• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jeee, peti, jestli ti odesla zatka, tak to se rika, ze do 2. dnu by se melo rodit ne...?? .jestli si pamatuju..? :confused: :wink:
...tak je mi jasny, ze ti uz musi hrabat, kdyz se kazdej pta ...kdy uz a co a jak. ..mozna ze kdyby se furt neptali, ze by te to taky tak nestvalo..? :confused:
27. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
jinak u nas se ryma uz zpustila naplno ...a od rana se teda odsava fest, kape nasivin a libenar :unamused: ..ma furt ucpanej nos tema mazlavejma hlenama, ktery Risa sam neumi vysmrkat ..i kdyz se teda snazi :rolling_eyes: ...tak doufam, ze jsme Misu a Danika nenakazili. :rolling_eyes: :frowning2: ..ja teda zatim bez rymy. ..a radek taky.
27. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Hani jj asi to je tím jak se každej zajímá a kdy co kde a jak.Proto mě to deptá a jsem z toho magor.No myslím si že to byla zátka protože normal výtok to nebyl.Ale mělo to nažloutlou barvu takže to asi není ještě úplné.Páč někdo říkal že by to mělo být nahnědlé až do krvava tak nevím no.A taky se mi ted chce co každou minutu čůrat tak nevím jestli tam už aspon šteluje tu hlavičku tak třeba je to na nejlepší cestě se ukázat.Nevím no.

S rýmou mi něco povídejte.Malej má a já taky.Já teda fest ucpanej nos až v noci chrápu.Paráda :angry:
27. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Hani nezkoušela si Ríšovi dát mořskou vodu?Ta teda zabírá,akorát jí ted momentálně nemám :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Peti, ...tak ze by se to rozjelo jeste dnes vecer...?? :confused: :sweat_smile: :wink: :sunglasses: ..no ja myslim, ze by to mohlo bejt ono. :slight_smile:
..no tak ja doufam, ze se udrzim zdrava. ...protoze tuhle rymu, kterou ani nevysmrkas fakt nesnasim. :confounded:
..jinak ty aby si pak udychala porod s tou rymou, co..? :confused: ..si to neumim predstavi..? ..no ja si ani neumim predstavit samotnej porod, ze :sweat_smile: :grinning:
27. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Hani nevím jestli dnes večer ale kdyby to dopadlo bylo by to super.NAvíc když chlapi si vysedávaj v hospodě na Horkách :angry: Nevím no uvidíme.Hlavně bych potřebovala aby mě už přestaly otékat nohy.Každej krok je pro mě vražednej :frowning2: S tim porodem bych si hlavu nedělala.U Patrička jsem měla taky rýmu a zvládla jsem to.Hlavně aby se taky nějakej porod vůbec konal :grinning:
27. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Peti, ja mu davam rano v pol a ted na noc ten nasivin ...myslim, ze na tuhle rymu uz by nepomohlo nic. ...pak dopol a odpol jsem kapla libenar. ..to si myslim, ze je neco prave na fazi morsky vody. ..alespon tipuju, protoze se muze kapat neomezene dlouho. ..a pak jeste otru okraje nosnich direk vincentkou. ...a ono jinak lecena nebo nelecena ryma. ...to je jedno ..si to chudinka bude muset protrpet ten tejden nebo 10 dni. ..a tim kapanim mu aspon jen na chvili uvolnim nosanek :sunglasses: ...takze ted na tom nic nebudu menit, nez se mu nezmeni ta ryma na tu tekouci.
27. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
no ale je Martas docela odvaha, jako ze si vyrazil na horka, kdyz ty ses kazdym dnem na spadnuti. ..jako kdyby to nemohl vydrzet par dni bez pivka aby te pripadne mohl odvezt...? :confused: :unamused: ...tak jestli uz v tom mas praxi s rymou, tak to bude urcite dobry. :grinning: :sunglasses:
27. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Hani nám ty kapky nepomáhali tak mi v lékárně poradili tu mořskou vodu.A jako i pro dospělýho je to super.Tak už nic jinýho ani nepoužívám.Dávala jsem mu to asi 5x denně po dobu třech dní a byl pokoj.Ono to je trochu štípavé ale pomáhá to. :wink: Uvidíš no jak na tom bude dál.Hlavně aby jste to nechytli vy aby se to točilo pořád dokola :confused:
27. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Hani jako by jsi nevěděla jak to s M je!!!Jako já se už nevzrušuju.Prostě starýho psa novejm kusům nenaučím.Šel s tchánem a klukama ke Krocanovi tak jako at si to užijou a když by se nic nedělo tak aspon doufám že je bude hooooodně bolet hlava :grinning: :grinning: jsem to ale potvora co? :grinning:
27. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
no uvidime. ..nastesti je bez teplot, takze muze ven. ..a to je na rymu taky dobry. :wink:
ok. ..tak diky za tip. ..jestli mu tohle nebude pomahat, tak priste zkusim. :wink:
..jinak kdyz jsme my nemocny (to nejhorsi obdobi psikani, kdyz se rozptylujou bacily). ..mozna jsme teda asi uchylny. ....tak si davame plenu pres pusu. :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Hani proč úchylný prostě nechcete aby se to šířilo tak máte správnej přístup
nevím jak se to přesně píše ale ta mořská voda myslím Physiomer se jmenuje :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
to ses ale prejici. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Peti, my jdem uspavat ...tak drzim palce, at to teda vyjde zitra. :wink: ...preci jen aby si nemela na porod zrovna martase nalityho :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
diiiky, pisu si to ..a uz musim mizet pomahat.
27. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Hani jj já jsem hodně přející :grinning: :grinning: takovej pěknej bolehlav by jim neuškodil :sweat_smile: :grinning:
taky budu muset jít uspávat,řádí tady s babičkou :wink:
uvidíme jak to dopadne.Kdyžtak se tady zítra zase potkáme :grinning:
27. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahojky
tak nam navsteva odjela a petan dostal udici a rybky tak chytal jak o dusu a taky nadherny adventak..dam ho do alba..no u nas mikulas krapet drive :grinning:
27. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahojky

tak my jsme dnes vyrazili na malý výlet, vyjeli jsme od nás z balíkova busem pár stanic, pak jsme projeli Počernice a doml vlakem :wink: a potvora vůbec nechtěl usnout :grinning: vlastně ani teď ještě nevím, zda chrní, ale je tam klid, tak snad už jo :wink:

Hani, jakýpak nepochopila :grinning: když říkal čůrat, tak čůrat ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jinak Daník dnes kýchal, ale to on má taková období kýchání, takže se zatím rými od vás nebojím!!!!!Uvidíme, na Ríšu myslíme, to si chudák zase ty první dny protrpí :confounded: :confounded: jo a je to Physiomer :wink:

Adel, na ty rybky jsem taky nedávno koukala, akorát jsem si myslela, že je na to ještě brzo..ale jak vidím, tak není, když Petík chytal o sto péro :grinning:

Peti, no Martin je fakt odvaha :grinning: se kdyžtak do porodky odvezeš sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: hele mě ani žádná zátka neodešla a od 24.12. jsem měla ty podělaný nepravidelný stahy po 15-20 min. a to až do toho 27.12. kdy jsem začala odpo "rodit" a stejnak žádná zátka :confused: :confused: asi pak odešla, jak mi píchli vodu...
Jinak vím moc dobře, jak to cítíš, já byla taky už na nervy, když pořád nic...TP byl na 20.12. a já už od začátku prosince věřila, že to přijde dřív, když nepřišlo tak jsem si říkala, že to bude na termín a zase nic :angry: pak na Štědrý den začaly ty stahy, tak jsem si říkala, že 25.12. mám odrozeno a zse nic :angry: takže tyhle stavy beznaděje u mne byly teda taky fest :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
miso..no fakt ho to moc bavi..skoda ze nemam foto :grinning:
taky vim jak ji je..me dr.rekl ze bude o 6 tydnu driv a ja 10 dni prenasela..jsem myslela ze ani neporodim :confounded:
27. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
tak jsem uspala jdu hodit vanu a spát.Asi se rodit nebude takže žádný vzrůšo.Třeba mi výjde aspon to že chlapci budou mít bolehlav :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miško asi to jsou stavy beznaděje fakt mi to už leze na mozek.Zvlášt když jsem měla už 3x stahy jako prase a ted ten hlen a ono stále nic :angry: to je jak běh na dlouhou trať a konec nikde :confounded: No a s tim odvozem to se zvládá.Kdyžtak tu mám tátu a ten mě odveze takže jako z toho strach nemám :wink: nebo jak říkáš to zvládnu sama..brnkačka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se sváma asi pro dnešek loučím.Kdyby něco takže asi nic no.Tak dobrou a klidnou a doufejme že to vezme obrat k lepšímu :wink: papa
27. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
a děkuju za pochopení.Si tady připadnu jak magor,aspon někdo dokáže pochopit jak se cítím když jste si tím prošli :wink:
27. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
tak než já se tu dohrabu, tak už všechny spinkáte :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem byla odpo u holiče, takže jsem zase kráááásná :dizzy_face: :grinning:
27. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
Teda, Peti, tomu to tvé miminko fakt nikam nespěchá :sweat_smile: asi se mu mezi všechny ty bacily, co teď řádí moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak se zátkou můžeš být v klidu....někomu odešla i 14 před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to ti samože nepřeji. Já pevně věřím, že do prvního adventu bude mimi u tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Adel, rybičky jsou super hračka. Klárka si je oblíbila v herničce, takže jí je Ježíšek taky přinese :dizzy_face: jen bývají někdy nebezpečné, pže se kolikrát mlátily s Viktorkou pruty po hlavách :sweat_smile: :rolling_eyes:
27. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
27. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
ahojky holky,

tak peti co?? ..rozjelo se to?? :confused: :wink: ...a nebo aspon je chlapskej bolehlav. :confused: :sweat_smile: :grinning:

Miso, jeeeeeeee, dekuju. ..jdu si dat do oblibenejch ...a az poridime velkou postylku tak do toho pujdem. :wink:
jinak maminka ma u ditka cist mezi radky. :grinning: :grinning: ..ale neee, fakt je dobrej, ze si rekne. :dizzy_face: :dizzy_face: ...a rybicky taky mame . ..sice neplanovane ale jo. ...jsme je poridli ted honzikovi k narozkam a oni uz je maj. :unamused: ..takze jsme si je zase odvezli . ..risa si teda zalovil 2x, ale nejradeji strci ten prut tim magnetickym koncem do sedacky u odrazeciho auticka a vozi si ten prut za sebou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no a dnes se pojedem na otocku podivat na novou chaloupku radkovejch rodicu. ...no spis risa se probehne po zahrade a pojede se domu. ...a radkovy rodice se podivaj, co se tam bude muset udelat ...protoze tam po vystehovani nechali predchozi majitele totalni sajgon, takze to bude spis tak na pul roku uklizeni a az pak se tam bude moc vegetovat. ..no tak uvidime. risa aspon bude chvili na cerstvym vzduchu. ...a taky tam jezdej vlaky, takze se na ne bude moct koukat. :wink:
28. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
ahojky tak Hani asi tě zklamu.Tak nějak večer při koupání mi zase kousek odešel,ale pořád to mělo světlou barvu.Pak od půl jedné mě strašně tlačil podbřišek a v 5h ráno jsem měla stahy ale opět přešli.Chlapci jsou na tom dobře ale mě teda M pěkně nasral takže se tak nějak nebavíme. :angry: A jelikož mě všechno leze na mozek tak jsem šla ven hrabat listí abych měla klid na svoje myšlenky. :wink: Ale vyhnal mě déšt,takže zase prd. :unamused:
28. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
peťko :slight_smile: já sem nakukuju jen kvůli tobě :grinning: vidíš, tak já jsem prorokovala, že se to rozběhne do několika hodin...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
mně prostě ty předpovědi nevycházejí :wink:
28. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
já si moc dobře pamatuju, jaký to bylo, když jsem 12 dní přenášela .......... jenom jsem byla doma,nikam jsem nechtěla, oslavili jsme vánoce no a pak šup na vyvolávačku :wink:
28. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky!!

Nakukuju, jestli Peťa nerodí a ona neeee. No šup šup, ať je tu mimušátko!!!

My teď malujeme, byla to hurá akce. Umřela nám Mufinka (moje fenečka shit-zu, co teď bydlela s našima), respektive jsme ji museli nechat uspat, měla nádor na děloze. Moooc velikej, nedalo se s tím nic dělat, byla už v posledním stadiu, kakala krev.... kňučela bolestí... chjo... No a já z toho byla dost špatná a ze zkušeností vím, že na bolest nejlíp pomáha hodně práce.... takže od středy makám jak trotl, mám za sebou tři dvanáctky, Marušku hlídaly na střídačku babičky. Už mám vymalovanou koupelnu, kuchyň i obývák + šatnu, zbává jen špajz a nějaké drobné dodělávky na chodbě a bude hotovo. Patrik mi pomáhal, ale zjistila jsem, že vůbec tak dlouho dělat nevydrží, po šesti hodinách vždycky zmizel, říkal, že je marod. NO, kašle, to je fakt. Já makala z rýmou jak prase, ale prostě musela jsem a je pravda, že mi to na to truchlení hooooodně moc pomohlo. Do toho chci dělat ještě adventní věnec, no je toho dost. Mája teď usnula, po spinkání si ji vezme mamka a já to tu dneska už snad dotáhnu do konce :slight_smile: O s advemtní výzdobou :slight_smile:

Jinak super je, že už vím, že Maruška je beze mě naprosto v pohodě, i u babiček po obědě spinkala (každý den u jiné) a zvládla to na jedničku, takže už se tolik nástupu do práce nebojím.

Uf, tak já jdu pokračovat v práci, papapa.

Mějte se krááásně já večer nakuknu.
28. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.