• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jani máš IP :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
vzdyt rikam ze je to fraska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Ajo-jj ja jsem to tipovala ze vypadne Ondra se Zuzkou a Robert je machacek blbej :frowning2: Ale to oni potrebovali takove blbce ktery ustoupej-jako s tou lampou :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Nehlede na to ze ta stara Dana ma fakt vkus presne na svuj vek a do toho baraku se ty veci nehodej a nakonec ani Dana s Robertem ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jo jo, fraška to teda je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak ale nevím, jak se stanoví, kdo zvítězí ? Zase to, co vypadli ? A ještě dneska ?

Ani, máš recht, vkus má Dana, jak stará babka :stuck_out_tongue_closed_eyes: do moderní novostavby, chce nacpat věci z roku jedna dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jim to prostě nepřeji, už jen z toho důvodu, jak nepokrytě dávají najevo, že prostě ten barák je jejich a nikdo jiný to nemůže vyhrát. A jak to pořád těm druhým dávají najevo. Oni už se tam prostě chovají jako kdyby jim to patřilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
2. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Já taky tušila, že vypadne Ondra se Zuzkou, už jen proto, že byli nejmladší a zbytek jim to dával sežrat, že nemají nárok na ten barák, pže jsou mladí, nemají děti, nic neumí atd atd atd
2. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Aha, takže finále příští středu a hlasují lidi. Takže musím aspoň 1hlas poslat modrým, jinak bych si to pak neodpustila.
2. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Hm, ale stejně si myslím, že to ti šedí vyhrají :stuck_out_tongue_closed_eyes: od prvního kola to měli nahnuté a tak tak postupovali, takže je mi jasné, že takoví to i vždycky vyhrávají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahojky

už jsme doma, jen jsem nestihla nakouknout...

Janče a Aničce děkuji za onfo o Gábince :dizzy_face: A dodatečně Petře gratuluji...psala jsem si s ní včera večer :wink:

Aji, přesně jsem si říkala, že musím taky hlas poslat, sice jsem to nějak moc nesledovala, ale ten Robert s Danou ty se mi hnusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: táák moc nesympatickej je on :angry: :angry: :angry: :angry: ač nejsem nepřející, tak jemu to nepřeju!!!!!!!!!
2. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
Já vždycky koukala po Přešlapech na Primě, a to málo mi fakt stačilo k tomu, abych věděla, že ti šedí jsou tak zlí a nepřející lidí, že jim tu výhru vůbec nepřeji. Jako většina se tam porafala nebo něco ostrého řekla, ale oni jsou taaaaaak jedovatí, že jsem kolikrát až nechápala.
2. pro 2009 ve 23:23  • Odpověz
No, tak mám zabalenou tašku pro sebe a Klárku, zabalené dárky pro prďolku :dizzy_face: a ráno ještě dobalím drogérku, léky a jídlo. Pak musíme na tu poštu a kolem oběda asi vyrazíme.

Snad se mi podaří urvat kousek času pro sebe a kouknout na vás :slight_smile: pokud náhodou ne, tak si na neděli rezervuji aspoň stránku na svůj monolog :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se budu určo potřebovat vykecat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz
Tak jdu spinkat :pensive:

Dobrou všem :pensive: :pensive: :pensive:
3. pro 2009 v 01:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano.
Budicek u nas v pul seste :confounded: :grinning:
Ondra od rana rve-je tak protivnej posledni dobou :angry: Ale ja si s nim poradim,to bude koukat :wink: :slight_smile: :wink: Jo a jsem vetsinu dne bez plinky :wink: :wink: Vcera krom venku vlastne porad-ale musim ho davat-sam si nerika-vetsinou :wink: :slight_smile: :slight_smile: Oko ma trochu natekle a nei tak cerne-vcera to bylo horsi,pak nafotim :slight_smile: :wink:
3. pro 2009 v 06:43  • Odpověz
ahojky
tak u nas po dlouhe dobe zase noc dobra jen jednou hore :dizzy_face:
aji..peknou cestu do zlina :dizzy_face:
3. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky tak Vláďa včera čučel do 23h, pak se 2x vykandil a usnul, ted chrní v kočárku vedle v pokoji snad bude chvilka klidu,vyslekla jsem peřiny, tak je jdu povlíct do čistýho

Luci díky za IP... já na to dnes mrknu, taťka je přes noc v práci, tak budu mít snad večer chvilku klidu na PC, pak mu to dám přečíst, asi během víkendu a pořešíme to a já se ozvu....moc děkuju za tvuj čas...

na dum snu koukám... mezi námi mě to vubec nepřekvapilo, pže ta breca MArtina (hnusná stará-ten borec co si jí vzal musí být fakt magor), tak od ní bych ani nioc jinýho nečekala....je tak ubohá že se to dalo čekat, že se takhle zachová...no mladých je mi líto, ale já to přeju modrým a pošlu jim smsku... u šedých mi vadí ta Dana, to je taky taková pomlouvačná pipina a hérečka...

U nás je dnes -4°C brrr dokud nebude 0 tak ven nejdem, ale slunko svítí.... nic valím na ty peřiny a budem dnes péct dortu Janičce na sobotu, tak jdu makat... papa pěkný den
3. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
jo jinak jsem včera volala s Peťkou, tak prý je Gábinka podobná Páťovi, mají se docela Ok, říkala že už je jí líp...nic Vláďa to vydržel celých 10 minut a ž tam brečí tak jdu
3. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojky holky,

tak dneska budicek v 8. :sunglasses: ..ale ve 3/4 na 7 si pekne zakaslal, takze uz me probudil. ...no nic. ..ja jsem byla lina a zustala pekne lezet az do budicku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

jinak vcera jsem jela odpol do prace a pak na mikulasskou besidku s lidma z vejsky. ..se takhle schazime kazdej rok. ..tak letos se to vetsine hodilo takhle ve vsedni den. ..tak jsem koncila docela brzy a v 11 zmizla domu ...loni jsem dorazila domu az nekdy se treti rano. :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Hani-Ty uz taky chodis do prace?Ja zila s tim ze mas materskou taky jen na dva roky :confused: :rolling_eyes: :confused: :rolling_eyes:
Jani-tak super ze je Petra OK :wink: :wink:
3. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
u nas je taky kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja asi zacnu taky pect at nam to doma voni vanocne..kamosky uz pecou ale me to prijde brzo :confused:

se nejak nudim :grinning:
3. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
Ani, ne-e ..mam to jen na dohodu (5 hodin na tyden) ..obvykle jsem chodila o vikendu, ale ted uz jsme si nejak zvykli, ze tam chodim jeden vsedni den odpol. a udelam co je potreba ...jinak rodic.prispevky mam na 2 roky, ale dovolenou ve firme kde jsem mela hlavni prac.pomer jsem si dala na 3 :wink: ..ale stejne se nemam kam vratit, tak je to jedno.

Adel, svagrovka (radkova segra) uz pece druhej vikend. :fearful: :sweat_smile: ..tak ja se o vikendu do toho asi taky pustim. :confused: :slight_smile: ..i kdyz to vidim asi tak na 4-5 druhu maximalne. ..nejak uz moc cukrovi nemusim ..mam spis rada syrovy testo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a hlavne prave dostanem cukrovy od svagrofky. ...tak jen pro risu a aby to tady provonelo. :wink:
3. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Tak já od včerejška makám jak šroubek a už mám vánoční úklid skoro hotovej, lešení nám sundali, takže už mám umytý všechny okna krom kuchyně, vydrhla jsem balkón od barev, co tam nacákali, vyprala a pověsila záclony, taky už mám umytou troubu a část kuch. linky, ometený pavučiny a tak už toho moc nezbývá, protože jinak uklízím průběžně docela dost důkladně, tak to nebudu moc přehánět :grinning: Honza se k malování pořád nemá, tak jen doufám, že se nerozhoupe, až to bude všechno uklizený :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na Dům snů jsme včera taky koukali a teda ta Dana s Robertem jsou tak nesympatičtí, že musím těm druhým taky poslat hlas, protože jestli vyhrají šedí, tak to fakt nebude spravedlivý :angry:

Aji, užijte si to ve Zlíně! My razíme v pondělí k našim, budem tam do středy, protože Honza jede do Prahy, tak ať tu nejsme samy :wink:

Jani, děkujem za zprávy o Peťce, moc ji pozdravuj! Já jsem jí včera psala, ale buď mám špatný číslo, nebo nemá čas odepisovat, což plně chápu :wink: tak že na ni moc myslíme, ať jí to tam utíká a jsou brzo doma!

Aničko, tak vidíš, jak se vám daří s nočníkováním! Ondrášek je šikula!!! :dizzy_face:

Hani, u nás se dnes taky vstávalo až v 8 :dizzy_face: :dizzy_face:

Adel, já už bych taky pekla, ale taky mně to přijde brzo, možná tak perníčky, ale určo až příští týden :wink:
3. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky holky :grinning: .
Jani chtěla jsem se zeptat... když jsi nastoupila na mateřkou s Vládíkem dostala jsi stejné penízky jako u Janičky?
Myslím ten první půlrok kdy to vlastně jde od zaměstnavatele a pak teprve od státu klasická mateřská 7600,- nebo jak jsi dlouho doma.
3. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Kris-tak me zbyva jeste vymest pavuciny,umyt lednici ale tu bych drhla tak jako tak a opet prejed sklenik neb se mi tam dostali maly smradatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A 17,12.prijde pan na prani kobercu :wink:
V nedeli maji kluci oslavu narozenin s kamaradama tak se tesej-hlavne Stepanek.Ondrovi to je jedno :wink:
A s tim nocnikem jsem to zakrikla pac se chvilku potom pochcajdil :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes:
3. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Aničko, jaký smraďátka, to jako kluci, nebo nějakej hmyz? :sweat_smile: :grinning: my jsme chtěli taky vyčistit koberce, kousek od nás půjčuje paní ten vysavač, ale zatím to asi nemá cenu, když se holky ještě semtam počůrají na zem, tak až ten nočník zvládnem na 100% :wink: kolik si pán za to čištění bere?

S tím nočníkem, to chce asi čas, holky mají dny, kdy se ani jednou nepočůrají, a z toho třeba dneska už jsem třikrát převlíkala, takže to taky musíme dopilovat :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Myslim Milanka a Ondraska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
JJ,ja vim ze to chce cas ale stejne se me to moc nebavi :confounded:
3. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ani, já jsem si to myslela :grinning: :grinning: holky už taky stihly zapatlat čerstvě umytý dveře od balkónu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Mě zas nebaví pořád vytřepávat bobky z kalhotek, ale prostě se to naučit musí, a těch plínek, co ušetříme, to za to určitě stojí! :dizzy_face:

Tak já valím protáhnout Berta kolem baráku a umýt poslední okno, dokud holky spí. Pak nakouknu! :wink:
3. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky holky, tak my byli po třech týdnech plavat, a až na pár detailíku, to docela šlo :grinning: Odpo jdeme na srazík s dětičkama, tak to bude paráda, klid od Ondruly :grinning:

Jani, nemáš zač děkovat :slight_smile: Jsem ráda, když někomu můžu poradit. Protože dříve, když jsem v tom nebyla znalá, tak jsem si nechala nabulíkovat cokoliv, protože jsem tomu nerozuměla a byla jsem v přesvědčení, že to je vše pro naše dobro. Teď vím, co si ohlídat a na co si dát pozor :slight_smile:

Holky vy jste všichni vzorný, já nemám na vánoce krom dárků nic hotového :sweat_smile: :sweat_smile: A ani teda morálku :grinning:
3. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Luci, no vidíš, já zas nemám ty dárky :grinning: teda pro holky už spoustu, ale pro zbytek zatím nic :unamused:
3. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
bzun..no ja uz taky v pondeli zacnu.. :grinning:
asi udelam aj nejakou vyzdobu :grinning:
jinak ja uz mam darky aj zabalene uz jen nejakou molaickost a hotovka :grinning:
3. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Kris to já mám jen pro Ondrulu dárečky :grinning:
3. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Ja uz mam skoro darky pro vsechny-ale vzdycky neco objevim a stejne klukum prikoupim :wink: Uz musim prestat :slight_smile: :wink:
Pro me by mohli byt zitra vanoce :wink:
3. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.