• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky holky

Klarce a Patrickovi vse nej.. k jejich dvoum rockum. :dizzy_face: ..posilame s Risou velkou pusinku :dizzy_face:

jinak u nas se k ryme pridal ve ct i kasel, takze parada. :rolling_eyes: ..a do toho je nachcipanej i radek. ..ten to ma i s teplotou, takze tu mam na starost dve maly deti. :sweat_smile: :pensive:

a vsem prejem hezkyho mikulase, at si to vase deticky uzijou a neodnese je cert. :wink: :grinning: :sunglasses:
5. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahojky holky :dizzy_face: Koukám že dnes to tu teda frčí jako vždycky :grinning: njn nerodí se :grinning:
Už jsme obě doma.Za což jsem teda ráda protože se tak moc těším do své postele.Mám namoženou krční páteř z té jejich slavné nemocniční postele :angry: Malá je stále stejně hodná.Jí a spí.Akorát teda mě asi rupnou prsa :sweat_smile: nějak se mi začínají víc a víc nalívat tak to i bolí.Budu muset hold odstříkavat.Než se to nějak srovná.Jinak jizva se hojí a bolí,ale to je asi normální.Hold je to operace.Jsem dosti unavená,tak až budu trochu odpočatá tak písnu podrobnosti a taky hodím nějakou fotečku :wink:
Jo a děkujeme za gratulace k narození a taky za gratulace Patričkovi k narozeninám.

Přejeme všichni Klárce vše nej k 2.ročku a hodně zdravíčka. :wink:
5. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: jen v rychlosti prolétávám, abych popřála Patričkovi všechno NEJ NEJ NEJ k dvouletým narozeninám :dizzy_face: vidím, že mu maminka jako nejlepší dáreček dovezla malou sestřičku :dizzy_face: posíláme s Klárkou pusu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
peti ahojky..to je dobre ze uz jsi doma :dizzy_face:

klarce a patrickovi vse nej nej..at delaji rodicum jen radost :dizzy_face:

tak co mikulas?no u nas opet nebyl..ale co jsem cekala ze tchanovci dojdou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Klarka+Patricek-vse nej,nej k narozeninkam,certiska maly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
U nas Mikulas supeeeeeer a ohnostroj jeste krasnejsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Peti-super ze jste doma hiolky jedny :wink:
5. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojky

Petí, dnes jsem Ti odpo chtěla psát sms, jak to s váma vypadá a koukám, že úplně suprově :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to jsem ráda, že jste doma, zrovna, když Patriček slaví, to se povedlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže také přejeme Páťovi vše nej, nej k dnešním narozkám, hlavně moře zdravíčka!!!!!Hodně lásky, štěstí a hodnou sestřičku krásnou :dizzy_face: Na fotky se těším, moc, moc!!!!!!!
Jizva ještě čas bolet bude :unamused: nic moc těžkýho netahej, stačí, že zvedáš malou!!!Za 14 dní to bude už dobré!!!!!!!!!!!!!

Ani, to jsem ráda, že jste si to dnes užili!!!!My nakonec taky, Mikulajdu jsme venku viděli jen jednoho se dvěma čertama, ale alespoň to, bála jsem se, že neuvidíme žádnýho.Dan se vůbec, ale vůbec čerta nebál, takže si myslím, že by klíďo ustál čerta i domů :sweat_smile: no tak příští rok :wink: dostal toho tak na tři roky dopředu :sweat_smile: zase tchýně no :sweat_smile: :sweat_smile: Ani Štěpa už měl narozky, co???jsem to nějak propásla :pensive:

Klárce přejeme taky vše nej k narozeninkám!!!!Opět hlavně to zdravíčko!!!daník posílá oslintanou pusinku krásné princezně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Tak fotky jsou vložený.Z narozenin a čertů později.Jsem dosti za dnešek vyfluslá páč tu byla celá rodina i s dětma tak tu byl chaoz.Tak ted budu jen chladit prsa a větrat jizvu a hamat a odpočívat. :wink: Snad se budou fotečky líbit. :slight_smile:
5. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Miso-ne,ne Stepa je ma az v utery 8.12. :wink: :wink: Zitra jen slavi s kamosema :wink: :slight_smile:
Peti-jdu juknout :wink:
5. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Jeeee-fotky krasny a fakt celej Pata-hlavne na te jedne fotce :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jak ji Pata nese je v pohode? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Miso-Ondra se taky jeste neboji,jsou jeste maly.I kdyz u Mikulase rikal bojis,bojis :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tchynka je hodna a mysli na Vas-ber to tak ze je to jeji jediny vnoucatko :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Jdu si na zitrek oloupat jablka-bud bude strudl a nebo jablecny dort-jeste uvidim. :slight_smile:
Kluci spi a tatka sel na pivko :slight_smile: :wink:
5. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Holky moc děkuju za inspiraci na dárky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky tak vítám Peťku doma i s Gábinkou, foto jsem okomentovala již na FB..Páťovi vše nej k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás se oslavička vydařila, hodím taky pár foto a tady je odkaz na nejduležitější akt celých narozenin:grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=2RyR8LOqJs4

pak jsme taky vyběhli kouknout na MIkuláše, bylo to OK, JAnina se vubec nebála ani četra, a křičela na celou ulici...ještě MIkuláše, ještě Mikuláše...dostala od Mikuláše (co tu chodili děcka převlečený) perník a bombony, tak mě to dost překvapilo, že se děcka v dnešní době podělí o to co si sami "vykoledovali"... no tak jsme dali Mikulášovi taky na oplátku nějakou dobrutku, měla z toho radost....

jinak slogan pro dnešní den byl (babička jí řekla , že je v šatičkách fešanda), tak Janina chodila doma po bytě a pořát říkala...Janička je feťanda :grinning:...no to nám to brzy začíná:grinning:...

Dala jsem si malou plzničku a pomažu do postele jesem přežraná a unavená, děti už spí tak pujdem s taťkem taky

brou brou :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Jani-no kraaaaaaaaasny.Janicka je opravdu fesanda krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem cekala na mikulase a on neprisel ale co jsem od tch.mohla cekat ,ze??
ted jsem dodelala testo na linecke a oloupala kilo mandli :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zitra neco udelam..

jdu juknout na fotecky :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ani, no nevím..ale v pohádce se čerta září bál a máme ve špajzu masku čerta na strašení, pže na bubáka si už zvykl :grinning: a z té masky taky trochu respekt má, takže jsem čekala, že se "skutečnýho"čerta bát bude..taky přeci jenom si o něm dost povídáme, že si bere zlobivý děti do pytle a do pekla a Daník je teda dost rozumný a tomuhle určitě rozumí..takže jsem se vážně divila, že se nebál, ale držel mě za ruku, tak třeba proto...
A se Štěpou..já právě měla dojem, že je až později, ale dnes jsem jukala na Tvůj pas a tam je, že je mu 5, což mě vykolejilo a dostala jsem dojem, že už teda slavil, takže mu už bude 6??? :fearful: :fearful:Ty bláho, to je kluk veliká :dizzy_face:
S tchýni to beru..ale zase z něj nemůže udělat rozmazlenýho hajzlíka, kterej bude dostávat miliony dárků, nehledě na to, že mu nosí furt něco celý rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:a sama nadávala na svoje rodiče, že se mohli posrat z prvního kluka - bratr Petra a že je z něj to, co je, díky tomu, že měl všechno a byl obletovanej a teď dělá s Danem to samé :angry: :angry:

Peti, no brouček je kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: fakt je Gábi krásná!!!!!

Janička je taky kouzelná, vypadá tak "dospěle" :dizzy_face: no taky krásná holka a jak bravurně sfoukla tu dvojku :dizzy_face: :grinning: :wink:
5. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
čerta se bál už v září v pohádce.... jsem to tam na začátku nějak pomotala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Jj-bude mu 6 let-v lednu jdeme k zapisu
:slight_smile: :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Noc u nas dobra,jako vzdy pravidelne mezi 1-2hod se vzbudil na mlicko a pak spinkal do 6.15 hod :wink: :slight_smile:
Dnes mame tu oslavu s kamaradama kluku tak jdu neco uz delat :wink:
6. pro 2009 v 07:05  • Odpověz
ahojky..peknou nedeli :dizzy_face:
u nas noc celkem sla...
dneska cekame kamosku tak jdu neco udelat na zub..a varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
ahojky holky,

tak u nas noc dobra. ..budicek az v 8 :dizzy_face: :sunglasses: ...ale venku je teda hnus. ...vcera zaclo prset a prijde mi ze jeste neprestalo. ..tomu se rikaj vanoce. :rolling_eyes:

Majusce prejeme vse nej.. k jejich dvoum rockum. :dizzy_face: ..posilame s Risou velkou pusinku :dizzy_face:

..mi prijde, ze se tu ted budem hodne opakovat. :sweat_smile: :grinning: ...ale teda holky, uteklo to, co..? :confused: :wink:
6. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
jejej, Majusce k JEJIM 2.rockum. :sweat_smile: ..jsem nejaka zblbla a uz neumim ani sklonovat. :zipper_mouth: :pensive: ...je to doufam sklonovat...? :confused: :grinning: ..teda uz se tesim az bude risa chodit do skoly. ..si budu pripadat jak nejvetsi deb*l :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
haniku..no to ja taky..pac ted se me dostalo neco z matiky po nasi mlade z 8tridy a ja nevedela co s tim..nejake zlomky divne..no ja mela z matiky 3 tak se ani nedivim..to bude horor se ucit s detma..snad budou chytre a nebudou po nas nic chtit :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Tak ja uz mam vse nachystano na oslavu,Ondra spinka a Stepanek si prohlizi knizky.
Uz se tesim na ten rachot :confused: :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Marusce vse nej,nej ke dvoum rockum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Princeznicka krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojky holky Marušce všechno nejlepší k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
AHojky

jj teď se tu budeme neustále opakovat :grinning: také přejem Marušce vše nej k dnešním 2 ročkům!!!krásnou oslavu :dizzy_face: taky to hezky vyšlo na víkend, Daňa to letos má na pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase je to mezi svátkama a všichni budou doma, tak to ani tak neva, že je to pondělí :wink:

Jak psala Anička o mlíčko, tak jsem vám ani neříkala, že Daník už skoro dva měsíce mlíko v noci/brzo ráno nepije :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: normálka chrní do rána, pak vstaneme a jdu udělat čaj a rohlík :dizzy_face:

U nás už neleje a dokonce svítí slunko..no ráno při pršózu stejnak Dáňa venku byl, my jsme prostě venku pořád :grinning: :grinning: jedině, kdyby trakaře padaly, tak nepůjdeme :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Tak u nas uz je prvni kamarad na oslavu :wink: Uz to tu vypada jak po vybuchu-teda hlavne Milanek+Ondra :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confounded:
U nas mliko asi tyden nic a ted uz zase jo-tak ja nevim no do kolika ho budeme pit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja jsem radsi s klukama ven nesla-s tim jejich marodenim :frowning2: Ale u nas od rana jen prsi :angry: :angry:
6. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Tak jsem dala nějaké fotky z mikuláše a taky z oslavičky.No a už mě zase někdo voláááá :grinning:
6. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ani, to bude mrdník večer, co :grinning: :grinning: :grinning: :confused:

Taky jsem vám chtěla napsat, jaký jsme řešili problém ohledně autosedajdy...Daníkovi už 0-18kg byla evidentně na výšku malá a zbývalo jen 0,5 kg do 18kg.Takže jsme řešili, jakou dál??????
Zdálo se nám jako blbost kupovat 0-36kg, sice měla pětibodový pás, ale zdáli se nám všechny takové malé, že by nám v tom miláček vydržel zase jen 2-3 roky :confounded: :confounded: :confounded: takže jsme šli obhlížet sedajdy 15-36 kg, které jsou však už bez pětibodového pásu a pásá se pásem z auta :fearful: Mě se to moc nelíbilo, Petr zase byl pro..v krámě nám jedni tvrdili, že záleží jak vede pás přes rameno, aby nebyl blízko krku, další zase, že je na to malý(věkem) píše se u těhle sedaček, že jsou od cca 3let :grinning: ale co mám sakra dělat, když mám dítě dvou letý a tělo má jak tří letý???? :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: Takže jsme zvědli celkem vlnu dohadů až konečně jeden krám detský ráj.cz někde vyzjistil, že v sedačce, kde se pásá pásem z auta, musí mít dítě min. metr na výšku!!!!!Tak jen abyste věděly..i když vím, že kromě Adel tenhle problém tu asi nikdo jiný nemá :grinning: :grinning: a sedajda do 18 kg vám vydrží až do těch tří let :sunglasses:
Adel, v čem vůbec vozíš Petříka??????????????Sice 18kg nemá, ale je vysoký, taky Ti už určo sedajdu přerostl, ne????!!!!

My máme nakonec Cybex solution x fix :wink: ale byl to porod :grinning:
6. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
tak jsme tu nachvilku obě :grinning:
6. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahojky u nás je dnes flákací den

taky jsem hodila foto z narozek
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=462231&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

teda koukala jsem k Peti a takovýho čerta bych si domu nepustila, normál mě ti škaredí čerti jsou nepříjemní i dnes:grinning:...asi nějaké trauma z dětství....

my nutrilon už taky nee, ani sunar, ted jí dělám kakao z obyč mlíka, to vypije tak pul hrníčku ráno
6. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.