• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jééé, Adélko, Ty už ses koukla :slight_smile: Tchyňka je šikula, no... TO já bych nezvládla.
Ale Ty máš taky suprovou chaloupkůůůůůůů!!!!! Jsem tehdy koukala, jak jsi dávala odkaz.

Já obdivuju všechny, kdo na to mají trpělivost a fakt si dokážou samy něco vytvořit. Já jsem na to levá, já bych to fakt nedala.
12. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jééé, Adélo, Petřík taky tak parádně pomáhá jako malé Bzundičk¨ýýý!! Tak to máte bezva pomocníííkýýýý!
Já jsem zvědavá, jestli Maru taky babičce pomůže s cukrovím :slight_smile:
12. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jo a holky, prodávám fungl novou videokameru Panasonic SDR H80 EP - K. KDybyste měla některá zájem. JEště ani není potvrzený záručák. Mě se nejdřív líbila, ale jsem zvyklá z práce na jinou kvalitu... ale prý jsem tím už deformovaná.... tak kdybyste ji některá chtěla.... prodávám ji za 7200.
12. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
12. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
A jdu zase něco dělat, než se beruška vzbudí.
12. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
12. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
12. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Holky tak jsme doma z lyzicek :wink:
Vyhrala jsem 1 cenu za nejlepsi kostym a celkove jsemmbyla predposledni-posledni byl Zdenda-selhala nas technika :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Az budou fotecky tak hodim :wink:
Nejak dlouho mi trva nez se otevrou odkazy tak pak juknu :wink: :slight_smile: Ted si jdeme odpocinout pac to bylo narocne a i nejake pivkoa vinko a vecer pokracujem.a zitra oslavicka kluku :slight_smile: :wink:
12. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
Jééé, ANičko, gratulujééém!!! TO musela být prima akce!! Těším se na fotečky :slight_smile:

Chaloupku už stihly adminy smazat. Ale vždyť je to jedno, že.... Myslím, že moje mamka má ji vyfoucenou i s Maru, tak pak hodím foto z narozek. Já ve fotáku nic už nemám, Patrik stahoval u sebe v PC.
12. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
renco..me uz to taky pomazal..tak at si naser....
dneska jsem ani venku nebyla..u nas je takovej vetrisko az hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak u nás tak nějak pořád stejně. Sirupy zatím nezabírají, ani v noci po Nurofenu jí horečka nechtěla klesnout, tak měla divoké sny. K ránu jí naštěstí teplota něco klesla, tak byla celkem ok a klasika odpo už teplota zpět a Klárka ukňouraná. Odpadla u pohádky, ale Nurofen opět nezabírá, pže tam sebou furt mrská a brečí a volá ze spánku, pže se jí něco zdá :frowning2: bobeček můj malej :frowning2: tak snad bude do pondělka lépe.
12. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Míšo, bylo to s titulky. Chystáte se jít ?
12. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jinak, mě taky není dvakrát dobře, ale aspoň nemám teplotu. Tak jsem si ráno trošku déle poležela a natáhla se na chvilku i odpo, tak je mi trošku lépe. Mezitím jsem aspoň zvládla umýt celou kuchyň, vyklidit a vytřít špajzku, umýt ledničku a všude vytřít. Zítra bych chtěla dát dokupy ještě chodbu a z úklidu snad vše hotovo. Ještě chci dát svícny do oken a pověsit řetěz na okno, ať má Klárka radost :slight_smile:
12. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Aha, tak oni tu chaloupku mázli ? Jsem se chtěla podívat a hledala, kam jsi ji dala. Teda, koukám, že na něco jsou fakt rychlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: tak ji pak hoď, až budeš mít tu fotku od mamči.

Já taky obdivuju všechny manuálně schopné. Já na to moc nejsem :frowning2: ale o chaloupku se teda příští rok pokusím :slight_smile: no možná bych ji mohla zkusit na velikonoce. Budu mít holt perníkovou velikonoční chaloupku :slight_smile:
12. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ach jo, opět zlý sen a pláč, furt je jak kamínka. Tak si tam k ní Peťa lehnul, pže tam nechce být sama. To je děs, ať už ta atb zaberou.
12. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
Aji, to je mí líto, že má Klárka takové trápení :frowning2: Huš huš, bacily pryč!!!!!!!
12. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
Renči, no jo je to na pytel :frowning2: ještě pořád nespí. Nějak nemůže zabrat, tak tam sebou furt mrská.
12. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz
PRvníííí :slight_smile: :grinning: :grinning:

Dneska ponocuju, pže jsem si potřebovala umýt hlavu a nalakovat si nehty..... ale už jdu hají.

Aji, doufám, že už hezky celá rodinka spinkáte..... At je zítra už dobře!!!

Dobrou a klidnou noc.
13. pro 2009 v 00:22  • Odpověz
Teda, Renčo, ty lumpe :grinning: :grinning: :grinning:

Druháááá :grinning: :grinning: :grinning:

Malá po hodině konečně usla, já už valím taky a Peťa čučí ještě na telku.

Dobrou všem :dizzy_face:
13. pro 2009 v 00:30  • Odpověz
autor
AQhoj holky-krasne rano :wink:
Aji-tak doufam ze uz je Klarusce lepe,bobiskovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja jsem nastrihala PF-ky a zacnu chystat na oslavu-dnes kluci prijedou.Uz se na ne toooolik tesim :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
ahojky
u nas noc celkem sla cca 4x hore..
ale teda u nas je kosa..fuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anicko..tak si pekne uzijte oslavicku :dizzy_face:
13. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky holčiny.Koukám že se tu marodí,tak všem přeju brzské uzdravení.Posílám moc moc energie. :dizzy_face:
A jestli jsem zapomněla na nějaký oslavence tak se omlouvám ale nějak nestíhám mít přehled.Tak dodatečně všechno nejlepší :dizzy_face:

No u nás už je zase sníh a pěkná zima.S malou jsme ještě ani v kočárku nebyli.Mohla jsem začít už ted o víkendu ale je hnusně a strašná zima tak to nechci riskovat.Radši jen na chvilku otevřu okno.Taky asi budu muset volat dětské dr. páč se mi zdá že se ji nějak špatně hojí pupíček. :confounded: Tak snad to pak bude dobrý.Jinak se nám naše princezna už pěkně ukazuje a taky víme že má dosti silné plíce :grinning: :grinning: S malým je to trochu horší.Pořád naschvály atd.No prostě totální bojkot.Dokonce se začal chovat jako malé miminko takže si fakt užívám.Jsem zvědavá kdy to přejde. :unamused: A já ,tak nějak pořád stejně.Břicho mě stále bolí a k večeru je to nejhorší.To bolí víc a víc.Asi je to za ten den namožený jak chodím. :frowning2:
Jo holky po CŘ za jak dlouho jste byli bez stehů???A jak dlouho jste asi ještě krváceli? :confused:

A s vánocema no tak nějak všelijak.Já jsem se dala do úklidu mrazáku a lednice a taky zkusím udělat nějaký těsta na cukroví,ikdyž jsem říkala že na to prdím tak aspon tři druhy domácího cukroví bych chtěla zvládnout,ale uvidím jak mi bude. :wink:

Adel já myslela že ta sedačka je malinká.Na tom obrázku vypadala malinká :sweat_smile:
13. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
beny.,..ahojky holka..no snad pata bude brzo ok..jo to sece vypada ale ja jsem obj.dve trojsedacky tak snad to bude stacit.. :grinning:

a dokonce holka co chodi na nehty chce abych ji zaridila dum tak uz se moc tesim...sakra jeste s adelky neco bude..no ja bych si taky zaridila kdybych mela prachy...ale tam neni problem..koupili si vilku za 8mil.ale stehovat se budou az v lete a tak ted budou kupovat byt a ten budu zatim zarizovat..ja se minula povolani :grinning: :grinning: maji velky rozpocet a tak to se me bude lehce nakupovat kdyz nemusim na penize hledet :grinning:

no jdu dat petana spat a neco uklidit a si zalehnu k tv :grinning:
13. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Adel-vidis nakonec budes architektka :wink: :slight_smile:
Tak My mame nachystano na oslavu a uz se tesim na kluky-dorty jsou krasny a balonky vysi u stropu.
Hned jak prijdou tak jim vrazim tricka a budem fotit-pak vlozim :grinning: :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky

Aničko krásnou oslavu :dizzy_face: :dizzy_face: na fotky se těším!!!!!!!

Adel, no super, je teda fakt, že máš barák moc krásně zařízený, to vymalování, detaily, takže na to vážně talent máš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak se alespoň pořádně kreativně rozvášníš, co :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak ta sedačka je fakt krásná, cos vybrala a nezdá se mi vůbec nějak moc drahá :wink: pěkná!!!!!!!

Peti, ahoj, no to máš veselo, tohle je nejhorší, když ty starší děti se šprajcnou a dělají naschvály, mám tu kámošku, ta má měsíční holku a ještě tří letou a povídala to samé :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jinak si to už moc nepamatuju, ale stehy mi vyndali ještě v nemocnici, ale já tam kvůli mému stavu byla 11 dní, který den to vyndali fakt už nevím :pensive: krvácela jsem ještě dost dlouho, sice slabě, ale ještě ty 4 týdny po určo!!!!!Pak jsem měla pár dnů klid a po šestinedělí krámy :sweat_smile: :grinning: ale já nekojila...
13. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
Miško tak dneska teda ty děti fakt perlí!!!! :angry:
Jinak teda s tim cř to asi všude dělají jinak :confused: já mám totiž jizvu si cca 20cm-no přes celej podbřišek a mám nějaký vstřebatelný stehy a mám je jen na stranách té jizvy,tak nevím. :confused: Po normal porodu jsem měla taky nějaký vstřebatelný a ty mi za 14dní začli vypadávat :confused: tak jsem zvědavá jak to bude. :unamused:
13. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
ahojky
ja byla s petanem venku..ale je tam zima a vetr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
petan si kresli mam klid :grinning:chvilku
delal jsem si par jednohubek na vecer k vinku k tv..no sama si dam do nosu :grinning: :grinning: :grinning:

ani..je uz se tesim na fotecky :dizzy_face:
jo me by to aj bavilo ale delat to tak musim mit skolu ne??

miso..no to jo..prej me daji zlatou kartu at kupuji co chci a pokud clovek nemusi hledet na penize... :grinning: :grinning: :grinning: ja uz to mam vymyslene..teda obyvak :grinning: a loznici ..nevim co tam bude a nebude jako kuchyn a koupelka asi bude
13. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Adel já bych si dala do nosu s tebou.Jééééé vínko a jednotlamky to je moje.Ach jo.Já jsem si vypucovala ten mrazák a pustila myčku a co se nevešlo ještě meju v ruce.Do toho chystám večeři aby měl manža radost že jsem se neflákala a snažila se :grinning: ikdyž teda lítám jak čarodejnice,musím mezitím stíhat ještě tišit Gabču.Zatím je klidná.Jsem ji dala s košíkem k akváriu a kouká jak tam plavou rybky a bublinky a zatím je klídek.
Jinak s tou zlatou kartou můžeš i sem,taky potřebujem předělat obyvák :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahojky já zdravím, ted se u nás spalo a já to proseděla na netu, Vládík už se budí, no bodejť spal asi od 12h :grinning: tak má asi hládek.... tak valím za ním

Včera jsme byli uklízet na domku tak vám posílám pár foteček
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/janickabez/album/snad-jednou-ve-vlasnim/5005547
13. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
ahojky holky,

tak my jsme meli plnej vikend. ...vcera nakupovali darky a odpol jeli ke tchanovcum pro risu a jeste tam oslavit radkovi narozky a lucky svatek. :wink: ..a dneska dopol uvarit obidek a odpol jsme se s risou pustili do peceni. ...aby preci jen jsme meli neco vlastniho. :wink: ..udelala jsem merunkove satecky a ted dopekla linecke. ..a pripravila kokosove testo na zitrejsi tlapky. ...a pak asi udelam zitra jeste kokosovy kulicky s mandli a tim budu koncit. ...ma hodne napeceno lucka, tak je to tak nejak pro risu, aby se mu to tu provonelo. :wink:

Ani, doufam, ze se vam oslavicka vydarila. :dizzy_face:

Adel, teeeeda, tak to mas super s tim zarizovanim. :dizzy_face: :wink: ...no na zivnostnak by si asi mela neco mit, nejakej papir, ale takhle nejak pro znamy a jejich znamy to myslim staci, kdyz se to rozkrikne a uvidej tvoji praci prave v realu u tech kamaradu. :wink: ..ale ty delas i hezky nehtiky, tak musis mit esteticky citeni. ..to ja na to bunky nemam. :sweat_smile:

Ajo, doufam, ze uz je Klarce lip ...a atb zabraly..? :confused:

Peti, no ja po cr krvacela skoro to sestinedeli ...ale pak to samo ke konci slablo ....a pak taky cca za 14 dni prisla ms. :unamused: ..a stehy jsem mela samovstrebavaci ...a to co precuhovalo tak nejak casem upadalo ..ale uz si fakt nepamatuju. :confused: ...a Pata to snad pochopi. ..uz nevim kdo psal ..snad Terka..? ..aby si Patika zapojila do pomoci o Gabcu a melo by to s nim byt pak lepsi, ze by si nepripadal najednou ten druhej.. .....snad..? ....jestli to teda s Patou pujde. ...on je preci jen takovej drak. :sweat_smile:
13. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.