• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
tak jsem rada ze to maji modri a ten rozdil teda masakr :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
9. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
No taky jsem čuměla jak velký to byl rozdíl :confused: :confused: :confused: docela dost teda :confused: :confused: :confused:
9. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahooj

tak jsme dobře zabojovaly holky s těma modrejma, bylo mi jasný, že vyhrajou, ale že o takovej rozdíl :confused: to je pecka :dizzy_face: :dizzy_face: Kamkoliv jsem tady na koni nakoukla, tak se to řešilo a všichni podporovali modré :grinning: moc jim to přeju!!!A radost mám trojnásobnou, to že vyhráli a s takovým drtivým procentem a to, že se museli šedý odstěhovat a téď budou zase stěhovat zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak véča super, ty nepohodovci tam nebyli :dizzy_face: :dizzy_face: takže bezva a zase mám trošku naděje na tu práci..tak budu doufat, šéf se mi ozve....

Ani, se Ondrou a plínkou super :dizzy_face: :dizzy_face: Daník si taky doma, když přijdem z venku říká, že chce být bez ní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
Míšo, naděje umírá poslední :wink: tak ti přeji, ať ta práce vyjde. Fajn, že sis véču užila. Taky bych někam vyrazila, ale nějak není času :frowning2: buď je pryč Peťa a malou nemá kdo hlídat nebo to nejde :frowning2: Ale po Novém roce si to určo vynahradím :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Miso-taky drzim strasne moc palecky aby prace vysla a byla nejaka korunka navic :wink: :slight_smile:
Jj a dekuji s Ondrou-jen jsem zvedava na dnesek jak bude pokracovat :slight_smile:
10. pro 2009 v 05:51  • Odpověz
ahojky holky,
tak budicek o pul osme

Miso, jeee. ..tak to aby se to nezakriklo ..tuk,tuk. ..budu drzet taky palecky. :dizzy_face:

Ajo, no co jsem mluvila s tou pani v obchode, tak rikala, ze to tak ma hodne maminek. ...a i radek v praci tam ma kolegyni se synkem asi 5tiletym ..tak asi se bavili o botickach, tak ze to mela taky. ..poridila zimni botky a za 2 mesice musela koupit novy. :unamused:
10. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
jo ja teda na dum snu nekoukala, ale kdyz tu pisete ze tam byl tak markantni rozdil ...tak o kolik vyhrali modri nad sedejma...? :wink:
10. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoky taky mam radost i slaza mi ukápla, těmhle lidem jsem to fáááákt přála, neměla jsem na ně ani jedno ALE...nikdy nikoho nepomlouvali, makali pilně... fakt si to zasloužili a myslím, že pokud šedí doma mají PC s internetem tak jim to muselo být jasný, té čuze šedé fakt nikdoo nefandil.....

modřím měli 96% přišlích hlasu...šedí jen 3% a něco... takže HAni fakt velkej.. modrým přišlo kole 290 tis. hlasu a jim jen 10.....ale já ty prachy za 3 sms nelituju ikdyž vím že by stačila 1:grinning:
10. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Jani ...diky za info ...no tak to je teda dost velkej rozdil :fearful: ...asi si tohle rikalo vic lidi a prave smsku poslali, aby to vyhrali lidi, co si zaslouzej. :wink:
..takze jinak tys mela uspesny tyden. ..vypadnul bendig a sedi, ..tak to musis bejt spokojena. :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky! Tak my jsme se včera s holkama vrátily od našich, jela jsem s něma poprvé tam i zpět sama a protože jsme cestovaly přes polední spaní, tak cesta úplně v poho - vzbudily se až doma :slight_smile: Dneska máme na 13:30 kontrolu s Aničkou na očním, myslela jsem, že holky vydrží a vyspí se třeba po cestě v kočáru, ale tak mrčely, že jsem je nakonec uložila a nejpozději za 3/4 hoďky je budu muset vzbudit, snad z toho nebudou moc rozhozený :unamused:

Dům snů jsem taky sledovala a včera ještě na poslední chvíli poslala modrým hlas, protože ti druzí si to naprosto nezasloužili. Ten rozdíl teda obrovskej, to jsem čučela :sweat_smile: Tak jsme si s Honzou říkali, že ty 3% hlasů byly asi od jejich známých a příbuzných a co si poslali sami, zbytek národa posílal modrým :grinning:

Jo a ještě se musíme pochlubit, holky se u babičky samy od sebe naučily kotrmelec - Liduška se náhodou překulila a už to bylo, Anička už ho druhý den uměla taky :grinning:

Míšo, taky držím palečky, ať práce vyjde :wink:
10. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
jj, Hani jsem naprosto spokojená :grinning:

je bzundi, holčičky šikovný, Janina řádí na posteli furt, jednou je to kontrmelec podruhý takovej šišák... taky furt skáče a říká já jsem koníček, já jsem žabička, já jsem kačenka.... :grinning:
taky nám ted pořád říká(když Vláďa pase koníky), Janička nepasat, Janička velká :grinning: :grinning:

dnes jdu do města s kolegyní, v Pompo hračky mají slevněný člověče s krtečkem, ale ne s kostkou s číslam,a ale s kostkou s obrázkama, tak jí to ještě koupím k vánocum... pujdu jen s Vládíkem, pže ve městě bude milion lidí a to bych i s Jančou nedala... jeden den překecám taťku a pujdem se jen tak podívat na strom a na výzdobu do města všichni...
10. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
ahojky v rychlosti zdravím.Musím jít krmit někdo se hlásí o příděl :grinning: jsem jak mléčnej bar ale to je dobře :grinning: aspon že jsem jsem nevyhodila tu odsávačku po malým,ted se mi i hodí jinak by mi prsa asi praskly.Jinak u nás tak nějak všelijak.Malej je torchu žárlivej ale co se dá dělat.Hold to chce čas aby si zvykl že už není sám.Velkej chodí dopráce takže jsem tady s dětma a babi sama.No se spaním to docela jde,jen musím na přebalování chodit s Gabčou do obyváku abych nevzbudila Páťu.Takže takovej noční sport :grinning: Břicho stále bolí ale hojí se.Takže už se těším až to bude úplně ok.No nic musím nebo mě pak celou spapká.Zatím pa pa

Jo a modrejm sem taky fandila i slza mi ukápla když jsem viděla že to vyhráli. :wink:
10. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Tak jsme zpátky z očního a dopadli jsme dobře, cysta neroste a očičko nešilhá, Anička zvládla vyšetření v pohodě a Liduška chtěla, aby jí taky svítili baterkou do očička :slight_smile:

Jani, tak dobře nakupte s Vládíkem, mně se nějak pořád nechce ty dárky řešit, ale už budu taky muset, vidím to někdy na noční nájezd na Tesco:stuck_out_tongue_closed_eyes: Janička je teda taky šikulka :grinning: holky se ten kotoul naučily tak, že se pořád stavěly na hlavu a vystrkovaly u toho zadek, až se Liduška překulila a teď z toho mají strašnou jundu, akorát se někdy překulí do sebe a trošku pomlátí :sweat_smile: :grinning:

Peti, to je fajn, že Gábinka tak hezky papká :slight_smile: jak často se budí v noci? :wink:
10. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
ahojky holky
co noveho?
ja dneska litala po nakupech :stuck_out_tongue_closed_eyes: co jsem chtela nekoupila ale koupila jsem si novou sedacku do obyvaku :grinning:

bzun..no to je super ze je vse ok :dizzy_face:

ja to taky prala modrym a taky me ukapla slza :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
Adel, tak to je super! My chcem taky novou sedačku, ale necháváme to až po Vánocích, jak nadělí Ježíšek nějaký finance :grinning: jakou jsi koupila? Hoď foto! :wink:

Já jsem teď za asistence holek doplácala těsto na perníky a už nám "hajá v ledničce"(holky se na něho pořád chodí dívat) :grinning: , zítra se pustíme do pečení :dizzy_face:
10. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
no ona bude az v lednu se dela barva na zakazku :dizzy_face: vybrala jsem si vanilkovou a super tapety ale ty nejsou na netu
10. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Tyjo, ta je fakt hezká! Ta by se líbila i mně, ale není rozkládací a to my potřebujem, protože u nás semtam někdo přespává :unamused: barva taky super! :dizzy_face:
10. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
tak vykoupáno,nakrmeno a mě odvezou!!!!!!Já to naše dítě přetrhnu!!!!!!

Kris to je dobře že má očička v pořádku aspon o starost míň :wink: Malá se mi budí cca asi 3x nebo i 4x na hamu ale kupodivu mi to tak nějak nevadí :wink: horší to je s Patou...nějak mi dosti ted brnká na nervy :angry: dělá naschvály a vše bojkotuje!!!!! :confounded:

Adel sedačka hezounká ale na mě malinká :grinning: já potřebuju mega prostor :grinning:
10. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Peti, tak to je teda jedlík :wink: Patriček si zvykne, uvidíš, holt se musí smířit s tím, že už není jedináček a to je pro některý děti docela těžký. Neteř dokonce tři měsíce nechtěla jíst, jenom pila mlíko, když jí přivezli z porodnice bráchu, ale taky si zvykla a teď ho má nejradši na světě :dizzy_face: Patriček to taky pochopí a bude ségru ochraňovat, zkus ho třeba zapojit do přebalování a pod., aby si připadal důležitej - prý to pomáhá :wink:

Tak já jdu vystřihovat dekorace do oken a pak se pustím do žehlení, ať jen tak nesedím na prázdno u telky :wink:
10. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
peti je to 2x trojsedacka..vetsi neni :confused:
10. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
kuk :wink:

tak zase po dlouhé době :grinning: chtěla jsem pogratulovat Pétě ke Gábince a k návratu z porodnice :grinning: tak snad se rychle zaběhnete doma a bude všechno v pořádku. Žárlivost je asi normální, já se už taky dopředu připravuju, kór když vím, jakej je jíra mamánek. On nesnese, abych se mazlila s jiným dítětem, to okamžitě zakročí. Tak jsem zvědavá, jestli bude u našeho miminka tolerantní.

jinak máme za sebou velkej utz a všechno je v pořádku, teda až na to, že miminko je dost nízko v malé pánvi, takže mám nařízený klid a nezvedat nic těžkého....hm....jenže Jirka má skoro 15 kg a několikrát denně je prostě situace, kdy ho zvednout musím (z kočárku, do kočárku, do jídelní židličky, z postýlky, do postýlky...atd.....), takže moc klidu nehrozí....
10. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky tak jsem doma, teda už dýl:grinning:, ale ted jsem se dostala k PC... a valím do postele

Adel sedačka kráááásná, ale mám to stejně jako bzundička... zatím musíme koupit rozkládací, ale ta zelená to je moje favoritka, až budu velká a budu mít opravenej barák.... tak jdu do ní...

něco málo jsem ve městě koupila, taky jsem zreklamovala vysavač a koupila jinej tak to snad už bude OK, Janině jsem koupila krtkový člověče s kostkou s obrázky místo čísel... a zásobu vlhčených ubrousků z DMka měla jsem slevovou kartičku .... pak jsem si dala s kamoškou na náměstí horkou medovinku,měli tam samý jídlo,krásný, ale tááák drahý, bramborák za 60,-, klobásky a uzený rolky a sýry a med.....hmmmm, pak jsme šly do nákupáku. všude milion lidí, no to fakt miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

naše miminko spí v kočárku v předsíni, měl histerák , tak jsem ho musela uvozit, to jediný zabralo... Petina drobulinka jedlík :sweat_smile: , to ten náš savec, otesánek... ve 2 měsících má 60cm a 5,30kg, mám ruky jako opice...macek jeden je oproti Janičce hroooznej obr...Janina měla 5,80kg v 6 ti měsících :grinning: , ale lenošnej není, pase jak o život, na bříšku se mu líbí a už se sem tam otočí na záda i kračky už docela vnímá na hrazdičce a JAininu ta se mu líbí, teda se mu líbí všichni co na něj mluví, to se pořád řechtá, jak se nic neděje tak je řev

zal jsem se vykecala a jdu broou brou
10. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz
jo chtěla jsem se zeptat jak by jste vysvětlily prckum, mrtvou myš v pastičce a tak...a domečku totiž budou, ale Janina má myšku jako krtečkovu nejlepší kamošku a nevím jak jí to pak vysvětlit, že myška od krtečka je hodná, ale ty na domečku ne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
ahojky
u nas noc jako vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

terko..no hlavne se setri co muzes :dizzy_face:

jani..no petan by nad tim mavln rukou..to je teda janicka sikulka ze to tak pozna ze je to krtkova nej kamoska
11. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
ahojky holky,
tak mame koupeny boticky a 1660 je v tahu a jeste budem teda kupovat sandalky. ..nastesti jsem na netu jedny nasla a pani mi je hned objednala. ..takze jsem zvedava kdy dorazej.

jinak vcera jsem byla v praci. ...jsem jela autem, ..protoze jsem vedela ze tam budu dyl. ...ale pha byla total ucpana, takze jsem tam jela hodinu :rolling_eyes: ..a to jsem tam normalne za 20-25 min. ...takze jsem nakonec prijela do prace na sedmou a koncila tam v pul dvanacte v noci ...takze ted jsem teda grogy a chcic spat. ..ale co ja si stezuju, ze..? :sweat_smile:

a venku je teda hnusne....furt prsi :rolling_eyes: ...a jestli ma zacit mrznout ..tak to teda bude o drz*u :zipper_mouth:

Jani. ...risa na chalupe taky videl mrtvou mys a nebo jsme uz videli i prejetou krysu. ..tak zatim to prechazi v klidu. ...a v obchode videl praseci hlavu mezi masem. ..tak jen zachrochtal a pak rekl papu. ...takze tohle zatim bere v poho. :sunglasses:
11. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
jani, no tak to nevím.....asi bych jí to vysvětlila, jak píšeš - že krtkova myš je hodná kamarádka, ale že ne všechny myšky jsou hodné, některé škodí a žerou vám domeček zevnitř a tak se musí chytat do pastiček..... my jsme to ještě neřešili, prasečí hlavu jsme taky ještě v masně neviděli :grinning: a když někde vidím mrtvé zvíře (přejetý ježek nebo veverka), tak obloukem obcházím.
11. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme dneska úspěšně napekly perníčky, holky pomáhaly a bavilo je to asi tak půl hoďky, pak jsem jim musela pustit Krtka.

Tady je pár foteček z pečení :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3614044&vReferer=

Terko, super, že je všechno v pořádku, tak hlavně se fakt šetři jak to jen půjde! :wink:

Jani, já myslím, že prcci si to tak neberou, já taky kolikrát přemýšlím, že je divný ukazovat holkám v knížce kuřátko nebo rybičku a pak jim říct, že to mají dneska k obědu, ale podle mě jim to asi divný nepřijde :sweat_smile: jinak bych asi použila Terčin výklad :wink:

Hani, teda to je pálka za botky takhle před Vánocema, my už pomalu taky vyrůstáme z domácích sandálků a bohužel asi budem muset koupit zase, protože v hadrových papučích by se holkám asi ta nožka zas zdeformovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak valím uklidit spoušť v kuchyni, ale vůbec se mně nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
bzun, my nosíme takové ty obyčejné bačkůrky na doma :wink: stojí cca 140 Kč, sice je kupujeme každé 2 měsíce, když Jirkovi o číslo vyroste noha, ale aspoň to není tak strašně drahý jako sandálky :wink:
11. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
a mají astest se žirafkou :wink:
11. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.