• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Novinka dne :dizzy_face: tak naše morče Bobík (ha ha, pak prý že kluk) porodilo dvě morčata :dizzy_face: jedno jako by mu z oka vypadlo a druhé je jako bílá káva a uši jak plácačky :grinning: ale zatím se k nim teda moc nemá. Je z domečku a žere a žere. Tak doufám, že pak vleze za nima.
7. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Já na to koukala, tam mi to tak nějak docvakalo, jak to dopadne :frowning2: taky jsem tipovala spíše Domču, i když se mi líbí její zpěv. No jo, co se dá dělat. Tak to už se ani nebudu divit, až ve středu Dům snů vyhrají šedí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Aji-a mate dzungoraky?NaM mamina morcacka vsechny miminka sezrala :frowning2: :confused:
7. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
No jo ale to byl vlastne krecek-moooooooooc se omlouvam :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ne ne, klasické morče rozetové, takové chlupaté, ne to hladkosrsté. Tak snad jim nic neudělá :confused: ?? A sežrala je hned nebo až po nějaké chvilce ?
7. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
JJ,presne to jsem si rikala taky ted jeste vyhrat sedy a ja jsem na saskarnu teda :frowning2: :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
No ona jich mela hodne asi 10 a sezrala je vsechny do jednoho.Nezbyl ani chloupek :confounded: :frowning2:
7. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
a ve finale zakousala i tatinka-dali jsme ho pak od ni a on chcipnul radsi :frowning2: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Jdu hodit sprchu a za chvilku dorazim :slight_smile: :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ty jo, tak to je drsné :confused: to oni běžně tak dělají ?? Nebo jen nějaké pomatení ?? No naše morče zatím teda nic..dělá jako kdyby nerodilo. Sedí na opačné straně kutlochu a čučí do domečku.
7. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahojky
tak petan konecne spinka a ja jsem dopatlala chaloupku,ktera se me letos vubec nepovedla...
v SS jsem tipovala smajdu a chudak honzik...ale myslim ze by on vytezstvi ani neunesl :frowning2:
7. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Ja jse teda vitezstvi prala Honzovi-byl dobrej :wink: :slight_smile: Chudak :unamused:
Aji-nmo asi to neni nic neobvikleho :frowning2: Alespon u tech dzungoraku ne-nevim jak u jinejch mysaku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
ani..no ja mu to taky prala ale on je tak sladkej a uplakanej ze vseho dojatej..myslim ze by to s nim seklo :zipper_mouth:
7. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
JJ,je to takovy cita ale to vyrazeni nesl teda moc dobre-to jsem necekala :confounded: A sli vsechny pekne za sebou-Lacho,Bagarova,Bendig-kamaradi nejvetsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Taky jsem koukala, že to vypadnutí nesl docela dobře. To teda více rozhodilo Jandovou :confused:
7. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Adel, jak to, že se chaloupka nepovedla ?
7. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Tak jsem se naštvala a strčila jsem morčáka do domečku za miminky :grinning: snad jsem ho nenasrala :sweat_smile: ale zatím je to ok a jen tam vrní.
7. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=67035
aji no divej :frowning2:

tak lacho se me vubec nelibil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky

tak Honzíka je mi teda fakt líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale teda souhlasím s Adel, že si myslím, že by to asi moc neunesl, kdyby vyhrál..alespoň se z něj nestane druhý Sámer Issa, namyšlenej, blbej :zipper_mouth: :sweat_smile: určitě se hudebně prosadí i bez výhry :dizzy_face: :dizzy_face: jestli vydá CD, tak si ho určo koupím, takový hlas jsem fakt dloiho neslyšela :dizzy_face:

Takže já teď teda fandím Dominice, Chodúra fakt nějak nemusím, každým dílem víc a víc :pensive: :pensive:

Aji, hele to je prča s tím vaším morčetem :sweat_smile: :sweat_smile: Třeba je to fakt chlap, když se mu/jí nechce do domku za dětma :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Adel, a co ti přijde na té chaloupce, že se nepovedlo ?? Mi se totiž líbí a nějak jsem si ničeho špatného nevšimla ? Hned bych ji sežrala :sweat_smile: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
Míšo, no to víš, my vždycky musíme mít něco extra :slight_smile: se z toho po... ještěže jsou jen dvě a ne šest, jak prý rodívají :confused: :rolling_eyes: i bych si nějaké nechala, ale musím rozpoznat kluka a holku :sweat_smile: abysme neměli za chvilku chovatelskou farmu :grinning: :grinning: :grinning:

Já teď fandím Mirovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
tak sezrat bych ju taky sezrala ale me se nelibi ale na druhou chaloupku v zitote to neni tak moc hrozne a asistence petana pomohla :angry: :angry: on se me v tom porad patlal :angry: a jedlo nazdobene stromky...

dneska mu dosla uzasna cepka co jsem mu nechala delat od pani na mmb je kraaaaaaaaaasnaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
Aji, jj dvě jdou!!! :sunglasses: Mohlo být hůř :grinning:
Mě se teda Miro taky už celkem líbí, snaží se a zlepšuje a dobře se na něj dívá, jak na podiu blázní, jak říkám nefandím Chodúrovi, takže prostě buď Domča nebo Šmajdík :grinning:

Chaloupka je úžasná!!!!!! :sunglasses: :sunglasses:
7. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
7. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
Adel, chaloupka je fakt dobrá!!!jsi na sebe moc kritická :wink: !!!!

No ta čepka s šálou je dokonalá :sunglasses:

Dobrou, jdu chrnět, včera jsem čuměla na Primu až do 01hod :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jo jo, Adel, Míša má pravdu. Jsi na sebe zbytečně kritická. Chaloupku máš pěknou :dizzy_face:

A čepka se šálou vypadjí dobře. Paní je šikula.
7. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
tak ja se taky loucim
dobrou :pensive: :pensive:

cepka vypada super :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ahojky než vás dočtu tak musím napsat, pže malý křiklounek už zase fňuká, já si prostě k tomu PC nemužu sednout oni na to mají nějaký 6 smysl nebo co :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

musím napsat, že mě dnes "potěšilo" že vypadl Bendig (i za cenu že tu budu ukamenována), protože to nebyl muj šálek kávy.... tak ještě ve středu vyhrajou barák modří a budu spokojená....

Jana ještě nespí, nebo už možná spí, ale šla zase k babičce, což mě pěkně se*e, ale babička nechce být ta špatná (jako vždycky, naše matka tereza) a tak jí tam zastlala, tak jsem jí řekla, že když jí nedovede poslat do její postele tak ať si tam s ní spí až do rána, že tam pro ni nejdu a bábi ji sama neodnese... tak snad si to do příště rozmyslí po dnešní noci...

Ade čepka je super, moc krásná.....a chaloupka, je ty jsi šikulka.....

hm tak než jsem zase pořešila ty dva tak je tu taťka tak zase jdu no.... to je život už se nikdy nedostanu na PC :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
7. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
Tak jsem si nafotila naše dvojky morčecí :dizzy_face: až Peťa přijede, tak to stáhne z foťáku a hodím na zkouknutí, co se vám může narodit, když si ze zverimexu donesete morče kluka :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:
7. pro 2009 ve 23:44  • Odpověz
Jani, napiš Ježíškovi, ať ti donese malého notebočka :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.