• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Terko, ty my jsme taky kupovali, ale holky trošku vyvrací nožky dovnitř a proto musí mít pevnou botu i na doma, teď nosí letní sandálky, co měly na ven, ale už mají palec až u předního okraje, takže budem muset koupit brzo nový :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Taky jsme kupovali se žirafkou :grinning: jenže pro nás jsou prostě tyhle textilní málo pevný. Takže radši připlatíme, protože už se nožky dost zpepšily, tak ať to zas nepokazíme špatnýma papučema :wink:
11. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
tak to jo :grinning: to chápu. My takový problém s nožkama nemáme.

to je ale síla, to se penízky kutálí, když jedny sandálky stojí minimálně 500-600, co? A k tomu ještě 2x :grinning:

my máme štěstí, když botičky nosíme tak krátce, tak druhé miminko bude dědit v podstatě nové botky a nebudu mít výčitky dávat druhému dítěti onošené boty.
11. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky

To je hnusně co :unamused: jak v říjnu/listopadu, snad trochu přituhne a mohl by být trošku i sníh na ty Vánoce :dizzy_face:

U nás se trénuje bezdudu :grinning: včera jsme začali, přes den ok, ale usínání se nám protáhlo z půl hodky na hodku a půl :unamused: teď taky už leží v posteli takovou dobu a nic :frowning2: tak snad si brzo zvykne...ale je statečnej, neptá se na něj, nebrečí...jen v noci se zeptal, jen jsem řekla že není, ať chrápe a reakce žádná :slight_smile:

Jinak s mrtvými zvířátky...říkám, že např.ptáček je mrtvý, že už nebude lítat, ale podle mě to nějak neřeší...v Janiném případě bych vysvětlila, jak psala Terka :wink:
11. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
míšo, tak my jsme "bezdudu" zmírnili jen na spinkání, ale pořád to vlastně nevyřešilo problém, kdvli kterýmu jsme ho na dudlík naučili - cucá si palec (ne přes den, ale jen v noci a podle mě to asi nedělá úmyslně, prostě potřebuje mít něco v puse). A když nemá dudlík, tak si z toho moc nedělá a dá si palec do pusy :frowning2: Stejně si ho tam v noci strčí, a já to zjistím až ráno, protože ten jeho ocucaný mozol na palci je fakt hroznej......

stejně se to neodnaučil.....tak fakt už nevím, možná mu zkusím palec zalepit nebo zavázat...
11. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
jinak počas je fakt ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno jsme byli na hřišti, ale to se fakt nedá, všechno mokrý, a pak stejně začalo pršet.
11. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Kristi, no nastesti to bylo za dvoje botky. ..jedny zimni a jedny celorocni. ..ale ty sandalky jsou dalsich 800. :pensive: ...a taky mu ted prelejza palec. :sweat_smile: ..zkouseli jsme v obchode i s volnou patou, ale to jak ma nohy do x, tak v tom hned zacal smajdat. ..tak jsem rekla ani nahodou. ...a taky kvuli smajdani na pravou nohu nemuzem mit ty latkovy klasicky backurky. :unamused: ..ale ty jak to mas dvakrat. ...to ja si oproti tobe muzu jeste piskat :confounded: :frowning2:

jinak nevim jestli taky rikate tu rikanku byl jeden domecek, v tom domecku stolecek. :confused: :wink: .... tak tam risa vidi, ze tam jsou voli a pak pani papaj maso ...nevim, jestli to chape. ...a taky je to i v tom hravem uceni. ...teda je to tam hezky nazvany. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...ze husa nam DAVA maso. :sweat_smile: :grinning: ...no nedava asi dobrovolne, ale je to tak :wink: ...a asi kdyz se to ty deti nejak nenasilne naucej hned od mala. ...tak to proste berou jako fakt. ...horsi by bylo videt ten proces, jak se z toho krasnyho zviratka stava masicko. :rolling_eyes:

Miso :grinning: :grinning: ty ses ale drzna matka ....at chrape. :grinning: :grinning: ..no teda ne ze ja bych byla nejaka jina, kdyz me v noci probudi. :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:

terko, no ja bych asi byla zla a vyzkousela mu ten palec dat do soli a nebo popatlat citronem ..proste na jednu stranu neco nezavadnyho ale na druhou aby ho to odpudilo si strkat ten palec do pusy. ...a teda doufat, ze mu to zrovna nebude chutnat. :fearful: ...nebo mozna jeste pred tim zkusit chlupatou rukavicku :confused: :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
ne drzna ale drsna. :sweat_smile: ...aaaaaaachjo. ...ze by byl patek a ja to vytusila...? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
hani, on ten palec má tak trochu rozkousaný, takže sůl nebo citron mu na to dát nemůžu, protože by ho to pálilo. jednou si to rozkousal tak, že mu to začalo hnisat, tak jsme šli k dr. a ten nám právě nařídil dudlíka. Jinak bychom mu ho nezačali dávat. leda až se palec zahojí, ale on se mu nehojí, když si ho furt cucá, ve spánku si do něj kousne ...... no, to pak vypadá.
11. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem doma
nakoupila a zabalila par poslednich darku a snad uz to vse :angry:
haniku..proc mate tak drahe botky?risa ma nejake spatne nozicky?

taky se musim zeptat dr.jestli je ma normalni pac se me zda ze je vyvraci..ale zase hodne lidi z petrove rodiny maji ploche nohy tak se na to musim zeptat pac nam je nikdo nekontroluje..

bzun..teda holky jsou sikulky..to ja radej pecu sama v noci pac petan me lozi do trouby a nechci aby se poplil :confounded:
11. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Terko, jj, je to pálka vždycky za dvoje botky, ale na tom se fakt šetřit nedá :wink:

Míšo, tak to jste šikovní, že tak odvykáte dudlání! Já na to pořád nějak nemám odvahu a na spaní dudla mají, ale říkám si, že je tím teď nebudu zatěžovat, když jsme nedávno začali nočníkovat, tak ať těch změn není moc najednou :wink:

Hani, tak my to sice máme dvakrát, ale zas nám aspoň neroste tak rychle noha jako Ríšovi, na doma máme sandálky, co jsme kupovali v červenci, takže to se ještě dá :wink: vy jste na tom vlastně stejně, když kupujete každý 2 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adel, holky do trouby vůbec nelozí, stačí říct, že pálí, a obloukem se jí vyhýbají, naštěstí :wink:
11. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jinak loni jsem pekla taky po nocích a letos tak taky pár druhů udělám, přece jen je to rychlejší než s holkama :grinning:
11. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Dnska dopo jsem byla s Klárkou u dr, pže včera i ráno měla teplotu 38,3st. Tož jsem pro jistotu jela. A ještěže tak, pže ten blbý kašel, co má už měsíc, jí prý začal sedat na průdušky. Tak hned vyfasovala atb sirup, ACC sirup a ještě jsem jí k tomu koupila lactobacilky a třista v pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: chuďátko moje furt hřeje jak kamínka :frowning2: do pondělka by měl zabrat ten Sumetrolin, tak pak už by snad měla být lepší. Akorát teda poslední služba v herničce tento rok asi nebude :frowning2: škoda, se tam vždycky tak těším. Holt budeme muset sedět doma.
11. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
A to jsme dneska měly jet k mamce, být tam do zítřka a péct :frowning2: Klárka se strašně těšila, už tu měla od včera vytažené svoje pečení a formičky. Tak mamka dovezla těsta k nám a pekly jsme tady :slight_smile: i když v té naší malé kuchyňce to bylo ve třech o hubu :slight_smile: ale zvládly jsme to. Klárku sice bavilo především krájet těsto na pidi a ještě více pidi kousky :slight_smile: ale k nějakým vykrajovačkám se nakonec nechala ukecat :grinning:

Po půl osmé bobeček úplně vytuhla, jak byla unavená a opět hořela :frowning2: chjo..
11. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jinak malí bobíci dělají s velkou Bobicí pěkný bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam furt v kleci hopsají jeden přes druhého, honí se :grinning: až mi bude líto, že půjdou z domu :unamused: ale nechat si je všechny, tak tu mám za chvilku morčecí farmu.
11. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
tak ja jsem dozdobila cukrovi a jdu do postele
dobrou :pensive:
11. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz
PRvnííí :slight_smile:
12. pro 2009 v 07:53  • Odpověz
AHoj hoooolkýýýýýý!!!!

Tak mám chvilku, Maru chtěla při snídani pustit KRtečka, tak já si vzala snídáni k PC, at za váma aspon na chvíli mrknu.

Hlásím, že odchody už jsou lepší, zdá se, že Maru líp snáší, když ráno přijde taťka a je s ní, než babička.... takže Patrik vymyslel, že bude chodit každé ráno a obden ji sám zavede k babičce.... ale mamka říkala, že zas bylo perné loučení s tatkou, když ji dovedl, že nechtěla zůstat u babí, ale chtěla s tátou.... no, tak je to asi prašt jak uhoď. Neskutečně moc jsem se těšila na víkend, že nebudu muset ráno pospíchat do práce, že bude taková tak klasická pohodička. Jupíííííííí!!!!!! Dneska chceme dopoledne zajít krmit kačky, ale zdá se, že je tam velká kosa.... no, ale tak na hoďku aspon vyrazíme, at se provětráme. Jinak nemám dnes nic domluveného, takže domácí pohodička.
Zítra k nám přijdou kámošky s dětma a ještě oslavíme Maruščiny narozky dětskou oslavou, tak se těším, Maru je neviděla celý týden, tak bude určitě šťastná.

Jinak už mluví krásně v celých větách, dokonce mi i ve větách odmlouvá :grinning: Je to legrace.

Jani, všimla jsem si, že jsi přidávala nové fotečky!!! To koukám, jak Vládík krásně pase koníky. To je šílený, jak to rychle utíká a jak děti rostou!!!! A teda podoba s Janičkou obrovská!!! Ale už jsou vidět u Vládíka trošku chlapské rysy mi přijde :slight_smile:

Zkusím vás v průběhu dneska dočíst a ještě napsat :slight_smile: A taky zkouknout fotečky :slight_smile:
12. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Tak čtu od konce ...

Aji, to mě mrzí, že je Klárka marod!!! Tak ať jste brzy fit!!!!!! Teď je těch virzo strašně mooooc :frowning2: Já dávám Maru laktobacílky preventivně. Denně jednu a zatím (ťuk ´tuk ťuk ) dobrý. A taky si dá denně jeden Aktimel.
Snad to tu imunitu podpoří. Já mám hlavně strach, abych nedotáhla něco z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přece jenom jsem teď pořád mezi lidmi.

Ad dudlík: My naštěstí nedudláme od 3. měsíců, takže odnaučování dudlíku nám odpadlo. Ale zas budu odstatovovat na jaře od kojení a to bude možná horší..... No, uvidíme.

Ad bačkurky x sandálky na doma: Dávala jsem bačkůrky (papučky) - kotníčkové s žirafou. Ale protože Maru neobnosila letní sandálky a zatím jsou ji ještě dobře, chodíme od podzimu doma ve zdravotních kotníčkových sandálkách co měla předtím naven, pořádně jsem je vydrhla :slight_smile:

Ad pečení - nepeču :slight_smile: Nikdy jsem na Vánoce nepekla a letos to měnit nebudu. Jen chodím pomáhat mamce a doma dělám nepečené - kokosové kuličky rafaelo :slight_smile:
Stejně se jen se sladkého tloustne..... jo a holky jedno pozitivimu teda z práce... za týden mám dvě kila dole, asi tou psychikou? A nebo tím frmolem, nestíhám mlsat :slight_smile:
12. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
Ad dům snů - nikdy jsem to neviděla, tak vůbec nevím, o co šlo :grinning:

KRisti, to je bezva, že je očičko v pořádku.

Všem šikulkám gratuluju k odplenokování a těm, co se to zatím nedaří drížím pěsit, at to brzy zvládnou. Ale pořád ještě není kam spěchat, času je doooooost!!!! Ale penízky to ušetří, to je jasný.

Peti, TO je super, že Gábinka tak krásně papá. A Patriček to určitě brzy zkousne, že má sourozence. Njn, některé děti víc žárlí a pak dělají naschvály. Ale neboj, ono to přejde a bude štastný, že si má s kým hrát!!!!!
12. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
Míšo, super, že sis večeři užila!!! A teda a't Ti práce vyjde, když ji chceš!!!!

KRisti, fotky z pečení parádní!!!! HOlky jsou pracantky!!!!SLuší jim to!!!

Adélko, sedačka pěkná a ani není drahá, což je super!!! Pekný desing a vypadá pohodlně.
12. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Ja jsem teprve ted vstavala a to snad poprve v zivote takhle dlouho-nekecam.Nejsem spac :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Sice jsem se budila ale i tak :wink:
Kluci jsou u babicky a my mame dnes ty slavne lyze a stylovy oblek tak jsem zvedava-to bude sranda :slight_smile:
Renco-tak vidis jak krasne to zvladate :wink: a dve kg dole parada :slight_smile: :wink:
ja jsem pekla jenom linecke a 2kg mam objednane-opravdu to neni moje parketa :wink:
Ajo-bobisek Klarka to je mi liti pac zrovna ja vim jake to je kdyz prdolka horeckuje a marodi :fearful: Ne ze by to holky taky nevedeli ale mi prijde ze ja asi tady nejvic teda :confused: :fearful: :frowning2: :frowning2:
12. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
dobre ranko
u nas noc celkem sla ale od rana uz zlobi :angry:

trak to u nas se musi pect...jak to doma nevoni cukrovim a neni na stole chloupka....ja nesnasim vareni ale peceni muzu..a tak petan bude mit narozky tak bude na stole sladke...ale asi uz kazdy bude preslazen...

no jdu neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Jsme zpět z prochajdy. JE tam fakt vlezavo.... a trochu sněží :slight_smile: Narkmily jsme kačky a svezly se na kolotoči :slight_smile: Teda Maru, já ne :grinning: Dáme telecí a rýžu, co jsem uvařila už ráno a půjdeme hají :slight_smile: Opět teda jen Maru, já tu mám práce hafol. Dobrou chuŤ k obědu!!!!

Adi, představ si, že Maru dostala perníkovou chaloupku k narozkám :slight_smile: Od jedné babičky dort a od druhé chaloupku. Ale pořád chce olupovat perníček, jako v pohádce :slight_smile: JEště jednu jsme naštěstí dostali od Mikuláše v práci, tak tu ž Maruška zbouchala, ale tu od babičky si šetříme :slight_smile: Ona totiž i svítí :slight_smile: Dědeček zabudoval světýlka a tak se hezky v okýnká svítí, jao by to byla opravická chaloupka :slight_smile:
12. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
tak jsme po O..dneska jen testoviny
u nas trosku poletoval snih ale uz nc neni :confounded:

petan spinka,ja dopiju kafco a valim dodelat cukrove at mam klid..no jeste jsem tady na netu neco nasla tak mozna jeste udelam :grinning: :grinning: uz mam asi 8 druhu

renco..no ja dam dovnitr cajovou svicku a taky to pekne sviti :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
http://www.esennce.cz/vikend-pro-dva-pivovaru/
tady neco pro manzilky na vanoce..mit zbytecnych 5000 tak tam jedu :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky

Renčo, tak to jsem ráda, že je to s Maju lepší!!!!Za chvíli to bude úplně ok, neboj :wink: :wink: :wink: :wink: a díky za přání s prací....

Tak to já nepeču :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím jsem teda cukroví nepekla nikdy :sweat_smile: buď jsem bydlela u maky a pekla babička a co jsem tady, tak peče tchýně - je původně cukrářka :stuck_out_tongue_closed_eyes: to to mám zařízený, co :grinning: :grinning: ale já to fakt nejsem, vaření mi neva, ale pečení neeeee :angry:

Terko, teda to s tím prstíkem, to je nemilé...to vůbec nevím, jak tohle řešit..to je vážně lepší dudel, než prstík :frowning2: :frowning2: no vážně nevím, jak bych to vyřešila, snad to Jirku brzo přejde!!!!!!

U nás bez dudu pořád ok :dizzy_face: včera usnul večer za půl hodky, teď po O za 10 minut, takže jsme na dobré cestě...když si na něj vzpomene, dám mu na žužlání dva gumový bonbonky a je klid a už se neptá :wink:

Aji, na Klárinku myslíme, aby byla brzo fit :frowning2: snad jí atb rychle zaberou!!!!!!
Aji, ten film 2012, byl s titulky??? :fearful:
12. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak me to bavi ale vareni zase neeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani to moc neumim
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3616010#navigator
tady nase snazeni :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
renco..ta chaloupka je moc hezkaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Přidala jsem fotky z dnešníoh krmení kačenek, kolotoče a té perníkové chaloupky :slight_smile: ALe fotky jsou trochu mázlé... nevím, jestli mi blbne foták, či co... jsou totiž mázlé absloutně všechny z dneška... možná málo světla, raději fotím bez blesku, proto to tak asi dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.