• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holkýýýýý!!!!!!

zdravím vás z práce!!!
9. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Všem oslavencům přejeme dodatečně vše nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a kolem sebe plno hodných lidiče :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Holky, já teď vůbec nestíhám, ani dočítat :frowning2: Třeba bude časem líp, ale ten začátek je dost těžký, než si zvyknu na nový režim. Zatím jsem z toho všeho psychicky totálě dole, pořád se ji chce brečet, připadám si hrozně, když Marušku každé ráno opouštím :frowning2: Dneska navíc plakala, že chce s maminkou, před ní jsem se držela a trpělivě vysvětlovala, že si bude hrát s babičkou a dědou a že maminka odpoledne se vrátí zpět a bude zase s ní, ale jen jsem odešla, cestou jsem brečela jak malá holka. Včera hlídal Patrik a Maruška mi hezky zamávala a dala pusinku, v pondělí to bylo taky s babičkou bez problémů, ale mám pocit, že to brala jako zpestření, ale teď že jí došlo, že to tak bude každý den a začíná se tomu bránit. No, nevím, no.... jsem z toho fakt špatná.

Jinak v práci dobrý, jsou na mě zatím všichni hodní :slight_smile: Uvidíme, jak to bude dál. Ale v půl třetí, jak jsem si to plánovala, jse doma ještě ani jednou nebyla, v pondělí až před šestou, včera ve čtyři a dneska to bude taky až po páté hodině :frowning2: Ale jsem domluvená se šéfovou, že si to pak 23. 12. vyberu a zůstanu doma jako náhradní volno.

tak papapa, práce volá, mějte se všechny moc a moc krásně, pohlazení batolátkům a miminkům!!!!

Jo a Peti, vítej doma, promiň, že jsem neodepsala, ale už o víkendu byl neskutečný fofr, chystala jsem oslavu pro Marušku, v mém 1+1 se sešlo 11 lidí a to byl teda frkot!!! Ale Mája byla nadšenáááááá. Snad se mi podaří někdy hodit fotečky na net, zatím fakt nestíhačka, v práci je toho hodně doma to chci pak všecho MÁJENCE vynahradit, takže na PC není vůbec čas.

Gábinka je krásná princeznička, Patriček je určitě pyšný bráška :slight_smile:

už musím mizet.... ahooooooj!!!!
9. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Teď jsem zrovna v Blesku četla, že hlasování v Superstar je nějaké divoké. V pondělí o půl čtvrté prý Bendig měl o 1,5% méně hlasů než Chodúr, takže jasný favorit na postup a Dominika byla poslední. A v půl osmé už najednou byl Bendig poslední :confused: No, dost zvláštní, že.
9. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Včera jsme měly zase službu v herničce. Bylo fajn :dizzy_face: příští út jdeme naposled a pak až v lednu. Před a o svátcích je zavřeno. Což je fajn, pže stejně nebudeme moc doma a po svátcích do konce roku jedeme do Zlína.

Dneska dopo jsme musely na poštu poslat balíček. Lidí tam bylo jak opic, ale naštěstí to šlo rychle a Klárka v kočárku to zvládla s Kinder hrošíkem taky v pohodě :slight_smile: akorát to počasí mě štve, pže furt prší a prší :unamused: to je hnus.

Dneska odpo zůstaneme doma, pže má malá furt kašel. Tak si budeme hrát a koukat na pohádky. Hodím pračku a nechám pak malou věšet, pže na narozky dostala svůj malý sušák, tak od něj nejde odervat :grinning:
9. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Renčo, na tebe jsem včera myslela, jak asi zvládáš ty a Mája nástup do práce. Musí to být asi docela nápor na psychiku, pže přece jen jste byly na sebe hodně zvyklé a byly většinou jen spolu. Nevím, pro kterou z vás to je teď horší :frowning2: tak držím pěsti, abyste si obě co nejdříve na nový systém zvykly a netrápily se.
9. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
A dodatečně přeji všechno NEJ Štěpánkovi k jeho šestým narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky

Renčo, to je mi líto, že to tak smutně nesete obě :frowning2: ale Majuška si na ten nový režim rychle zvykne!!!je to asi jako když jdou děti najednou do školky, taky to pár dnů obulí a pak se jim ani domů nechce, navíc Majuška je buď s taťkou nebo vašima, tak to není tak hrozný, jako kdyby vážně chodila někam do jeslí/školky...brzo to bude dobré, určitě!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aji, tak jestli je tohle pravda, tak je to vážně zvláštní :confused: mě to teda taky připadá pořád divný, jaktože zrovna on :confused: přeci jen je to letos o hlasování puberťaček a je divný, že by zrovna Honzik těch hlasů dostal nejmíň..no ale co, už se stalo :frowning2:

Já mám dnes večeři s kolegama, na jednu stranu se těším, na druhou se mi moc nechce :frowning2: nejsou tam všichni zrovna dvakrát v pohodě, tak na ty nepohodovce nemám nějak náladu :pensive:
9. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
Míšo, no je to více než divné. Zvlášt, když to pištění puberťaček málem zboří halu jak u Bendiga tak u Šmajdy. Bendig měl fanynek podle mě více než dost. Takže to taky nějak nechápu :confused:

Na nepohodovce nemysli, užij si večera, když máš čas jen pro sebe :wink: pokecej s těmi, co jsou v pohodě a zbytek neber v potaz.
9. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahojky v rychlosti zdravím.Mám toho nějako moc.Malá teda spí i Patriček s babičkou spí ale já musím tak nějak poschánět papíry a pomažu na vzp a do lékárny atd.No prostě klasický začátky s miminkem :grinning: Jinak u nás to jsou tak nějak i boje.Hlavně s nočním spaním.Hold asibude dlouho trvat než si Patriček zvykne na to že Gabča musí v noci jíst a mít čistou plenku.Njn dvě děti a každé úplně jiné. :sweat_smile: No a já se cítím tak nějak líp idkyž pořád stejně.Stále mě to bolí jak se to hojí ale co bych chtěla.Je to teprve týden co se malá narodila tak nemůžu hned být zahojená a mít 30kg dole :grinning: Ale jo tak nějak se snažíme zvládat.Časem to bude určo lepší.
Doufám že se máte všechny fajn.Až bude víc čásku tak dočtu a přidám třeba nějaké foto. :wink:
9. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
Jsem ještě hlasovala pro modré na Dům snů. Dneska nesmím zapomenout koukat. Mají tam modří i šedí přijet s auty, ve kterých budou mít nabalený celý majetek a jedni z nich se tam po vyhlášení výsledků hned zabydlí a druzí budou mít smůli a pojedou zpátky domů. Doufám, že to budou tí šedí, kdo potáhnou :sweat_smile:
9. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
My máme puštěnou Hello Kitty (naprosto otřesná pohádka :stuck_out_tongue_closed_eyes: malé se bohužel líbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a u toho stavíme z kostek :slight_smile: za chvilku bude Kouzelná školka, tak mezitím postavím na plotnu květákovou polévku. Večer, až malá usne, tak se ještě chystám na fazole s párkem. Mňam :grinning:
9. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
to by se i tak chctělo vybrakovat celej bejvák a pak si to zase naskládat zpět... to je teda z gruntu předvánoční uklid, já se taky chystám na večer, těším se a věřím, že to modří vyhrají...

Janina se ted budí ještě se mele v posteli, Vládíka jsem dala na chvíli babičce, taťka přijde co nevidět, pujdu mu udělat brambory a vinnou klobásu a pak se pujdem s dětma koupat a cákat....
9. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
Ja jsem dnes byla u kartare a docela dobry :wink: ale mam tam jeste dvojcata holky :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-uzij si veceri-ja jdu zitra s holkama z MB a v patek s nasima z dediny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ajo-jj u nas taky Kitty roztomila frci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A ja taky doufam ze teda odjedou sedy-nebo me uz trefi slak :confused: :sweat_smile:
Superstar je teda pekna kamuflaz :confused: :rolling_eyes: :confounded: :confounded:
9. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
ahojky holky, tak ja mam dneska fofr. ..rano na 7:20 jsem byla na endokrinologii na kontrolu ..takze budicek uz v 6, abych tam stihla dojet, protoze je to pres pul phy. ...no nastesti smerem tam to jeste slo a smrem zpatky jsem jela bocnima ulickama co znam, takze jsem byla nakonec v 8 doma a to se risa akorat budil. :wink: ..pak v 10 jsme vypadli z domu a sli juknout na botky ..protoze risovi vyrostla noha tak jsme zkouseli asi patery ...tak muzem vyhodit zimni botky, co jsme koupili pred necelejma dvouma mesicema.. :rolling_eyes: a koupit novy. ..a teda i normalni a pak i sandalky na doma (penez jak slupek . :confounded: ) ..no to prave uz chudaka risu nechavam teda chodit i v mensich. :sweat_smile: ..takze presedlame ze sandalku 23 rovnou na 25. ..jinak prave odrusta z boticek 24ek ktery mu jsou tiptop. ..no takze mame zamluveny rovnou dvoje botky a sandalky jsem jukla na netu a pani reknu jen objednavkovy cislo aby mi to vzala, protoze u ni to budu mit bez postovnyho :wink: ..a pak jsme jeli nakoupit do tesca a pak na plavco. ...risa uz dochrchlava (nosanek cistej ..a tak 5x za den zachrchla hlenik), tak jsem to riskla a snad bude dobre a neomarodi mi nakonec z toho..? :confused: ...je tam to stesti, ze si pak jeste asi hodinu po plavcu hraje v hernicce, takze se staci z aklimatizovat. :slight_smile:
...no a od 3/4 na 4 se u nas spinka a az se probudi, tak dame svacu a jeste jedem ke tchyni, protoze radek bude vyzvedavat tchana v 7hod v hospode a odveze ho jeho autem domu, tak aby se mel jak dostat zpatky. ...takze mame cestovatelskej den. ...uuuuuf. :sweat_smile:

Miso, jee, ...tak snad to nebude tak tragicky a vecer si hezky uzijes. :wink: :sunglasses:
9. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
Peti, tak chvili potrva nez se jizvicka zahoji ...ale hlavne si rikej, ze uz nemusis nosit ten balon na brise a jste zdravi :wink: ....a jak vidim, tak to zvladas na jednicku. :dizzy_face: ..takze po Anicce a Janicce a i Kristince tu mame treti superzenu. :wink: ...pro me je totiz furt kdokoli kdo ma vic ja jedno ditko borec. :dizzy_face: :grinning:
9. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Jo a holky-musim se pochlubit-dneska si Ondrulka rekl ze chce sundat plinku a mel ji uplne suchou a pak nacural do nocniku :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsem uz nechala jen puncoska a za chvili si rekl sam ze chce kakat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak abych to nezakrikla ale mam radost :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
Ani, no nekecej, že u vás taky frčí Hello Kitty roztomilá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ???? Klukům se to líbí ? Mi z toho jde hlava kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Tak jsem stihla akorát vysát a vytřít. Polévka holt počká, až Klárka usne.

Musí to být docela masakr, všechno vystěhovat, naložit a ..... pak se zase muset vrátit zpátky :confused: :rolling_eyes: to by mě asi kleplo. Držím pěsti modrým a běda běda, jestli nevyhrají :angry:
9. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
Hani, koukám, že dneska jezdíte tam a zpět :slight_smile: no, já mám taky obavu, aby Klárce nevyrostla nějak rychle nožička, pže zrušit zimní boty ještě než přijde zima, to by mě asi omylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: sem tam jí zkouším vyndat vložku z boty a naštěstí zatím dobrý.....ťuk ťuk ťuk.
9. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Jo, a ještě jsem v Blesku četla, že Nedvěd je Šmajdův bratranec, a že by ho rád viděl na stupni vítězů, tak se asi zapojí do hlasování :confused: tak že by Superstar byl Miro :grinning: ???
9. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
JJ,s tim Smajdou to vim.Jsou nejaky vzdalenejsi pribuzny :wink: :slight_smile:
JJ,KItty roztomila olibenkyne-ale zase tak casto ji nepoustim,ovsem jak ji najde tak jede :sweat_smile: :grinning:
Ondra si opte sam rekl na nocnik-dokonce si sam sundal puncosky a sedl na nocnajs-jeeeeee jas mam radost :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
ahojky
tak mam chvilku casek..
dneska jsem pekla s mamkou a konecne mam pojizdne auto..baterka 3tis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jdu se podivat jak dopadne ta kravina dum snu
dobrou holky :pensive: :pensive: :pensive:

renco..no je me lito..snad majuska bude brzo ok :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Ja taky koukam na dum snu :wink:
Takhle tam vypadaji ty sedy uplne v pohode-kdyby je clovek nevidel v jine situaci tak by jim dal i hlas :confused: :rolling_eyes: :confounded:
Renco-jj to Ti verim ze je Ti smutno-ale zvyknete si uvidis,obe dve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ondra je šikulka :wink: Klárka jako obvykle furt ni. Důležitě sedí na nočníku a udělá úplný prd :unamused:

Taky koukám na Dům snů. A je fakt, že teď tam působí úplně v pohodě. Kdybych je v těch epizodách neviděla, tak snad nevěřím, že jsou takové svině.
9. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Hm hm, tak Dům snů má sousedy :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tak jsem stihla ještě poslat poslední sms a jsem zvědavá :confused:
9. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
No tak mít v novostavbě na jedné straně chodby nože a dýky a na druhé klobouky, tomu fakt říkám masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: proboha vždyť nejsou ještě tak staří na tak strašný vkus ?? :confused: jsem si myslela teda, že mají více. Podle vzhledu mi to tak připadlo.
9. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Supeeeeeeeer, tak to fakt vyhráli modří :dizzy_face: a úplně drtivě :dizzy_face: jupííííí :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Joooooooooooooooo-supeeeeeeeeeeeeer ale to byl sakra rozdil hlasu teda :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.