• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
AHojky

Tak Ríšula odjel a babí šla s Danem ven.Celý den je jak andílek a jen co Ríša odjel, to začalo, nervní, ubulenej, nechce jíst :frowning2: venku boural motorkou do auta, vztekal se :angry: tak ať si ho babí užije :sweat_smile: :sweat_smile:

Aničko, tak super, že nic Ondra v dutinách nemá!!!!!!Kdy si přivezeš kudrnáče od babí?? :grinning:

Berusko, super zprávy, mám radost :dizzy_face: ten utrogestan je bezva, že ho máš, jen ho papkej!!!Stejnak jsi teď pod drobnohledem, takže bude vše ok :dizzy_face: :dizzy_face: To by bylo žůžo, kdyby vyšla holčička..i když vím, že zrovna na tomhle Tobě vůbec, ale vůbec nezáleží, viď :pensive:

Petí, huš :grinning: :grinning: to mimčo si teda dělá srandičky :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Adel, určitě hoď barvičku, jsem zvědavááááá!!!!!Hele máš už nějak dlouho Peťana doma, co??!! :dizzy_face: To určitě to druhý mimčo stihl udělat, co :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
Jo a ještě jsem chtěla...včera jsem narazila na toto téma :frowning2: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=118926&vGroupOffset=40&vOffset=0 přečtěte si ten klarkyblog.cz, je tam odkaz...hrozný osud...musím jim taky poslat nějakou kačku!!! :cry: :cry:
26. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
miso..no barvicka je cerna :grinning: :grinning: hodim pak hoto sice bez doplnku ty jsou ruzove vsech odstinu :grinning:
jinak mimi neni vcera jsem to dostala :grinning:
26. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Miso-ja jsem byla se Stepou u dr. :wink: :wink: Ale i tak dekuju :wink:
Utrogestan se zavadi :wink: :wink: Taky jsem ho brala ale ne tak dlouho :wink: :wink: Teda vetsinou se zavadi-vic to ucinkuje-ke konci zu jsem ho taky polykala ale spis zavadela :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
26. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Ani, však já vím, že se Štěpou :grinning: nějak jsem je pomíchala kluky jedny!!!!Vždyť jsem se pak ještě ptala, kdy si raracha přivezeš od babí :grinning: :grinning:

Adel, no odvaha :confused: to jsem zvědavá!!!!Jé tak škoda, že mimi nic :wink: příště :dizzy_face:

Já taky nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na mě to jde dnes :frowning2: těch 28 dní vždy uteče jak voda!!!!
26. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
Miso-jj vcera to holky meli i na MB-je to strasny :confounded: :unamused: :frowning2: :frowning2:
26. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Míšo, tohle jsou chvíle, kdy si říkám, jestli vůbec nějaká spravedlnost existuje :frowning2: to je fakt hrůza, jak jednu rodinu může potkat tolik neštěstí :frowning2:
26. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Adel, tak škoda, že mimi není :frowning2: ale tak příště už se určo zadaří :wink:
26. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Teda, Peti, co ty tady pořád ?? Šup do porodnice a rodit :grinning: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
no hrozny pribeh..cely jsem ho probrecela :pensive: :pensive:
aji..na to nejak nehonim az bude bude..snad do konce materske bude :grinning:
26. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Správný přístup, Adel :wink: času dost..však ono si k vám cestu dříve či později určitě najde :dizzy_face:
26. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
holky ja se tesim az se vysprsim a zalehnu na gauc-doufam ze me neco neskoli jako Stepu.Jsem nejaka presla :frowning2: :frowning2:
Miso-tak super ze jste si s Hankou uzili hezkeho dne a kluci taky-skoda ze nam to nevyslo.Rada bych vas videla :slight_smile: :wink:
26. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
jo holky kdyby si mě tam vzali a pomohli mě odrodit tak se zlobit nebudu.Páč jako už mám i zhnusenou náladu.nebaví mě to čekání.Všechno mě mega bolí,skoro už ani chodit nemůžu jak jsem děsně napuchlá.Dýchání mi dělá problém a chce mi brečet z toho že se nic neděje.Já už nemůžu :cry: :frowning2: Tak nějak mě to tešení taky začíná přecházet :frowning2:
26. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Petro-vydrz,vydrz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a holky zitra je den D a dozvime se kolik bude Zdenda platit a nan jak dlouho mu vzali papiry :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
26. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
aji :dizzy_face:

peti..no si to dokazu predstavit ja 10 dni prenasela a bylo to neskutecne :angry: taky jsem brecela..ale neboj vysledek bude stat za tu namahu :dizzy_face:

ani..no tak at vam zitrek dobre dopadne :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahojky holky,
tak radek uspava. ..pro nas teda brzo, ale risa spal jen v aute 20 minut cestou od Misi a pri prendani do kocarku se samo probudil a uz nezabral. :unamused: ...tak snad rychle zabere ted..? :confused: ..i kdyz co slysim, tak to nevypada. ..proste ma v sobe hodiny a asi driv jak v devet nezabere. :confused: :rolling_eyes:

Jinak u Misi jsme si to uzili. :sunglasses: ...Danik byl hodnouckej. :dizzy_face: ..a myslim, ze i klukum se libilo. ...a Risa Mise na zahrade posekal celej travnik vcetne dlazby :grinning: :grinning: ...a my samo si to uzily taky. :wink: (ja teda i chutove, protoze misa napekla a domu mi i nabalila himalaje ....tak uz jsou krom posledniho kousku fuc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...no jsem prase :zipper_mouth: :sweat_smile: :pensive: :grinning: :grinning: ...a jinak to maj dole krasne udelany ...a i ty barvy na stenach se mi libily v realu. :dizzy_face:
...jo a abych to nebyla ja, tak jsem samo fotila. :grinning: :sunglasses: ..ale nez ja se tim prohrabu ...tak klukum bude asi uz tak 18 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Miso, teda ten odkaz. :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: ....strasny, smutny, nespravedlivy... :cry:
26. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Peti ...ted uz to muze bejt maximalne par dni ...a i klidne kazdou hodinou ...praskne ti voda a jako druhorodicce to pojede jak po masle. ...tak to uz Peti das :wink:

Ani, tak drzim palecky, at jsou to dobry zpravy ...a kdyz ma cistej tresnej rejstrik a vsechny body (doufam, teda ze ma..? ..krom teda toho posledniho, co se ted resi) ...aby to bylo treba jen s nejakou podminkou...a ty papiry vratili hned ..to by mohli taky ne...? :confused: :wink:
26. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Hani-jj body ma snad vsechny :wink: ale ja si myslim ze je jen tak medostane a tu pokutu si vubec neumim predstavit :frowning2: :frowning2:
Super ze jste si to u Misi uzili :wink: :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
Hani, díky za chválu :pensive: :pensive: :wink: den to byl vážně superka!!!!!Až na ten oběd - v restauračce samo :grinning: :grinning: :grinning: já nevařila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koukej ty fotky stáhnout!!!!!!!!Pošli mi to třeba na mail, já to zmenším a dám nějaké sem :wink:

Musím se s vámi podělit o náš zážitek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šli jsme nahoru na koupání a před tím chodíme na Pc a pouštíme si na youtube písničky...Daník hlásil, že čůat, tak jsme šli na velký záchod, postavila jsem ho nohama na prkýnko, zadeček měl napůl opřený o mě, chytla jsem mu pinďu a nic...tak jsme šli zase na PC..za chvíli, že zase čůat :grinning: zase to samé na velkém záchodě, držím pinďu a zase nic, najednou cítím smrad :sweat_smile: :sweat_smile: tak mi to došlo :grinning: :grinning: :grinning: moje tepláky od ho... a bobek v jeho teplákách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dostali jsme oba záchvat smíchu, až se z toho Daník rozškytal :grinning: to je prdlinka...ale pochválila jsem ho, že si řekl a vysvětlila, že příště má říct kakat :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne ranko :wink:
Miso-Danik je sikulkaaaaaaaaaaa :slight_smile: A mamka ho vubec nepochopila bobecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja zacnu za chvilku pect pac mame zitra zabijacku a pak jedu pro Zdedu,dnes se dozvime ortel. :confounded: :confounded: :confounded:
Steap zustava doma a bude u Jolany pect pernicky :wink:
27. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
dobre ranko

miso..je no to je dobre :grinning: :grinning: no ale zavolal..ten nas porad vse do plenek a na nocniku uplny zachvat revu :frowning2:
27. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Holky tak ja cekam jak dopadne ten Zdenda-uz tam je.Jsem zvedava :frowning2: :confounded: :confounded:
Za chvili pro nej jedu a pak jedeme jeste do MB a pak uz za Ondraskem a jsme tam na vikend.Stepanek zustava doam a budous Jolanou pict pernicky.V nedeli maji ve skolce Adventni spiralu-tak se moc tesim je to krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a v nedeli si nazdobime krasne byt-uz se mooc tesim :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak ja se loucim vypinam PC a v nedeli se ozvu jak dopadl-uz tam sedi-ted mi volal :confused: :confounded:
27. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky

Adel, kde je foto???!!! :confused: :grinning:

Ani, moc držím palce!!!!!!Škoda, že jsem tě už nechytla, abych Ti napsala, abys mi písla sms, jak dopadl :confounded: užijte si zabijáčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

PPetííí, tak co?????Že by mímo čekalo na 29.11.09 :fearful: to je taky pěkný datum!!!!

Jinak přejeme Janičce, krásné holčičce, vše nej dnešním narozeninkám!!!!!krásnou oslavu a jen a jen zdravíčko!!!!!!!
27. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
ahojky
tak ja uklizela pac cekame navstevu..petan uz dneska dostane mikulase pac teta jindy nemuzou

miso...no ja zapomela :grinning:

taky prejeme janicce vse nej nej a petanem posila hubana :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
AHoj ..nerodím!!!!! :rolling_eyes: :angry: :rolling_eyes:
Tak nějak přemýšlím jestli si zas nenamíchám ten utrejch :stuck_out_tongue_closed_eyes: minule po vypití jsem po 12h dostala ty stahy ale pak po 7h přešli tak nevím jestli to namíchat nebo ne :unamused:
27. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahojky holky,

Janicce prejeme vse nej, nej k dnesnim 2.narozeninam. :dizzy_face: ...krasne si je uzij a bud hodna na rodice a bratricka. :dizzy_face: ..s Risou posilame velikou pusinku. :slight_smile:

Anicko, myslime na vas celej den, tak doufam, ze to pomohlo a s ridicakem to dopadlo dobre. :wink:

Miso :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak ten tvuj vcerejsi pribeh ...jsem spadla pod stul,jak jsem si to predstavila. :grinning: :grinning: :grinning: ...ale je sikovnej ze si rekl rovnou dvakrat a fakt se to snazil udrzet nez to maminka pochopi. :dizzy_face: ..nepochopila. :grinning: :grinning: :grinning:

jinak my jsme byli dnes vyzvednout risovi vlozky do bot. ..a teda nejak me nenapadlo je zkoumat a pomerovat. ...a az doma jsem zjistila, ze risovi vyrobili misto 25ek 23ky :unamused: ...takze jsem jim zavolala ..nastesti na uctence meli telefon, tak se pani moc omlouvala a at prijdem v pondeli, ze by nam je udelali hned, ze by tam mel bejt nejakej technik, co je vyrabi.
jinak teda i tak jsou ty vlozky husty :fearful: :rolling_eyes: ...je strasne vysoka ta klenba :astonished: ..tak snad se v tom risovi bude dobre chodit...? ..a teda musime jen risovi koupit novy botky ..protoze mame 24ky ..a ted jsem ho nechala postavit jen tak na tu stelku a je mu akorat ..a taky proto ze ta vlozka do bot bude vetsi nez jeho nynejsi boty ...doufam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :pensive:

Peti, tak driak bych uz do sebe nelila. ..predtim ti privodily stahy a nic z toho. ..tak ted uz bych si pockala na ty pravy. :wink:
27. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
haniku..kde vam a jake vlozky udelali???? :dizzy_face:
ja jdu 2.12. na kontrolu do rizikovky uz naposledy a petan ma taky spadlou klenbu a moc pekne nechodi a tak se chci dr.zeptat co me doporuci ...asi nejake vlozky do bot
27. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
Adel, ve zdravotnickej potrebach, ..mela jsem zadanku od fyzioterapeuticky dr. ...jinak ona se detem tvori klenba do tri let. ...ted ji ani jeste mit nemusej. ..treba risa ma levou nozicku taky bez klenby, ale je v poho, ale prava je fakt spadla ...ma to od toho jak se spatne zvedal do stoje z kleku, kdyz se to ucil. :unamused: ..kdyz zacal chodit, tak nejdriv nozicku vytacel ven a ted ji teda uz dava rovne, ale zato prave je ta klenba propadla. ...takze pro podporu nam ji davaj. ..jinak kdyby vam ji nedali, tak je to fakt doktor od doktora. ...protoze nekdo rika, ze prave do tri let neresit a nedavat boticky s klenbou ..nekdo rika ze jo. ..tak uvidis, co vam reknou. :wink:
ale teda ta vlozka ma tu klenbu aspon 3 centaky...?? :astonished: ..pro tak maly dite mi to teda prijde sileny. :confused: ..ale zase by se mu mohli srovnat i nohy a nemusel je mit do x, ale do o. :sweat_smile:
27. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Čauky tak zas jen nakukuju páč už nevím co dělat.Ze všeho mi už hrabe,veškeré práce jsou hotové atd.No prostě totální čekání mě už nebaví a začínám šílet.Nesnáším čekání. :angry:
Chlapi šli do hospody chlastat,chudáci stále nemají na co :unamused: a já s babi a Patričkem tady nějak přežíváme :confounded:
Hani já si myslím že to přešlo kvůli tomu že nebylo ještě to hrdlo připravené :wink:
Jinak mi asi v noci na dnešek začla odcházet zátka.Nebo si to aspon myslím páč jsem měla nažloutlý slizký hlen na toaletním papíru,takže ještě aby to změnilo barvu k tomu ty stahy a bylo by to fajne.Nebo aspon kdyby mi prdla ta blbá voda :unamused: No každopádně mě tohle všechno utužilo v tom že další dítě/těhotenství už nechci a 100%si nehcám dát tělísko :wink: Ach jo.

Jsem zvědavá Ani jak to dopadlo,jak to tak vidím tak tu v neděli stále budu tak snad se dozvím jak to dopadlo. :unamused:

Janičce všechno nejlepší k 2.ročku :slight_smile:

Miško víš tak nějak si myslím že žádný datum není asi to pravý.Tchán tady už 14dní tipuje den za dnem a stále nic.Asi mě nejvíc štve to že za poslední dva dny každej telefonuje a píše a jezdí na návštěvy a tak jako že stále nic.Nějak mi to leze na mozek...jsem psycho :zipper_mouth:
27. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
hm tak tady nikdo a zrovna když máš chvilku pokecat si :confounded:
27. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.