• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Luci, tak to jo, už jsem začínala mít depky, tak to jsme na tom s dárkama stejně :grinning:

Adel, já to pečení nechám asi až na ten další týden, příští nebudem do středy doma a pak zas bude plno praní a žehlení, tak ať máme na to pečení s holkama klid. Už se těším, jak budou patlat těsto, to bude sranda :grinning: Tak nezapomeň pak hodit fotečky svých výtvorů, loni jsi měla cukroví moc hezký:wink:

Aničko, já to mám s dárkama pro holky úplně stejný, taky pořád přikupuju :dizzy_face: horší pro ty ostatní, ale tak pro Honzu už je dárek na cestě a zbytku něco vymyslím, aspoň že jsme už loni zrušili dárky mezi sourozencema a dáváme jenom dětem, to byla fuška pořád něco vymýšlet pro tři bráchy a čtyři švagrofky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
My jsem to taky s dospelima vetsinou zrusili :wink:
Kluci jsou ve vane a uz mame napechovanou puncochu-cekaji na Barbory :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Stepa uz se boji :confused: :sweat_smile:
3. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
tak ja se loucim
zitra odpoledne jdem na mikulase tak se tesim :grinning:
tak pa pa a dobrou :pensive:
3. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: -tak dneska Vas vsechny trumfnem.Ondra je vzhuru od pul pate :confounded: :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hec pec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Odvezla jsem Stepanka do skolky,maji tam dnes Mikulase :slight_smile: :wink: Vcera se bal Barbory tak jsem na nej zvedava :wink: :slight_smile:
4. pro 2009 v 07:53  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc dobra..vstal ve 2 a pak 6:30 a budik v 8:30 :grinning:
dneska jedeme do mesta na mikulase a budem spat u kamosky :dizzy_face: dame vinko a pokecame..pohodka :dizzy_face:
4. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
ahojky u nás dnes noc ok, vstavali jsme v 8,30, řekla bych že se cítím po 2 měsících vyspaná :grinning:taky prot že jsem včera spala s prťatama od 13,30 do 17h....

dnes ač jsem nechtěla pojedu asi vlakem s dětma do Vyškova tam vyzvednem taťku a pujdem převzít domeček, Michal tam měl jet sám , ale nějak se to zkomplikovalo a paní z realitky nemuže dojetm tak jsem dostala instrukce a máme si to převzít sami, tak tam musím s papírama...)

ted valíme s bobkama do obchodu, pže babička je nasr**ná že dělá dort a nemá mlíko, takže hádka hned po ránu.... tak musím poslouchat a jít...mějte se jdu oblíct křiklouny a vyvětrat si hlavu, snad nechytnem dnes ve vláčku žádnej bacil...papa
4. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
tak ja se loucim..valime ke kamosce a na mikulase...tak pa pa v sobotu odpolko :dizzy_face:
pekny vikend
4. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky

Jani, tak konečně budete mít domeček pro sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A na kdy chystáte přesun?????

Aničko, teda tak to jste měli hezký budíček :sweat_smile: To snad ani není na heč, heč :grinning: Prosím Tě nepamatuješ si název té mastičky na pindíka, jak jsem Ti zjišťovala, neche se mi psát mamce :wink:

U nás je dnes mrzutost :frowning2: nevím, co se děje, je vidět, že mu není dobře, min.na něj leze rýma, doufám, že nic horšího, jsem zvědavá s jakou se probudí...

Jinak už v telce běží upoutávky na dům snů a hlasování, tak snad pro ty, co cheme hlasovat, mají tvar sms DUM M a tel.906 06 09 ještě budu dávat příště, jak to uvidím, pozor :wink:
4. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Miso-Betacorton U :wink:
My jsem byli u kamosky a u rodicu podivat se a pak v Albertu na malym nakupu.Stepa s Ondrou maji v nedeli oslavu s kamaradama tak aby neco bylo :wink:
4. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
Aničko, díky i za sms!!!!Ne pro nás to neí, je to pro kámošku, jen chtěla vědět ten název :wink:

A u nás je rýma jak trám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teda Ríša v tom vyjímečně nejede :grinning: :grinning: začlo to Daníkovi včera večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: dopo jsem myslela, že z toho bude něco víc, ale odpo už byl ok :wink: jen má plný nos...
4. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Miso-jj strasne to radi-chudak Danik :confused: :fearful:
Tak kdyby to kamoska chtela tak ji to necham -zadarmo.Nic nechci-jen se mi to tu vali :wink:
U nas uz se spi :wink:
4. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ani, díky...vůbec nevím, kde k tomu přišel :confused: možná, jak jsme byli z úterka na středu s mamkou za Phou v těch Letech, mamka byla nějaká nakřáplá...
Když to zůstane jen u rýmy, tak to bude ok :wink: hlavně, abychom oba zase neomarodili na Vánoce, jak tomu bylo minulý rok :unamused: To bylo něco, Daník měl rýmu, pak 8 dní horečkoval a pak měl tu 6.nemoc a já měla angínu, Silvestr byl šílenej, oba s horečkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás se už taky chrní, já se musím jít odchlupit, jsem jak Jetty :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky, měla bych na vás prosbu... mám kamarádku, která má chlapečky narozené v 12/07 jako vy. Chtěla bych jim něco koupit, když přijdu na návštěvu, ale nemám tušení co takové velké kluky zajímá :slight_smile: (my máme zatím 4-měsíční holčičku)... Poradily byste mi prosím? Klidně jen do IP, abych vám tu nějak nenarušila diskuzi... Moc děkuju za případné rady, M. :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Miso-jeee to by bylo nemile teda-myslim na Vas at jste fit :wink: Taky bych potrebovala odchlupit jsem jak angrest ale tolik se mi nechce-jeste jsem to dostala tak jsem se jen sprchla apovalim spat :wink: :slight_smile:
Mart-ahoj tak za naseho Ondru muzu rict ze ho zajimaji Trakturky,knizky se zviraty a vse kde je Noddy :slight_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile: a masinky teda ty hodne :slight_smile: :wink: :wink: Tak nevim jestli jsem Ti poradila dobre :slight_smile: Ale ja si osobne myslim ze at mu koupis cokoli tak ho to bude bavit pac to je neco noveho :slight_smile: :wink: Sice jen na chvilku ale preci :wink: :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
ahojky
tak muj dychanek s kamoskou odpadl...no bude v nedelu :grinning:
u nas se spinka :pensive:
dneska jsem byla na mikulasske besidce ve meste na namesti a petana to vuuuubec nezajimalo..no snad budou vanoce lepsi..loni ho taky nezajimalo nic ale to byl jeste prcek :grinning:

marti..no nevim u nas frci masinky a auta v jakekoliv podobe :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
cauky :grinning:

tak můj dlouhý příspěvek zmizel.... :frowning2: musím to napsat znovu.

byli jsme okukovat nějaké dárky, ale už se to s jirkou nedá, on všechno registruje a pamatuje si, takže jsme přišli domů jen s jednou knížkou.
A dneska si venku pokaždý řekl na záchod :grinning: jupí!!!!!! vždycky jsem ho musela skoro nutit a myslet na to, ale dneska si říkal sám. Už je to tak týden, co se vůbec nepočůral, takže mám radost (na spinkání samozřejmě ještě plenky máme), ale jinak je už úplně bez plenek. Je to docela úleva, nemusím tolik prát (jak plenky, tak počůraný oblečení).

Míšo :frowning2: nevím, co bych poradila na rýmu - u nás nic nefunguje, musí se z toho dostat vždycky sám, takže u nás je rýma min. na 7-8 dní. když Jiřík kašlal, tak baštil nějaký jitrocelový sirup, ale že by to nějak zabíralo, to teda ne...

martulíku, u nás se těší velké oblibě jakákoliv knížka, pak stejně jako u Adélky mašinky (máme takové dřevěné z ikey) a puzzle. No a občas si vezme do ručičky auto a jezdí, nejlepší jsou bouračky :grinning:
4. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
míšo :grinning: yetti, chlámu se smíchy :grinning: no, taky bych se sebou měla něco udělat....ale jak je zima a nenosím kraťasy a sukně, tak chlupatý nohy nějak moc neřeším..... :grinning:
4. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Terko, díky..u nás taky nic nezabítá, dřív jsem dávala homeopatika, ale stejnak to trvalo taky min.těch 8 dní, takže jen stříkám Vincentku a smrkáme :grinning: ale v září už rýmu měl a měl jí jen 4 dny a byla fuč, tak třeba to bude teď stejné....
No kupování dárků s prckem, to u nás taky nehrozí :grinning: :grinning:
S čůráním je Jířa machr :sunglasses: chudákovi mrzne zadeček, co?? :grinning: Já bych tohle čůrání i venku chtěla nechat až na jaro :pensive:

Ani, ty angrešte :grinning: :grinning: když to máš, tak nemá cenu se s tím mordovat :grinning: nechej to až po MS, já to taky tak dělám :grinning: u mě je to ale složitější, pže to nemůžu vše oholit strojkem, pak mi to zarůstá, takže si to patlám opilcou a trvá to :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je mi ve sprše zima :grinning:

Martulík, jj u nás vedou auta, mašiny, knížky o traktorech a všech stavebních vozech :grinning: včera jsem byla u kámošky a měli takový červený volant, který vydával různé zvuky - startování, alarm, brzdy..a to malýho zaujalo a je to celkem origoš dárek, než jen obyč autíčko :wink:
4. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Terko, Petr vždycky nadává, že je ucpaný odpad ve sprše :grinning: :grinning: :sweat_smile: vždy pablb :grinning: drží dlouhý trs čehosi :grinning: a kroutí očima a dělá si ze mě srandu, že mám tak dlouhý chlupy..ale jsou to vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No nohy jsem měla dnes taky luxusní :sweat_smile: ale už jsem holátko všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to gratuluju, já to asi nechám na jindy. Mně to prostě tou žiletkou tak nebaví :unamused: ale zase je to nejrychlejší. kdysi jsem si koupila depilátor, zaryla jsem si ho do nohy, vykřikla bolestí a od té doby mi leží ve skříni. Takže jsem zase na žiletkách :wink:
4. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ty jo depilátor jsem ani nikdy nezkusila, ani vosk..taky bych řvala bolestí :grinning: :grinning: mě vyhovuje ta opilca, krásně ty chlupy vyžere a hlavně je změkčila za ty roky :grinning: už to nejsou tak tvrdé bodliny, když to vyrůstá...ale taky mě to neba ta úprava, zlatý komusnismus na tohle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když někdy v těch starých filmech, když zvedne žena ruce a tam prales :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
4. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
tak se loučím, Petr je tu, budu muset předvést tu úpravu :fearful: :confused: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou
4. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: brrrrrrr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
tak si to užijte :wink: :wink: a dobrou noc :grinning:

můj předchozí příspěvek byl reakcí na ten tvůj z 22:22, ne 22:26, na to bych "brrrrrr" neříkala :grinning:
4. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
ahoj holky-Tak noc u nas dobra.Ve ctyri hodky pridel k nam ajako ze je po spani.Tak jsem ho soupla zse k sobe ,dala mu napit a spal az do pul sedme :wink: :wink: :wink:
Jinak ja se teda holim strojkem-ziletkama normos.Je to rychlovka :wink:
Miso ja jsem tu Vasi predvadecku slysela az tady-jak se chvela zem :grinning: :grinning: :grinning: To jsem se pobavila s tim Petrem jak ucpavas odpad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 07:17  • Odpověz
AHojy

Terko :grinning: :grinning: jen jestli to nebyla reakce na 22:26 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aničko, tak nic js slyšet nemohla, protože Petr dorazil domů a na stole viděl po návštěvě zbytek oříšků(je to taková moje veverka :grinning: ) tak si je vzal na sedačku a měl siestu, pak jsem mu řekla, že v lednici jsou zbytky sýrů, salámků, vajíčko...takže to byl v sedmém nebi a ukazování bude na dnešek :grinning: :grinning: :grinning:

My a chvíli jedeme na prosek, u autosalonu škodovek je nějaká akce i pro mrňata, tak to jedeme obhlédnout :frowning2:
5. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Miso-to nevadi tak to byla nejaka predvoj :grinning: :grinning: :grinning: Tak se zachveje dnes :wink:
Ja jsem prevlekla postele tak alespon neco z krku.Pomalu vymetam pavuciny.Peru a jeste musim uvarit :confused: A odpoledne jdeme na Mikulase-tak se tesim s prtatama :slight_smile:
5. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
ahojky
u nas noc celkem sla..
preji vam pekneho mikulase..u nas ve meste je besidka ale byla jsem tam vcera a do nadrze necuram :sweat_smile: mam to 40km
5. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj ky jen v rychlosti, noc docelo OK....

Včera scéna opět s babičkou, to :frowning2: mě fakt jednou zabije, chjo, ale nemám čas totu vypisovat...ale jsem opět zdeptaná, znechucená....

Denes slavíme Janiččiny narozeninky s dortíkem, přijde návštěva a snad bude pohoda (i s babičkou)

včera jsme přebrali domeček, tak už je náš.... hurá ...příští víkend jedeme na domeček na zabijačkové "hody" a vymalovat a trochu zgruntovat, mám radooooost..... stěhování budeme asi muset nechat z fin, duvodu na leden, ale už se to blíží....a to mě drží nad vodou...

Poslala jsem 2 sms na dum M tak snad to vyhrajou....držím jim moc palce....

Valím uklízet, taťku a děti jsem poslala ven, tak tu mám volné pole pusobnosti, návštěva dorazí kolem 14h což je za chvíli, a ještě musím udělat s babičkou chlebíčky....papa pěkný den
5. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
tak u nas se spinka :dizzy_face:
ja jdu dat prat zaclony a uz udelam neco vanocniho do obyvaku

janicko...uz se to blizi..bud silna pak budes mit klidek a budes pani domu ty :dizzy_face:

jinak dum snu nejvetsi pi....co jsem videla ale i tak poslu modrym hlas..videla jsem kousek dvou dilu a to me stacilo..snad ti sedi nevyhrajou..pac je ta baba desna..ale domek pekny :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.