• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Kris, mladá zvládla víkend bez rodičů super, vypadá to, že jsme ji snad ani nechyběli :angry: :sweat_smile: když jsme přijeli, tak jsem myslela jak se na nás vrhne a ona se místo toho, vrhla na tašku z McDonalda, kterého jsme donesli bráchovi :angry: hadice jedna malá :grinning:

No a já....mno, nejdříve mi bylo fakt dost smutno, ale pak jsem byla celkem ráda, že nejela, pže ven kvůli počasí bysme stejně nemohli, v hotelu bylo celkem chladno a navíc se na chodbách kouřilo, takže bysme byly jak dvě uzenky :confounded: jo, a hotelový bazén byl nechutně studený...brrrr...naštěstí to zachránila vířivka a termální bazén v lázních.
16. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak noc u nas dobra,divadlo taky dobry jen jsem nejaka unavena ja uz se z toho pos.... fakt teda :frowning2: :unamused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Ajo-musim se na ten recept podivat taky a zkusit ho-jenom ho jeste nejit teda :confused: :confused:
17. únor 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahojky,

tak my co jsme se vrátili z nmocnice, tak se Kuba budí na naše poměry dost brzy, vstáváme teď kolem sedmé.

Já jdu dneska konečně na squash, minulej týden jsem vůbec nebyla. Tak se těším, jak se pohnu a pak si dáme asi svařáček :wink:
17. únor 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
Jeeeeee-Miso ja jsem si teprve ted vsimla toho tveho ucesu,teda melirku co jdi si vybrala-teda ty jsi taky odvazna ale vypada to zajimave :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2009 v 08:16  • Odpověz
ahojky..tak u nas noc jen 3x hore tak se to dalo...

dol..no neni jak tobe..taky bych vypadla...
17. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
teda jsme se propadli až na stranu 2 ... zdravím , v rychlosti jsem vás dočetla a ted jdu zase robotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak u nás přes noc nasněžilo jako prase :grinning: :confounded: jako už by té zimy stačilo :sweat_smile:
Jinak Ajo jsem ráda,že se buchta povedla!!!!Já ji budu dnes dělat taky,je po ní poptávka:slight_smile:
Po obědě jedeme na 4 hexu no jsem zvědavá jak to malá zvládne,ona je hrozná cíťa a každou tu návštěvu u mudr.hrozně prožívá :pensive: :cry:
My byli včera po dlouhotánské době s taťkou na véču,to bylo fajn,jen jsem se nehorázně přejedla a pak dali doma ještě šampus.Bych potřebovala nějaké cvíko,ale v sobotu jdeme na tenis,tak spon nějaký pohyb :slight_smile:
Jinak malá stále nechodí-lenoška malá :grinning: Je capká kolem nábytku,občas se pustí,v prostotu ustojí ale jakmile zjistí,že ji nedržím,žuchne dolů.
Tak já jdu vařit,odpo ještě nahlídnu :slight_smile:
17. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky maminky.
Tak už po doktorech lítáme i my :frowning2: malej měl v neděli horečku a stále má ještě teploty a dosti ošklivej kašel.No a už 4noci nespíme takže jsem dnes uprosila vedoucí abych měla volno a mazala jsem s malým k dr. No a máme antibiotika a nález an průduškách ...zkrátka silnou ošklivou chřipku. :angry: :unamused: :frowning2: No tak jsem byla vyzvednout léky a zrovna jsem malýmu koupila nový bačkorky a boty na ven.Tak aspon nějaká radost pro něj ....a vlastně i k svátku. :wink:
17. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Holky tak ja jsem uvarila-delala jsem 48ks plnenych br.knedliku :confused: tak jeste osmazim cibulku a udelam hr.polevku a mam hotovo :wink:
Marti-tu buchtu mam v merku dneska taky uvidim jak se mi bude ovsem chtit ze :grinning: :grinning: :grinning:
Peti-jj je to blby ted to hodne radi.Chudatko Pata-ale tak snad mu ATB zaberou a bude to OK. :slight_smile:
17. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
Peti přejeme brzské uzdravení!!!!

Ted tady nutně potřebuji Aničku nebo Aju!!!To jsou znalci mého milovaného Colomba :sweat_smile: :grinning:
Sháním jeden díl,neznám název a nevím jestli už vyšel na dvd.je to díl o té staré spisovatelce jak zavraždí manžela své neteře :sweat_smile: a zavře ho k sobě do sejfu :grinning: :grinning: Nevíte jak se jmenoval :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
tak nam se to zatim vyhejba tak snad nic nechytne

mikul..tak to neporadim pac nevim :frowning2:

tak ja jsem si byla odhrabat auto ale asi nikam nepojedu pac je to venku fakt hnus..asi tady zazimuju :grinning:
17. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Marti-ja vim co myslis vim ale nevim jak se to jumenuje.Jdu se juknout na DVD jestli uz to mam a kdyztak pisnu :wink:
17. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Marti-tak ted jsem na to koukala a jeste to nevyslo-nechybi mi ani jeden dil a nenasla jsem to tam :slight_smile: :wink: Ale jak se jmenuje tak to Ti zaboha neporadim-mozna Aja az se tu objevi to je takovej Colombomaniak :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak holky tak jsem uspávala až jsem z toho taky vytuhla asi mi fakt chybí ty 4dny spánku :sweat_smile:
jinak co se colomba týče tak bych vám ráda pomohla ale to bych musela bejt v práci protože my ho prodáváme takže mám přehled ale ted mám v hlavě vymetýno takže nepomůžu :grinning:
17. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak my dopo opět strávily u kámošky a opět paráda. Klárka celou dobu visela na té její starší holčičce a furt se objímaly :slight_smile: potřebuju domů šestiletou holčičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky
my byli ráno po nákupech..
Ani, to jsis všimla brzo toho odkazu :grinning: Ty blesku :grinning: hele Ty jsi maniak, tolik knedlíků :confused: :confused:

Peti, brzo se uzdravte!!!!Tak snad po ATB bude Páťa brzo fit!!!!!!!
17. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
Mikul, ten díl ještě nevyšel. Jmenuje se Zkus mě chytit (Try and Catch Me) a je to 41.díl :wink:
17. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
Peti, to mě mrzí, že máte takové trápení. Chřipka je na pytel, zvlášt u tak malého človíčka. Tak přeji, ať ATB brzy zaberou a jste zase ok.
17. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ani, pošli tak deset těch knedlíků do Ostravy :grinning:
17. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
ajo-ty jsi pako ona si to pamatuje :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-no jo ja jsem nekdy fakt pohotova a vsimava :grinning: :grinning: :grinning: Dneska mi Katka -kadernice psala tak zitra v 16hod mam nastup :slight_smile: :wink:
Jdu pro Ondru skoro 3hodky spinkal milacek :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
Aji, Ty máš teda pamatováka :sunglasses:
Ani, super, tak se zítra těším na fotečku!!!!!!!!!!!!!Ondra je zlato, takhle dlouho Tě nechat v klidu, to bych těch knedlíku taky zamotala tolik :grinning: :grinning: Už jsi to vůbec dostala???? :astonished:
17. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Miso-knedliky jsem mela hotove uz pred polednem-myslis ze se s tim nejak paru ne? :wink: :wink: Ted jsem Ondrulku nakrmila-snedl talir hrachovky s opr.rohlikem a jeden knedlajz :grinning: :grinning: :grinning:
jj,uz od 13.patku si kramuju a blizim se do finale.Dokonce jsem zvladla i krouzek zavest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
Holky, houby pamatovák, já to mám doma napsaný :grinning: :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
mikul zkus mě chytit....a teď koukám, že aja mě předběhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Ajo-tak se tady laskave nevytahuj jo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
Teda, vy tady jedete v Colombovi? :confused: :grinning:

Chtěla jsem se zeptat, jestli vám prcci pijí ještě mlíko, kdy a kolik? Kuba odpoledne moc nejí, večeře nehrozí, takže vždycky po koupán jsem mu dávala kaši a pak než jsem šla spát, tak ješět mlíko. Ale teď v nemocnici ho vlastně neměl, tak jsem si říkala, že ho vynecháme. Ale myslím, že jsem někde slyšela, že mlíko by měli mít do 2 let.
17. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
tak jsem myslela že malej zase usne(vypadal takúale nic.Ted tu převrátil tatru a točí s kolama.Je to chudák,není mu dobře a mě taky ne.Ještě že mi dali volno až do pátku aspon si trochu odfrknu a bude dobře.A malej snad taky bude ok.Koupila jsem si citronovej čaj se zázvorem a dělám ho sobě i malýmu tak to nám snad taky uleví.
JInak štěnátka jsou už všechny zadaný takže za měsíc adie :grinning: ale jsou to supr roštandy pořád se perou a chtěj se mazlit.Kuličky maličký.Dám nějaký fotečky do alba. :wink: Dokonce se mi po nich bude i stýskat. :frowning2:
17. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
dol já ještě kojím (2x denně - ale hned potom má hlad i žízeň, takže se obávám, že toho moc nevycucne), přestat chci na jaře a mlíko už dávat nebudu, pokud jí jogurty/kaše/sejra....tak si myslím, že má vápníku dost a zas když se to přežene, tak to může bejt zátěž na ledviny (myslím), takže bych to nehrotila, jestli to má rád a fakt mlíko chce, tak bych mu dala, jestli ne, tak bych to zaplácla mlíčnejma výrobkama
17. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ani :grinning: aspoň vidíš, jaká jsem čestná duše a dobrovolně se přiznala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
Luci, malá má mlíko taky dvakrát. V noci a ráno cca 210ml. A na večer kaši cca 210ml
17. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.