• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Tak vykoupáno,nakrmeno a uspáno a já jsem total ko.A to i nervově.Dnešek prostě zabíračka.Ted už jen čekám na manžu a snad bude klid. :sweat_smile:

Jani no baráček to je pořádnej,ale tý práce na něm bude ještě strašně moc.A vůbec ti to nezávidím protože vím co to je a to se dá říct že my jsme jen dělali tu kuchyn pokoj a střechu.Zbytek nás čeká časem až zase budou nějaký korunky :wink: Ale hlavní je že budete ve svým a budeš mít svůj klid. :wink:
13. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
tak u nas se spinka :pensive:

beny..no tak ja to neco poslu..

haniku..dekuji :dizzy_face: :dizzy_face: no ted jeste premyslim ze si otevru obchudek s oblecenim :dizzy_face: abych mohla delat a petr by byl na materskeeee..prej by chtel jit..no tak at jde...jinak me by to zarizovani bavilo mooooc ale to jsem se mela lip ucit :frowning2:

jani..ten baracek vypada celkem dobre a kopeeeeeec prace...ale vse se da....u nas se taky bydlelo a dela postupne...dle penizku
13. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Adel tak pošli já mám ráda červený polosladký víno a jednotlamky hlavně ne moc ostrý aby to Gábi pak neroztrhalo :grinning: :grinning: :grinning:

Jj chlapi se kasaj jak by byli na mateřský ale myslím tak týden a šlehlo by je :grinning: Proč myslíte že úděl rodit děti má ženská a starat se o ně :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Hm tak by se mě docela hodila ta flaška aby mi dělala společnost,protože jak to tak vypadá tak se mi dnes manža vrátí asi dosti pozdě.Mají tam nějakýho debila,co ho asi povezou na záchytku.No super.Zase jsem si plánovala hezkej večer,když nám konečně děti spí a je klid.Ach jo.To je jak kdyby byl osud proti mě :frowning2:
13. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak oslava se vydarila jen jsme skoncili na pohotovosti pac Ondrovi opet prasklo ucho :frowning2: :frowning2: Tentokrat prave-takze ma ATB :confounded: :confounded: :confounded: Stepu boli brisko tak tu kazdou chvilku breci :cry: :frowning2:
Jak bude chvilka klidu tak vlozim fotecky :wink:
13. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Aničko vy máte opravdu pech.Ach jo tak at se kluci z toho brzo dostanou.To není možný že je pořád něco trápí chudáky malý.Ach jo.Posílám hodně energie aby bylo zase dobře :wink:
13. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Holky tak ja vlozim za chvilku fotky :wink:
Pti jj nic moc-ale hlavne chudak Ondrulka :fearful:
13. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tak vlozeno a bude jich pak jeste vic hned jak posle svagrova fotecky :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3618697&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
13. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Aničko fotečky supr!!!A dorty jsou nádherný kdopak je dělal,ty? :slight_smile: Tak hlavně že aspon měli chvilku radosti když mají ted oba trápení. :wink:
13. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Peti-neeeeeeee neblazni ja jsem poleno a neumim to :rolling_eyes: :confounded:
Jedna pani-uz mi delasla pro Zdendu a jsem s ni moc spokojena.Neni to levne ale krasne a dobre :slight_smile: :wink: A marcipanove dorty jsou moc dobre :wink: :slight_smile: A drahe :confused: :confused:
13. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jj to je mi jasný že to není zrovna levný.Vím za kolik takový dorty peče tady jedna známá.No my jsme to letos vyřešili jen ovocným dortem se šlehačkou.Příští rok budeme mít dorty taky dva :grinning: s jedničkou a trojkou :grinning: :grinning: a to jsem nechtěla aby slavili stejně a prdlajs.Zase mi to nevyšlo :grinning: a zimní dítě už taky nechci :grinning:
13. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
To se neda nic delat-hlavne ze vubec jsou prdolkove :wink:
Vlastne jsi na tom jako ja obe dve prosincatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
jj přesně jako ty.Obě děti v prosinci.A to jsem chtěla že až jednou budu mít děti tak budou srpnový a červencový :grinning: :grinning: :grinning: krásně mi to vyšlo :grinning:
13. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
tak čekám na kojo a na manžela a ani jedno se nějak nemá k činu.Princezna chrupká a manža stále v práci :unamused:
13. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ani no dortíky jsou nádrherný, škoda je sníst, ale ted mám chuťku že bych si i kousek dala:grinning:... jsou fakt super, paní skládám poklonu...

Vládík hajá vedle v kočárku a Janina šla k babičce, snad za chvíli taky usne... prďka jedna...dnes mě pobavila ve vaně... jsme se spolu koupaly, pak jsem vylezla a ona chtěla ještě zustat, tak jsem jí vytáhla špunt a říkám: mužeš tam zustat dokud nevyteče všechna voda.... a ona se tam cachtá 15 minut,já na ni koukám z předsíně a utěšuju Vláďu, pak si říkám tak dlouho to už tam nemuže mít žádnou vodu... a víte co ta potvurka si to znova zašpuntovala..... no není blbá:grinning:

JJ, práce bude, ale já se snad na ni i těším, pokud jde o kutění, řezání, malování, a takový věci, tak to dělám fakt ráda,prvně příští rok musíme udělat kotel na plyn a topení... a pak už budem dělat pomalinku podle penízku, jak bude topení hotový,tak máme 2+1 (ted bez topení 1+1)....takže s prďolama nebude problém hned po topení mužou mazat do jednoho pokojíku a ty 3 pokoje a ostatní budem dělat za chodu... snad už budu mít klid

tak už je tady moje dračičce tak musím jít pochovat, jinak bude ječet :grinning:
13. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak atb už asi zabírají, pže dneska byla Klárka bez teplot. A bylo to poznat, pže byla jak urvaná z řetězu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nezmar jeden malinkej :grinning: a to jí mám udržovat v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, teď mě děsí jen ten týden v klidu doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí v úterý přijede mamka a budeme zase něco málo péct. Ve čtvrtek dojede snad Peťa a možná už od pátku bude mít volno :dizzy_face: no a když ne, tak od soboty už určo budeme až do půlky ledna vegetovat všichni společně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
Adel, teda ty se nezdáš :slight_smile: ty jsi šikula :slight_smile: nehtová designerka :slight_smile: bytová architektka :slight_smile: no, paráda.

...jo, a s tou zlatou kartou se můžeš stavit i k nám :grinning: taky bych to tu potřebovala trochu pozařizovat :grinning:
13. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
ani..dorty kraaaaaasneeeeeeeeeee..a fotecky taky.. :dizzy_face: :dizzy_face:

ja si letos jako vzdy delam sama dortik :grinning:

dneska je SS dost pekna.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

peti..mela jsem je s pomazankou,anglickou,syr a okurek a vinko bile :grinning:
13. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ani, dorty parádní :dizzy_face: obzvláště ta beruška vypadá vypečeně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned bych si dala :grinning: mňam mňam mňam :sunglasses:

Akorát teda chuděrka Ondra, zase to ouško :frowning2: tak ať je brzy v pořádku.
13. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Mě dneska Superstar přestala nějak bavit, tak koukáme na Majora Zemana. Ale některé písničky se mi moc líbily :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
Peti, to je blbý, že Páťa zatím reaguje na malou negativně. Tak snad se to brzy upraví. Ono je to značně individuální. Může to být otázkou chvilky, může to být běh na delší trať. Tak přeji a držím pěsti, aby si Páťa na malou brzy přivyknul a bylo to lepší.
13. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Hani, a kdy měl Radek narozky ? On je taky prosincový ?
13. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
aji..jeee tak dlouho..ja chci takyyyyyyyyyyy..petr bude doma asi jen 24 az 26.12.
jj ja jsem se asi minula povolani :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
kurna jaaaaaa prvni
dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
aji..vse nej nej nej k narozeninam..hodne stesticka a zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
neee první jsem byla já:grinning: jenže jsem nestihla nic napsat....

taky přeju Aji vše nej k narozkám a ještě Luce vše nej k včerejšímu svátku

u nás noc pohoda, Vláďa ted kouká na hrazdičku a Janina se cpe rohlíkem, tak je klidek,. trochu porovnáme a pak asi pujdem do obchodu, ale je tam zima, tak mě samotné se moc nechce

Klárce a Ondrulkovi bobíkum malinkým přejem brzké uzdravení
14. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
:slight_smile:
Peti-tak on je Pata jeste malickej ale uvidis ze to bude OK :slight_smile: Ahoj holky-krasne dopoledne :wink:
Tak mam oba kluky doma ale docela pohoda zatim :wink: Ted delam nepec.dort pac mame zitra jeste oslavicku s holkama z MB a jeste udelam slany strudl a prdim na to :wink: :wink: Kazde dite je jine :grinning:
Ajo-tajk super ze ATB zabrala a mala je OK :wink:
14. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
zdravíme všechny malé marody, teď toho v tomhle počasí lítá ve vzduchu.... :frowning2:

včera jsme se vrátli od jirkových rodičů, teda takovej víkend jsme ještě nezažili :unamused: vždycky to probíhalo v pohodě a tentokrát tam Jirka udělal hroznou scénu, bylo to asi kvůli tomu, že byl unavenej a hladovej, ale když se vzteká, tak do něj stejně žádný jídlo nedostanu. Všichni trvali na tom, že půjdeme ven na procházku, ale mně bylo jasný, že v tomhle stavu nikam nepůjde. Zkusila jsem ho oblíct do punčocháčů, ale on je už velkej a těžkej a já na něj fakt fyzicky nestačila..... jirkova mamka seděla na sedačce, úplně jsem z ní cítila, co si asi myslí, měnila barvy....... no, potom jsme se dozvěděli, že s Jirkou moc diskutujeme, že mu prostě musíme poručit a on musí poslechnout :grinning: že mu nedáváme mantinely a pak to takhle vypadá....
odjížděla jsem jako spráskanej pes, bylo mi celou cestu mizerně a dneska ty jeho vzteky pokračujou. nejhorší je, že kdybych to dělala tak, jak nám radí, tak to celý ještě zhorším. Na něj platí buďto nevšímání nebo nějaká domluva, ale to musí už být trochu v klidu....chtěla bych jí vidět, jak by si s ním sama poradila......

takže víkend FAKT SUPER :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky holky,

premeje Ondrulkovi vsechno nej.. k jeho 2.narozeninkam. :dizzy_face: ...a hlavne hooooodne moc zdravicka. :wink: ..a taky posilame velikanskou pusinku. :dizzy_face:

..a Aje premejeme taky vse nej.. nej.. :dizzy_face: ....Radek je 11.12. ...takze by tu taky mohl diskutovat jako prosincatko. :grinning: :grinning: ..jen je o par roku starsi nez 2007 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

a Luce dodatecne vse nej.. k svatku :slight_smile: ...mi to nejak nedocvalko ...a to mam svagrovku lucku. :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
jé, tak to se taky připojuju s gratulací pro lůcu :grinning: - všechno nej nej nej!!!!!
14. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.