen.Dekuji
15. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojky kočky, přeji krásnou neděli i když koukám, tak to stojí za prd, my jsme ted byly s Janinou nanákupu a taťka s Dáškou nám šli pak naproti. je tady pěkná kosa, chvíli i sněžilo.
Pujdu udělat karbanátky a br. kaši....snad se u toho nepoblindím, pže od toho nemám moc daleko, nějak mě přepadli nevolnosi...
JAnina má dnes dobrou náladu, od rána se jen směje, tak je to OK

Ani bohužel nic takovýho nemáme máme jen dvojdílný podvlíkačky a ještě zelený :grinning:
15. únor 2009 v 11:10  • Odpověz
ahojky holky,

tak u nas noc dobra. ...probudil se jen jednou a ja o tom zase ani nevim. :sweat_smile: :wink: :sunglasses: ..a pak budicek v pul osme.
ted radek uspava. ...normalne risa chodi spat az mezi druhou treti, ale dnes jedem na narozky k brachovi, tak aby byl trochu vyhajanej. ...protoze pochybuju, ze by byl jen po ty pul hodce v aute cilej. ..a to jeste nemusi usnout. ..takze takhle je to jistejsi. ...jestli usne. :wink:

Ani, tak to bohuzel nepomuzu. :frowning2: ...a hezky se vykuryruj, kdyz jsi bez deticek. :wink: ...at te ani nenapadne jit zehlit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adel, tak risovi hovnajz vytekl vcera. ..ale nastesti jen zadickama a obtisk byl jen na povleceni od periny, jinak zbytek zustal usetren. ...ale taky uz jsme meli celoprebalovaci rano a to byl zazitek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :sweat_smile:

Jani, ...a s Janickou si taky mela takovy nevolnosti?? :confused: ...teeeda, a uz mas 7tt, to to leti. ..to uz by melo bejt videt srdicko ne?? ..kdy jdes k dr?? :confused:
15. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky,přeji hezkou neděli :slight_smile:

My jsme po obědě,malá si hraje,jsme opět bez taťky,tak za chvíli půjdeme ven,at se trochu provětráme :wink:

Aničko brzy se uzdrav,hlavně odpočívej!A jinak teda s overalem nepomůžu :unamused:

Holky chci se vás zeptat:Pouštíte doma dětem telku?Ted jsem si přečetla diskuzi a říkám si,že jsem asi hrozná matka :sweat_smile: když ji pouštím!Malá má ráda rákosníčka,noddyho,elma a taky je to pro mě prakticky chvilka kdy si můžu něco udělat.Další věc,je zima a přece jen na jaro a v létě už budeme víc venku ale co ted přes zimu.tak nevím :confused:
15. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky. Po dlouhé době se hlásím. Po tak dlouhé, že ani nemá smysl dočítat. To bych četla snad celý den a na to fakt nemám čas ani sílu. Tak se za to omlouvám.

My obě s Maruškou marodíme, horečky 39,5 jsme měly čtyři dny. Teď už je to lepší, ale hnusnej kašel a rýma... Maru kašle tak nějak divně, jako když štěká pes, nemám z toho dobrej pocit. A rýmu bych jí mohla odsávat co minutu, je chudina strašně,ale strašně zahlneněná.... skoro nic nejí, jen pije moje mlíčko, pořád jen spí.... Už jsem s ní byla 2x u dr. a asi půjdu zas..... nelíbí se mi to. Bojím se o ni. I když je už bez teplot, je to pořád nějaké divné.

Já skončila na plicním, bo jsem se kašlem dusila a antibiotika nezabírala, ale nic nenašli.... tak jsem mohla hned domů za Maru.... Patrik nám teď dost pomáhá, hlavně v to horečkové období tu snámi zůstal i přes noc, mně bylo strašně zle a měla jsem co dělat sama ze sebou a měla jsem obavy, abych něco s Maruškou nezanedbala... Stejně jsme nakonec byly v noci vzhůru pořád oba, bo mně to nedalo.... a taky jsem ji co hodinu nabízela prso, potřebovala hodně pít a víte, jak to je u nás s pitím :frowning2:

No, máme teĎ prostě blbé období. Už aby bylo jaro a všechny nemoci pryč.

A k tomu mi umřel můj oblíbený zpěvák Pavel Novák. Měla jsem ho moc ráda, i jako člověka... Bude nám tady v Přerově moc chybět. Když si představím, co musel prožívat, když na Štěrý den zpíval celému přerovskému náměstí.... měl pořád slzy v očích.... věděl to, že je to naposled. Už mu nebylo dobře, ale chtěl se rozloučit. Ach jo, zas brečím...

HOlky, snad se máte všechny i s proďolkama dobře. Moc vás zdravíme.
15. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
JO, Kristinko, mám od TEbe to CD pořád na poště, ještě jsem neměla sílu tam dojít, poslení možnost je 19.2. tak se do té doby musím dát do kupy. A rovnou Ti poslat zásilku. Ta choroba udělala čáru přes rozpočet, už se to táhne neskutečně dlouho. Děkuji Ti za poslání a omlouvám se, za svou neschopnost.
15. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
A vidím, že Janička je fakt těhu, tak velká gratulace, Jani!!!!!!

A Už jdu zase do hajan, všechno mě bolí. Marunka spinká....... PA pa pa.
15. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
Hani 7tt to mi tam bliklo dneska...zítra jdu k dr, ráno v 7,30, tak doufám, že bude vše OK, jdu na první prohlídku...s Janinou jsem nevolnosti moc neměla (zvracela jsem asi 4x-2x po ementálu a 2x po nějakých těhu vitamínech...jinak pohoda)....no to je jedno, nějak to přežiju, hlavně aby bylo vše ok

MIku no telku máme u nás puštěnou pořád, ale spíš se dívají na to , co chce taťka, takže na hvězdnou bránu, power rangers a další ...Janina se dívá se zájmem jen na reklamy a zělky, jinak ji to moc nebere, ale vzteká se když je TV vypnutá....

Je já jsem se ted napapkala, předtím jsem uspala Janinu , tak snad mám 2h na hajání :sunglasses:
15. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky

Renčo, akorát jsme na Tebe v týdnu myslela, že jsi tu pekelně dlouho nebyla..no teda pěkně si to užíváte holky, moc na vás myslím, ať je brzo dobře..jak píšeš s tím štěkavým kašlem Marušky, to nezní dobře, to by mohla být laringytida, určitě k Dr skočte!!!!!

Hani, hezky si odpoledne užijte...hele co všichni kluci sejří???? :confused: My to máme taky řídké, čoko voko má celý rudý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aničko, koukej ležet a možná Tě zachráním :grinning: je tu mamka a ptala jsme se jí jestli ten overal někde v Pze ještě ve skříni je - měly jsme ho obě...tak se podívá a večer Ti řeknu!!!!!!!

Jani, no nezávidím nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: někde jsme četla, že to prý v druhém těhu je horší než při prvním...

Marti, telka tu taky jede dost, ale malej na to nekouká, ani když má pohádky...to jedině na PC, to sedí a čučí...
15. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
MIso-jeeeeeeeeeeeeeeee Vy jste s mamkou proste poklady.Porad mi pomahate.Mamte to u me-dekuji strasne moooc :wink: :slight_smile:
Renci-uplne Ti rozumim jak Ti je.Sama mam ted zimnici a je mi krusno.Ale mam vyhodu ze kluci jsou u tchanovcu a ja se pelesim v pelisku a koukam na humoresky-no spis u toho bdim :frowning2: :wink: :wink: Tak hodne zdravicka preji :wink: :wink:
15. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahoj holky, tak hrachovku jsem zvládla, žlutej hrách - uvařil se rychlejc, než jsem čekala, takže je trochu našrot, ale stejně jsem to částečně rozmixovala kvůli zahuštění, tak to moc nevadilo....pro mě sem tam teda mohla dát víc koření, ale manža a malá se jen olizovali, tak dobrý
renco tak ať jste brzo zdravý!!!
dneska je asi něco ve vzduchu, taky máme pokakanou postel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale můžem si zato sami: malá po nás ráno skákala, tak manža jí v polospánku sundal plínu a odhodil směrem ke dveřím, že ji pak odnese, malá si s holým zadkem sedla vedle něj a najednou strašnej smrad.....tak koukáme, že je Márinka pokakaná, akorát to vůbec nebylo cejtit, až když byla bez plíny (nechápu), takže pokaděná plína na zemi (namazaným dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) malá si utřela zadek do postele a ještě zasedla knížku....no super vstávání
15. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
Holky díky za reakce :wink: u nás je to taky tak,telka jede,buď ji to nezajímá nebo ne.A když něco potřebuji udělat dám jí tam Rákosníčka :slight_smile:

Renčo brzy se s Maruškou uzdravte!!!každopádně co se týče štěkavého kašlě,zašla bych k doktorce,přece jen kdyby to byla Laryngytida,at vám dá třeba prothazin nebo tak něco!Ať se Maru v noci nebudí kašlem a vyspíte se.

Maruš tak hrachovka se povedla to je super!tak jsi mě navnadila,že v úterý udělám kaši :slight_smile:

Jani zítra budeme držet palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
ahojky..renco at jste brzo fit :wink:

anicko..overal nemam je velkou plenku..

jinak ja jsem ted dosla z cukrarny..dala jsem si palacinky se slehackou a ovocem pac na zmrzku je tam zima..dneska je tady kosa jak blazen :angry:
15. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
Aničko, kočičiko, tak bohužel :cry: nejsou už, asi jsme je už dávno vyházely...ma celým netu jsem nic pořádnýho nenašla, jen jednu stránku, ale ta cena :cry: http://www.spodnipradlodarka.com/nejprodavanejsi.php?id=1177
15. únor 2009 v 18:09  • Odpověz
je Ani tak to asi budeš muset přehodnotit svuj model :frowning2:

Renči taky se přidávám k přání ať se brzy uzdravíte, my tady máme taťku na hromadě už 14 dní, furt někde něco řádí, Janina se zatím naštěstí drží
15. únor 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
Misooooooooo-ja do Tebe vkladala tolik nadeji :frowning2: :frowning2: :frowning2: No to se neda nic delat-tolik nedam za overal ktery budu mit jen na maskarni-ach joooooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale dekuju
15. únor 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
http://odevy.sbazar.cz/maxi-overal-na-spani-vel-xl-havirov-o2297506.html
Holky tak jsem mozna sehnala overalek-uvidime jestli se mi pani ozve :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Holky tak ho maaaaaaaaaaaam-v tydnu poslu korunky-i s postovnym to stoji 105kc a to je zadara :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Stejne ty kostymy shovavam uz klukum-doufam ze budou taky jednou chodit tak tech par kacek do toho investuju.Jsem to ale holka sikovna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
teda anicko ty jses sikula a teprve budes :grinning: :grinning:
tak ja jsem dala spat petana a snad bude aspon do 24h.ale nezlobila bych se do rana..
15. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Kluci prijeli a Stepanek mi privezl Studendskou pecet-mnilacek :dizzy_face: :dizzy_face: Dala jsem Ondrulku do postylky a za chvilku hajaĺ-vubec uz si neumim predstavit ze bych je nemela milacky moje milovany :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak ja valim do vany a spinkat..dobrou noc..
:pensive: :pensive: :pensive:
15. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
JJ,ja asi taky za chvilku pomazu do postele-vysprsena uz jsem tak si dam na noc Coldrex a jdu spinkat :pensive: :pensive: :pensive:
Dobrou noc :sweat_smile: :pensive: :pensive:
15. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
dobre ranko..noc nic moc a budik v 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale dneska me to nevadi pac vezu tetu do nemocnice tak bych stejne brzo vstala
16. únor 2009 v 06:38  • Odpověz
autor
Aho holky-noc u nas docela dobra.Teda holky u nas je snehu jak na horach a porad chumeli jak blazen :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. únor 2009 v 07:09  • Odpověz
anicko..no u nas taky..porad snezi..kazdy den neco napadne..uz chci jaro
16. únor 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahojky holky je v rychlosti, ted jsem došla od dr. do práce- tak váček tam byl zatím bez srdíčka... příští týden v uterý jdu znovu na kontrolu, zda už bude srdíčko.... dnes jsme 6+1, tak je třeba ještě brzy....
u Janičky jsme ho měli 6+3... tak uvidíme
16. únor 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Jani-tak supeeeeeeeeeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To vis ze tam srdicko uz bude-taky jsem ho mela az dele :grinning: :grinning: :grinning:
Adel-jj u nas taky porad pripadava :slight_smile: Ale porad lepsi nez nejaky maras a blato :wink: :slight_smile:
16. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky

Aničko, supééér, vidíš, S bazar mě včera nenapdl, prošmejdit :wink: Cena je parádní..akorát je to XXl, Ti to bude trochu veliký :sweat_smile:

Jani, jasně že srdíčko bude!!!!!!6+1 bych řekla, že je fakt ještě brzo :wink: :wink: :wink:

No o sněhu mi nemluvte :angry: :angry: jsem nas*aná, už nechci zimu ani vidět!!!To já raději to bláto teda :angry:
16. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Miso-to nevadi ze to bude vetsi,hlavne ze to vubec je :slight_smile: Ja uz jsem tam smejdila nez jsewm Vam psala ale vcera jsem zadala prodam..... no a bingo-tak jsem rada :wink: :wink: :wink:
U nas je teda fakt jak na horach,my jedem odpol.do MB a vecer jdu do divadla tak se tesim :slight_smile: :wink:
Ted zrovna hlasi v radiu jaka je kalamita na MB ale ze silnicari fachaj tak uvidime.
Uspala jsem Ondrulu a jdu varit-udelam br.kasi a file asi-to bude mit Stepa radost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nema rad ryby ale prsty snedl tak uvidime :slight_smile: :wink: :slight_smile:
16. únor 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.