• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Kristi-Ahooooooj a dekujeme.Strasne si to uziva a je dulezitej milacek muj milovanej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Uzij si to u rodicu :wink:
7. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojky holky, všem přeju krásný den...

Oslavencum přeji dodtatečně vše k narozeninkám, hodně zdravíčka a lásky....hlavně Ondrulkovi přejeme, aby ho ty uška už nezlobili

u nás dnes pohoda, snad vydrží chvíli... jen ten Vláďa by si mohl zdřímnout, vyžaduje 200% pozornost a já nic nemužu udělat
7. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
ahojky holky,

tak risa jako by rozeznal, kdy je vikend a kdy vsedni den. ...a dnes budicek ve 3/4 na 7 ...ale aspon ze lezel do 1/4 na 8. ..ale co to je oproti vcerejsku kdy byl budicek az v 8. :sunglasses: ..to bylo slastny vstavani. :dizzy_face: :grinning:

jo a ke vcerejsi superstar. ..tak se mi taky nejvic libil bendig a domca. :wink: ...chodurovi to vubec nesedlo. ...no jsem dnes zvedava na vyrazovani. :confused:
..a na dum snu nekoukam, nekoukala a myslim, ze si necham ujit i zaver. ...tudiz ani smsku neposilam. :sweat_smile: :wink:
7. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Jani-dekujem.Sice to ma Ondra az pristi pondeli ale i tak diky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Stepanek zitra tak uz to bude veliky kluk :dizzy_face:
Hani-ja totaky nejak nesleduju ale i to malo mi staci abych poslala hlas Modrym :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Bobecek Ladik ten je krasnej,jak kouka na te fotce.Moc hezke fotecky :slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ani buh ví kdy se sem dostanu:grinning:, to že to má Štěpula jsem postřehla:grinning:, ty jo 6...to je mazec.... to už je to období, kdy se bude chystat do školy... ty jo holky už skoro 3 roky tu spolu tlacháme:grinning:... to měl ŠTěpánek nějak po 3 ročkách ne???? když jsme se tu sešli a on už klučina pujde v záři do školy... to je mazec :wink: (doufám, že počítám dobře:grinning:)
7. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: noc celkem ok. Sice o půl třetí záchvat kašle, ale po jitrocel sirupu hned zase usla a spala až do půl deváté. Takže jsem si hezky pospala, ale ještě furt nemám spánkový deficit srovnaný, takže se tu ploužím jak lemra :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň, že už je mi lépe než včera.
7. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Adel, ty jsi sikulka, že ještě tak po večerech zvládáš péct. Já se chystám na další pečení s mamkou teď v pátek. Peťa přijede pozdě, tak budeme s malou u našich až do soboty. Tak už se těším :slight_smile: budeme dělat vanilkové rohlíčky, linecké a ještě cosik. Klárka má svoji malou pečící sadu, tak bude péct taky :grinning:
7. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jo, a Adel, chaloupku nafotíš ?
7. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Jani-jj byli mu 3 roky :wink: no leti to strasne ale strasne rychle ach jooooooo :frowning2:
7. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Na dnešní vyřazování jsem taky zvědavá. Akorát nemyslím, že včerejší selhání Chodúrův postup nějak ovlivní. Spíše vypadne někdo z trojky Šmajda, Bendig, Dominika. Tak že by Dominika jako poslední holka ?? I když teda zpívá moc pěkně.
7. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ani, máš někde ten recept na dort, co jsi dělala pro Štěpánka ?
7. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Aji-jj ja se chystam taky tento tyden neco malo upect-ale opravdu jen neco malo.Nebavi em to tak strasne moc :frowning2:
7. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jo, a Ani, nepamatuješ si odkud jsi objednávala to Chytré pero ? Měla jsi ho pak rychle doma, že ?
7. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
jj,snad do 3 dnu bylo doma-juknu a poslu odkaz :wink:
7. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
aji..jj nafotim az ji slepim..mozna dneska :grinning:
jinak ja nema kdy pect..petr dojede az 18 asi a to se bude jeste stromek..atd a to uz bych to nestihla a tak pomaloucku polehoucku
7. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
co umí to chytré péro???
7. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ani, díky moc :slight_smile: a kolik bylo poštovné ? Něco kolem těch 85,- co stojí PPL ? Přišlo to asi PPL, že ?
7. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Adel, super, nafoť, ať se pokochám :dizzy_face: jo jo, je mi jasné, že přes den čas na pečení není. Zvlášt když jsi pořád sama s malým. A Petr bude přes ty svátky doma ?
7. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Aji-ne,ne prislo to postou :wink:
Ale ted si nejsem jista jestli si muzes zvolit cim to chces dovezt-fakt nevim koukni.Ja jsem to mela postou-asi kydby to bylo mozno PPL tak jdu do toho-nevim abych nekecala :wink:
7. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Jani-Jsou tam takove vetsi karty a na nich treba obrazek loznice a pod tim jsou namalovany treba lampa,kolo atd a u toho dirky.A deti tim perem musi ukazat co do te loznice patri.A kdyz se trefi tak to perio zazpiva :wink: :wink:
Bleeeee vycerpavajici odpoved-doufam ze jste to pochopili :grinning: :grinning: Ondra ma tu 1 a Stepa tu 2 :grinning: :slight_smile: :wink:
7. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Tak asi si muzes vybrat dopravu :wink:
7. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
aji...ne nebude bude pryc aj mezi svatkama..jedine by sel marodit :unamused:
7. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Díky, Ani. Mrknu a zjistím, jak to tam je s tou dopravou. Pošta teď bude docela zasekaná.
7. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
Adel, tak to je na pytel. Oni jim nedali aspoň nějakou chvilku volno ?? Takže bude doma jen Štědrý den a oba svátky ?
7. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
aji..jj stedry den a oba svatky..no uvidime..on nema dovcu a tak musi jit do prace s tema co ji nemaji :cry:
no ted jsem dosla z venku.petan v obchode rozbil jogurty :angry: :angry: me asi jebne jak je dneska nedobry co se probudil :confounded: :angry:
7. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Tak ja jsem strcila Ondru do postele pac je tak protivnej.Doufam ze vytuhne. :slight_smile:
Stepankovi jsme dnes blahoprali a dostal kolo k narozkam +helmu se Spidermanem tak byl stastnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Za chvilku se pujdu vysprsit,jsem nejaka unavena.Chci koukat na Vypravej :slight_smile:
7. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Tak damy ja jsem v uplnym soku-jako ze vypadl Bendig to je konec :frowning2: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Kde je spravedlnost :angry: :angry: :angry: :angry:
7. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hm, Ani, tak nějak jsem to čekala, jak jsem viděla, koho si tam nechali a jak se Adéla tvářila, když si přečetla tu obálku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Ja jsem to nevidela cele-koukam na Vypravej :frowning2:
Ja jsem tipovala Domcu-i kdyz se mi teda strasne libi jak zpiva.Ale tohle byl sok jak prase :frowning2: :fearful: :fearful:
7. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.