• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Míšo, jo jo jo, zajděte. Fakt to bylo pěkné. Ale pozor, je to 3hodinový film :stuck_out_tongue_closed_eyes: vysílá se s 10min přestávkou.
29. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jani, koukám, že jsi měla veselou noc :confounded: no to bych teda Peťu hnala :angry: ještěže tě ten tvůj manža má :wink:
29. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ani, jsi tu ještě ? Kdyby jsi chtěla ještě pro malého Noddyho http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=51178
29. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Peto-dekuju :wink:
Aji-Tobe taky uz to mam v oblibenych a hned jak budou korunky tak objednavam.I Lokomotivu Tomase :wink: :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
ahojky
teda ja sem nacuhuju a nic se nedelo..
petan dneska celkem hodny..ted uz spinka a mam klid a cucim na SS no zatim nic moc :confounded:
29. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Hm, tak MTV Superstar celkem o ničem. Moc se mi to teda nelíbilo.
29. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz
Já se z té naší pošty zblázním. Tak celý týden čekám až laskavě převezou balíček z Phy do OV a ti šmejdi se ani neobtěžují zazvonit, takže jsem akorát v pátek našla lístek ve schránce :angry: že jako o půl druhé nebyl nikdo doma. Přitom jsem až do tří byla doma s Klárkou a pak jela ke kadeřnici :angry: takže budu muset zbytečně na poštu :angry: s Klárkou i Peťou, pže krabici s kuchyňkou nepotáhnu :rolling_eyes: kuwa :angry:
29. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz
Jdu na kutě :pensive: :pensive: :pensive:

Dobrou všem :pensive:
29. lis 2009 ve 23:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Noc u nas nic moc-Stepu bolel zub tak jsem rano razili k zubarce.Nenechal si pichnout injekci tak mu tahala normalne-rval jak tur.A jak videl ty krve tak jeste vic :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded: :confounded:
Ale uz je dobrej,dala jsem mu ibalgin v sirupu a nanuka tak fajn :wink:
30. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
Ajo-ja mam nastesti docela dobry postacky zaplatpanbuh :wink: To Ti nezavidim tohle :frowning2:
30. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
PRvníííí :slight_smile:
30. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Renco-ne,ne :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Tak ne, no...než jsem to dočetla.... Anička je léééépšíííí :grinning:

Vše nejlepší Ondráškům k dnešnímu svátku!! Ať jsou zdraví, veselí, hraví a dělají rodičům jen samou radost :slight_smile:

Jinak u nás situace trvá, ještě chci vymalovat špajz.... a dodělávky nějaké drobné v kucyhni (co jsem musela zasádrovat, když jsem klepala obrázky a ono vypadlo kus zdi :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Ale adventní věnec jsem vyrobila, takže vánoční pohoda přece jen včera odpoledne byla :slight_smile: Na to, že malujeme mám relativně dost uklizeno, i vyzdobenej byt :slight_smile: Obývák je komplet už na chystanej na Ježíška :slight_smile: Teda kromě velkého stromku, samozřejmě :slight_smile: Ale svítí nám maličkej umělej pro dekoraci a taky svítí okno :slight_smile: Miluju ta vánoční světýlka!!!!!

Včera jsme byli celá rodinka na slavnostním rozsvícení vánočního stromu na náměstí a bylo to bezva. Maruška byla v sedmém nebi, že může jít s mámou i tátou za ruku (šla mezi námi, nebrali jsme kočár) a strom se jí mooooc líbil :slight_smile: Je super vidět ta rozzářená očička :slight_smile: Už se mooooc těším na vánoce, až najde i dárky!!!!!

HOlky, jak tu budete dělat na Štědrý den? Stromek strojíte večer před bez dětí (ty vyšlete na procházku) a dětem řeknete, že Ježíšek donesl zatím stomeček a že zítra donese dárky? A stromeček svítí už ten večer? NEbo necháte rozsvícení až na Štědrý den? NO bude to letos legrace nenápadně dát pod stromek dárky, aby Mája neviděla, když bydlíme v 1+1 :slight_smile:
ALe doufám, že ji ostatní zabaví, bo se u mě sleze celáááááá rodinka (ségra, její přítel, mamka, taťka, snad i babička (jestli svolí, nechce se jí šlapat ke mě dvě patra nahoru bez výtahu), a jestli tu bude Patrik a jeho mamka s přítelem se ještě pořád neví, předchozí dva roky nebyli na štědrý den, ale až 25. jsme si udělali druhý štědrý večer s nimi u mě. NO, každopádně a´t tu budou, nebo ne, byt bude plný lidiček, které mám moc ráda, což je super.
30. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Peti, to jsme ale všichni nedočkaví, že???? Moc bych Ti přála, ať už to máš za sebou!!!

Aji, dík za tip na film!!!
30. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Renco-my ho se Zdendou strojime vecer pred Stedrym dnem a nechame do rana rozsviceny,kluci vstavaji driv tak budou koukat :wink: :wink: :grinning: :dizzy_face:
No a odpol.jedeme ke tchanovcum a jsme tam do druheho dne.Letos Stedry vecer travime u nich aby nebyli sami :wink: :slight_smile: Jinak kdyz jsme doma tak kluky posadime ke stolu v kuchyni Zdenda nanosi darky pootevre okno a pustime koledy.Pak nenapadne prozvoni brachu a ten z venku tim otevrenym oknem zazvoni zvoneckem-a pak uz mazeme vsichni pod stromecek :slight_smile: :wink: :wink:
30. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
ahojky
u nas noc katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

ja zdobim stromek vecer pred stedrym dnem a loni jsem tam dala aj darky...pac petan stejne nemel rozum ..jetsli je tam dal jezisek ze?letos nevim
30. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojky holky moje.Tak jsem z monitoru a kontroly doma.Takže dnešní zprávy.Více méně stav nezměněn.Na monitoru kontrakce žádný a na vyšetření mi dr. řekla že hrdlo je polotuhý 3cm a propustný na prst.Jo a taky tam psala něco CS 4-5 což teda nevím co je. :confused: No pokecali jsme si a tak nějak mi prohmatala i ty nohy a řekla mi že zítra po 7h ráno nástup na vyvolání.Zkusí mi dát tabletu a uvidí se co bude.Modlím se aby to zabralo.Jsem ráda že se teda už něco bude dít ale na druhou stranu mě mrzí že to prostě něšlo samo přirozeně. :frowning2: Ale hlavně abych tam nestepovala dva dny :unamused: Tot dnešní zprávy.
30. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
PEti, držím pěsti, at se Ti to rozjede ještě dnes!!!!
30. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
tak petan spinka a ja asi taky pujdu..
peti..ja kdyz mela jit na vyvolani tak me hruzou praskla voda v noci pred vyvolanim :grinning:
30. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Hezký slunečný den všem :dizzy_face:

Peti, taky držím pěsti, aby se ti to do zítřka samovolně rozjelo a vyvolání nemuselo být. I když tě teda na něj berou docela brzy. Pokud je mimi a ty v pořádku, tak jsi ještě měla relativně šanci, že to půjde přirozeně.
30. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ani, já mám pošťačku taky super. Ta mi v ten pátek normálně donesla dva balíčky, na které jsem taky čekala asi kolem půl třetí. Ale tohle jsou blbouni, co rozváží ty velké balíky a ti se teda moc s ničím neobtěžují. Se divím, že vůbec vypisují ty lístky..Akorát teda podle mě by měli jednodušší zazvonit a předat než vypisovat a vézt to zase zpátky.
30. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
No, ve Zlíně už probíhá velká organizace Klárčiných narozenin :dizzy_face: Peťova mamka to chtěla mít u nich, když minulý rok to bylo u nás. Tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Bude nás 11 dospělých, takže budeme celé sobotní dopo stát u plotny :stuck_out_tongue_closed_eyes: dort je prý objednaný, nevím jaký, takže budeme mít překvápko všichni včetně Klárky :slight_smile: dneska nebo zítra musím zabalit dárky, ale nějak se mi do toho nechce. Včera jsem třídila, co bude mít na narozky a co na Vánoce. No to zas byla akce :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Renči, šikula, že už máš všechno nazdobené. Já mám zatím jen uklizeno, adventní věnec v obýváku a vánoční nálepky na oknech. Zbytek budu řešit asi až se vrátíme ze Zlína.
30. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky! Zdravím po víkendu :wink:

Peti, tak konečně se dočkáš! Budu ti držet palce, ať se porod brzo rozjede :wink:

Renčo, my to se stromkem děláme jako Anička - nazdobíme večer a holky budou ráno překvapený :wink: už loni z toho byly celý pryč, protože vstávaly za tmy a stromeček už krásně svítil :dizzy_face: dárky nanosíme nenápadně až na Štědrý den odpoledne :wink: já už se tááák těším jak budou mít holky radost :dizzy_face: :dizzy_face:

Aničko, to je blbý, že pořád nevíte, na čem jste s tím řidičákem :stuck_out_tongue_closed_eyes: proč vás tam teda zvali, když ještě nic neví? :confused: :rolling_eyes:

Ajo, tak nám teď pošta taky balíčky nevozí, přestože jsme doma. Bylo mně řečeno, že toho mají před Vánocema moc a nestíhají, někde prý ani nestíhají házet oznámení do schránek, tak máme být rádi, že nám aspoň ten lístek hodí. To jsou služby, že by jeden brečel, taky tahám všechno z pošty na kočáru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme byly dneska s holkama u zubařky, tak všechny tři v pořádku :slight_smile: holky sice moc nechtěly ukázat zoubky, ale nakonec, když je teta povozila na křesle, tak si to rozmyslely :grinning:
30. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ještě dodatečně přejem Janičce všechno nejlepší k narozeninkám, a taky Ondráškům k dnešnímu svátku! :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Kris, no tak to je fakt super s tou pouštou. Připadají mi jako silničáři....každý rok ví, že bude problém, ale stejně se nepřipraví :angry: to jako pro ně není jednodušší ten balíček předat, když už tam stejně jet musí než vypisovat ten lístek ??? :confounded: já se schválně taky poště poptám, až tam půjdu, co mají za problém :angry:

Jéé, tak holky byly u zubaře ? To jsou ale šikulky, že to celkem zvládly :slight_smile: já se chystám cinknout moují zubařce a taky se domluvit na prohlídku s Klárkou. Snad tam pak nebude řvát a nějaký zub aspoň ukáže :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Hm, a opice malá už je vzhůru. To se teda moc nepospala. Slabou hoďku a kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde jsou ty krásné dvě hoďky, co spávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že se nechystá v brzké době spánek zcela odbourat :confused: za tu hoďku toho zase až tak nestihnu, ale aspoň něco, že.
30. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
No jo, dneska je vlastně Ondráška. Takže přejeme všem Ondrášku všechno NEJ :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Aji, tak u nás háže lístek až druhej den pošťačka, protože ti, co rozváží balíky, nemají klíče od vchodu. Takže si myslím, že se na to vybodnou úplně a ani sem nezajedou, prostě jen vyplní lístek a dají ho pošťačce a mají odpracováno :angry:

Jj, u zubaře celkem dobrý, ale asi jen proto, že Zuzka (zubařka) je moje kamarádka a často k nám chodí si s holkama hrát, takže se jí nebojí. Akorát si myslím, že se bojí toho pachu v ordinaci a cizího prostředí :wink:

U nás už se taky nespává tak dlouho jako dřív, ale aspoň tu hoďku a půl většinou dají, tak umyju nádobí a trošlu pouklízím, aspoň něco. Neteř od dvou let přes den vůbec nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
No, vidím, že jsou fakt pěkně vyčúraní. A na přepážkách pak brblají, že nestíhají a mají moc lidí. Bodejť by ne, když ti co rozváží, se moc nepřetrhnou :angry: my máme schránky přístupné z venku a lístek jsem objevila až o víkendu, pže mi pošťák všechny dopisy předal, tak mě ani nenapadlo tam něco hledat :angry:

Tak já doufám, že Klárka ještě nějakou dobu aspoň teda tu hoďku pospí. Jinak mě asi šlak trefí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.