• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jj, to teda jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: já totiž když čekám balíček, tak většinou dělám něco v kuchyni a sem tam kouknu z okna, jestli nejede pošťák, aby mně nevzbudil holky. Navíc do naší slepé ulice moc velkých aut nejezdí, takže bych ho i slyšela. Takže bych o tom věděla, kdyby přijel a nezazvonil. Ale co naděláme, můžem si akorát zanadávat :unamused:
30. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Holky, to jste dobrý, že už máte vánoční úklid, já teda ani zdaleka ne, sice uklízím průběžně, ale už jsem si na papírek sepsala celej seznam toho, co bych chtěla ještě uklidit, tak nevím, kdy to všechno udělám :sweat_smile: když holky spí, tak se toho moc stihnout nedá a navíc nemůžu moc dělat hluk, před oknama máme stále lešení, tak nevím, asi si dám někdy noční :grinning: a to chce Honza ještě malovat kuchyň a pokojíček, takže stejně bych pak gruntovala nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Holky tak Ondrasek dekuje moc za gratulace :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak me Ondra uz taky odpoledne nespi vubec-to uz musi byt kdyz usne.Zrovna vcera jsem to zkusila-hodku uspavala a pul spal-tak to nema cenu.a ani na nem nepozoruju nejakou unavu :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahojky
tak petan spanku moc nedal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky vse nej nej pro ondraska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

postacky ani nekomentuju pac k nam ani nejdou a automaticky nechaji listek ve schrance pac se boji psa co ma tch.je to takovej hajzl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
zdar holky, jak jde život?
koukám Péťa pořád 2v1, tak zejtra hodně štěstí!
holky, když jste doma a místo balíčku máte ve schránce jen lísteček, tak můžete zavolat na poštu a měli by vám to znova doručit! (nic se za to neplatí)
30. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
My máme všechna okna do dvora, takže vidím prd. Njn, nezbývá než zanadávat a vyrazit na poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Kris, tak já jsem stihla uklidit během jednoho víkendu jen díky tomu, že malou měli naši. Jinak bych to dělala postupně a určo ještě neměla hotové. No, a jestli chce Honza malovat, tak asi nemá smysl, ať nějak moc gruntuješ.
30. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ani, tak to fakt nemá smysl tak dlouho uspávat, aby pak spal jen chviličku. Tak ti aspoň zase odpadne brzy večer. ale asi je to pak zase pořádný zápřah celý den.
30. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
byyz..je tobe se to uz taky krati :grinning:
no k nam nechodi i proto,ze nas dum je od hlavni cesty 200m a nechce se jim a jeste ten pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :rolling_eyes:
30. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
ja jsem uklidila docela dost i s klukama :wink: Taky postupne ale mam krom pavucim vse :wink: Jen jsem koukala ze mi Ondra opet oplacal sklo ve vytryne ale to je chvilicka aje to hotovo :slight_smile: :wink: :wink:
Byzz-tak uz se Ti to pekne blizi :wink: :slight_smile:
30. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
vitryne a ne vytryne :grinning: :grinning: :wink:
30. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Adel, nebyla jsi někdy v Malenovicích ? Nevíš, jaké je to tam na bydlení ??
30. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
mně přijde, že je ještě nekonečně času...už sem si na to břicho nějak zvykla :grinning:
30. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
no dlouho sem tu nepobyla, razíme zas nakoupit
zas se někdy stavím, snad po kratší době než teď :slight_smile:
30. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
tak jsem vše snad nachystala jak pro malýho k mamce tak snad ještě něco dobalím pro sebe. :wink:
No jelikož mám ty bolsti z těch opuchlin a bolesti celkově tak dr. usoudila že už bych mohla porodit.No a navíc to bude zítra už 6dní.Jsem ráda že se začne něco dít ikdyž jsem teda pořád doufala v přirozenou cestu ale hold se tomu musí někdy pomoct.Neříkám že nemám strach páč nevím jaký to vyvolání je ale tak nějak porodu se nebojím.Modlím se aby jsme byli oba v pořádku a šlo to rychle.Kdybych to dopoledne zvládla tak bych se nezlobila. :sweat_smile:
30. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
jo a málem bych zapomněla Ondráškům vše nejlepší :dizzy_face:
30. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Peti-to vis ze zvladnes :wink: Zitra cekame na zpravicku ze uz je mimis na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Maru-tak se ukaz casteji a drive a at to mas taky s prcinkem rachle :slight_smile: :wink:
30. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Peti, a M má ještě dovču nebo už je v práci ?
30. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Aji M jde zítra v 15h do práce :unamused: tak bych byla radši kdyby jsme to dopoledne zvládli.Ted jsem si četla názory holek a zkušenosti s těma vyvolávacíma tabletama a je to půl na půl.Někomu zaberou do pár hodin a někomu museli kolik dní dávat i tři.Tak to mě docela děsí.Brala bych docela kdyby to hned ráno zabralo a pak se to rozběhlo.jelikož mám ty bolesti a to CS(což nevím co je) 4-5 :unamused:
30. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Peti tak to Ti taky neporadim pac me pred vyvolanim prdla voda :slight_smile: :wink:
30. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahojky holky,

tak mi včera oslavili Ondrovi narozky, uteklo to a už tu máme dvouročáka. Dneska jsem byla v práci a před chvíli dorazila.
Jinak děkujeme taky za přáníčko k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:

Co se týče vánočního úklidu, nemám, výzdobu taky ne, nějak nebyla nálada a ani čas. Mamku včera pustili dom už je i po operaci tak snad bude lépe.

Péťo, teda to miminko se tam u tebe šlechtí, přeju aby to zítra proběhlo co nejrychleji :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
No holky tak nevím jestli se sem ještě dnes dostanu,ale kdyby ne tak se s váma loučím.Držte mi pěstičky at to je rychlý a netrvá to celej den.Bolet to asi bude ale to zvládnu.Za nějakou dobu bude po všem.KDyžtak budu na tel.v rámci možností.Je zákaz návštěv v nemocnici takže budu ráda za zo když písnete sms.Jsem docela nervozní tak si dám vanu a relax a něco dobrýho k jídlu a pak zkusím jít spát.mějte se tu krásně a myslete na mě...já na vás určitě budu. :wink: Pa pa
30. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojky

dnes jsem se sem vůbec nedostala, měli jsme návštěvu...
Tak Peti, jen jsem dočetla Tvé příspěvky...takže na zítra držíme moc palce!!!!!Zrovna nebudu do středy na netu, tak nebudu mít info :cry: :cry: :cry: :cry: moc na Tebe budu myslet, ať je to rychlé a ať je vše v pořádku!!!!!!!!!

Maru, no Tys tu taky nebyla roky :grinning: a koukám, že mímo je už taky za dveřma, co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zase Bulovka????

Ondráškům přejeme vše nej, nej, k svátku.Oběma klukům hlavně zdravíčko!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Tak držím, Peti, pěsti, ať to zítra dobře dopadne a dopo už máš mimi u sebe, abyste to stihli i s M než půjde do práce :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak mi to nedalo,ještě jsem nakoukla.Holky díky za podporu a já se určitě ozvu.

Miško neboj kdyžtak ti písnu na tel. :wink:

Tak a ted už fakt se loučím,pobolívá mě hlava tak se jdu psychicky připravit na zítra a odpočívat a nabírat síly.Pa a pusu všemmmmmm :wink:
30. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Tak držím palce a budu na drátě Peti....a neboj, hlavně se hod do klídku pže 50% porodu je v mozku, a těš se už budeš mít prcka/ku u sebe... ještě ti to písnu zítra na tel. pže už asi hajáš...

my měli dnes horor den, Janina zlobila(i když ona to špatně nemyslí), Vládík měl uplakanou, ani jeden celej den nespal, a tak vytuhli v 19h, ja jsem si dala dričíček a povalím taky do hajan , ani nemám sílu dočítat... budu jen čekat na info od Peti
30. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
Petí, díky a moc na Tebe myslím už teď, třeba si to prcek jetě dnes rozmyslí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!

Já mám taky už úklid hotový..teda ani nebylo moc co, když jsme se sem stěhovali před 2 měsícema :grinning: jen jsem teď o vík.uklidila kuchyň i skříňky vevnitř, vydrhla troubu, mikrovlnku, konvici....a teď jen už běžné úklidy :sunglasses:

Stromek asi taky ozdobíme 23.12. večer, až bude Daník spát...ale když si o tom povídáme, tak říkám, že MY musíme nastrojit a připravit stromek, aby přišel Ježich s dárkama :wink:

Zítra nbudeme celý den, jedu na druhou stranu za Phu :grinning: z východu na západ :grinning: budu ve stř.večer, mějte se papapa!!!

Jo a ještě k superstar, mě to včera taky nenadchlo, jedině můj miláček Bendig s tou Annie Lenox :sunglasses: a odchod jsem tak trochu přála Monice :pensive: poslední dobou zpívala nějak divně....
30. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne brzske rano :wink:
Noc u nas dobra jednou vzhuru na mlicko.Ale budicek v pul seste.Myslim si ale ze ho vzbudil ten hnusnej kasel :confounded: :frowning2: :frowning2:
Jinak Superstar-jesm na 99% tipovala ze vypadne Monika fakt zpiva divne-nelibi se mi :confused: :confused:
Peti-myslim na Tebe a drzim palecky :slight_smile: :wink:
1. pro 2009 v 06:42  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc desna opet je hore i 10x :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

peti..budu na tebe myslet bych aj pisla ale nemam cislo :confounded:

aji..no nevim ale zeptam se kamosek zlinacek?chcete jit do zlina bydlet jo? :grinning:

jinak jsem rada ze vypadla bagarka pac nezaspivala snad pomalu v zadnem kole..ale kolo MTV bylo hrozne se me pomalu nikdo nelibil

jeziska nejak neresim..23 nazdobim stromek a darky tak dam na stedry den jak pujde petan ven s petanem..vzdyt stejne nema rozum kdo nosi darky a podle me ani z darku..to jeste tak 3roky aspon
1. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Adel, zkus se teda, prosím, poptat jaké to tam je a jestli tam vůbec něco pro děti je. Já se stěhovat sice moc nechci, ale asi mi nic jiného nezbyde :frowning2:
1. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.