• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Nás dneska odpo čeká Mikuláš, čert a anděl v herničce :dizzy_face: jsem zvědavá, jak se Klára bude tvářit :confused: snad nebude řvát :confused: za hoďku a kousek vyrážíme, máme zároveň i službu, tak se těším. Taky tam za námi dorazí i kámoška s holkama, které jsme s Klárkou dlouho neviděly, takže bude drbačka :grinning:
1. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky ženy:grinning:...

u nás dnes pohoda....dopolko jsme byli na nákupu, dost jsme se vyvětrali, já ted vyřídila nějaké telefony a snad mi dá i vláďa 10 minut na Vás... hraje si pod hrazdičkou, docela se mu to líbí, Janina je vedel u babičky, asi spí...

u Peťky se rodí, tak snad to budou mít brzy za sebou (pokud už nemají prcku v náručí)

mám dotaz, přemýšleli jsme s Michel o životním pojištění, máme docela dluhy-domeček, byteček, tak kdyby náhodou se některýmu něco stalo, tak ať ten druhej nezustane s dětma v pr**li, máte nějaká zkušenost, máte takovou pojistku, já vubec nevím jak a podle čeho vybírat, jestli chci jen platit nebo i spořit...co vy???
1. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
jen koukám, jak je to s Péťou :grinning: držíme palečkyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
jani, my máme životní pojištění u ING bank (teda manžel) a já o tom uvažuju. Jinak Jiřík má stavební spoření. No a dluhů máme taky hafo - na 30 let o zábavu postaráno.
1. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
aji..prej moc pekne..
kukni k nam na" zlin a okoli "a tam ti holky poradi a reknou :dizzy_face:
tak pak sem nekdo pisnite kdo na petu cislo :dizzy_face: jsem zvedava :grinning:

jani..to si dej..zkusenost nemam ale u nam ted chlap zajel kluka a holka zustala sama s hypo a trema deckama chudina.. :frowning2:
1. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
no právě Ade z toho mám strach, jak je to dnes na těch silnicích, Michal a později i já budeme dojíždět, tak právě pro to...člověk nechce malovat čerta na zeď ale dnes je bohužel taková situace... :frowning2:

Aja budou taky kupovat nové bydleníčko???

Jinak Peťa nevím, jstem to tak plácla, volala jsem jí o půl 11 dopolko a to chudina už docela funěla a prodejchávala, že prý jí zavedli tabletky a že už jí začínají kontrakce, tak snad budou oba v pořádku, ona i mimčo...píšu to tu pořád tak neutrálně, pže nevím jak moc je tu veřejné pohlaví miminka.....
1. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
jani..no prave pro sichr..dneska nevis co se muze stat..jak se jmenuje ta vesnice kde se stehujete?
1. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
jani, myslím, že pohlaví miminka asi není veřejné :wink: ale doufám, že se to všechny za chvíli ofiko dozvíme :grinning: tak ať to už má péťa brzo za sebou :wink: moc na ní myslím.
1. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Tak ja nakukuju jak s Petou a jeste asi nic-chudera.Tak doufam ze uz to bude mit co nejdriv za sebou :slight_smile: :wink:
1. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
furt nic????? já jsem teda už dost nervózni :wink: tak aspoň tu má péťa fanklub :grinning:
1. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
ahoj koukám, že jukám právě včas. Petrušce moc držím palečky at už to má co nejdřív za sebou.

Terko tak se v Praze nesejdeme v Podolí. Nestíhám se tam registrovat takže nakonec budu rodit v Ústí na Labem :frowning2:
1. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
berusko, stejně bůhví, kdy porodím, víš, jak je to s termíny, obzvlášť u mých dětí :grinning:

ale i tak budu držet palce, ať jde v ústí všechno jako po másle a oni se tam o vás určitě dobře postarají. A asi to máš i blíž, ne?
1. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Taky nakukuju a nic se nedeje :cry: :confounded:
Ajo-koukni-http://deti.bazos.cz/inzerat/4741738/NODY-KAMARAD-Z-POHADKY.php :wink: :wink: :wink:
1. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
ahojky holky,

tak vidim, ze uz se konecne rodi. ..tak at Peta moc dlouho netrpi a jsou oba v poradku. :wink:

Jinak abych nezapomnela dodatecne:
vsechno nej.. nej.. nej.. Ondraskovi od Luci ke dvoum rockum. doufam, ze si oslavu uzil a dostal hodne darecku. :dizzy_face:
a pak Ondraskum k jejich svatecku taky s Risou prejeme vsechno nej... a posilame velikou pusu :dizzy_face:
uuuuf. :sweat_smile: :sunglasses: :grinning:
1. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Terko nemám a hlavně tam mám blbé spojení :angry: , ale to se nedá nic dělat na kontroly budu jezdit budem a k porodu mě poveze strejda autem tak jsem na to zvědavá. :slight_smile:

Tak snad se ráno dočteme o miminku :slight_smile: mastím na Růžovku a do hajan pa pa
1. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
jinak dneska ma narozky muj tata a ja jsem s mamou mluvila pres skype ...jsem vcera byla na slezine jejich baraku ohledne privatizace. ..jak jsou na chalupe, tak nemohli ..a bracha, kterej bydli kousek, tak byl v praci, tak nemohl. ...a mimojine v ramci rozhovoru mi mama rikala, ze bych jako tatovi mohla poprat. ...a ja rikam: "dyt dneska neni Karla, ne???" :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ...mi to nejak neseplo, kdyz uz jsme ty narozky slavili. :sweat_smile: :grinning: ..a to ma kulatiny. :sweat_smile: :zipper_mouth:
1. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
jéé, to my se taky připojujeme s gratulací :grinning: všem Ondráškům - nějak mi to uniklo......
1. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak to je dobrý - teď koukám, co jsem zapomněla pogratulovat :grinning: takže: všechno nejlepší, ať jste zdraví kluci a ať z vás mají doma radost :grinning:
1. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
tak zadne smsky od peti :cry:
ja jsem tak zvedava :grinning:
1. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahojky tak asi budu první s touto novinkou, vymámila jsem jí z Peti je uplně KO...možná s gratulacema v sms to nechte až zítra...
Peťka psala, že měla silný kontrakce, ale miminko GÁBINKA nespolupracovalo, měla šňuru kolem krku a Peťa se neotvírala, takže jí ve 13,30 udělali císařský řez... Před pár hodinama jí dali na pokoj a Gábinku měla u sebe v 19h na první kojení. Obě jsou v pořádku, Peťka je hodně vyčerpaná, tak jde spát.....
Ona si to tu určo pak přečte....

Ještě jednou jim tu oběma moc gratuluji a Gábince přejeme s Janičkou a Vládíkem zdravíčko, lásku a radost ze života a hodnýho brášku.....
1. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
A nebo jí napište, určo jí to trochu povzbudí.... ale jen chvilenku, říkala že jí pomužou na wecko a jde spát, že je naprosto vyřízená....
1. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
jeeeeeeeeeeeeeeeee gratulace..tak gabinka..holky at jste zdrave :dizzy_face:
janulko pisni me do IP cislo ja ji zitra pisnu :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
jéééé, byla jsem jako na trní :grinning: HURÁÁÁÁÁÁ Gábinko, vítej na světě a taky ti přejeme s Jiříkem hodně zdraví, ať se ti tu líbí a už se nemůžeme dočkat nějaké fotečky :grinning: To musíš být kus krásný ženský, když jsi dala mamince tak zabrat :grinning:

no a já můžu jít konečně vařit :grinning: to se to bude dneska spát :wink: když už všechno víme, my baby zvědavý :grinning:
1. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
jani, mně taky prosím pošli do ip její tel. :grinning: díííky
1. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jani, diky za info. :wink: ...tak at to bylo jak to bylo. :pensive: ...hlavne ze jsou obe holky v poradku a zdravy. :wink: ...gratulujeme k dalsimu prosincatku Gabince. :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
je vidíte 1.12. super datumík, jsou s Vládíkem přesně o 2 měsíce :slight_smile:
1. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak to budou skoro slavit s patričkem narozky najednou :grinning: on je 5.12. :grinning:
1. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
teda já si vůůůůůůbec neumím představit, že budu znova rodit. Já se snad bojím víc, jak poprvé :frowning2:
1. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Jeee tak super velika gratulace a hned ji posilam SMS.Jani dekujem :wink:
1. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak koukám, že jdu včas :slight_smile:
taky moc moc gratuluju a přeju co nejrychlejší zotavení :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.