• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jo a ted mi napsali, z toho šopu, co jsem objednávala kuchyňku ž měli poruchu serveru a moje objednávka byla stornovna.... pr*ele... to je fakt dnes den :angry: .... ted nevím kde mám sehnat takový pěkný dárky do pátku mi to už nedojde:frowning2:, abych ted lítala po městě :angry: :angry: :angry:
23. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahojky v rychlosti zdravím abych sem mohla pustit další adepty.U nás noc docela dobrá,jen jednou jsem k němu vstávala a pak chtěl ručičku takže jsem ho jen utišila a spal dál.Ráno jsme jeli na monitor a kontrolu.No na monitoru byly vidět tři nějaký akce reakce ale po vyšetření žádná změna.Stále zamčeno :angry: :grinning: No a jelikož jsem už v termínu tak musím ted každý třetí den už do porodnice na monitor a vyšetření.No takže já fakt asi neporodím.A to mě štve páč mají ted všichni dovolenou a já se z toho pak tady asi pos..u :angry: Jinak jsem se bavila s dr. o tom že bych si nechala po porodu to tělísko a tak říkal že u mě nebude problém po šestinedělí zavést.Že to spolu pak sfouknem :wink: prej že už to nechci nechat náhodě tak jsem mu řekla že fakt jako za další dva roky zas nechci rodit!!!!!!!!Tak se smál.A taky říkal že když jsem měla ve čtvrtek ty bolesti tak je to sice hezký ale se spodkem to nehlo.Ach jo holky to je pech.Já nechci přenášet :frowning2:
23. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Jani-tak to ale pech a MMB by nic nemeli? :confused:
Peti-jj vyckej casu........... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Ja jsem umyla okna v celem byte,vyprala+povesila 2 pracky,opet vysaju :confounded: Ondra je po O a Stepa dlabe chudera rohlik :frowning2: :fearful: Na Vanoce s uklidem nejak nesilim,uklizim po celi rok tak to neni tak strasny,jeste sklenik-ten teda musim a pavuciny ty taky. :wink: A 17.12. prijede pan na koberce tak to bude cistoucky :wink:
23. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Jani-koukni :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23612555&tab=0
A ja myslim ze by se to v poho do patku stihlo :confused: :confused: Je jich tam teda mnohem vic.Ja mam kolikrat veci do druherho dne doma :wink: A tohle Ti priveze 100% PPL tak to je fofr :wink: :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak u nas je po O petan spinka a ja jdu na kafco :grinning:
vyzehlila jsem a hodila pracku a jdu jeste udelat mycku...

chtela jsem okna delat ale u nas prselo :angry: a tak se snad vyjasni a taky se dam asi do adventaku :grinning:
vytru az zitra nez dojde kamoska jinak by tady byl zase bordel...

petrik je dneska fakt chutny od rana rve a jeste se prastil do hlavy a tak ma na cele grcu :confounded:

janicko..teda fakt hruza ...a kdy se stehujete?ja to tam zavidim..to stara se sem za 16 dni co jsem tady nedosla na maleho ani odivat..tohle fakt nechapu..to moje mamka uz me 5x volala kdy dojedu :grinning:
ja mam taky do tydne balik doma tak zkus odkaz od anicky

peti..ty nase matko..neboj do vanoc to nosit nebudes..ja taky nemela zadne priznaky a vecer me praskla voda
23. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: u nás ráno tak strašně pršelo, že jsem se vyprdla na herničku a válely jsme se v posteli. No a jako na potvoru po 9h přestalo, to jsme zrovna lezly z postele a už nemělo cenu chodit na desátou do herny, pže na hoďku se mi to neoplatí. Škoda, zrovna se dělaly ty otisky do hlíny :unamused:

Tak jsme aspoň podrbaly se sousedkou a děti mezitím rozkrámovali celý obývák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
No, já nevím. Mi prostě ten Chodúr už nějak nesedí. Tentokrát se mi ani nelíbilo jak zpíval. Teda ten duet ano, ta sólova ne. Jasně, že se asi těžko usmívá, když ho pořád chválí, ale on se neusměje ani když ho při vyřazování posílají nahoru jakože prošel do dalšího kola. A ani nepoděkoval. Na ostatních jde aspoň vidět radost. A pak tam nahoře vždycky stojí sám, neusměje se, nepogratuluje. Hm. A tak, třeba mu křivdím a gratuluje až později, kdy ho nezabírají kamery. Každopádně už pro mě prostě není nej.

Mi se Šmajda teď fakt mooooooooooooooc líbil. Lépe tam teď nikdo nezazpíval. To bylo fakt úžasné. Si to musím znovu pustit na netu :dizzy_face:

A konec byl, Ani, pěkný. Na ten určo koukni, když jsi ho neviděla.

Hezky tentokrát zazpívala i Bagárová. To byla nádherná písnička. Až jsem slzu zatlačila.

No, a Lacho je pro mě taky adept na vyhazov. Takhle zprzněnou Včelku Máju jsem dlouho neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jani, teda ty máš ale nějaký smolný den :frowning2: tak to mě mrzí. A myslíš, že by se ta kuchyňka už nestihla ? V Tescu teď mají jednu Tefal v akci. Ale ta stála 999,- Škoda, že jsi ji neobjednávala zároveň se mnou na MMB. Mi by měla dorazit zítra. Paní ji v sobotu posílala.

A co babi ? Může se aspoň hýbat ?
23. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Peti, tak furt nic ? Se tě prcek drží jak klíště :sweat_smile: tak držím palce, ať se do konce týdne povede, když má M. tu dovču.
23. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Renčo, tak to je krásné, že tě tak pochválil a že máš na to i památku :dizzy_face: a fotku jsem teda nestihla :frowning2:
23. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ani ta z MMB je krásná děkuji, ale měla jsem tam ještě balon skákací s krtečkem a razítka s krtečkem a ještě hračky s krtečkem, vše za jedno poštovný :frowning2:... ještě jsem paní psala, ať mi písne, jestli kuchyŃku mají na 100% a že kdyžtak udělám ještě jednu objednávku a bude to až na vánoce a ted jí dám to co máme na vánoce schované.

ted Janina usla a Vládík spí tak na jedno oko, rychle jsem do sebe hodila kapičíno a musím si najít něco na netu a pak to tady musím trochu pohonit,pže je to tady děs...včera jsem zabalila pár krabic a tak jsou tu roztahané skříňky , co už jsem nedodělala a nedobalila...

u nás svítí sluníčko, tak až se Janina vyspí tak pujdem na chvíli ven...jsem teda docela KO dnes už, ale co se dá dělat...
23. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Aha, Jani, tak to by byla škoda, kdyby Janička o takové krásné hračky přišla. Tak třeba kuchyňka bude a malá ji holt dostane až na Vánoce. Však to neva. Hlavně že bude. Mi ji máme pro malou taky na Vánoce. Skákací balón by se mi taky pro Klárku líbil. V herničce na něm furt hopsá :grinning:
23. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
mě se líbilo, že tam mají tolik věcí s krtkem a tu kuchyňku, pokud mi paní napíše, že má někde problém, že kuchyňku nemají, nebo nevím, tak si holt zase sednu a budu hledat, kde budou mít oboje, jen mít na to čas, že :grinning:
23. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahojky

dnes jsem se teda vůbec na Pc nedostala, pže daník unul už ve 12 a byl tu Petr, má odpolku, tak jsem se věnovala jemu :grinning:

Včera jsem superstr viděla tak v letu...Bendíka ani Chodůra jsem samotné neviděla...duet byl supr, taky se mi strašně líbil Šmajda!!!!Vždy jsem si říkala, že za ty jeho rockový písně schovává to, že neumí moc zpívat, ale včera měl tak krásněj hlas!!!!!!Lacha nekomentuju :angry: toho nemusím od začátku!!!!!No a přidávám se k Aje, mě Chodůr taky nesedí..nevím proč, ale přijde mi nějaký divný :pensive: ani už to zpívání se mi moc nelíbí, pořád stejný zvuk hlasu na všechny písničky....

Aničko, myslíme na Štěpu, ať průjmík přejde, chudina..ještě, aby to chytl Ondra :angry: :unamused: :cry: :cry:

Jani, no s mamkou fakt bomba :unamused: :confounded: doufám, že má tu nohu ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ještě tancovat kolem ní :confounded: :confounded: :confounded:
23. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1223524

tohle jim koupím na zahradu...mají hned po sobě svátek 23a 24 května :grinning:

tady jsem našla shop kde mají kuchyňku a hodně s krtkem tak jdu na to, uvidím, jak to dorazí :wink:
23. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jani, to budou mít super na zahradu. Přes léto to tam budete mít fajn. Ještě nějaký bazén pro prcky a skákací hrad a nemusíte ani vycházet z domu :grinning:

Můžeš, pls, hodit odkaz na ty krtky ? Že bych taky koukla.
23. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Míšo, já si taky na začátku říkala, že se Šmajda za ten rock schovává a umí akorát chrčet do mikrofonu a ono houby :sweat_smile: včera mi úžasem spadla huba na zem :grinning: byl fakt dost dobrej :dizzy_face: doufám, že nevypadne.
23. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
bazén máme klasickej, jak mají Anina ten 3metrovej kulatej, minule jsme kupovali křoviňák a byl k tomu zdarma :sweat_smile: a pak má Janina ten nafukovací kadilak, to je taky jako bazén(1,6 x1 m) a klouzačku taky máme :grinning: , ještě musíme vyrobit pískoviště

krtky mají v tom matýskovi taky -jak je ten odkaz s tím stolkem nebo tady mají hodně krtků
http://www.funkids.cz/cz/menu/13/katalog-hracek/hracky-dle-druhu/

ale od tama mi to právě dnes psali, že mě stornovali
23. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
ted jsem tam zase objevila koleběžku, tak rozmýšlím, ještě na tou...kua to zase bude peněz, ale když mě se to taaaak líbí

http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=840989
23. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
hkavně to pak zase využije Vládík, ten chudák ani nic moc nedostane :sweat_smile: ,pže má všechny hračky po Janině a mě je líto kupovat nový chrastítka, když jich jsou tu hromady
23. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=322737#x

tohle taky nevypadá zle...sakriš já nevíííím
23. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Jani, co nevíš ? Pro kterou kuchyňku se rozhodnou nebo kterou hračku vlastně vzít ?
23. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
Klára tu teď trsá na Písničky z pohádek, co máme na cd :slight_smile: už potřetí jede Hlupáku najdu tě :grinning:
23. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
jo jestli tu kuchyňku co jsem chtěla prve, nebo tu s tím obchodem

ta co jsem chtěla prve
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1445056

obchod
http://www.vikibazarek.cz/product_info.php?products_id=32818

na té první se mi líbí že je vysoká a otevírací

ta druhá je 2v1, ale zase jsem nikde nenašla info, jestli je to dole otevírací a jestli jsou k tomu ty ostatní hračky, tak nevím
23. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
Janina ubec nechce tancovat, vždycky tady něco pustím že budeme zpívat a tančit a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chtěla bych pro ni to chvičení s Míšou na DVD, ale musím sehnat nějaký partnery, co si to se mnou vezmou na půl nebo na třetiny litr za dvd se mi dávat nechce, ale je to nelegal, tak pssssst :grinning:
23. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
čekám na názor Aji, kterou by jsi brala?
23. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
Jani, tu první :wink: je fakt krásná :dizzy_face: nepřipadá mi tak umělohmotně jako ta druhá. Navíc má docela dost funkcí.
23. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
To Cvičení s Míšou by ji mohlo bavit. Klára ji zbožňuje. Musíme ji pouštet i v herničce :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem teď tu kolekci objednávala, pže zlínský děda jí to chce dát pod stromeček. Jak viděl, když jsme tam byli, jak na to furt tancuje a od rána do večera jede jedno dvd, tak řekl, že teda ty prachy obětuje :sweat_smile: :grinning:
23. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Za chvilku nastupujeme na druhou várku perníčků :slight_smile: snad mi to tam Klárka nerozpatlá všude kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
no právě, ale viděla jsem na ni ještě jeden obrázek, je to ta samá , ale v jiné barvě a možná i díky té kvalitě obrázku už to není takový booom, tak abych nebyla zklamaná, JAnině se bude určo líbit tak i tak

koukej
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=322733
23. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.