• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Tak my jsme po O -kluci se nacpali-udelala jsem to s tompou a se syrem aby to Stepa nemel tolik rybí a docela to bastil :slight_smile: :slight_smile: Krasne se to zapeklo a je to vyborny-muzu doporucit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
No a mozna pujdem sankovat-ale Stepan me ted nastval tak si to jeste rozmyslim-to je takova tvrda palice-no ale nejhorsi je ze je po me. :confused: :confused: :confused: Alespon v tomhle,to se jednou prerazime navzajem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sunglasses: :astonished:
16. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
Tady někdo trpí samomluvou, kdo to asi je :grinning: :grinning: s čím jsi zapekla to filé..tompou??? :confused:

No tady je taky na sáňkování, ale nemáme saně :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to jistí kočár s mega obalenými koly od sněhu, já to nenávidím :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Daník bude taky hodně tvrdá palice :angry: ten se tak vzteká, když není po jeho, mlátí se do hlavy, řve, běhá po bytě se řevem, plácá do stolu..no hrůza, to si s ním ještě užiju!!!!
16. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak víkend byl super :slight_smile: akorát teda počasí děs, pže bylo zataženo, zima a furt sněžilo. Ale tím, že jsme neměli sebou Klárku, tak nám moc nevadilo, že jsme většinou v chalupě a drbali jsme se známýma a popíjeli :sweat_smile: medová masáž byla parádní :dizzy_face: a pak termální bazén. Akorát mě druhý den z toho boleli záda, ale teď už ok.

Do středy vegetujeme s malou u našich :slight_smile: mamka je sama s bráchou, taťka jel pracovně do Petrohradu.
16. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
Dopo jsme byly vedle v baráku u kámošky, má 6letou holčičku a pak stejně starou jako Klárka, tak si holky aspoň řádně pohrály. Teď už odpadla, tak se povaluju s noťasem :grinning:
16. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Miso-ne normalne jsem dala rozpalit maslo do trouby na to file-mela jsem teda aljasskou stiku a jak se to uz pklo tak jsem tam ke konci frkla pulku tompy-nam a uplne nakonec jsem ty file posypala str.syrem-je vynikajici.Mela jsem jen 4ks toho file jinak bych te tompy dala vice-a s kasi vyborny :grinning: :grinning: :grinning:
Ajo-tak ty jsi si byla klidne na medovych masazich a nam tu ted budes mazat med kolem huby vid? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
No tak to zase kluci jeste nedelaji aby se mlatili do hlavy atd.Ale spesl Stepa se proste zabejci a to je konec-Ondra ten ma zatim jenom nerva ale ja se mu vzdycky zasmeju a on se zacne taky smat tak je to dobry :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky,

já jsem se právě vrátila z města. Utratila jsem peněz jak prase. Koupila jsem barvy do tiskárny, Kubovi papučky, šálu a sobě kozačky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tady taky sněží, zítra se ségrou asi vytáhneme Kubu na sáňky.

Ve čtvrtek jsme měli jít na očkování, ale zavolám MUDře, jestli nás přeobjedná na pozdější termín. Jedna jsme byli v té nemocnici a Kuba pořád kašle a má rýmu.

Ani, kdy jde na ten maškarák? Už se těšm na fotku :grinning:
16. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ale co je TOMPA???? :confused: :confused:
Tak to Dan to musí vyběhat a vykřičet, pak je taky v poho..

Ahoj Ajuš, to je dobře, že jste se měli fajn!!!Hele a co takovýhle rozestup mezi dětmi, těch 5 let???Myslíš že ok???Neříkala ta kámoška dojmy???
16. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Miso-Tompa je nalozena zeleninacibule,paprikaatd-je to v cervenem nalevu a je to fakt vyborny :wink: A nemate treba boby?Ty jsou taky dobry :wink:
Lucko-na maskarni jdeme az 21.3.ted v sobotu jdeme na hasicsky ples-se uz docela tesim :slight_smile: :wink:
16. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
Aha, tak to neznám...to mohlo být opravdu mńam
nemáme ani boby a to jsme čuměla nedávno na slevy v Globusu a říkala jsem si mám to koupit???Pak jsem si řekla, že sníh stejnak nebude...hm, to jsem se teda sekla :grinning:
16. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
Míšo, abych pravdu řekla, tak ten rozestup se mi zdál naprosto super. Peťa (to je ta starší) si skvěle hrála s Terezkou (to je ta mladší) a i Klárkou. Pořád jí něco vysvětlovala, nosila jí hračky, hlídala, ať si něco neudělá. Takže super. Klidně bych takový rozestup brala, ale mi chceme prcka trošku dříve. Ale pro ostatní doporučuji :wink: byla jsem z ní fakt unešená.
16. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
Taky mě zajímalo, co je Tompa :sweat_smile: to slyším poprvé. Ani, to jde koupit nebo ti je tvůj výrobek ?
16. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz
jani tak super, gratuluju!!! srdíčko určitě taky bude
tompu taky neznám....a co neznám, to nejím, takže mě bys Ani neuctila :grinning:
16. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ani, no jo, medík byl supr trupr :grinning: :sunglasses: hned bych šla zase :slight_smile:
16. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jani, srdíčko už příště určo bude. Taky si myslím, že je ještě brzy.
16. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
Co neznám, nejím..dobrý Maru :grinning: :grinning: :grinning:

Aji, tak super, dík za reakci..ale taky to byla holka,u kluků je to třeba jiný :sweat_smile: tady v ulici mají tak kluka 5-6 a miminko a kluk ho jezdí udrncat v kočáru, pak postaví na zahradu..nedávno jsem šla okolo a on s kočárem pěkně nasraně :sweat_smile: natřásal asi nechtělo mimi spát :sweat_smile: tak mi právě přišlo, že je akorát tak veliký dítě z mimina naštvané :grinning: :grinning:
No u nás jestli další, tak jedině v D.5-6 letech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
já jsem hrozná konzerva :grinning: to je pak těžký
16. únor 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj golky :wink: tak jsme strávili víkend u našich a dopol jsem byla na kosmetice a na pojišťovně pro říspěvek na očkování, takže jsem vás trošku zanedbávala :wink: snad mně neuteklo nic podstatnýho!

Renčo, teda to je blbý, že se vám ty nemoci přád tak táhnou, já jsem si právě říkala, že se pořád neozýváš, že je to hrozně divný, už sem se chystala napsat ti SMSku. S cédéčkem si nedělej starosti, klidně ho pošli až budete s Maru v pořádku :wink: tak přeju ať vás bacily konečně už opustí :wink:

Jani, to je super, že máš těhu potvrzené, srdíčko se určitě taky ukáže, neboj :wink:

Ajo tak koukám, že jste si víkend užili, a co Klárka, jak zvládla hlídání? A jak jsi to zvládla ty bez Klárky? :wink:

Míšo, mně se narodil nejmladší brácha, když mně bylo 6, a bylo to super, byla jsem z něho úplně unešená, přebalovala ho, koupala, vozila, ale ne že by mně naši nudili, prostě to pro mně byla živá panenka :slight_smile: ale u kluka to asi bude jiný, je fakt, že druzí dva bráši z něj tak unešení nebyli a spíš jak byl větší, tak ho zlobili, lechtali, strašili a tak no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
bzun to byl příspěvek na Priorix? jakou máte pojišťovnu, já se na to furt chystám a ještě jsem se tam nedohrabala...
16. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
Maru, jj, priorix, máme metalku a proplatili nám 400,- na jednu vakcínu :wink: ´já jsem se tam taky furt nemohla dostat, nerada něco vyřizuju s tím naším obr kočárem, protože když už projedu dveřma, tak všude zavazím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale měla jsem hlídání na tu kosmetiku, pojišťovna je hnedle vedle, tak jsem to stihla :wink:
16. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
no jo, taky tam budu muset skočit, ještě musím kouknout, kolik proplácej (jestli teda něco)
16. únor 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
No holky-co neznam nejim :grinning: :grinning: :grinning:
Ne,ne to se normalne prodava ja bych to asi nikdy nezvladla udelat.Prijeli jsmez MB a ja jdu vecer do divadla za kulturou :grinning: :grinning: Jen mi tatka bude muset nahrat vodaky :slight_smile: :confused:
16. únor 2009 v 17:24  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem se sem konecne dostala :grinning: jsem u mamky pac jsem vezla tetu do nemocnice a tady hrozne snezi uz celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Adel-u nas taky chumeli jak blazen celej den a hlasi tak i zitra :slight_smile: :wink:
Zitra jsem stepovi slibila plnene br.knedliky :confused: tak doufam ze zbyde i na stredu a nebudu muset varit alespon jeden den :grinning: :grinning: :grinning:
Holky ja se asi pro dnesek loucim pac za chvilku vyrazim do divadla-uz se docela tesim.Tak ahoj a zitra pa,pa-preji hezky vecer a nasledne dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
16. únor 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Nejlepší obrázky pro Dobry Vecer
16. únor 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Hmmm-tak nic chtela jsem Vam poslat hezkej obrazek-tak uz opravdu ahoooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2009 v 18:37  • Odpověz
Míšo, u těch kluků to asi bude něco jiného než u holčiček. Takhle, když jsem u nich byla, tak mi připadlo, že mít dvě děti je úplná paráda a brnkačka :sweat_smile: :grinning: asi před hoďkou a půl dělaly všechny tři holky bordel u nás na patře :grinning: pištěly a objímaly se :grinning: tož jsem si je konečně vyfotila.
16. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
Dneska jsem pekla tu mňamózní buchtu dle Mikul a je fakt supr. mňam mňam :grinning:
16. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
tak petan uz spinka a ja mam klid :grinning: tak kukam na ikeu co poridim malemu do pokojiku..uz se tesim az me zmizne ten bordel z obyvaku :grinning: :grinning: vsude jen hracky...
16. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.