• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky
tak ja jsem ted u mamky..tak jsem si udelala aspon venecek na dvere tak si ho jen nazdobim..a udelam vecer aj adventni :grinning:

peti..ty jsi jeste tady..napoj asi moc nepomohl :rolling_eyes:

luci..no teda snad bude mamca dobra a vse dobre dopadne :dizzy_face:
24. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Tak Stepanek si vede u babicky dobre a my se stepou kuryrujem.Spustila se mu ryma coz je asi dobre ale porad ma teplotu.
Cekame na tatku nemuze se ho dockat :wink:
24. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
tak ja jsem doma
je me pekne zle a tak dam asi sprchu a postel :pensive:
petana jsem ted merila 37.7 tak jsem mu dala panadol a snad na nas nic neleze :confused:
24. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
tak ja jsem dokoukala Ordinacii a povalim asi spat :wink:
Je to tam nejake zamotane :wink:
Stepanek hori jak blazen-taky jsem ho nadopovala a sel spinkat :wink:
24. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tak dnešní první služba super :dizzy_face: nějaké dětičky tam byly a přišla nás podpořit i kamarádka s malou. Takže paráda, malá se tam vyřádila, 3hodiny běhala tam a sem, skákala do kuliček, jezdila na motorce :slight_smile: jsem myslela, že večer hned padne za vlast, ale kdeže :confounded: nezmar jeden malinkej :grinning:

Zítra odpo jdeme zase, pže budeme dělat adventní věnce. Akorát mám jen korpus, tak ho omotám větvičkami a zdobit budu až doma. Nějak jsem nezvládla nic nakoupit. Ale tak budu ho dělat poprvé, takže myslím, že to omotávání mi zabere celé odpo :grinning: takže budu ráda, že zdobit budu až doma :grinning:

Adel, čím zdobíš ten adventní věnec ?
24. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
U nás teď docela řádí chřipka, pozavírali tu docela dost škol a sousedce ve školce řekli, že pokud může, ať si malého vezme domů, ať se nenakazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: u dr prý narváno k prasknutí. Nějak mi to tak zatím nepřipadá, pže nikdo známý není nemocný.
24. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Ajo-posli mi do IP svuj meil a ja Ti poslu hezke motivace na venecky :wink:
Adel uz jsem je poslala :wink:
24. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
ani.dekuji
no uz ho mam ale nejak se me nepovedl..
tak nic povalim do postele :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz
Ani, posláno :wink: díky moc :slight_smile:
24. lis 2009 ve 23:52  • Odpověz
Tak já už valím taky dopostýlky. Jsem po dnešku KO :pensive:

Dobrou všem :pensive: :pensive: :pensive:
25. lis 2009 v 00:01  • Odpověz
DRuááá!!!

A tady se už vyrábí věnce!!! Já asi v pátek.
25. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
Koukám, že Martinka hází nové fotečky Adélky do Albíčka!!! Tak doufám, že se za námi koukneš!!!:slight_smile: Jsme Tě dlouho neviděly :frowning2: Tak povídej, jak je? Jak se pořád máte, co děláte, jak rostete?
25. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Všem marůdkům přejeme brzké udzravení!!!!
U nás jsem nachlazená já... nejdřiv krk a teĎ rýma :frowning2: Ale není to nic strašnýho.

Peti, tak co, už dnes rodiš?

Aji, super, že premiéra dopadla na jedničku :slight_smile: Já chtěla jít ve čtvrtek odpoledne s malou, ale těch chiřpek a jiných viroz je teD hafol, tak nejdeme nikam, a taky když mám tu rýmu, tak bych nerada někoho nakazila.
25. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc u nas dobra.Davala jsem Stepovi meducku pac porad horeckuje :frowning2:
Ted zase spinka u nas v posteli :dizzy_face: :dizzy_face:
Volala jsem po pul osme babicce co Ondrasek a pry jsem je vzbudila-to je teda Vyborny.To se mi doma stat nemuze teda :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aji-dekuju hned posilam meilik :wink: :wink:
25. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
ANi, prosím taky inspiračkůůůůů!!§ Děkujíííí.
25. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
ahojky holky,

Ani, cozeeee, on Ondrulka spal u babicky do pul osme....??? :fearful: ..no to je jak naschval, co. :pensive: :sweat_smile: ..tak aspon ze se prospal. :sunglasses:
..a teda Stepanek ...ze mu ani pres noc ta horecka neklesla..? :confused: :frowning2: ...tak snad se to dneska zlepsi. :wink:

Miso, no ja nevim, jestli cesta k vam je nejaka zakleta. :rolling_eyes: ..risa byl od letnich prazdnin zdravej. ...a ted slysim, ze mluvi pres nos ..takze to vypada, ze se nam do zitra nejspis rozjede ryma..? :confused: :unamused: ..takze je to na vas, jestli nas chcete videt s rymou a nebo ne ..uz dvakrat jsme ji k vam nechtene pritahli, ze se to Risovi rozjelo az u vas ..tak ted radeji varuju predem, protoze to ted i slysim jak si chrochta. :sweat_smile: ..jinak je teda v poho. ...ani nekasle ..a zatim mu teda z nosu taky netece, ale slysim, ze to tam nekde je a trochu jsem mu nos i odsala, abych mu ho uvolnila ....a kdyby vam ryma nevadila, tak bych to videla na dopol. ..pritahla bych si k vam pro risu obed a po obede bychom vyrazili zpatky ..aby danik mohl zalehnout a risa by bud usnul v aute a nebo az doma. ...u nas usina mezi druhou az ctvrtou.

jinak vidim, ze Peti je jeste 2 v 1...alespon vcera? ...no ale zase dle pasu tady ma rodit az zitra, tak jeste den cas. :wink: :sunglasses:
25. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
ahojky v letu zdravím, u nás noc...no Vláda dobrý, Janina se po dlouhé době počurala do postele takže nic moc... jdu to naházet do pračky a pověsit....
včera jsem nakonec vylítla do města a nakoupila Janině a Vláďovi dárky,koupila jsem jí nakonec tu levnější kuchyňku2v1 s obchodem a k tomu ještě nádobí a kávovar a nějaký barvičky, voskovky, a plastelínu a nálepky a takový serepatičky...(měli to v tescu ve výprodeji za pár korun)to se jí líbí někam něco lepit:grinning:
Pak jsem vlezlas do hader a Vláďíkovi jsem nakoupila super frajerský věci podsšitý manžestráky za 135,-, zimní bundu s kožíškem 295,- 2 trička s dl. rukávem 60,-/ks, mikinu s kapuckou za 120,- , pletenou krásnou čepici(konečně mu sedí, žádná mu neseděla) s rukavicema za 50,-... všechno měli slevněno o 50-75%

ted ještě koupím nějaký ty tiskátka s krtečkem a mám to... už jim nic nekupuju, Vládík sice nedostane pomalu ani hračku, ale už je toho doma tolik že hračky Vláďovi nekoupím.... ono se stejně něco sejde na mikuláše a JAniny narozky i pro Vládíka...

nic valím na ten uklid, Vláďa je nacpanej až škytá ale hlavní věc že neplače... už 5 tý den nekakal ... tak nevím no četla jsem na netu že plně kojený děti nemusí kakat i 10 dní...máte některá zkušenost???
25. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Aja+Renca-poslano :wink: :grinning: :grinning: Sice pozde ale prece.Mela jsem povinosti :wink:
Jani-jj ja sjem to taky cetla ze nemusej srajdit.Ale u Janicky uz jsi v tuhle dobu mela UM ne?Vidis jak Ti to krasne jde s Vladikem :wink:
25. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Jani, taky si pamatuju, ze dr kdyz byl risa malej, ze nemusi kadit az 10 dni. ..je to tak divny, ze jsem si to zapamatovala. ..ale taky diky tomu ze my jsme byli na UM, tak jsem to teda nezazila. ..ale myslim, ze to tu holky resily, ze jim taky deti nesrajdily. ...takze bych se nestresovala. :wink: :sunglasses:
a jinak teda dobrej kup se ti vydaril. :dizzy_face:
25. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
dobre ranko..
u nas noc dobra...
me je zle a boli me bricho pac mam ms :stuck_out_tongue_closed_eyes:

janicko..jj jak pise hanka kojene deti nemusi aj 10dni..pokud ti neplace a nema treba boleni tak myslim ze je to ok...a krasne jsi nakoupila..
no ja jsem taky sice rikala ze nebudu utracet a nakonec bude mit petan veci az az ale to bude tim ze nam dala babicka penize at mu neco koupime uz aj k narozkam..tak to pak jen rozdelim :dizzy_face:
25. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
no, je z toho bříška trochu nervní a poplakává, ale četla jsem ale, že když prdí a má chuť k jídlu a nemá teplotu tak je vše v pořádku, matka mě totiž furt terorizuje že mám jít k dr. a mě se tam fakt nechce mezi ty bacily...

jinak se to u nás vyčasilo, tak jsem se pustila do oken.....
25. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Jani, na matku se vyprdni . :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....jojo, jestli Vladinek prdi, tak je vse ok. ...to znaci ze jsou streva pruchodny. :wink: :sunglasses: ...a dr by te akorat poslala domu a mozna by ti vycinila, co lezes mezi bacily ...pripadne na uklidneni duse muzes dr zavolat, at ti tohle potvrdi, ze je vse ok. :slight_smile: ..ale presne tohle si pamatuju, ze mi dr. rikala. ..a i s tim prdenim, ze kdyz prdakuje, tak jsou streva v poradku. :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
adel, taky jsme toho nakoupili vic a ted to risovi rozdelili, ze cast dostal na narozky a cast dostane pod stromecek. ...tohle je zase dobry, ze se to mota kolem sebe, ze to uz tech par dni vydrzim a hned mu to nedam. :wink:
25. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
hodila jsem foto z atelieru ale je to skenovane tak kvalita nic moc,ale jinak jsou krasne
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3568065&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0

mam sice cd ale tam jsou ty urvane a tyhle upravene ne :dizzy_face:
25. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Adel-kraaaaaasny fotecky ale moc hezky opravdu :wink: :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojky holky,tak začnu asi včerejším večerem. :wink: V 19h začli stahy které sic byly nepravidelné ale pomalu zesilovaly a trvaly do 2h ráno pak to nějak přešlo,jen mě dosti tlačilo břicho.Takže jsem trochu usnula a ráno vstávačka do porodky na monitor a vyšetření.No na monitoru nějaký kopečky byly ale pořád tak nějak nepravidelně,no a na vyšetření mi paní doktorka řekla že hrdlo je asi stále 3cm ale už pěkně měkké.No takže jako stále žádnej porod.Říkala že když jsem druhorodička tak to třeba může být ráz na ráz a fofr.No tak nevím no. :unamused: Další návštěva v pondělí .Hold prostě já asi letos rodit nebudu a už mě to pěkně sere!!!!!!! :angry: :angry: :angry: A myslím že nejen mě :angry: Hold blivajzek prostě nezabral no.A už si ho dávat nebudu na to fakt nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted půjdu stírat a pak ven za babi a Patričkem a hold se budu snažit na to nemyslet :wink:
25. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
anicko dekuji :dizzy_face:
tak petan spinka a petr jel opet k zubarce tak jdu udelat poradek a pockam na muzika a dame si kaficko :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme dneska vyrazily do města skouknout vánoční výzdobu, i když dneska to teda moc na Vánoce nevypadá - krásně svítí sluníčko a je docela teplo. Ale holky z toho měly zážitek, pořád teď říkají "tomeček a baníky" (stromeček a baňky :grinning: )

Peti, pořád nic? Asi si fakt miminko u tebe lebedí a ven se mu nechce, ale tak třeba ti rupne voda a pak to půjde rychle, neboj, určitě se dočkáš! :wink:

Ani, tak se Onrdášek aspoň jednou pořádně prospal :wink: :grinning: snad už Štěpánkovi klesne ta teplota a bude dobrej, držím palce! :wink:

Jani, nám taky v porodce říkali, že kojený děti nemusí kakat často, že se může stát, že všechno mlíčko spotřebují a nezbyde žádnej "odpad", tak neboj, hlavně že je Vládík v pohodě! A na mamku se vykašli :wink:

Adel, fotky se opravdu povedly!!! :wink:

Hani, to je pech s rýmou teda, tak ať se to Ríšovi moc nerozjede :wink:
25. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Adel, fotečky pěkné :wink:
25. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jo jo jo, u kojených dětí to, že nějakou dobu nekakají nevadí.
25. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.