• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jo a s tím testem jste prdlinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: huš s těhu testem, o tom nechci další dva roky nic slyšet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Miso-jj ja sjem dala za dort 500kc :confused: Za kus :rolling_eyes: :confounded:
Jinak Ondras ma teda obdobi vzdoru jak prase-jak chodi na nocnik tak ted rve ze chce furt ee-misto aby spal a do toho rve jak prdlej mliko a kdyz mu ho dam tak ho nechce a chce piti-asi ho prerazim hajzlika :angry: :angry: :angry:
Tohle u Stepicka vubec neznam :confused: :confused: :confounded: :confounded: :frowning2:
14. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Tak uz konecne spi-ale byl to boj-i trochu mlicka vypil :wink:
14. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
tak petan uz spinka :pensive:
jdu uklidit kuchyn a do pelecha..jsem nejak utahana :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aji..no ja bublam porad a denne :grinning: :rolling_eyes: :fearful:

jinak petan je taky strasny..hrozne se vzteka a jeci az to usi trha :angry: :angry: :angry: vse si tim vymaha..snazim ho odnaucit to chlastani v noci ale asi pockam az na petra to je desne a ja nemam uz nerva..ja jsem pak nevyspala a strasne protivna a nadavam......tohle vymahani fakt musim zatrhnout :angry: :angry: :angry: :angry:

miso..a co ty testis???musim docist :grinning:
14. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak jsem zvědavá, kdo vypadne ??? V Blesku nebo Aha, teď nevím, psali, že se Nova domluvila s Markízou, že potřebují, aby postoupil Chodúr a Markíza chce, aby postoupila Stará. Že prý kluko holčičí finále bude největším tahákem na lidi :confused: takže podle toho vypadne dneska asi chudák Šmajda :cry:
14. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
Hm hm, Míšo, takže další testík zítra :grinning: ? Dej vědět, jestli byl pozitivní :wink: :grinning: :grinning:

A dort teda super cena. Vypadal dobře, tak pak dej vědět, jak chutnal...mňam mňam mňam :sunglasses:
14. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Je je, tak období vzdoru nezávidím. Na to se teda vůbec netěším. Tak snad prcky brzy přejde.
14. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Hm, tak jestli je venku mrazivo, tak o víkendu asi umrznu, pže to hlásí nejvíce mrazivo :rolling_eyes: nemám ráda zimu. A to jsem někde zahlédla -20st v noci :confused: ??? Doufám, že tím mysleli hory a ne města.
14. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jsme dneska s Klárkou trénovaly na Vánoce a koukaly na S čerty nejsou žerty a Veselé Vánoce přejí chobotnice :grinning:
14. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Holky, nekoukaly jste někdo v pátek na Uvolněte se, prosím ? Jsem se málem počurala smíchy, jak Kraus válel vánočku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ty jo, tak nakonec fakt Dominika ???? Jupíííííííí, Miro mi tam zůstal :dizzy_face:

....hm, ale stejně vyhraje Chodúr :confused:
14. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ach jo, mi je jí holčičny tak líto :frowning2:
14. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Jj,taky jsem fandila Domce je moooooooc dobra a ta pisnicky v jejim podani super :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak Smajda taky dobrej a kor posledni dobou-ale asi fakt vyhraje Chodur no :confounded: :confounded: :confounded:
14. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak ja se loucim a valim spat
jinak me se domca moc nelibi..nekdy dost tlaci az to rve usi..i porota to rikala...
jinak me se libi oba..jeden soumen a druhy zpevak a jelikoz je to pevecka soutez tak hlasovat budu pro chodura pac to je muj favorit uz od prvnich kol kdyz jetse ani 12tka nebyla...ale jestli ma nebo nema manyry je me fuk..kazdy je jiny a kazdy se neumi vyjadrovat a radovat....treba ja :grinning: :grinning: :grinning:

pa
:pensive: :pensive: :pensive:
14. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tak já dokoukala Vyprávěj a jdu si číst k telce. Musím počkat do jedenácti, ať můžu dát malé atb a pak povalím taky spát.

Dobrou všem :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee prvni :dizzy_face:
15. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
u nas noc dneska nic moc hore ve 12,2,4,6 ale spal do 8.30
u nas dneska zima jak prase..bez snihu :frowning2:
15. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
15. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
teda ja dneska sama :confused:
delam si pauzu od uklidu tak nakukuji :grinning: delam vanocni uklid a 80proc.jsem vyhodila...same kraviny mam doma a pak se tady ani nehnem... :grinning:
15. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
ahojky holky,

tak u nas budicek v pul osme. ...dopol jsme na hodku byli venku ...padal snih, tak jsme to sli omrknout. :wink: ..a ted delam obidek.
jinak mi risa spadnul ze zidle....koukal z okna a pritom se pochcajdil ..tak se na to chtel mrknout a nez jsem k nemu skocila ...tak se jakoby odrazil od okna a zdile se s nim zhoupla a uz letel. ...ale nastesti stesti z nestesti, ze dopadl na to jak nepada, rozumne na kolinka a ruce si dal pod sebe. ..takze asi za 5 vterin se zmenil rev z soku na jeho oblibene tyyyyyyjo, tyyyyyyyyjo. :zipper_mouth: :sweat_smile: :wink: :sunglasses:

Miso, ja jsem mela taky stejnej dojem jako Aja s Terkou, kdyz jsem tam videla to slovo testovat. :grinning: :grinning: ....me to pak zklamalo, jak tam byl dal napsanej danik a ne tehutest. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Adel, tebe bych potrebovala doma. :grinning: ..taky potrebuju probrat veci a 3/4 jich vyhodit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ..ale ja jsem na to taaaaaaak lina. :sweat_smile: ..jako na spoustu veci. :pensive: :sweat_smile: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
jo a jak jsme byli venku ..tak tu mame hned u baraku skolku a akorat z nich odchazely deti ...tak se k nim priclenil a chtel s nima na prochazku :grinning: ...vypadal tak roztomile. :dizzy_face: ...byl asi o hlavu mensi ...ale i tak ty deti jsou taky furt preci jen maly. ..tak to vypadalo kouzelne. ...ale jsem mu rikala ...ze az za rok, jestli se tam dostane. :slight_smile: ...coz doufam ze nam pristi rok ta skolka vyjde a bude se mu tam libit. :confused: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky

dneska mám nějak napilno :fearful: takže jsem ani nestihla udělat test II :grinning: a dát prďolu spát už ve 12, to jsem teprve dodělávala oběd, takže usnul ve 12:20, za chvíli bude budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, ty jsi taky pakouš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: vždyť víš, jak to s tím druhým mám......

Jó holky období vzdoruuuuu :angry: :angry: :angry: u nás je to takýýýý :grinning: :grinning: je to šílený a nervy mi ujíždějí jak po másle :grinning: :grinning: :grinning: je to ale zvláštní, jsou to takové denní vlny, např.ráno je miloučkej, zlatej, hraje si sám..jdeme ven a začne to, vzteky, šprajci, dělání naschválů, např.na přechodě se zastaví a pouští nás auto a on začne ječet, že nejde :angry: :angry: přijdeme domů a zase klid, pak to začne zase k večeru, plácá nás, doknce i někdy plyvne :pensive: :sweat_smile: vůbec nechápu odkud tohle má, nikdo z nás nefluše :confused: :confused: jdeme ven a zase zlato :confused: tak se v něm moc nevyznám...

Adel, o knížce vím, dokonce probíhají v různých městech i školení/sezení na tohle téma...ale pro mě je to teda až moc demokratická výchova!!!!!!
15. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky! Letem světem jsem vás prolítla, vůbec teď nestíhám. Pořád samý srazíky s kámoškama a mezitím se snažím dokoupit dárky, uklízet a píct cukroví, protože chci zvládnout všechno do konce týdne - od pondělka už bude Honza doma a tak si už snad budem užívat předvánoční pohodičku :wink:

Dodatečně přejem Aji všechno nejlepší k narozeninám a taky Ondráškovi od Aničky, moc jim to se Štěpánkem sluší, ženichům našim :dizzy_face: a měli teda nádherný dortíky :wink:

U nás se naštěstí nevzdoruje, ale i tak mám obas nervy v háji, když se holky začnou spolu rvát :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska se začaly normálně fackovat u pokladny v Bille, zrovna jsem platila, takže jsem nemohla moc zasahovat, no ostuda jak mraky :stuck_out_tongue_closed_eyes: doma se vždycky porvou, pak kouknou z okna a pronesou "nezlobit, Ježíšek donese dájky" :grinning:

Tak letím na cukroví, dokud ti moji ďáblíci spí :wink:
15. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Miso, dyt ja vim. :wink: :sunglasses: ..ale vypadalo to fakt hezky. :grinning: :grinning:
...a vcera ti teda usnul danik vecer jak, kdyz docetli? . :confused: ..jinak u nas teda nespani pres den rozhodne moc neurychlilo spani vecer. :unamused: ...spis byl vecer protivnejsi a pak usinal i pozdejs, jak byl pretazenej a uz nevedel jak usnout. :unamused: ..takze jsem rada, kdyz usne pres den ...sice teda pozde ale prece. :sunglasses: ...a vecer teda chodi spat ve 3/4 na 9 v 9 a usina kolem pul desate.
15. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
kristi. :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobry s tim jeziskem. :grinning: :grinning: :grinning:

tak u nas vzdor jak kdy. ...nastesti kdyz se sprajcne a ja jsem v klidu, tak to nejak prejdu a risa za chvili taky :sunglasses: ...ale jestli je to tak jednou za den dva, tak to je hodne. :wink: ...to spis zacina bejt hodne rozmrzelej po odpolednim spani, kdyz uz se probouzi do tmy. :unamused: :rolling_eyes: ..takze to je tak na ctvrt-pul hodiny nez se tak nejak rozkouka a da se s nim mluvit. ..musim ho mit v naruci a cumime na jimjam ...a rozhodi ho malickost. ...a to pak furt rve a neni k utiseni. :rolling_eyes:
15. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Hani, no akorát kdyby se tím aspoň řídily, ale vždycky si na Ježíška vzpomenou až po zlobení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: holky bývají přesně takhle rozvrzaný, když jim někdo/něco přetrhne spaní. Taky je mám třeba půl hoďky v náruči i se všema spacíma polštářkama a plyšákama, než se pořádně proberou, připadnám si vždycky jak obloženej chlebíček :grinning:

Jinak u nás se teď ráno vstává až po 8 hodině, sice dopoledne už toho nestíháme tolik jako dřív, ale je to super si pospat :dizzy_face: odpo chodí normálně po 12 jako dřív, jsou to dvě medvíďátka :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
no petan jeste spinka tak jsem aspon neco stihla :grinning:

haniku.,tak to ja nejsem zase lina vyhodit...stejne se to nepouziva a jen to zavazi..

miso..tak ja jen bych si ju precetla rozhodne se na 100 neridila :dizzy_face: tak snad nejsem tak spatna mama :grinning:
jo a vy jako zkousite najaky novy rezim???proc??
tak u nas je celkem dobry rezim ale samo ze ho nekdy porusime :grinning:
15. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Hani, usnul jak lehl :sunglasses: ale kolem páté si vlezl na Petra a už zavíral oči a usnul by, horko těžko jsme ho udrželi do sedmi na koupání..takže ještě na to nespaní není příhodná doba!!!
Dnes jsme si dali budík na 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: a v těch 12 už utahanej byl, sapl 40 min.tak jsem zvědavá na večer, v kolik zacvakne...

Adel, měním to po O spaní, pže dřív spal od 13-14(14:30) a pak večer ležel od půl 9 v posteli a zabral až kolem desáté :confused: :confused: také na tom určo nese vinu to, že nemá dudel a prostě se neududá k spánku, takže jsem včera zkoušela, že by po O nespal vůbec, to nebylo ok, tak dnes zkouším dřívější spaní a jen na chvilku...

Kristi, to jsou raubířky :grinning: :grinning: Daník má taky tyhle prací sklony, ale nemá dvojče, tak to zkouší na nás :grinning: a to s tím Ježichem je u nás taky :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes jsem mu ukazovala v kalendáři, že má ve čt svátek a byly jsme u okna, kde máme nalepenýho Ježíška z barev na sklo a hned na něj ukázal a že přinese auta :grinning: si myslel, že už je tento čt asi Ježíšek :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, jak je to u vás s mluvením...teda spíš s chápáním určitých slov????My byli min.týden u mojí babi a ta se Daníka ptala jak se má???Zasvítila mu očkaa řekl "blbě" :sweat_smile: :sweat_smile: vůbec nechápu, jak ví, že opak dobře je blbě?????A dnes štěkala venku Dixa a já říkám"ta zase celý den jen štěká" a on, že je blbá :sweat_smile: :sweat_smile: a já na něj, že se tohle neříká a on začal kývak hlavou a opravil to na "hloupá" :confused: :confused: nikdy jsem tohle o ní neřekla, ani blbá ani hloupá a vůbec taková slova moc před ním nepoužívám a stejnak to takhle hezky chápe :confused: :confused: :confused:
15. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
tak u nas se budi mezi 6 az 7h..po O chodi mezi 12 az 13.30 a vecer mezi 19.30 az 20h
jinak s mluvenim to je u nas jako se vasim na bodu mrazu...zviratka pozna zvuky rekne..pak slov rekne..ale vety a nic podobneho neeeeeeeeee...a to cteme knizky a mluvime a prd :angry: :angry:
15. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
miso,,a proc si davate budika na 7??ja bych byla rada ze spi..kdyz petan toho v noci moc nenaspi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.