• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky tak mám docela chvilku čas napsat popisku porodu pokud teda chcete to číst.Nikdo tu není jsem tu s Gábi sama.Všichni šli na mikulášskou zábavu s dětma a tak já jsem tady se s pící Gabčou. :wink: Doufám že si to Patriček s babi a dědou užijou.

No jdu na ten popis takže:V úterý 1.12.2009 v 6h ráno jsme měli budíček,já jsem teda stejně v noci nervama už moc nespala,ale tak nějak jsem si šla ráno ještě zkontrolovat věci atd no prostě ranní klasika.No asi po půl sedmé jsme vyjeli a dorazili tak nějak kolem 7h do porodnice,kde si mě převzala PA a tak nějak semnou začla sepisovat ještě nějaký údaje.No mezitím jsem si lehla,aby mohli točit monitor a ozvy.No a to tak nějak bylo celou dobu než přišla Dr.která mě na vyvolání objednala.No vyšetřila mě a zase točili ozvy.Pak nás šoupli na porodní sál,kde jsem se převlékla a zase se točilo.Pak přišel primář s dr. a zavedli mi 1/4tabletky na vyvolání.Primář říkal že musím ležet a čekat slabší kotrakce.Mohlo to bejt tak nějak kolem 9h.No a už v 9:15 jsem začla cítit bolesti,mezitím mě zase dali pásy a točili ozvy.
No takže jsem tam ležela a snažila se rozdýchávat bolesti.V 11h.jsem šla na vyšetření(no spíš jsem se šourala),kde mi zjistili že stále jsem propustná na prst a hrdlo je neměnné.Tak začal první pokus o propíchnití plodové vody.Vrtali se ve mě asi 3min a já myslela že mě to roztrhá.No nezdařilo se.Tak jsem šla zase ležet a točit ozvy.Kontrakce teda byli děsně silné a já měla o dělat abych se z toho nepo... :zipper_mouth: No pak přišel zase primář a zavedl mi dva čípky na uvolnění porodních cest a zase se čekalo.Já už jsem pomalu nemohla a byla dosti vysílená.Pak zase vyšetření kde byl nález stále stejný.PA mě oholila s tím že se třeba teda asi stane zázrak a já se otevřu hned na 10cm ale zázrak se nekonal.Druhá zkouška propíchnutí plodové vody a stále nic.Pak zase monitor a pak poslední zkoušlka kde teda se ve mě vrtali snad už všcihni kdo měli ruce a voda stále nikde.To už jsem zkučela bolestí a skoro brečela že už to nevydržím at něco dělají.No udělali.Šoupli mě na postel a zase se točil monitor.Prosila jsem PA at mi udělají třeba císaře nebo něco a odpovědí mi bylo akorát to že se nedá dělat nic že musíme čekat.Že miminku se moje kontrakce nelíbí,no mě se taky nelíbii.Bolesti jsem cítila jako kdyby mě měl explodoval močák a jako kdyby mě někdo řezal zespoda zaživa.No vím že bylo nějak před půl druhou když dorazil primář s dr. a koukli na monitor a při kontrakci zjistili že miminku přestává být srdíčko.Tak rychle spolu odešli a asi za několik málo minut přišli s tím že teda mi primář sliboval krásnej porod ale že miminko má alternaci a já že se neotvírám ani o píď tak udělají akutní CŘ.No a začlo to jak v mraveništi.Najednou tam bylo sester,který mě začli obvazovat nohy a převlíkat do andělíčka,Martin mi sundával šperky a honem na postel a už mě vezli.V dálce jsem se naposledy podívala na Martina a už jsem byla ve výtahu a jelo se o patro níž na sál.Tam mě s postelí předali nějakému zřízenci který mě dovezl na sál kde už dr. čekala a vše tam chystali.Bylo tam strašně moc lidí.Přelezla jsem na operační sál a začli mě přivazovat ruce a natírat břicho nějakejma dezinfekcema bo co.No pak už jen vím že mě chytla poslední kontrakce a sestřička či dr.nevím kdo to byl mi dávala z masky kyslík pro miminko a ptala se mě na to kolik tak asi vážím tak jsem už tak nějak asi oblblá řekla 90kg a pak už nic nevím.
No pak jsem akorát slyšela jak na mě někdo volá "Paní Hájková,paní Hájková je vám dobře?"A já začla asi tak nějak se probouzet promrkávat no prostě v delíriu a nějakej ženskej hlas říkal "jj už je začíná promrkávat"no a byli pryč a já se tak nějak mžitkama otočila hlavou a byli tam hodiny na kterejch bylo asi 15:10 a zase ´jsem asi ještě usnula.No a tak nějak se postupně do těch 18h probouzela než mě odvezli.Byla tam sestra která chodila zapisovat tlak a jak jsem na tom a ta byla tak strašně hodná.Vždycky mě pohladila na ruce a na vlasech a říkala jak máme krásnou holčičku a že je vše v pořádku.
No pak mě odzvezli a malou mi ukázali v 19h a v 21h mě pomohli poprvé vstát a na wc a opláchnout spodek.Tot asi můj popis.
6. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
Jani no čerti teda byli hrozní.Celou dobu jsem sledovala Patrčika a neuronil ani slzu ale klepal se.Já jsem to ořvala za něj.Normálně mě vyhrkli slzy a sevřelo se mi srdce.Ale tak za hodinku ani nebylo znát že tam byli.Začal zlobit znova :grinning:
6. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
ahojky
tak kamoska odjel a ja si udelal testa tak vecir budu pect

miso..no petan dostal uz jeden vanocni darek pred 14 dnama a to autosedacku a taky se pase pasem..mam cybex
6. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Miso-no to mi povidej-hodinu jsme to tu uklizeli.Vubec jsme nevedeli kde zacit-to bylo starsny :frowning2: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :confounded:
Jinak my mame sedacku od 9-36kg a Stepa v ni jezdil jeste min.mesic nez jsem ji prodala.Taky jsem pro 5 bodovy pas.Ted uz je v podsedaku ale zlata sedacka :wink: :slight_smile:
6. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
Koukám že řešíte sedajdy.No tak to já zatím řešit nemusím páč ten náš hubenour se ještě do té co máme vejde.On chudák snad ani nestihne přibrat když pořád jen lítá jak vítr a chvíli neposedí :sweat_smile:
Tak máme vykoupáno nakrmeno a chrupčí.Ted se půjdu nakrmit já a taky pak asi lehnu.Bolí mě ten řez tak at sito břicho trochu odpočne. :wink:
6. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
tak koukám tady nikdo tak na to prdím a půjdu asi spát. :unamused:
6. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: jsme domaaaaa :dizzy_face: prostě všude dobře, doma nejlíp :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pěkně dlouho jsme vybalovala všechny ty tašky s věcmi, tašky s nákupama, tašky s dárkama...no děs. Pak už jsem stihla jen vytřít a zbytek zítra, pže malá šla spát, tak ať nedělám bordel.
6. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Koukáte všechny na Superstar, co :grinning: ? Já taky :grinning: Šmajda super :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Peti, Gábinka je opravdu moc krásná princezna :dizzy_face: taková malušká :dizzy_face:

Porod koukám nif mof :confounded: není co závidět :unamused: tak do třetice všecho dobrého :grinning: :sunglasses:
6. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Májušce přejeme s Klárkou všechno NEJ k jejím dvouletým narozeninám :dizzy_face: ať dělá mamince a tatínkovi jen a jen radost :dizzy_face:

No, a mamince přejeme, co nejpohodovější zítřejší první pracovní den.
6. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Nějk cítím, že na mě něco leze :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolí mě hlava, za krkem, uši, v krku, pálí mě oči a bolí ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, prostě troska :rolling_eyes: jen doufám, že to bude jenom nějaké lehké nachlazení a únava, pže za poslední dvě noci jsem toho moc nenaspala.

Klárce se opět vrátil kašel a jako obvykle chrchlá především v noci. Takže jsme skoro nespaly :frowning2: děs běs. Snad bude teď doma už lepší. Přece jen ten barák je na hofno. Tchánovce jsou celkem zvyklí na chladno, což já teda doma taky netopím, ale přece jen bytě je tepleji. Aspoň v tom našem. No a oni tam v noci měli zimu jak v hladomorně a Klára samože spí furt odkopaná. No prostě na pytel.
6. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Začínám se nějak zahřívat, tak pak ještě zkusím, jestli nemám teplotu a zítra skáknu s Klárkou do lékárny aspoň pro Paralen.
6. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jinak oslava moc krásná, ale příště to radši uděláme na dvakrát, pže jak bylo moc lidí a moc dárků, tak z toho byla chuděra celá zblblá, nevěděla s čím si dříve hrát, co dříve rozbalovat a ke komu jít. Dortík pekla babička, tak si ho Klárka náležitě olízala :slight_smile:

Dárků dostala plnou pr... :sweat_smile: takže tu teď o všechno zakopávam, pže musím najít místo, kam je uložím. Největší úspěch slavily bobové sáňky, ze kterých nechtěla slézt. Pak čúrací panenka, které furt dávala pít. Pokladna, kterou nechtěla pustit z rukou a ještě dvd kolekce Cvičíme s Míšou. Ostatní hračky objevuje postupně teď.
6. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Sms Dum M jsem už taky poslala :slight_smile: ještě jednu nebo dvě a doufám, že to vyhrají :slight_smile:
6. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
No a to nemluvím o té kupě sladkostí, co jsme odtamtud táhli, pže od každé babičky a dědečka dostala nejen Klárka, ale i my, takže když otevřu dveře do spíže, vypadávají čokošky :grinning: mno, ale už tady porcuju tu veeeeelkou Milku s karamelem a oříšky a je to teda mňamka :sweat_smile: :sweat_smile: o zase budu za chvilku jak vepř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tak jsem ještě tad.Musela jsem ještě odsát a ulevit prsu nebo mě to zničí.Bych ted uživila ještě jedno :grinning: snad se to srovná až malá bude víc sosat :sweat_smile: :wink:

Aji vítám tě doma.No uklidním tě,žádná třetice nebude :wink: v blízské 5letce určitě 100%ne!!!!!A pak kdyby třeba jsme dostali nějakej fantas pořídit si mazlíčka tak asi vyhraje třeba křeček :grinning: :grinning:
Tak koukejte na super star a já jdu hajat.Potřebuju nabrat síly a ještě se cítím dosti vyfluslá.Njn porod,špitál,návrat domů,narozeniny a čerti a tak snad ted až do vánoc bude se vším klid a budu jen nabírat síly.Tak pa pa a dobrou. :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
ajo-jj tak to mi povidej s tema sladkostma.A dnes meli oba kluci oslavu s kamosema tak taky dostalli hracky i sladkosti+Mikulas+barborky a je toho jak blazen :slight_smile: :confused:
6. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Jo a Modrym uz jsem taky poslala hlas-najela jsem na jednu diskuzi a tam jim teda davali sodu Sedivakum :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Patri jim to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zdenda si ted prinesl buracky,nejak se do nich pustil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Miso ,mam doma taky veverku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Peti, utíkej do postele. Je třeba nabrat sil a energii :wink:

...he he, kdybys chtěla, můžu ti pak poslat jedno morče :grinning: až se našemu Bobíkovi narodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ani, no ani mi nemluv. S těmi sladkostmi je to děs. Malá teď furt chodí a vykřikuje...kaču (čokoláda), boňonek :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, budu se muset obětovat a sžrat to dříve než ona :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning:

Snad to modří vyhrají. S těmi svými dvěma prcky by si to určitě zasloužili. Pže jestli to vyhrají ti šediví, tak mě šlak trefí.
6. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Hm, tak Chodúr nic moc...refrén krásný, to jo, ale to přetextované mezí tím o ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Kuk

Aji vítejte doma :dizzy_face: :dizzy_face: chyběly tu Tvé monology :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hlavně, ať neomarodíš!!!!!!!!Já se zatím držím, ale Daník rýmuje a dnes začal i Petr :unamused: tak snad to na mě jeden z nich neprskne!!!!!!!

Dum M taky odhlásován :grinning:

Chodúr fakt nic moc :fearful: mě se taky líbil opět Šmajda, nějak se zlepšuje, Domča a Honzík se Celine, to byl nářez :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Peti, takže jsi měla celkovou anestezku, že???Tak mě naopak se zdá Peti porod pohoda :sweat_smile: :sweat_smile: ale to prostě tady každá posoudíme jinak, dle porodu svého :sweat_smile:

ANi, pozdravuj veverčáka :grinning: :grinning: :grinning: moje veverka jela na noční :pensive: :pensive: :grinning:
6. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
Míšo, pevně doufám, že do zítřka budu ok. Vezmu si na noc ještě Paralen a snad malá nebude kašlat, ať se dospím.

He he, monology já prostě miluju :grinning: :dizzy_face:

Šmajda opět září :dizzy_face: Ale i Bendig s Titanicem byl krásný :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
Šmajdu jsem v prvním kole neviděla, Bendiga nemužu nějak vystát, Chodur dnes v prvním kole nic moc a druhé kolo u nás vystřídal major Zeman.... líbila se mi Domča, ta zpívala pěkně

Pěti no tak to jsi si ten porod moc neužila, ale hlavní věc, že jste obě dvě v pořádku a rozmysleli si to zavčas...

Dum snu už jsem poslala modrým dva hlasy, pošlu ještě jeden....

já ted sežrala perník s Mikulášem a využívám chvilku,kdy děti spí a taťka se koupe, zítra mě zase čeká uklid, ta Janina je taková bordelářka:grinning:
6. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
ahojky
no ja jsem ted dopekla dve varky lineckeho,jdnu pernicku a chaloupku a nugatova kolecka a valim spat :pensive: :pensive:

aji..no pekne jste si uzili a teda tech darku..ja bych je nemela ani kam dat a to budou jeste vanoce :sweat_smile:

SS..tak chodur je sice muj favorit ale nejak mu to nesedlo..dneska se me libil smajda ktereho moc nemusim a domca..tak jsem zvedava kdo vypadne..

modrym hlas poslan :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 23:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak Stepa je ve skolce a ja jdu vyrabet Alcin dort-bude ho mit zitra do skolky muj oslavenec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem z nocniho peceni nejak grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted me volal kamos ze bych mohla u nas ve meste delat nehty..a tak ja kuwa nevim co ted ..docelä me to laka.. :sweat_smile: :confused:
preji pekny den ..u nas prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani..vy si tak davate dorty ve skolce jo :confused:
7. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Adel tak Stepanek ma zitra narozeninky tak jsem mu udelala nepeceny dort pro deticky :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Budou to mit misto svacinky :slight_smile: Stepa tam bude mit oslavicku-to delaji deti a ucitelky :dizzy_face: :dizzy_face:
Dort je hotovy a jen cekam az trosku vychladne a strcim ho do lednice poradne ztuhnout :sweat_smile: :grinning:
Ondra sel ven s Milankem a Jolanou tak mam klid a jdu poklizet trosku :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky! Jdu jen na skok, po obědě jedem s holkama do středy k našim a musím to tady ještě trošku pouklízet :wink:

Peti, koukala jsem na fotečky Gábinky, je moc krásná! Povedla se vám beruška maličkatá :dizzy_face: Porod teda nic moc, ale nakonec všechno dobře dopadlo, a to je hlavní a nejdůležitější! :dizzy_face:

Opožděně přejeme všem oslavencům - Klárce, Patričkovi a Marušce - všechno nejlepší k narozeninkám! Posíláme pusinky :wink:

Tak papa, mějte se krásně a ve středu se zas objevím! Možná i od našich něco písnu, ale tam moc není kdy, tak neslibuju :wink:
7. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
A ještě Štěpánkovi přejem všechno nejlepší!!! :wink: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.