• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Holky moje zlatý tak nerada jsem když vidím jak jste zklamaní že tady pořád straším.Ale hold to asi prostě nijak neovlivním.Ten driák pomohl akorát na kontrakce který jsem měla 7h a pak přešli.Sex taky moc nepomohl...možná jen k tomu že mi začla odcházet ta zátka,ale jelikož mi tu někdo přeje i dalších 14dní tak si nefandím.No veškerý věci jsou hotový tak já ted opravdu čumím už jen na ty zdi tady a čekám.Si připadnu jak idiot :confounded: A tak jak mě všechno bolí tak jsem se naštvala a šla ven hrabat listí na celej dvůr.No listí hotový a stále se nic neděje. :angry:
A já se začínám bát že hold mě za týden ta vyvolávačka asi nemine :frowning2: a to jsem chtěla samovolný porod a ne drastické vyvolání.Ach jo.Nemám já to pech? :confounded:
28. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem u mamky
petr odjel do svycarska a vrati se asi az 18..no mozna rikal ze i driv ..ale pred vanocema je nejvic prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:

renco..to je me lito s pejskem :pensive:
tak ty jses dala do malovani :grinning: no ja chtela taky ale do jara to vydrzim a snad bude i novy obyvak aspon sedacku bych chtela...

petan spinka tak mam pohov..zase nechce smradoch jest..dnes mel jen pul rohliku :angry:
28. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Renčo je mi to líto s Mufinkou ale pro ni je to lepší.Aspon se netrápí :frowning2: :wink: Třeba ještě někdy nechám Nerinku krejt a pošlu ti štěnátko :wink: :slight_smile: Zas bude dobře uvidíš.
Tak nějak dobrej nápad s tim malováním.že bych se pustila do vymalování obyváku....no klidně bych do toho šla ale jelikož se nemají dávat ruce nad hlavu tak si to nerisknu :unamused:
28. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
péťo, co strašíš s vyvoláváním, to by bylo nejdřív za týden :wink: tak buď v klidu :wink: a malování nech radši na jindy nebo na někom jiném :grinning:

renčo :frowning2: znám to, když odejde zvířátko, bolí to, i když je to zvířátko malé. proto už žádné nechci......
28. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
však terko říkám že za týden mě nemine vyvolávačka
jsem tak nějak smířená s tím že to ještě budu týden tahat
:sweat_smile: :confused:
28. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
peti, tahalas to tak dlouho, i kdyby to byl týden, tak je to furt lepší, než kdybys byla těhotná ještě další měsíc :grinning: a neboj, já si myslím, že vyvolávačka nebude třeba :wink: hlavně se moc neunavuj nějakým úklidem, musíš mít sílu. Úklid nepomáhá, to mám vyzkoušený.
28. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
terko nevím no.Nějak neuklízím vlastně ani nemám co tady je vše hotovo.Jen se prostě čeká a to mě deptá.Těhotná další měsíc tak to dobrovolně ze sebe vytluču :grinning: :grinning: :grinning: tak nějak mě nepomáhá nic.Hold tomu se prostě fakt poručit nedá!!! :angry: :grinning:
28. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
tak aspoň že tu máme toho koně :wink: :wink:

já jedu na 2 dny domů, tak doufám, že až se vrátím, tak bude všechno jinak. drž se, péťo :wink:
28. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
tekro snažím se ale nějak už mi i lidi lezou na nervy a začínám mít i strach jak se tady postarají o Patrička až tu nebudu. :unamused: uvidíme třeba nastane za ty dva dny změna :wink:
28. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahojky

Tak mimísek stále nic, chjo :unamused: :frowning2: Zítra už ale určitě Petííí, to Ti říkám!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Snad nečeká sourozenec na Patrička, aby jste slavili narozky společně :sweat_smile: :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile:

Renčo, je mi moc líto pejsánka :frowning2: :frowning2: tak tohle moc dobře znám, je to to nejhorší, když vidíš, že pejsek trpí a měla bys mu pomoci uspáním :pensive: :pensive: :pensive: to je prostě hnus, zažili jsme to už hodněkrát..ale stejnak si vždy nového pejska pořídíme, bez nich to není ono :wink: :wink:
28. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj Miško tak jestli čeká na Patričkovi narozeniny tak to teda si chcípnu.Už ted mi není ok natož za týden.A co tady budu celý týden dělat???Už ted mi ta nuda a nic nedělání leze krkem :angry: jo kdyby to šlo na povel,njn hold do tohodle nikdo nevidí njn. :unamused:
28. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem byla odpolko na navsteve u kamosky..petana jsem dala do postylky a hned tuhy..utahany s hrani s kamoscinym petrikem :grinning:

peti..no aspon by si mela oslavu a ditka v jeden den :sweat_smile: :confused:
28. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky dostala jsem se po 5 dnech k PC, a ani to snad nezvládnu dočíst, u nás to docela jde, taˇ´ka zvládl první den v práci, byli jsme na domečku, příští týden nám ho pán ofiko předá, Janina je stále stejná, udělali jsme včera malinkou oslavičku jen my a babička, velká oslava s dortíkem bude příští víkend...Vládík se konečně vykakal a má 5,150kg otesánek...
Taťka sel na pivko a já tady sosám malinkej drinčíček....
28. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dneska nějak ponocuju, tak nakukuji :slight_smile: dopo jsme odvezli malou k našim a odpo strávili po obchodech. Dokoupila jsem dárek pro mamku, takže už mám pro ni vše. Něco jsme ještě vzali Klárce, no a hlavně jsme šli prozkoumat nový Globus, co tu postavili. Tam jsme strávili snad hoďku a něco, pže jak jsme byli bez malé, tak nás nic nehonilo a vklidu si to člověk mohl projít. Nakoupila jsem jí sladkosti na Mikuláše, takže to jen zabalím a na úterní mikulášskou herničku mám hotovo :slight_smile:

Zítra resp. dneska budeme uklízet a vařit. Pak sjedeme ještě pro stromeček a malé ještě pro Duplo, co mají v Bambuli v akci. Odpo si pro ni jedeme.

Reakce na očko zatím žádná. V neděli to bude 10.den, tak snad ani žádná nebude.
29. lis 2009 v 01:59  • Odpověz
Peti, jeee, tak pořád nic ? Chjo, to mě holka mrzí. Tak snad už to bude každou chvilku. Nebo že by fakt miminko čekalo na Patričkovi narozeniny :dizzy_face: ? Ale tak to je ještě týden, takže do té doby už určo bude prcek venku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 02:01  • Odpověz
Taky jsme byli v kině na 2012 a teda jestli to fakt je pravda, že dle Mayského kalendáře nastane 21.12.2012 konec světa, tak se máme na co těšit. Bylo to docela děsivé. Vůbec si to nedovedu představit. Ještě teď mám z některých scén husí kůži. No radši nemyslet, že by to fakt tak mělo být.
29. lis 2009 ve 02:04  • Odpověz
No, a teď už bych měla radši jít spát, ať jsem ráno použitelná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou všem :pensive: :pensive: :pensive:
29. lis 2009 ve 02:04  • Odpověz
dobré ránko....:grinning:.... tady to dnes frčí v noci:grinning:... u nás se taťka hrozně zpumplíkoval, usnul v autobusu a ten ho dovezl tady na okraj města tam ho vyhodil a odjel :sweat_smile: , tak jsem mu musela dělat přítele na telefonu, když šlapal tech 5 km domů :grinning: ...no mám radost za chvíli bude doma a myslím, že všechny vzbudí a pak sám s hlasitým chrápáním upadne do komatu.....faaakt miluju když se zleje.....chodí do hospody málo , ale pak to stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 04:37  • Odpověz
už jsem tu zas:grinning:...ale jen na chvilku, pak musím jít něco dělat, uvařeno máme, tak se budu věnovat dětem, tatíkově kocovině a uklidu...vypadá to že bude pěkně tak se pak vydáme na malou prochajdu, aby měl Michal klid...
29. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
ahojky
u nas noc celkem dobra..
jani..no to jsi mela super noc bych kuwa dala..me to udalat petr tak dostane pecku :grinning: :sunglasses: ja jsem v tom rostla a nesnasim alkohol a ozralce...ja sama si dam ale jen malicko..treba jen dvojku vina s vodou
29. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojky holky takže stále nic.pořád mám ten buben na břiše.Ikdyž teda mi je víc a víc mizerně musím to vydržet.Už ani ráno se už nanzuju do bačkor takže mi pěkně mrznou nožky.No hrůza a děs.Malej dnes pěkně hamal oběd tak jsem mu odpustila odpolední spaní a tak šli s babi ven.Mě začíná třeštit hlava. :confounded: Zítra ráno mám zase monitor a kontrolu.Ach jo :unamused:
29. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
tady to dnes frčí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasnou Adventni nedeli :slight_smile: :wink: :wink:
My jsme se vratili od tchanovcu a ted delame Vanocni vyzdobu :wink: :wink: :wink:
29. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
Ani vítej doma

no nemůže to tady frčet když se nerodí že?Holky mě je zle.Začla mě pálit žáha až tak že mi je na zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
29. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Jo a holky-s tim ridicakem a pokutou nic nevime pze to bylo jen predbezne vysetreni a zbytek se dozvime az v Lednu :confounded: ...........To jsem z toho hotova jak policie chvata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
29. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Aničko kdyžtak mi písni do IP co se teda přesně stalo a já se pozeptám M a třeba by mi řekl co a jak můžete čekat. :wink:
29. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
Petri-IP :wink: :slight_smile:
29. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahojky

Peti :frowning2: :frowning2: hele, ale když jsi tak nateklá, tak to fakt musí být už jen max.pár dnů!!!!!!!!!!!!

ANi, no to jsou borci teda :sweat_smile: ty si dávají na čas :angry:

Jani, hezká story s Míšou :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aji, tak 2012 říkáš???My máme volné vstupenky do kina a ani nevím, co se hraje, nějak tohle nesleduju, ale tak že bychom zašli na toto :fearful: :fearful:
29. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Miško strašně nateklá,celá bolavá a hlavně me řeže na spodku jako kdyby mi tam někdo vždycky projel nožem.Nevím jak to popsat. :unamused:
No zítra je kontrola kdyby mi řekli dojedtě si dom pro věci a jdeme na to tak bych se nezlobila. :wink:

Ani hned se poptám,koupe Patrička :wink:
29. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Chjo, Peti, tak zase nic ? Teda tomu tvému miminku se opravdu moc nechce :unamused: vůbec ti těch posledních pár dní nezávidím. To musí být fakt na palici. Tak držím pěsti, ať je to už už :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.