• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Mno, jdu pokoukat Přešlapy a spinkat.

Dobrou noc všem :pensive:
7. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz
Ahojky holky,

Stepankovi prejeme vse nej... k jeho 6. narozeninam. :dizzy_face: ...uz je to teda kus chlapa. :dizzy_face: ..a s Risou posilame velikanskou pusu :slight_smile:

jinak budicek u nas v 8 :sunglasses: ..ale v noci teda musel mit hodne divoky sny ..protoze od pul jedne do 3/4 na 2 sebou strasne mlel ...a stridal plac se smichem. ...teda rozesmal i me....zacal se hrozne rezat a pak rikal to svoje oblibeny "tyyyyjo, tyyyyyjo" :grinning: ..to by me zajimalo, co se mu zdalo. :confused: :grinning: ...ale jinak to tak vesely nebylo, protoze teda vic knucel, nez se smal. ...a pak se i pri otaceni prastil do hlavy. ..jsem myslela, ze snad do rana nebude spat normalne a bude se furt mlit. :rolling_eyes:

a bendig. ..to teda byl sok. :rolling_eyes: ...no tak ja bych to ted nejvic prala domce ...ta se mi libila vzdycky jak zpiva, a taky ze pro chodura je uplne zbytecny aby to vyhral, o toho se poperou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a teda vcera mi prisel taky ze se tvaril, jako ze nemuze vypadnout. :confused: :rolling_eyes: ...to ze postupuje dal mu prislo prirozeny, ...coz teda tim, ze vypad bendig bych uz si nebyla jista nicim. :astonished: :unamused: (si myslim, ze mu hodne uskodilo ..a neb pridalo na zbytecnym sebevedomi, ze vyhral objev ve slavikovi. :rolling_eyes: ) ...a jinak myslim, ze bendiga se taky nekdo ujme a ty penizky co mely bejt z vitezstvi taky rychle vydela :wink:
8. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
ahojky
tak u nas se noc dala..ale petan me sere tim slavnym pitim..v noci ho prebalim a rano durch mokry a to skoro denne..uz jsem se tak nasrala ze mu vyhodila flasku..ale nevim jak teda usne pac bez flasky v hube neusina..

stepankovi..vse nej nej nej k 6 tym na rozeninam :dizzy_face: :dizzy_face:

a v SS to preju at vyhraje chodur pac smajda neni moc zpevak a domca me prijde nekdy dost ujecena a jelikoz je to pevecka soutez tak at vyhraje zpevak..a to je dle meho chodur..ale taky se me moc nelibi to jeho chovani ale co uz...

u nas leje od noci ..no des ani ven se neda jit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
adel, no risa jak chlasta na noc tech 330mlika, tak to je taky teda rano davka ze to plenka nekdy nezvladne ...a radek by chtel davat pripadne jeste na noc pit,, kdyz se v noci probudi tim mrcenim. ..tak tomu ja se teda branim, ...protoze za prve by si na to mohl zvyknout a za druhe bych ho musela taky prebalovat jeste v noci, ..nez se nauci chodit curat i v noci :rolling_eyes: ...no on to neumi teda ani ve dne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale to ho obcas odchytnu. :slight_smile: ...takze to ti fakt nezavidim...kazdou noc prebalovat a rano prevlikat :confounded: :rolling_eyes:

...SS jako zkratka pro superstar. ..je teda sice spravna ale ... :sweat_smile:
8. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
tak teda to pocasi je jak na houpacce. ..vcera bylo krasne a i teploucko. ..a dnes zase chcije a chcije. :confounded: ...bydlet v baracku, tak jdem asi na chvili ven, ale tady u panelaku je to sileny. ...takze dneska zkejsnem doma. ....mozna po obidku na chvili do kocarku ...aby si provetral risa aspon ksichtyz. ...to on je zase linej vylejzat ven, takze mu nebudu muset rikat sem ne a sem taky ne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
ale cooooooooooooooooooo?? :grinning: :grinning:
no sak mu uz nic nedam..flaska je schovana a hotovo...u mamky jsem se tak nasrala ze jsem ju vyhodila z okna a rano uz tam nebyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale vecer se mamka priznala ze ju vzala a penal ju videla a zase chtel chlastat..no on da tak 2,5 az 3l denne..kdyby chodil na nocnik tak at vypije ak kybl me by to bylo jedno..jenze kdyz ho tam posadim taky zachvaty revu..no asi jeste neni dozraty na nocnik :confused: a plenek nepocitam cca 8 denne i vic ....uz me to fakt nebavi :angry: :angry:
8. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
adel ...jsem mela z dejaku 4ku, takze nic. :grinning: :grinning:
..Petrik vypije 3 litry piti???? :astonished: ...tak to jesli my dame 1,5 litru vcetne mlika, tak je to hodne. :fearful: ..jinak treba rakuv tata ma nejakou chlastavku a bere na to prasky. :confused: ...i kdyz ja teda nevim, kolik ma takhle maly dite vypit aby to bylo spravne..? :confused:
8. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky

Taky se mi líbí Adelino SS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já nevím, kolik by měli vypít, ale rozhodně asi od litru a půl do dvou a to už je myslím dost, když dospělý člověk má pít kolem 2l na den :fearful:
Daník vypije max.ten litr a půl i s mlíkem večer....

Tak u nás začalo pršet až kolem poledne, takže Daník stihl prochajdu bez deště :wink: dnes je vážně nechutně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jooooo a Štěpíkovi vše nej k narozkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Miso, no ja myslim, ze dospelej by mel dat 3-5l ne?? :confused: ..teda i kdyz ja to urcite nedavam. :pensive: :zipper_mouth: :sweat_smile: ..jestli dam ty dva, tak je to hodne. ..no a asi taky proto vypadam jak vypadam, ze.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Hani, si chceš oddělat ledviny 5 litrama???? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dospělák má dát 2 až 2a půl litru +-, já to někde najdu ať tu nepolemizujeme :wink:
8. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak 2-3, ale myslím, že ty 3 litry jsou už fakt dost nápor na ledviny, leda v létě, když je hic, ale v zimě ne!!!!Fakt na to bacha, zase všeho moc škodí!!!!

http://www.rajec.com/cz/zdravi/pitny_rezim/_nezapominejme_na_pitny_rezim.php
8. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
miso, tak to jsem zvedava co najdes :confused: :wink: ....jinak ja si je urcite neoddelam s tim litrem - litrem a pul . :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...piju jak risa ..az na to ze si nedavam nutros. :grinning: y
8. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Tak jsem si zadala tu kalkulačku a pro mě 29let 70kg vyjelo 2,5 litru, pro Daníka 18kg 2 roky 1,4 litru!!!!

http://www.rajec.com/cz/
8. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
Já vypiju 2 litry a to je hodně na mě :sweat_smile: nemám nějak potřebu pít :cry: :cry:
8. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
no tak vuci svy vaze bych mela dat teda 2-3,6l ...takze se ledviny asi spis vysusim. :sweat_smile: :grinning:
8. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
no ja myslim, ze je to akorat. :wink: ..no to ja taky nemam potrebu moc pit. :unamused:
...a co je vlastne spatne na tom, kdyby si vypila treba 4 litry?? :confused: ..jsem na tohle tupounek nevzdelanej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
No strašně zatěžuješ ledviny!!!!!!Taky jsem někde viděla článek, jak jsem hledala kolik vypít, počkej....
8. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak a ještě jsem našla toto, to jsem ani nevěděla :fearful: to jsme se nučili :fearful:

Naopak její nadbytečné pití může mít za následek ředění krve a snižování koncentrace soli v organismu. Může vést dokonce k tomu, že se z cév, do nichž se dostává, začne po jejich naplnění šířit do okolních tkání a může doputovat až do mozku. Vyvolat tak závratě, návaly slabosti, popřípadě svalové křeče. Tedy obdobné symptomy, jaké se projevují při akutním nedostatku vody.

Musím jít Daník už je vzhůru :wink:
8. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky-dekujeme za gratulace vyridim :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja za chvilku jedu pro stepu a pak jde do lidusky.Vcera dostal to kolo tak byl stastnej.Dnes ma oslavicku ve skolce :slight_smile: :slight_smile:
Mam tu Mildu s Ondrou tak zase delaji bordel-je blby ze se nemuze ven teda :angry: :angry:
Jinak Domca mi prijde teda hoodne dobra-nemuzu si pomoct :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
8. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Miso, tak to my jsme sli zase naopak spat. :slight_smile: ...ale risa byl rychlejsi a chytil me za ruku a odtahl, ze jsem to nemohla ani napsat. :sweat_smile: :grinning:
teeeda, tak s tou vodou, to jsem ani neutisla, ze je to az takhle...?? :astonished: ....takze pit, ale neprelejvat se. ...to by me zajimali na kterym dobrovolnikovi tohle vyzkouseli..? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
Ja jsem privezla Stepu a ted kouka na Krakonos a lyznici :wink:
8. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
Ani a jak se Stepankovi libila oslava ve skolce..? :confused: :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Hani-libila prisla jsem pro nej a mel na hlave korunu,na stole dreveny mec a na zidli plast co dostal od skolky :slight_smile: :wink: :wink: Je spokojenej.Ted si tu maluje :wink: Ondra po nas leze a prudi bobek jeden :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
jeee, tak to musel mit krasnyyyyy :dizzy_face: ...to je hezky, ze takhle na narozky udelaj oslavicku. :wink: .. a dortik jim chutnal..? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Hani-jj chutnal tak ze na jednu ucitelku nevyzbylo :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning:
Ted jdu se Stepou vypilovat trosku rec :grinning:
Ondra uz haja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
ahojky tak ja jsem dneska dostala nerva..dojdu k autu a auto nejede..jsem sice u mamky ale dovezl me bracha :angry:
dospelej ma vypit vic jak 2l a ditko na kilo vahy 1,25..petan by mel tak 2l a ja se na to ptala dr.a rikala ze nevadi kdyz tolik vypije..on da tech 2,5l...toz ja nevim..no..

no valim spat pa pa
8. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
tak u nás se uslo až ted :angry: :angry: :angry: , a to spí jen Janina a Vláďa počučákuje.....zase bylo 8 přechodu k babičce a zpět, na muj příkaz jí babička u sebe nesmí nechat spát, takže jí pokaždé poslala k nám, no tak asi po týdnu dítě konečně uslo u nás a ne s babičkou..... tohle je fakt na palici...
Jana vypije denně tak max litr, tak nevím jestli je to moc nebo málo

he Štěpa dostal kolo to mu musely zářit očka, krásný....my máme od švagrové ojetý, takže to taková sláva nebude :unamused:

nevíte někdo zda se prodávají ještě ty brusle s 2 noži "kačenky"
8. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky- krasne ranko :wink:
9. pro 2009 v 07:18  • Odpověz
ahojky u nás noc normal, hrozná jako vždy, malej se ted krmí po 1,5h snad, takže jsem asi 1000x vzhuru, njn, co se dá dělat....

Kačenky jsem už našla... a byla jsem pčekvapená, že stojí do 200,- asi pujdu do nich....a začnu Janinu učit bruslit, jestli bude kde....

Ráno jsme chvilku malovali vodovkama a ted šly Janina s babičkou se psem, tak jestli Vláďa nezačne zpívat tak tu mužui i chvíli sedět:grinning:..

K obědu asi bude rizoto, mám na něj chuť....
9. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.