• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
teda vy jste škulky, já jsem chvilku oddechla, JAnina ted vstala ale venku už je tma, tak pak pujdem taťkovi na proti s dáškou
23. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
Aha, máš recht, ta fotka není moc povedená. Tam zase tak krásně nevypadá.Ale já myslím, že to bude fakt tou fotkou. Holky, co mají kuchyňky od Tefalu (sice ne tuto, ale tu větší), tak jsou spokojené a pochvalovaly si ji. Tak předpokládám, že v designu se od sebe lišit nebudou.
23. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
No jo, koukám, že najednou venku tma. Já tu zimu fakt moc nemusím. Zlaté léto, až do večera světlo a teplo :dizzy_face:
23. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
čauky tak zase nakukuju.Byla jsem s babi(tchýní)ve městě se trochu podívat po obchodech atd.No nadýchala jsem se vzduchu trochu se prohýbala,břicho bolí ale tak nějak nic no.Ale nedalo mi to a koupila jsem si něco málo ml toho riciňáku a tak tady zvažuju jestli to zkusit nebo ne.Paní lékarnice říkala že to pomáhá proti zácpě nebo potírat jizvy.Tak nevím si říkám že bych to teda mohla zkusit že se max pose.. :grinning:
23. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
vy jste vzali nakonec kterou?
23. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
Jani-me taky dnes prislo z jednoho kramku ze me stornovali :confused: Nastesti jsem si to posychrovala a Noddyho uz koupila jinde :wink:
Jinak kluci mi tu privazujou nohy trubky jedny maly :wink: :slight_smile:
Miso-jj doufam ze to Ondra taky nechytne :rolling_eyes: :confused:
Ted mam pustenou Superstar a cekam az dojdou ke Smajdovi pze to nejde pretocit :confused: :rolling_eyes: :fearful:
23. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Jani, brali jsme tu stejnou, co jste chtěli i vy. Tu Tefalku. Měla by mi zítra nebo pozítří dorazit. Teda doufám, v sobotu to posílala, tak uvidíme,jak je ČP teď rychlá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Ani, tak dej vědět, jestli se ti taky líbil :wink:
23. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
Aji-jj libil a moc ale tak me neprisel tak nejak hroznej nikdy :wink: :slight_smile: :slight_smile:
A na Denise bacha vzpomente si na muj sen laskave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je fakt ze se chudak moc nepredved no :cry: :confounded: :confounded: :confounded: Jsem zvedava jak to dnes dopadne ale ja sleduju Vypravej tak uvidim jen kdo vypadne-nahravat to nebudu pac ybch se na to nikdy nepodivala a Superstar zkouknu na netu :grinning: :wink:
23. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
tak ja jsem byla na prochajde odpolko a ve stanku jsem si koupila retazy a trasne na stromek..letos bude stribn.modry a taky jsem si koupila svicky a zitra ostriham sousedce stromek a udelam adven.venec..

no jdu dat spat petana at mam klid :grinning:

jani..krasne kuchynky :dizzy_face:
23. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Holky, my máme asi těhotné morče :confounded: já se z toho pose :zipper_mouth: :zipper_mouth: a to nám řekli, jak jsme ho kupovali, že je to kluk :angry: takže jak pojedeme do Zlína beru morče sebou, pěkně se na něj podívají a domluvím se na odběru prťat.
23. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
No já jsem z toho tak rozhozená a paf, že už asi nic neudělám a ani neusnu :rolling_eyes: chjo, takové zbytečné starosti navíc.
23. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jinak, perníčky jsme stihly s Klárkou v pohodě. Byly toho už jen dva plechy, takže rychlovka během Kouzelné školky :slight_smile: takže mám hotovo a někdy po večerech je nazdobím.
23. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jani, nemáte někde poblíž Spar ? Teď v jejich Vánočním letáku mají tu kuchyňku Tefal, tak bys ji mohla omrknout naživo.
23. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ani, mi se právě Šmajda nic moc nelíbil. Takže proto jsem z něho byl teď tak paf. Jsem zvědavá, kdo dneska vypadne. Já to mám zase obráceně, koukám nejdříve na Superstar a pak si na netu pouštím Vyprávěj :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ty jo, Chodúr se konečně usmál a ještě i poděkoval za postup :confused: budiž mu to ke cti :wink:
23. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ty woe, oni to napínají tak, že snad vypadne Bendig ???? :confused:
23. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ufffffff, naštěstí ne...
23. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
aji..trpis samomluvou :grinning:
konecne denis..vcera to pekne podelal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tehotne morce :grinning: tak treba mimi udas :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
zdravim pri veceru,
u nas se uspava ...a meli jsme teda den. :zipper_mouth: ...protoze Honzik ...klucina s kterym chodime na plavco a prave takhle do hernicky, tak mel super den a 4x kousnul risu do ruky ci prstiku na ruce :confounded: :frowning2: ..a to teda fest. ...ze tam ma furt risa obtisky. ...no tak doufam, ze tohle obdobi honzika rychle prejde, protoze s takovou vervou by risa pomalu prisel o prsty. ...a on se ten nas noumik ..a to je o 4 mesice starsi, neumi vubec branit. :frowning2: :pensive: :rolling_eyes:

Ajo, jojo uuuuuuuuuuuuuf. ...no to by bylo strasny, kdyby vypadl Bendig. ...tak ted jeste smajda a jsem spokojena. :sunglasses: :grinning: Ani promin. ...budes si muset pozmenit postavu ve snech. :grinning: :grinning: :grinning:

teda holky, ty kuchynky jsou bohovy. :dizzy_face: ...ty bych chtela sama. :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Adel, to bude sousedka nadsena, kdyz ji pujdes kudlat stromecek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: ...hezky je jak nepises "si" ostrihat stromecek, ale rovnou sousedce. :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Hani, tak to teda neeee, Šmajda neee :slight_smile: to radši obětuji Bagárovou :sweat_smile:

Klárka měla taky kousací období, naštěstí to byly asi jen 3 týdny, takže se to dalo zvládnout.
23. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Adel, jj, pěkně jsem si tady popovídala :grinning: mno, nevím, jestli mimi někde. Nějak nevím o nikom, kdo by chtěl. Ale tak když tak se poptám v herničce a jinak to vidím na ten Zverimex a běda běda, jestli je nebudou chtít :angry:
23. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Kuk :slight_smile:

Hani, tak to se připravte na čtvrtek :sweat_smile: :sweat_smile: Dan dnes teda perlil a už dostal fest na prdítko.Nejdřív venku postrkoval kámoše na motorce, až ten kluk spadl.Když se šel vybulet k mamce, tak do něj ještě zmeťourek najížděl :angry: a pak jsme měli doma kámošku a tu škrábnul přes celej obličej :angry: vůbec nevím, co to jako dnes mělo být :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Aji, těhu morče :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ještě kluk :sweat_smile: :sweat_smile:

Koukala jsem na Vyprávěj a pak akorát přepla, když měl Lacho na konci zpívat a musel poprosit o opakování hudby :sweat_smile: :sweat_smile: tak to je fajn, že je pryč!!!!
23. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
hanulko..ona me to dovolila :dizzy_face:

miso..no nas petan zase sel dnes kolem kaluze a kdyz jsem dosla k nemu tak tam schvalne skocil a rechtal se a ja cucela jak pero :confused:

aji..no treba je nekdo bude chtit :grinning:
23. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
jaj jsem taky koukala na Vypravej a uz jsem to nestihla tak jsem ze jste mi to rekli :wink:
Hani-no jo ale tak treba ho budu ve snu utesovat-ale prvni se mi zdal smajda-ty vole abych ja nebyla nejaka sibila a oni po mich snech nevypadavali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No jua se loucim a valim spat :wink: :pensive:
MIso-asi mela nejaky bojovny den Danik-snad se z toho vyspi :confused: :rolling_eyes:
23. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Hm, Míšo, tož to abych to asi neměla doma tak moc jednoduché. Peťa furt pryč a já se tu budu starat o jednu malou opici a těhotné morče :grinning: zrovna ji/ho mámna klíně a ošahávám to tlusté břicho. Semi zdá, že tam má tři boule...tek že by tři miminka ???? :confused: a to bude teprve trapas, až zjistím, že není vůbec těhotné :grinning: he he, odborník :grinning:
23. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holky! Měli jsme perný víkend a dneska jsem byla s holkama celý den v práci, takže jsem vás nestíhala :wink:

Ajo, tak nakonec jsme stejně jeli k babi až v sobotu, protože v pátek Honza zabouchl klíče od auta v kufru :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkně jsme se sbalili, naložili všechno do kufru včetně obou peněženek a mobilů, a Honza si tam dal i bundu s klíčema, takže super :rolling_eyes: volali jsme od sousedky autozámečníka, jenže ten mohl až večer, takže jsme už nikam nejeli. Tak jsem si říkala, ještě že jsme tu návštěvu u vás zrušili, protože bych ti ani nemohla zavolat, že nepřijedem :wink: Jinak až budu velká, tak budu autozámečníkem! :grinning: Měl to otevřený za sekundu a vzal si za to 800,-, super kšeft :rolling_eyes:

Peti, koukám, že jseš ještě celá, neboj, za chvilku už se dočkáš!!! :wink:

Tak já mizím, Honza dělal dneska testy na piloťák a už jede domů, tak to trošku oslavíme a pak hupsnem na miminko :grinning:
23. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Kris, jen aby to pak nebyly miminka dvě :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tak už je doma, ale ještě šel venčit Berta, tak honem ještě nakukuju :grinning:

Ajo, no třeba nebude ani jedno, uvidíme! :grinning: včera mě Honza dostal, prý než zase další holku, tak radši dva kluky :sweat_smile: jen aby se mu to nesplnilo :grinning:

Hele, třeba to vaše morče je jenom nafouklý? :wink:
23. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
bzun a uz se snazite dlouho?sem zvedava na vas :dizzy_face: na ty kluky :grinning:
23. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.