• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky :slight_smile: díky za přáníčka :dizzy_face: mám z těch narozek nějakou depresi, zase rok v pytli a nějak mám dojem, že se nic k lepšímu nezměnilo. Tak snad ten další rok už bude lepší.

Adel, no já jsem taky čuměla, že bude tak dlouho doma. Tak jsem zvědavá, snad to dopadne, a nic se neposere.
14. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Hani, tak ať se Radek klíďo přidá :slight_smile: jako starší batolátko nám tu určo nebude vadit :grinning: :grinning: :grinning: já tu vlastně patřím s Klárkou dvojitě, když jsem taky prosincová :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky

Aji, super, že je malá bez teploty :dizzy_face: :dizzy_face: Jo chystám se do kina s kámoškou :sunglasses:
Jen se bojím, že se pak budu toho roku 2012 bát :sweat_smile: :grinning:

Aničko, to je teda vážně v řiti s tím ouškem zase :frowning2: :frowning2: tohle je fakt na bednu už :pensive: :pensive: Tak Ondrulkovi přejeme vše nej k dnešním narozeninkám!!!!!!!A ať je mu brzo dobře a zase je na dlouho od nemocí klid!!!!!!!!!!!!!!!
Dorty krásný, ale nakonec jsem rozhodla a Daník bude mít normální dortík...probírala jsem to s Haníkem a říkala, že ty autíčkový nebo krtečkový dorty nejsou moc dobré a těžké a drahé..takže u nás bude něco lehčího :wink: http://www.hajek-bousova.cz/foto/dort13.html

Dnes dělám test a Daník nejde po O spát, teď je tu nahoře se mnou a krásně si hraje :dizzy_face: včera večer usínal hodinu a půl :angry: usnul až v 10!!takže dnes to zkusím a uvidím, jak moc bude odpo unavený a kdyžtak bychom se teda přidali do klubu nespáčů po O :cry: :cry: :cry:
14. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ájo, vy jste taky oslavenci :grinning: tak dodatečně všechno nejlepší :grinning:
jakto, že se nic nezměnilo? Klárka je už velká slečna :grinning: a jsem si jistá, že už občas pěkně perlí a že se doma nasmějete :grinning: myslím, že nás všechny čeká pěkné období, kdy dětičky budou už větší a samostatnější a bude s nima legrace, když otevřou pusu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
A Andrejskovi taky přeju vše nej k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mě taky SS včera nebavila bez Honzika :frowning2: :frowning2: ani jsem to nedokoukala...a Muller mi přišel dost odpudivého vzhledu :fearful: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Malá sice bez teplot, ale jinak lepší zatím není. Furt stejně hnusný kašel, v pusince má z toho chudák boláčky a ďásna celé bolavé, takže ani nechce jíst, kousat a čistit si zubky :frowning2: tak jsem v lékárně koupila nějaký léčivý gel a snad jí to pomůže. Ani čokošku nechce, bobeček malej. Akorát pije, sní vodu z polívky, jogurt a včera ještě i banán. Jo, a mlíko ráno, večer. Aspoň tak, no.

Noc byla otřesná, pže furt kvílela ze spánku. Nevím, co se jí zdálo :frowning2:
14. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Míšo, no já z toho 2012 pak měla taky chvilku nepříjemný pocit. Teď už je to lepší. Jinak pak bude parádní ještě Avatar. Zkus mrknout na net. Na ten bysme strašně moc chtěli s Peťou jít. Teď ve čt bude premiéra. A podle ukázet i toho, co o tom píšou to vypadá fakt velkolepě.

S těmi dorty hodně záleží, kdo je dělá. Může být fakt hnusný a předražený, ale taky super a za relativně dobrou cenu. Kámošce se taky stalo, že byl chuťově o ničem a předražený. Ale já mám zase dobrou zkušenost s tím dortem, co jsme pro Klárku nechávali dělat ve Zlíně. To byl marcipánový krteček a sežrali jsme ho za 2 dny :sweat_smile: byl fakt výborný :dizzy_face: takže nejlépe, kdyby jsi měla od někoho recenzi, že tam a tam je dělají super.

Müller mě taky celkem zaskočil. Jsem úplně hleděla, jak je najednou takový tlustý a divný. I ten hlas měl nejaký hrubý či co. Ale písničky má některé pěkné. No já se koukla akorát na Šmajdu a pak mě to už nebavilo. Jo, a ještě jedna písnička, co zpíval Chodúr se mi moc líbila.
14. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
He he, Míšo, jak jsem četla "dneska dělám test...." tak už jsem myslela, že bude dáreček pod stromečkem :dizzy_face: a on to nakonec test s Daníkovým spánkem :grinning: :sweat_smile: Klárka včera taky usínala špatně, ale u ní je to stopro středečním měsícem. Je takový ten opačný úplněk, a to na ní vždycky špatně působí. proto i ta špatná noc.
14. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Míšo, děkuji za přání. To víš, že už mám doma velkou slečnu :dizzy_face: a ty perly, co z ní padají stojí za to :slight_smile: si kolikrát říkám, zlaté ležící a mlčící miminko :grinning: :grinning: :grinning: ale ne, je to teď krásné období a snad i takové bude dál.
14. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
já jsem taky musela řádek s tím testem číst dvakrát :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jo, a Luce, dodatečně všechno nej ke svátků :wink:
14. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Aja+Lucka vse nej,nej :slight_smile: :wink:
Miso-jj taky jsem ho nedala spat.Ted sel ven se Stepou a ja mazu hned za nima jen vysaju :wink: :slight_smile:
Jinak s usima proste naprd no :confounded: :angry:
Dekujeme za gratulaci-Ondra posila pusinku :slight_smile: :wink:
Teri, tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo chvilku přemýšlel, co že to ta Míša bude testovat :grinning:
No, a jinak s tím Jiříkem bych si hlavu nedělala. Každý má přece právo nemít někdy náladu a zlobit se. A holt když měl hlad a je unavený, tak to pak prostě jede, ani člověk neví jak. Však vy sami nejlépe víte, co na něho platí, tak bych si s řečmi ostatních moc hlavu nelámala. Ono se říká, že dospělí kolikrát zapomněli, že i oni měli děti, které se uměly vztekat a zlobit.
14. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ani, díky moc. Večer vytáhnu z ledničky Birell, pže nic jiného tu nemám :slight_smile: a oslavím to :grinning:
14. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
ajo, já vím, ale stejně mě to nějak vzalo....... asi mi šlápli na kuří oko, když mi začali mluvit do výchovy. Já bych si to asi neměla tolik brát, ale včera mi to nějak nešlo........

navíc oni měli děti doma 11 měsíců a pak je šoupli do jeslí a museli jít pracovat, takže polovinu věcí vlastně neřešili.
14. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Tak ono člověka kolikrát tyhle řeči rozhodí. Nejlépe hodit hned za hlavu. Hm, ale já vím, že to tak jednoduše nejde, no. Mě vždycky takhle rozhodí Peťova mamka, pže ta má někdy taky takové perly, že pak ve mně bublá krev :angry:
14. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
tak ve mně ta krev včera vřela :grinning: ale už je to lepší :wink: ale máš pravdu, kašlu na to.
14. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
No, ani mi nemluv. Já mám kolikrát problém ostře se neohradit a nevystartovat. Kolikrát polikám vzteky slova a radši nic neřeknu, pže to nakonec stejně nemá smysl. Jsem zjistila, že většinou je nejlepší vše odkývat, v duchu počítat do sta a myslet si svoje. Ale bohužel ne vždy mi to tak vyjde.
14. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
no, já se taky nehádám, ze zásady. Ona je trochu cholerik a taky to kolikrát tak nemyslí, ale kdo tím má pak trpět, co? Já to taky radši spolknu, v zájmu zachování dobrých vztahů. Ale nemám tucha, jak dlouho to vydržím a jestli někdy prostě nevybouchnu.
14. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
No jo, to mi něco připomíná. Peťova mamka je generál a zvyklá, že doma klape všechno podle jejích pravidel. Takže téměř vždycky když tam jsme to někde zaskřípe, více či méně. Někdy vybuchnu já, někdy Peťa, někdy oba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pakje to zase ok a jede se nanovo. Takže neboj, holt když někdy vybuchneš, tak se to pak určitě zase spraví. Většinou ty hádky probíhají v rámci slušných mezí.
14. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jupí, dneska oběd spapala :slight_smile: ale jen proto, že jsem jí koupila skleničku 6m :stuck_out_tongue_closed_eyes: zelenina s krůtou a rajčaty. Tu milovala, když byla maličká. Je to řídké, takže nemusela moc kousat.
14. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
ajo, tak vidíš :grinning: když baští, tak to je dobré znamení, třeba z toho bude za chvíli venku. My musíme ještě něco nakoupit, tak se loučím. papa.
14. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
tak jsem prisli z venku a jsme pekne vymrzli :sweat_smile: :confused:
Jak je doma prijemne :slight_smile: :slight_smile: :wink:
14. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Terko jj asi se nema cenu hadat-kazdy si vychovava deti podle sveho a ty jsi jeho mama tak vis co na nej plati :wink:
Aji-tak super ze uz je Klarce lepe :dizzy_face:
14. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
tak jsem doma z venku a uz tak docela prituhuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
petan si kresli tak mam klid chvilku :grinning:

miso..ten vypada krasne :dizzy_face: ja budu pect doma a dneska me dosel z jedleho papiru obrazek krtecka tak ho tam supnu....uz se tresim :grinning:

aji..to je dobre ze je klarce lip :dizzy_face:

terko..v adelce :grinning: buble denne krev..tch.me sere na 100 proc....ji nesnasim...
14. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Jo jo, konečně je bez teplot. Jen ten kašel a ta bolavá pusinka mě štve. Tak snad bude do konce týden v pořádku.

V pátek máme vánoční večírek služebních maminek :sunglasses: tak se těším. Jen doufám, že bude malá v pořádku. Jinak bych zůstala doma.

V sobotu pak budeme slavit u našich moje i taťkovi narozky :dizzy_face: těším těším na dárečky :grinning: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
No jo, Adel, na tebe jsem zapomněla....že v tobě ta krev musí klokotat dnes a denně :frowning2: :unamused:
14. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
No tak my venku nebyly od čt, takže ani pořádně nevím, jak tam je :unamused:

Klára má právě super zábavu, rozmotává starou kazetu :sweat_smile:
14. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
Kuk

tak Daník je v pelechu a čtou, jsem zvědavá za jak dlouho usne..ale takhle by to nešlo, byl odpo pěkně venku nepříjemný a večer jakoby ho někdo nafetoval, lítal jak střevo, furt se smál, visel na Petrovi :unamused: takže zítra bude test II :grinning: :grinning: dáme budík na 7 a pak ještě budeme klenošit v pelechu, spát ho dám kolem 12 max.na 45 min. a večer se uvidí....

Aji, tak paráda, že malá papkala :dizzy_face: :dizzy_face: venku je fakt mrzivo, o nic nepřicházíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, díky za dort, pak vám řeknu, jak chutnal, ale minulý rok jsem ho brala také od Hájka a Boušové a byl vynikající!!!!A hlavně ta cena - 288!!!!!Za nějaké auto, či krtka bych dala 800 :confused:
14. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.