• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hm, no nevím nevím...připadá mi, že je na pohmat i cítím a taky cítím jak se hýbou. Ale tak třeba mu/jí tak pracují střeva :grinning:

Jeee, tak to byste měli hezký páreček...dva kluci ke dvěma holčičkám :dizzy_face: to abyste si koupili mikrobus :grinning:
23. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
tak ja valim do postele pa a dobrou :pensive:
23. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak u nas noc super pze po strasne dlouhe dobe spal celou noc :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Stepa uz je tayk dobrej jen pokaslavaji a maji rymicku-klasika :wink: :wink: :wink: :confused: :confused:
Jinak teda ten ctvrtek nee-eeeee-za 1/jsou nastydli 2/nebedeme mit auto.Tak si to holky kraasne uzijte :wink: :slight_smile:
24. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahojky, tak jsem Vás prolítla....

Bzundi to je teda pechs těma klíčema.... bych chtěla vidět svýho chlapa, kdyby si zabouchl klíče.... ten by vrčel :grinning:

jinak noc docela OK, Vládík papal jen 2x, ale za to Janina 2x měla výstup, jednou se vzbudila o půl 3 že chce na klouzačku do obýváku a v 5 do mě kopala, že chce bombony, tak jsem na ni pěkně našvaná....
ještě aby toho včera nebylo málo, tak večer zakopla o kolo od kočárku a padla na futra, takže má na hlavě bouli jako tenisík

njn, ted jsem si sem sedla a Vládík už plače tak zas jdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
http://www.novinky.cz/veda-skoly/185097-spina-detem-svedci-potvrdili-vedci.html

jo ještě jsem chtěla...to je pro dnešek muj favoritní článek
24. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré ránko holky :wink:

Adel, asi tak 3 měsíce tomu necháváme volnej průběh a poslední měsíc jsme zvýšili frekvenci :wink: :grinning: ale nemyslím si, že nám to vyjde nějak brzo, s mýma problémama, uvidíme :wink:

Ajo, už jsme přemýšleli nad nějakým větším autem, kam by se daly narvat dozadu 3 sedačky, asi to u nás bude nutnost, i když se zadaří jen jeden mrňous :wink:

Ani, to je fajn, že jsou kluci už lepší! To musí být teď o strach posílat Štěpulu do školky, co? Teď mně říkala sousedka, že u nich ve školce už řádí prasečí chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, to jste měli akční noc teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: no Honza ani nevrčel, to spíš já :grinning:

Jani, článek dobrej, tak si myslím, že všeho s mírou :wink:
24. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc dobra

jani..no to je muj clanek :grinning:kamoska by je nejradej koupala v savu..ja jsem na hygienu ale nic se nema prehanet :grinning:
24. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Jani-jj taky super noc teda :unamused: To mi dela Ondra ze si chce jezdit na motorce :grinning:
A vcera mal histor.zachvat ze vidi mouchu :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojky kočky.Tak jdu kouknout jak se máte.Nějak se mě nechce dočítat ale tak nějak jsem pochopila že by tu byla další snažilka??? :grinning: Že by jsme s Janičkou a Terkou ostatní nakazily :grinning:
Tak holky vím povím že jsem vypila ten blivajz tak jsem zvědavá.Zítra mám druhý termín tak doufám že teda si nechá říct a už to bude. :wink: Měla bych zítra jít do porodnice na kontrolu a monitor už na půl osmou tak si tak v duchu říkám že bych třeba už mohla mít odrozeno :grinning:

No co se dárků týče tak nějak jsem včera s babi narazila na dobrej obchůdek tak jsem říkala po porodu a až splasknu tak tam půjdeme s mamkou nakupovat a já si tam koupím botky a kabát.To bych moc chtěla tak jsem zvědavá jestli mě to výjde nebo jestli ty peníze zase vrazím do plenek a sunarů atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Kristi-to jo teda to by mi asi slehlo.Me se to stalo myslim letos v lete ze jsem strcila do auta tasku s klicema na sedacku a dovnitr Ondru a zabouchla dvere.No a byllo vymalovano.Nastesti jsem se dovolala Z a ten mel nahodou u sebe v praci nahr.klice od auta a privezl mi je.Ale ta chvile byla strasna,takove peklo,horko.Ondra rval a ja bouchala na okno a mluvila na nej :frowning2: :confounded: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
I kdyz je to etda neco trochu jineho ja vim-ale ta beznadej teda :confounded:
Jinak ja bych asi teda vrcela :grinning: :grinning: :grinning:
Jani-jj clanek dobrej hned jsem precetla.Kamoska se ridi heslem"neporadek v dome stastne dite" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kris a praseci chripka jo?To je teda dobry :confused: :confounded:
24. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Aničko jj bordel v bytě-šťastné dítě :grinning: poslední dobou tohle heslo taky vedu :grinning: nějak se nemůžu dokopat k nějaký akci tak sem tam něco poklidím ale stejně je tu zachvíli zase sajgon :sweat_smile: njn už mi to ted nejde tak jako když jsem měla o 27kg mín a o jeden soudek na břiše míň :grinning:
24. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojky

Jani, jj taky se tím řídím, neříkám, že ho nechám všechno vocucávat, ale prostě musí do sebe dostat různý blivajzy, aby imunitní systémek mohl dělat protilátky, to jinak nejde!!!!!Já jako malá lítala po zahradě u slepic, lezla ke psovi do hoodně zaprasený boudy :grinning: a lecos jsem ochutnávala :grinning: a nebyla jsem skoro vůbec nemocná!!!Alergie se mi rozjela teda až ve 24 letech :frowning2:

Ani, dnes byl asi nějaký dobrý den, Daník dnes spal taky celou noc, ani ke mě nepřelezl, probudila jsem se, venku slunko, tak jsem se vrhla na telefon a půl 9 :confused: :sweat_smile: Daník byl už určo dlouho vzhůru, ale zase čekal, až se vzbudím - to je zlato :dizzy_face: a dnes si řekl na kakání do nočníkůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nechápu, že stačilo tak málo a najednou to jde během 14 dnů je úplný machr :sunglasses: čekala jsem to teda mnohem horší :dizzy_face: :dizzy_face: včera jsme pošpinili jen 2 plíny, co měl na spaní a na ven :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Petróó, co tu strašíš :grinning: :grinning: :grinning: už roď :grinning: snad ten nápoj pomůže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojky,

tak vás jdu zase pozdravit. Občas jsem vás dočetla, ale nějak nebyla nálada psát. Ondra byl 14 dní nemocný, tak to byl docela opruz, nejprve laryngitýda a pak se mu to vrazilo na průdušky, teď už je docela dobrý, sem tam zakašle, ale už můžeme ven, což jsem ráda. No a do toho mamině diagnostikovali selhávání levé komory, tak je už druhý týden v nemocnici, zítra ji čeká ještě jedno vyšetření a pak se uvidí, zda dostane defibrilátor hned nebo jí zařadí do pořadníku :frowning2: Přišli na to náhodou při před operačním vyšetření, měla jít na vyndání šrobů. Kdyby na to nepřišli, mohlo být taky po mamče :frowning2: No a já do toho všeho chaosu, finišuju v práci se školeníma a během 14 ti dnů mě čekají dvoje zkoušky jedny na ČNB a pak v práci závěrečný. Tak že jsem z toho už docela K.O.

Koukám, že nám přibyli další snažilky, já si teda ještě počkám, Odrášek je takový malý čertík. Tak snad z toho trochu odroste,
24. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Miso-tak to je Danik sikula sikovnej :dizzy_face: :dizzy_face: A uz si rika uplne sam jo?Ja jsem ted slysela Ondru jak tlaci do pliny v pokojicku tak ho jdu smradocha prebalit. :frowning2: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kris, no je fakt, že pro vás by bylo větší auto lepší tak jako tak. Ať se dozadu všechny mrňata vůbec vlezou. Tak ať se vám brzy zadaří :wink: chtělo by to další letněpodzimní várku těhulí :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Lucko ahojky :cry: to máte teda veselo...moc na maminku myslím, aby to rychle vyřešili, ještě, že na to přišli :pensive: :pensive: !!!!!!!!!!!!!
Na zkoušky držím palce, zvládneš to, jsi šikula :wink: :wink: :wink:

Aničko, jj říká, začne nahlas volat mamí čůat, čůat, čůat a ještě asi 100x čůat :grinning: :grinning: dokud ho neposadím na nočník...to samé dnes s bobkem, hlásil čůat, ale byl to boban...no z venku sice přišel totál posrajděnej, zase dle kvality a smdradu, se mu tlačí zub....ale doma si pak zase řekl a trochu vytlačil :wink: ale musí být bez plín, jinak by to asi udělal do ní...
Jo a škoda, že nedorazíte :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Hani, když jsme u toho...jak to teda na čt vidíš????V kolik dorazíš, v kolik a kde bude Ríša spát????......
24. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Já tak za 15 minut musím malou probudit, ať to stihneme na půl třetí do herničky. Dneska máme první službu :slight_smile: tak snad to dopadne dobře.
Aji, tak hezkou premiéru :sunglasses:
Teda, Peti, ty jsi ještě 2v1 ?? Tak teď po tom dryjáku už snad stopro do zítřka porodíš :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Lucko, takještěže na to takhle náhodou a zavčasu přišli. Někdy ti doktoři nejsou úplně špatní. Tak přeji, ať mamince brzy pomůžou a je zase v pořádku.
24. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Míšo, díky :wink: večer pisnu jaké to bylo.

Hm, a mladá už je vzhůru :confounded: těch 10 minut mě teda ještě mohla ta opice nechat odpočívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Peti, nenapínej nás pořád a šupky hupky do porodky! :wink: :grinning: snad ten nápoj zabere, držím palce!

Ani no teda to mně přijde ještě horší, když v autě zabouchneš i dítko, to sis teda taky užila :stuck_out_tongue_closed_eyes: my jsme naštěstí měli aspoň holky venku a klíče od bytu v zámku od garáže, tak jsme prostě počkali doma, než chlap přijede, a bylo :wink: my právě rezervní klíč nemáme, protože jsme tohle auti dostali od našich jen s jedním klíčem a pořád si říkáme, že necháme udělat druhej, a takhle to dopadlo :rolling_eyes:

No s tou prasečí chřipkou mně to ráno říkala sousedka, že jim zavřeli školku, a já si pořád myslím, že se nás to netýká, ale asi ten bacil fakt lítá všude okolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, Daník je fakt šikulkáááá!!! Gratuluju! :dizzy_face: u nás se pořád bobkuje do kalhotek, akorát holky každá jednou měly nějaký osvícení, že se vykakaly do nočníku, ale od té doby zas nic, prasátka jedny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: čůrání už nám jde v pohodě, ale ty bobky se snad nikdy nenaučíme :unamused: a to si pořád sedají na nočník a žvatlají u toho "čůám bobek", a stejně je za chvilku v gatích :grinning:

Luci, taky držím palce na zkoušky a maminka ať je v pořádku!

Aji, díky, snad se zadaří a snad nás tady bude víc těhulek! :wink: Užijte si herničku!
24. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Miso-i me to mrzi a tolik jsem se na Vas tesila-ale dnes jeste dostal Stepa horecku tak pujede Ondra k babicce do patku aby to taky nechytil.Uz mam proste u nej spesl strach-usi,pras,chripka atd.......At se z toho Stepa v klidu vylize a je to :slight_smile: :wink:
A to je Danik opravdu sikula,to Ondra si proste nerekne no :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ted je taky bez plinky tak jsem na nej zvedava jak dlouho :confounded: :grinning:
Luci-taky chudero uzivas,drzim strasne moc palecky s maminkou.To je porad neco vid,A u zkousek drzim palecky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kris-no to mi povidej.se mi chtelo brecet s nim s chuderou malym :frowning2: :unamused:
24. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Aničko, jejda, a já myslela, že už jsou kluci lepší, tak snad bude Štěpánek brzo v pohodě a Ondrášek nic nechytne, to by bylo na houby, kdyby zas chudák stonal :unamused: ještě, že máš Štěpánka kde izolovat :wink:
24. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
holky tak driák jsem vypila a jako myslela jsem že ho hned hodím na kuchynskou linku ale zatím jako žádnej efekt :confounded: sem tam mě loupne v břiše,mimi se vrtí a tlačí ale tak jako nic no.Holky tomu našemu miminku se fakt nechce :frowning2: já jsem asi slonice a budu to nosit dva roky :grinning: :frowning2: :frowning2: se mi chce až brečet že se stále nic neděje :confounded:
24. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Kristi-jj ja jsem si taky myslela ze to bude uz OK po tech mandlich :confused:
Alůe zajimavy je ze imunitu maji v poradku a pak tohle-ale je fakt ze my jako maly jsme taky byli marodi docela dost :confounded: :confounded: :confounded:
24. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
Peti, tak třeba to zaúčinkuje později, vydrž! :wink:

Ani, tak hlavně že mají v pořádku imunitu, já jsem teda taky bývala jako děcko dost nemocná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak holky už jsou vzhůru, jdem se trošku provětrat. Mějte se! :wink:
24. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Holky díky za podporu :dizzy_face: :dizzy_face:

Peti , kámoška si koupila balon a hopsala a hopsala až prdla voda a pak už to jelo samo :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Tak mi odjel Ondrasek-natesenej :wink: :slight_smile:
Vecer budu volat babicce a Stepanek ma opet horecku :frowning2:
24. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
Já vím holky že se tomu prostě poručit nedá.Driáky a balony jsou hold asi jen na uklidnění psychiky,ale prostě mě to štve.Tak jsem nechtěla přenášet a zítra mám druhý termín.Navíc jsou tu ted i tchánovci a mm má dovolenou takže bych tu měla docela podporu a ono prdlajs. :frowning2:
Na baloně skáču už asi měsíc to mi spíš pomáhá zahnat bolesti.Tlaky v břiše mám,miminko už je taky určitě dopečený ale ne a ne se to nějak rozhejbat. :unamused:

Aničko u vás se zase marodí?Ach jo vy se toho snad nikdy nezbavíte :frowning2:
24. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.