• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
No, já čekám, až se malá probudí a pak vyrazíme do herny na ty věnce. Moc se mi ale nechce, pže jsem nějaká zdechlá a bez nálady :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je venku hezky a svítí slunko. Hm, to bude asi tím, že Peťa je furt v tahu a my fust samy :cry: :frowning2:
25. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak jsem právě objednala Honzovi kuklu na paragliding a hned mě napadlo její další využití, kdyby byla finanční nouze :grinning: moc toho zatím na Vánoce nemám, akorát pro holky pořád nakupuju, ale jinak už se vidím, jak zas sháním dárky na poslední chvíli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak mažu uklízet, budu průběžně nakukovat! :wink:
25. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jani, koukám, že se ti povedlo dobře nakoupit :wink: takové povedené ochody mám taky ráda :slight_smile: my vyrážíme po dárcích o víkendu, tak doufám, že taky něco ulovíme. Nějaké slevy na hadříky by se taky hodily :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Kris, tak mi si ji pak od vás půjčíme, až budeme potřebovat penízky na větší byt :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Ajio-dosel Ti meilik :wink: :slight_smile: :confused:
Stepovi otrnulo ma v sobe meducku tak jsem zvedava jak bude vypadat za 2 dodky :frowning2: :sweat_smile:
Kris-holky jsou sikulky :wink:
Hani-jj taky Ti preju aby se to Risovi moc nerozjelo :wink: :slight_smile: :slight_smile:
U nas je taky krasne tolik moc ale bohuzel no,mame smulu :frowning2:
25. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ajo, tak platí! :grinning: ale až po Vánocích, abych mu ji nenadělila použitou :wink: :sunglasses:

Já se dneska cítím taky nějaká chcíplá, dopoledne se mně zvedal dokonce žaludek, tak snad to nebude zas nějakej bacil, stačí, že už zas soplí holky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani, tak snad už bude líp! :wink:
25. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahojky

dnes jsem neměla ani po dobu Daníkova spánku čas, měla jsem tu mou babi, přivezla mi záclony :dizzy_face: Já to udělat neumím :sweat_smile: ale už odjela..Daník je sice vzhůru, ale leží sám v postýlce...

Ani, to je v pr..že zase štěpa pro změnu marodí!!!!Udělala jsi dobře, žes Ondru odlifrovala!!!Ať je bobíkovi brzo líp!!!!

Hani, no... jako rýmu bychom zrovna nepotřebovali, no :unamused: hele uvidíš, jak to bude večer a napíšem si, ju :wink:

Adel, fotky jsou bezvadný, škoda, že jich je tak málo na ukázku!!!Za ty prachy je to teda vážně bomba!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ani, ještě jsem nestačila mrknout. Malá už je vzhůru, tak se musíme jít pobalit a šupajdit do herny. Mrknu v klidu večer. Aspoň pak budu vědět, jak věnec nazdobit :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Kris-tak aby jsi nebyla tehulka kdyz se Ti zveda i zaludek :wink: :slight_smile:
Miso-jj jsem taky rada tak snad nenastydne u babicky :confused: :sweat_smile:
Ted jsme si se Stepou chvilku pohrali a ucili se psat a asi se natahnu,ja se normalne nudim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ani, tohle mě taky napadlo, ale teď je na tahu levej vaječník a ten moc dobře nefunguje, tak to vidím spíš na bacil nebo že jsem málo snídala, dojedla jsem jen jogurt po holkách a asi to bylo z hladu :wink: i když, kdoví, uvidíme :sweat_smile:

Míšo, taky bych potřebovala vyměnit záclony, ale moc se mně nechce s tím šít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Tak jsem vytřela celej barák a obarvila mamce hlavu a ted si dávám kafčo a sušenky a tak nějak si říkám co bduu dělat dál :grinning:
25. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
u nas je krasne tak se dam do oken

aji..no ja vim presne jak ti je..petr jede v patek do prace a dojede asi az 18 prosince...

miso..fotek mam asi 65 na cd ale tech upravenych jako vanoce a narozky jen tohle..zbytek je takovy uplakany :grinning: ale klidne je sem hodim
25. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Adel tak jsem taky mrkala na fotečky a jsou moc hezký :dizzy_face:
25. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Adel-tak hazej ja jsem zvedava :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Miso, no je mi to jasny :unamused: ..je to pech. ...teda smrkal mi jen kdyz se rozbrecel, jinak celej den v poho. :sunglasses: ..ale kdyz pred hodkou usinal, tak chrochtal. :rolling_eyes: ...nechala jsem koupit radka libenar a nasivin, at to odchytnu hned v zacatku. ...takze kdyz to ted bude dobry, tak mu to budu kapat libenarem na spani ....tak to radeji nechame na pristi tyden ci popristi, ju ..jak se ti to bude hodit?? :confused: ..ale stve me to teda ...jsem se na vas tesila. :frowning2: ..ale aspon by to mohlo vyjit i Anicce. :confused: :wink:

Adel, fotecky mate hezoucky ...:dizzy_face: :wink: ..na to co si psala, ze to Petrik prorval, tak uspech. :wink: :sunglasses:

jinak Risa vsem dekuje za podporu s rymou :slight_smile: ...zatim je ten hlenik asi jen v krku nez v nose ...no uvidime, uvidime. :confused:

kristi, tak holky maly taky rymujou. :frowning2: ..no jak je vic jak jedno ditko, tak kdyz je marodny jedno, tak to bohuzel vetsinou chytne i to druhy. :unamused:
25. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Adel jsem mrkla na fotečky a jsou supeeeer, krásný...

Peti ty jsi akční..to by bylo aby jsi to robě už trochu nepopošťouchla....

já jsem trochu bojovala s Janinou, nějak moc ted nechce poslouchat.... tak tady na chudinu od rána , co už večera ječím, dostala bohužel i na zadek, ale holka zkouší co si muže dovolit a tak mi tečou nervy jak hrom

dnes jsem vyprala a usušila 3 pračky, ještě mám ted 2 na pořadu, umyla jsem okna v obýváku, vysála a vyčistila půlku obyvákovýho koberce, zbytek až zajtra, máme 20m2 obývák a už mě bolí ruky, ted jdu nakrmit Vládíka a chci jít ještě do města , včera mi na ty bundě Vláďový nechala baba pípák, ten nacvaknutej, ale u dveří jsem nepípala, ale nejde to sundat :grinning: , faaak jsem to neukradla :grinning: :grinning: :grinning: ...

nic Vládík už ječí tak jdu papa :grinning:
25. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Tak jsem se šla protáhnout na čerstvej vzduch a tak nějak trochu pochodit no a ted zas nevím co dělat.Ach jo.mě takový stavy fakt nebaví :angry:

Jani akční ani ne ale nebaví mě jen tak čekat až si to mrně to rozmyslí.Tak wse pokouším aby tady byl tak nějak pořádek :wink: a s tim bojováním to vím taky svý.Taky je ted Patriček úžasnej :angry: :angry:
25. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
ani..tak jsem ti hodila par tech ufnukanych :grinning:
jinak dekuji za pochvalu :dizzy_face: ..byla jsem s petana spocena az na riti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ted bylo ve zpravach ze v cesku uz zemrel 7 clovek na praseci chripku..kuwa se aj zacinam fakt bat...
25. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
jani..ty jsi ale sikula

ja jsem dneska taky konecne delala okna vsechny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale slo to rychle bylo krasne a petan s tatkou venku na vlackoch tak to slo

dneska taky dosla cast darku pro petana a tak uz se pomalu zacinam tesit na vanoce :grinning:
25. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
Adel-krasny fotky fotky a nejak urvany mi neptijdou :wink: Ta u te lyze s natazenou rucickou je suprova-nebozatko :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Adel, ano sedmý člověk, ale opět oslabený - byl v nemocnici se zápalem plic!!!!!!

Hani, hele dojeďte, jsem si to přes den promyslela, mám uklizeno a upečeno :grinning: , tak by byla škoda :grinning: , kdybyste nedojeli...už taky po sobě necucqjí hračky, tak snad to bude ok :wink: Příští týden mám už dvě návštěvy!!!!

Ani, to je vegáč bez prcka, co :grinning: :grinning: :grinning: závidím :sunglasses: :sunglasses:
25. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Miso-jj docela pohoda,zitra se dam do uklizeni.Musim jeste umyt sklenik atk zitra je jedinecna prilezitost.
V patek budu pect na zabijeni tak nebude cas.Steap bude uz doufam bez teplot tak snad pohoda :slight_smile: :wink: Uvidime jak v noci a rano :wink: :wink:
25. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
ani..no toz ja tam nedala ty urvane jen trosku..

miso..no sice byl oslabeny ale uz sedmy to je docela velke cislo na takovou chvilku :cry:

ja jeste na vanoce neuklizim pac je to u nas jeste zbytecne...jen jsem dnes cistila okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Tak Stepanek haja a Ondra na Petkovech taky tak je klid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja teda s uklizenim vubec nejak neprehanim-uklizim celej rok takze jenom okna,zaclony,prach a sklenik-tot vse :wink: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tak, adventní věnec udělán, byla to teda fuška a úplně dokonalé to taky není. Ale tak napoprvé docela dobrý :grinning: příště už budu lepší :slight_smile: o víkendu ho ještě nazdobím a je hotovo :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Koukám zrovna na Dům snů a teda už je to tam docela nechutný :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě ti šedí tam se :zipper_mouth: :zipper_mouth: už od začátku. Já doufám, že ten barák nevyhrají :angry:
25. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ty vado, já bych tam s nimi nemohla být, pže mi hýbají žlučí jen na ně koukám :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak se někdo může chovat tak nechutně a arogantně ??? A přitom ví, že to budou vysílat ??
25. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Mně chybí z úklidu ještě probrat botník a umýt ledničku. Ještě jsem chtěla Klárce protřídit komodu s věcmi a snad už to mám všechno. To zvládneme o víkendu. Malá bude u našich. Potřebujeme ještě vyrazit na dárky, nemáme nic pro zlínské. A malou nechci brát do obchoďáku mezi všechny ty chrchlající. Přece jen to tu u nás řádí docela dost. A to doufám, že nic nepřitáhne domů Peťa, který lítá po všech čertech :confounded:
25. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
Miso, no tak to te nemuzem zklamat, kdyz si napekla a naklidila..aby to neprislo v nivec. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ....jen aby si pak nemusela pristi tyden odvolavat ty dalsi dva sraziky..? :confused: :unamused: ..ale urcite radi prijedem. :wink: ..nejnovejsi informace ... po probuzeni zadny smrkani, teda krom po jekotu, tam je to vzdycky i kdyz neni ryma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a pred spanim jsem zkusila odsat a total sucho ..tak jsem to prokapla libenarem. ..ale chrochtani kdyz lezi na zadech slyset je, takze jsme fakt asi nejspis na zacatku. :unamused:

Jinak jsme byli dnes na plavcu ...kdyz mu z nosu netece, tak tam byl i ten kamarad co jsme byli v po v hernicce a co ho nekolikrat kousnul. ..tak si teda risa fakt pamatuje a jen co se k nemu priblizil, tak od nej utekl a furt rikal "stačí, stači" :zipper_mouth: ...tak doufam, ze na to brzo zapomene, protoze to nevim, jestli pak nekam budem moct spolu chodit..? :confused: :rolling_eyes:

adel, taky mi nepripadaj uplakany. :wink: ...vypadaj moc hezky i tyhle. :dizzy_face:

tak ja teda vanocni uklid uz neresim. ...jsme uklizeli nez jsme se sem stehovali zpatky, takze to myslim, ze bohate staci. :sunglasses:

Jani, teda po Anicce tu mame dalsi superzenu. :fearful: :dizzy_face: :grinning: :wink:
25. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Adel, jo jo, já vím, že ty víš :frowning2: ty to máš ještě více na palici :frowning2: mi připadá, že čím více se blíží konec roku, tím více jsem z toho všeho unavená a hůř to beru :frowning2:
25. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.