• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Adel, mě taky nepřijdou uplakané :wink: jsou krásné, ten Peťa vypadá jak tříletý i výrazem obličeje :grinning: :grinning: :slight_smile:
Hele koukala jsem, že máš v albu kočárek Peg perego gt3..ten máme my :wink: můžu doporučit, především ten veliký košík dole, nemusíš vůbec tahat žádnou tašku přes madlo..korba byla Daníkovi sice jen do 5.měsíce, ale i tak měl jednu z těch větších korb ze všech trojkolek...

Hani, tak uvidíme no :sweat_smile: návštěvy kdyžtak odvolám, je jsem viděla nedávno, s vámi jsme se neviděli od srazu!!!!
V kolik teda dorazíte???my vyjdeme ven kolem desáté :wink: kdyžtak budeme poblíž.Petr dá ráno feldu ke tchánům na trávu, tak si zaparkuj u těch našich zelených vrat :wink:
25. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
kim..no to ja jen tak co se me libi ale do noveho asi nepujdem..pac jsem ho mela u petana a pak ho po 4 mes.prodala jako novy..a je fakt ze ¨do nasi korby se nevlezl uz po 3 mesici..mela jen 76 a petan ve 3 mes.74 a zimni fusak......

no ja vybrala jen ty peknejsi fotky ty urvane jsem tam nedala ..

aji..no co nadelame..ja uz si pomalu zvykam za ty 4 roky :confounded:
25. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Adel, fotky vypadají hezky, i když se Petřík nechtěl fotit. A hodíš teda i nějakou uplakanou ? Ty můžou náhodou taky vypadat hezky.

Já si na to, čoveče, nějak pořád nemůžu zvyknout. Spíše je mi hůř, pže Peťa teď jezdí domů míň a míň, jak se snaží dohnat, co se ještě dá :frowning2:
25. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Hm, tak jsem se kulové dozvěděla, kdo vypadne :confounded: fikaně to natáhli až na příští týden :angry:
25. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Hehe, ta v těch botičkách je dobrá :dizzy_face: mi se náhodou líbí jak je tam, bobeček, uplakanej :slight_smile: chúďovi se to asi fakt nelíbílo.
25. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Adel-bobecek malickej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ajo-ja teda dum snu vidim dnes podruhe ale ten Robert s tou svoji kra.....u Danou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bleee ...vyrazit-nesnasim je :angry: :angry: :angry: :angry: To jsou tak arogantni a nerijemny lidi to se jen tak nevidi.a prekvapili me modri ze chteli vyrazit Ondru-nechapu to kdyz toho Roberta videj :confused: :confounded: :confounded: ale nejsem tam a nevidim to vsechno ale doufam ze vypadnou sedy teda :wink:
A ted valim do postele-dobrou noc :wink: :wink: :wink:
25. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Hani-ha,ha,ha,ha,ha superzena.Bych Ti me prala videt tyhle dva dny jaka jsem superzena :grinning: :grinning: Neudelala jsem ale vubec nic-ani nevyzehlila a ze bych mela teda :frowning2: :wink:
25. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
no nedopadlo to nejhur a neco pekneho jsem vybrala...ale byl chudacek hotov uz pri prvni fotce spolecne ale pak se ja krasne zasmal a pak zase rev...atd atd..rikala ze hold nektere deti spolupracuji a jine zase ne :grinning:

tak ja valim do vany a haji pa pa :pensive: :pensive:
25. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ani, já jsem ale tele :slight_smile: já ti teď koukám na mail a čumím na tvoji mailovku a říkám si "hm, hm, to jméno je mi nějak povědomé" :slight_smile: "kdo to asi může být a co mi posílá" :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ani, já na to většinou koukám, jak skončí Přešlapy. A teda Robert s Danou jsou fakt masakr. Nejen, že tam pyskují po soutěžících, ale že si otevírá hubu i na toho vrchního stavoše ??? No to už by bylo i na mě moc. Se divím, že ji něco ostrého neřekl. Já bych se teda ohradila, kdyby si na mě někdo takový otevíral hubu. Já doufám, že je příště ti ostatní vyhodí, pže jestli to vyhrají, tak jim ten dům asi přijedu zbořit :angry:
25. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdu chrnět, jsem opět nějak KO.

Dobrou noc všem :pensive: :pensive: :pensive:
26. lis 2009 v 00:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek brzy pac byl Stepa prespalej :sweat_smile:
Ale je bez teplot huraaaa-nicmemne stejne jdem dnes k dr.pac si porad stezuje na bolest hlavy tak aby mu na ORL mrkla na dutiny :wink:
Ajo-jj ja teda doufam ze vypadnou a dostal me jeste vcera ten Robert jak rekl ze je vstricnejsi :confused: :confused: Kde prosim Te?A s tim stavbyvedoucim je to fakt husty :rolling_eyes: :confounded: :angry: :angry:
26. lis 2009 v 06:41  • Odpověz
Ahojky děvčátka tak jsem měla krásný týden 2x jsem viděla naše beruščátko na UZV. :slight_smile: Jednou na NT v Praze a dneska u své gyndařky. To naše beruščátko je pěkně líné , ale dá se ukecat a pak se ukáže jak je potřeba. Pořád strká ručičku do pusinky (malé prasátko mu říkám ) :grinning: no a dneska nějak cvičilo a protahovalo se.To nevím po kom to má neb má nejkrásnější činnost je gaučink. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jinak mám ted stále slzavé údolí nějak to na mě sedlo a ne a ne se toho zbavit. Paní doktorka mi říkala, že se nesmím nervovat neb mi to pak moc háže s tlakem,ale já slzela i tam. Holky jsem prostě na srajdu , ale snad se z toho dostanu. :frowning2:

Dneska jsem 12+6tt a máme 68mm. Dle Prahy nám je o den víc a i TP porodu nám pan dr. písnul na 3.6.10

No a ještě jsme se s paní doktorkou dneska dohodly, že pokud nevyjde ta registrace porodnice v Praze tak pojeme do Ústí nad Labem a hotovo. Takže o starost méně. Jinak jsem včera zvládla i zubaře tak ted už jen na obvod a mám všechna razítka z krku. Na další kontrolu jedu až 22.12. jo a musím brát stále utrogestan prý se může brát až do 34tt a zabranuje předčasným porodům. Jo a pokud vyjde to Ústí tak rodíme v 38tt. No ať už je aspon duben .

Tak ted jsem napsala vše důležité a ferttig :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky
u nas noc sla a jelikoz mam od vcera navarene mam pohov
petana jsem uvazala do zidle a kresli si pak ja neni uvazany tak kresli po celem byte..no na jare to vymalujem :grinning:

berusko..no to jsou super zpravy,hodne stesticka at vse dobre dopadne :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
tak jsem dorazila od rodičů a šup na koníka, protože jsem si myslela, že tu budou nějaké zprávičky :slight_smile: a koukám, že Péťa se činí :grinning: :grinning: :grinning: já tomu dávám maximálně pár hodin :grinning:
26. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Berusko-taky drzim strasne moc palecky a jedobre ze je vse OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Byli jsme se Stepou u dr.a uz je v poradku-bez teplot,ryma na ustupu a uz muze do skolky.Tak jsem rada :wink:
26. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
beru, koukám, jak naskakujou týdny :grinning: a vy taky nechcete vědět pohlaví miminka?

aničko, hurá, tak se snad blýská na lepší časy :wink: a Štěpíkovi už bude líp
26. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Terko-jj super snad uz bude lepe-ale je fakt v pohode.Jeste ho dneska necham doma zitra na chvilku puistim ven.Do skolky az v pondeli :wink:
26. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
:slight_smile: tak to už snad bude 100% fit :wink:
26. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
aničko, to vždycky přinese Štěpa něco za školky? Nebo čím to je, že takhle klucí stonaji :cry: ? Já jsem si vždycky myslela, že to starší děti nosí ze školky............ nezkoušeli jste nějaký vitamíny na posílení imunity?
26. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
petr sel ryt okolo stromku a ja jsem malovala sprchac..no petr byl trosku vydeseny z barvy ale uz dobre :grinning: :grinning:

ani..no ja bych taky neco zkusila..za vitaminky treba neco pomuze :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahojky holky jdu vás v rychlosti pozdravit. Dneska má Ondrula první oslavičku tak tady gruntuju :grinning: A ten malej lumpík mi dělá samé naschváli, napatlal si celý krémik na obličej, ruce, tričko a vlasy a ještě se opřel o zeď :sweat_smile:
Jinak mamka zítra jde už na zákrok a dají jí na srdíčko ten defibrilátor. Tak snad půjde brzy domů :slight_smile:

Aničko, to je fajn, že Štěpovi už je lépe. Tak snad už z toho bludného kruhu nemocí vyskočíte, ale já to vidím u kamarádky, jak chodí jeden do kolektivu, tak to je furt něco.
26. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Terko nám zatím paní dr. tipuje holčičku neb kulky nenalezeny :grinning: , ale víš jak to je :slight_smile:

Já furt číhám na Beny a už se nemůžu dočkat :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky! Jdu za váma chvilku relaxovat s kafčem, od rána jedu jak fretka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: mimo domácí práce jsem si teď mákla na společné chodbě, kde se malovalo, a vůbec to z těch schodů nešlo, sousedka má nemocnýho malýho, tak nemohla, a soused na to kašle zvysoka, tak to zbylo na mě :unamused:

Beruško, to je super, že je vše v pořádku! Tak jen tak dál! :dizzy_face:

Ani, tak to byla nějaká rychlonemoc, tak hlavně, že už je Štěpánkovi dobře a po neděli může do školky :wink: hlavně aby tam zas něco nechyt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, hezky si užijte oslavičku! Kdy má Ondra přesně narozky? :wink: já si nějak nepamatuju data :sweat_smile:

Adel, fotečky krásný, i ty uplakaný! Jste hezká rodinka :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
Hani, holky už zdá se dorýmovaly, nějak se jim to vůbec nerozjelo :slight_smile: takže to bude asi jak u vás, naštěstí :dizzy_face: holky akorát občas přijdou, že mají "popík" - soplík, ale to je tak dvakrát za den, jinak v noci spaly klidně, tak to snad bude dobrý :wink:

Holky, já vám závidím to umývání oken, my pořád ještě máme lešení a nevím, jestli nebudou ještě s něčím prášit nebo cákat, tak musím počkat, snad se do Vánoc dočkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak bych si zaumývala, kurňa :grinning:
26. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
bzun..no tak to jsi mohla k nam na okna :grinning: me jeste ceka u mamky okna cca 9 velkych a 4 male a 2 balkonove dvere a 2 vchodove tak se asi otelim...ale musim no..

ted jsem nachystala odpad do kontiku tak za chvilku vyrazime a hodime to na kocar pac toho mam 4 tasky papiru a petky...

vecer vyfotim ten sprchac..sice bez doplnku ale tu barvu musite videt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
26. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
bzun..no karsna rodinka jako prasnica tam jsem az je me na bluti ..ale ted na vanoce se me moc hubnout nechce :grinning: :grinning: :grinning: asi to odlozim po novem roce nebo ani neotehotnim :confused:
26. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahojky nerodím!!!! :frowning2: Tot dnešní novinka dne a aktuální zprávy.

Beruško myslím na tebe at jste nadále v pořádku a mimísek pěkně roste :wink:
26. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
U nas je pohodicka :wink: :wink: Stepanek sice prudi ze chce ven ale dnes ma jeste smulu.Az zitra na chvilku :wink:
Jinak ja mam uklizeno,umyty sklenik,vytreno,vysato a vecer me ceka zehleni-jinak pohodickaaaaaaa :wink:
Kris-tak super ze uz mate taky klidek po ryme :wink: :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.