• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Valím taky spinkat :pensive:

Dobrou všem :pensive: :pensive: :pensive:
1. pro 2009 ve 23:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky-u nas noc jakz takz :wink:
Budicek v 6 hod :confounded:
Vcera mel opet Stepa tu teplotu ale dnes je OK a i veselej-tak uvidime pres den.Ma jid zitra do skolky-tak se uvidi :confused:
2. pro 2009 v 07:10  • Odpověz
ahoj krásné ráno tak jsem se dočkala :slight_smile:

Petrušce a Gábince přeji jen to nej do života a hlavně moře zdravíčka :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
ahojky
dobre ranko...tak u nas noc lepsi uz je 4xhore...
no jdu se chystat k dr.

pa pa
2. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky u nás noc dobrá, jen já jsem nemohla usnout, Janina se ráno po delší době počurala do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak mě čeká praní a větrání, jednu pračku už peru a čekají mě asi další 4...venku svítí sluníčko, tak bychom měli raději vyrazit ven....pža Janina už řádí jako černá ruka a skáče po posteli kolem Vládíka, což mě dost vytáčí

zítra pujdu asi na kafčo s kolegyněmi z práce, tak bude zase změna....už se těším...
2. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
ahojky holky,

tak u nas noc po dlouhy dobe nic moc. ...aspon ze pak budicek az v 8. :wink: ..od 2 hod do 3 zacal hrozne chrmlat a kaslat a furt se budil. ..tak jsem mu nakonec soupla nurofen. ..no vcera mi uz pres den zacal chvilema kaslat a prijde mi ze mu to zase klesa dolu....? :confused: :rolling_eyes: ..ale jak je po me, tak nema vubec teplotu. ...takze pockam den dva. ..jak se ten kasel vyvrbi, jestli pomuzou kapicky.. a kdyztak v pa pujdem k dr na poslech, jestli je to zase na plicich. ..jinak furt krom rymy a teda od vcera kasle je risa v poho a radi tu.
2. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Kluci tu taky radi jak cerny ruky :confused: :sweat_smile: Jeste prisel Milanek tak si to umite asi predstavit jak to tu vypada :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
jani, janička už spinká i v noci bez plínek?????

u nás se spinká :slight_smile: tak mám chvilku klid.
2. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Klárka už je 13.den po očkování a reakce žádná, takže doufám, že už ani nebude a zvládla to teda na 1 s hvězdičkou :dizzy_face: to jsem ráda :slight_smile:

Odpo musíme na poštu pro kuchyňku, netuším kam ji tady narvu, aby ji Klárka hned nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak musím balit, pže zítra dopo jedeme do Zlína.
2. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ani, Noddy byl dobrej :slight_smile: ale teda by mě zajímalo, jestli ho za tu cenu prodá :confused: docela drahý špás :confused:
2. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
My jsme teď Klárce dokoupili ještě Duplo Krmení v ZOO, takže už mám pro ni snad všechno. Ještě leda, že by pak dostala od prababiček nějaké penízky na narozky a Vánoce, tak možná něco vymyslím nebo jí to schováme do pokladničky. Pokud se budeme stěhovat, tak bude třeba vybavit dětský pokoj.
2. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Potvora modrá zase nějak stávkovala :angry:
2. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
Mám vás všechny pozdravit od Peťky :dizzy_face: má se celkem dobře, i když je chuděrka jen s malou, pže je zákaz návštěv. Domů by měly jít asi v pondělí.
2. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
ahojky holky
tak jsem doma petan je ok a ja uz nikdy nemusim na rizikovku s petanem..akorat teda rikala ze me petan klapate usi a ze do 10 let se to dela zadarmo operace..tak uvidim ale myslim ze az bude mit vlasky ze to bude celek m dobre..no uvidim...

no ty 4dny to tam vydrzi aj sama porad lepsi nez tam neco chytit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
jj, Terko spává bez plínek....

dnes mám zase den, byli jsme venku ...pěkně jsem vymrzla, byla mi zima, ted mě z toho bolí hlava, nepomohl ani čaj, pujdu si udělat ještě jeden,
opět menší hádka s babičkou(to už by ani den bez toho nemohl existovat, njn...já vím vydržaj, ale stěhování budeme muset přesunout na leden, pže ted v prosinci to vypadá na špatnou fin. bilanci a stěhování nás vyjde na 3-5tis. a porodné mi v Brně nechtějí vyřídit, prý musím podle občanky (teda toho papírku, co ted mám) do prostějova, ale tam jsem se ještě nedostala a asi nedostanu, pže michal nemá nárok na dovču a vláčkem tam jet kvuli chřipce s dětma nechci).....tak to tu budu muset trpět ještě celý svátky

Vláďa zase dnes ječí jak najatej, chtěla jsem jít s nima spát, ale nejdřív nechtěla Janina a když usla tak se zase vzbudil Vladimír a chce být jen u kozy, takže jsem ho hodinu kojila, ale to mu bylo ještě+ málo a tak tady řve = což se rovná tomu že vzbudil JAnu.

Babička tu otravuje s každou pí****nou, jako typu co má hodit do pračky, jen aby se podíval, jak to nezvládám a při nejbližší příležitosti mi to hodila do xichtu....

tak na to že jsem se včera kasala na 4 děti, dnes si jdu koupit nějaký vkusný lano asi :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
Jani ty si teda užíváš co? ale neboj za chvilku budete mít klid. :wink:

nepsala jste některá Petrušce jak jí je? kdyžtak jí odemne pozdravujte.

Adel proč jsi s Pétánkem musela na rizikovku?
2. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
beru..petan byl pri porodu priduseny a tak cvicil vojtovku.......atd atd...ted uz dobre :grinning:
2. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
Adel tak hlavně, že už jste v pořádku to je důležité :slight_smile: no a co mimoušek nenajdeš ještě // do vánoc?
2. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Tak my jsme se vratili z venku a ja delam klukum k veceri palacinky-teda i sobe :grinning: :grinning:
Pekne jsme vyfoukali-doufam ze budou ok-Stepa mel vcera zase teplotu ale dnes byl od rana ok a zitra ma jid do skolky tak uvidime :wink:
2. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Tak u nas uiz se spi-teda Ondra uz docela dlouho-ma dneska nejaky spatny den.spadl na skrin a ma nad okem cernej moncl-jsem zvedava jak bude vypadat rano az mu to natece :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ajo-jj ja jsem taky zvedava jestli ho pani uda,nehlede na to co s takovym obriskem doma :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
2. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
jani-Tak to je mrzute s tema penezma teda a nasledne s mamkou :frowning2: :confounded:Tak ted sel spinkat i Stepanek a je klidek :dizzy_face: :dizzy_face:
Ondra ma obdobi vzdoru a je tak protivnej vubec to u nej neznam :confounded: :confounded: :confounded:
2. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
My byly odpo taky venku a taky jsme docela vymrzly...brrrrrrrrrrr :confounded: poštu jsme samože nestihly, pže Peťan dojel před půl hoďkou :angry: takže zítra než pojedeme do Zlína, musíme ještě na poštu :angry:
2. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jani, koukám, že máš dneska den blbec :confounded: tak snad se Vládík brzy uklidní, usne, pak i Janička a budeš mít taky klídeček. Soužití s mamkou asi lepší nebude, tak nezbývá než přečkat ještě měsíc. Pak už bude fajn a budete ve svém.
2. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Měla bych jít balit, ale opět se mi nechce. Zatím mám jen vytažené Klárčiny věci na zemi :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jsem dneska zvědavá na Dům snů, kdo postoupí do finále. Dle ukázek to vypadalo dost napjatě a Musil prý vyhlášení moc nedal a brečel jak želva. Tak jsem zvědavá jak opice :grinning:
2. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
ajo-jj ja jsem taky zvedava-ale myslim si ze bohuzel vypadne Ondra se Zuzou :frowning2: :frowning2: :frowning2: a ja chci aby to byl Robert s tou svoji kravkou :wink: :wink: :wink:
2. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahojky
brus..no do vanoc urco ne...petr dojede az 18 a to budu mit opet ms :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak az rok 2010 :grinning:
jezisi jak muzete sledovat takovou pi....dum snu..
2. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Ja to nesleduju od zacatke ale asi posledni 3 dily-je to husty.ale jak to vypada tak asi usnu :confounded: :confounded:
2. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Hm, asi z toho budu zvracet :stuck_out_tongue_closed_eyes: já sice chápu, že se tam někteří neměli rádi mezi sebou, ok, to je běžné, ale smát se těm vypadnutým do ksichtu, to je fakt humus.
2. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Mi je z toho fakt špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.