• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
maruško :grinning: zapomněla jsem ti napsat, že jsem tě asi zahlédla na For Archu v Letňanech. Byla jsi tam?
1. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
tak ja se loucim..
zitra jedeme na kontrolu do rizikovky do nemocnice..snad uz naposledy
dobrou holky :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
1. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Adel, díky za info. Tak já se tam někdy protočím a poptám se holek. Když to stihnu, tak ještě dneska.
1. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
:dizzy_face: Gabrielka, 1.12.2009, 13:32hod., 2,72kg a 48cm :dizzy_face: to je ale malá pipuška :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jééééé Peťulko velikánská gratulace k narození Gábinky, přeju ať jste zdraví a ať vám dělá Gábinka samou radost a bráška ji moc nezlobí :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, odpolko jsem už nestíhala, ale pokud by si chtěla tak ti někoho z mých kolegů ve vašem regionu doporučím. Bohužel jsi daleko, abych ti mohla v tomto směru poradit já. Já jsem to tady neříkala, ale už pomalu rok se tomuto oboru věnuju, pracuju jako finanční konzultant :grinning: Tak když tak dej vědět. Nechci takhle plácat jaká je pojišťovna nejlepší, protože se to všechno odvýjí od požadavků daného klienta.
1. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jani, ne ne, kupovat nic nebudeme. Peťovi rodiče mají v Malenovicích byt. Zatím ho pronajímají.
1. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Aji je, to je malušenká beruška, já jsem se ani na míry nezeptala :sweat_smile: ... ona to dožene všechno :slight_smile: .... hlavně aby byli obě co nejdřív fit...holky jedny :dizzy_face: ... Gábinka je krásný jméno, myslím, že se trefili...moc jsem to Peti chválila....já mám z nich takovou radost.....

Chjo dnes mě to rodění zase nějak vzalo, dojalo, nalákalo :grinning: , zase jsem přemítala jestli si za 2 roky pořídit ještě jedno mimčo nebo to nechat až po 30cítce.... :grinning:

Luci super, díky, napíšu ti do IP zítra, jestli mě děti nechají si sem sednout..... :wink:
1. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
janičko, ty budeš teda supermáma :grinning: každý dva roky jedno miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
aji..no to bych mela kousek pomerne k tobe..tady neni zle :grinning:

jani..kolik mas let???ja myslela ze uz 30 aj jo :confused:
1. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
ne 28 mi bylo v květnu :grinning:
1. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
Peťka mi odpo psala, tak mi tam ty míry uvedla. Jsme doteď drbaly po sms :dizzy_face: už šla spinkat, ať je ráno na Gabču fit. Ale dali jí teda fakt zabrat. Vyvolávačka fakt brrrr :confounded: malá měla i zkaženou plodovku, tak ještěže dneska do té porodky nastoupila.

Mi se to jméno taky moc líbila, jak psala, co vybrali. Já jsem ho měla taky v seznamu oblíbených jmen pro mimi.
1. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
Adel, na to už jsem taky myslela....že bych tě měla kousek za rohem :slight_smile: to by bylo super :slight_smile: jezdila bych k tobě na nehty :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
já bych do toho šla a po 30cítce i do 4týho,ale kdo to bude šatit a sponzorovat až tomu bude 12,15,18.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ted to nic nestojí, ale až to bude chcít značkový boty a mobil tak nevím nevím ....to abych si sehnala nějakej super džob :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
je a že js nic nenapsala, doufám, že jsem něco neproflákla, ale nepsala že mám bejt z ticha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
jani..je promin ja myslela ze vic..tak to jsem stejne jako ty ja mela v cervenci :grinning: no ja druhe jeste zvladnu ale vic urco nechci :unamused:

aji..jj klidne..tak ja uz jdu rano jedem na tu rizikovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou :pensive: :pensive: :pensive:
1. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ade v poho, mě neva že jsi si myslela, že mám víc :grinning:
1. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
Já bych to napsala. Ale my byly na Mikulášské v herničce, o půl sedmé jsme přišly a než jsem vykoupala, nakrmila a uspala draka, pak ještě uklidila a uvařila, tak už jsi to stihla za mě :grinning: neboj, nic si neproflákla :wink: jen já jsem zpomalená :grinning:
1. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
Dobrou, Adel. Ať vám to zítra dobře dopadne.
1. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
AHoj holkýýýý!!!

Velká gratulace Peťce!! A rychlou rekonvalescenci přejeme!!!
Gábince přejeme s Maruškou hodně zdravíčka, štěstíčka, dobré mlíčko a ať má kolem sebe spoustu lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale teda chudina Peťula si užila.... tak vidím, že průběh podobný jako před dvěma lety u mě.. až na to, že jsem tenkrát nebyla na vyvolávačce, ale rupla voda..... zkažená.... já se neotvírala, ani zátěžák nepomohl......a Maru nespolupracovala, zpomalovalo se jí srdíčko.... a tak šup na císař....... chjo.... to jsou nervy...

Hlavně, že všechno dobře dopadlo!!!! Ufff. Peti, drž seéééééé!!!!!!
1. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
A jméno teda nááádhernýýýýýýý!!!!!

Mám sestru Gabrielku.... a Maru mohla být Marie Gabriela :slight_smile: Ale bylo by to dlouhé, tak jsem z dvojména upustila.... ale až ji jednou pokřtíme, tak Marie Gabriela přece jenom bude, bo moje sestřička jí půjde za kmotru :slight_smile: To už máme domluvené :slight_smile:
1. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj holky, krásný večer všem! :wink:

Hurááá, miminko už je na světě! Peťce velikánská gratulace a malé Gabrielce do života jen to nejlepší! Bobeček maličkej, už se nemůžu dočkat foteček, a jméno fakt vybrali moc krásný :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
já jdu taky na kutě, dnes jsem nesla Janinu za krkem na koníčka do obchdu a zpět a bolí mě kyčlo jak kdybych rodila dnes já:grinning:... njn 12kg k těm mým 1xx kilum je pro muj pohybový aparát docela dost...jsem zvyklá ji takhle nosit, ale dnes to bylo docela dlouho...jdu si dát Paralen a jdu chrnět...

Vládík se po 20 už dnes najedl, ten nedělá nic jinýho, než fňuká , sosá a prdí celej den, tak mužu v klidu tak na 3h ulehnout.....prevít ještě nespí...jestli to není z tý kofoly, co jsem pila :grinning: :grinning: :grinning:

Aji jsem se jen lekla jestli to nebylo tajný :sweat_smile: , když to víš celý odpolko, ale když jste nebyli doma to je jasná věc :wink:

Tak brou brou.....
1. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jinak u nás nic nového, vánoční pohodička, světýlka svítí, Maruška je pořád nadšená z výzdoby a je to príma. Užívám si posledních pár dnů doma..... a začínám hooodně nostalgicky vzpomínat na dobu před dvěma lety, když jsem měla už ooobr bříško a těšila se na mimi..... Prostě advent je tady a s ním i rozněžnění :grinning:
1. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
a brala bych teda klidně další dva roky doma..... no, ale nedá se, no....

škoda, že ta mateřská končí...... škoda, že to tak rychle uteklo..... už nebude ta raní pohodička....... už nebude odpoeldní společné spinkání...... jen o víkendu..... no, už začne kolotoč povinnostííííí....... chjo :frowning2:
1. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
Jani, celý odpolko neee. Spíše později odpolko, ale i tak jsem málem praskla nedočkavostí, abych sem koukla a napsala to a dostala jsem se tu až tak pozdě :frowning2: njn..

My měly dneska zase službu v herničce. Byl to celkem zápřah, pže bylo plno kvůli té Mikulášské. Ale zvládly jsme to :slight_smile: příště už budu počítat i kasu, tak snad to tam nezruinuju :confused: jsem byla u vybírání a vracení peněz dneska docela nervózní, ať se nespletu a něco pak nechybí v pokladně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Klárka se teda nebála ani čerta ani Mikuláše, tak nevím, čím jí budu někdy hrozit, když bude zlobit :sweat_smile: a to některé děti docela plakali, jak se báli.
1. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
Renčo, kdy nastupuješ do práce ?
1. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz
Jdu proběhnout sprchou.
1. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz
terko byla! ses měla hlásit, já si jakživo nikoho nevšimnu :grinning:
1. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
AJi, v pondělí 7.12. :frowning2:

kLÁRKA JE ŠIKulka, že se nebála na mikulášcké... my jdeme ve čtvrtek, tak jsem zvědavá

jdu do sprchy a hajííí

dobrou noc všem!!!
1. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz
Mája je taky holka šikovná, takže se určo bát taky nebude :wink:

Ty jo, už příští pondělí :confounded: to ale ty dva roky utekly :frowning2: věřím, že se ti moc nechce. Taky si nedovedu představit, že bych najednou měla jít do práce. Tak držím pěsti, ať obě dvě ten nástup do práce zvládnete co nejlépe.
1. pro 2009 ve 23:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.