• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
tak ja dodelala vosi hnizda a valim spat...dobrou holky :pensive:
15. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Adel, no protože když mi spával do 8, tak pak šel horko těžko spát v tu jednu a pak se to celé posunulo a usínal večer bůh ví kdy.Tím, že spí v klidu non stop celou noc, jen se kolem páté přestěhuje ke mě, tak raději budu vstávat dřív a budu ráda, když i dřív večer usne a mám taky klid na manžela.Když usínal kolem desáté, tak jsem měla hodku klid, než jsem šla spát já a na nějaké milostné hrátky nebyla už tak pozdě nálada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A dnes už chrněl od 20:45, to mi vyhovuje, jestli to tak zůstane :sunglasses:
15. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
první :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
Tak u nás je to celý den non stop... vidím Míšu jak tady řeší spaní, já už to ani neřeším, pže na to nějak nemužu přijít co s tím dělat... vstáváme někdy mezi 6-8h... malej by ještě spal, ale JAnina komentuje velmi nahlas jrtečka a tak ho budí, po O spát nejde ani omylem, včera jsem s ní od 13h ležela v posteli (podotýkám, že jsme byly před tím 1,5h venku vymrzlí jak sviňa) a ona vytuhla o půl4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak tu chrní do 18h a znovu lítá do 23h
Den před taky nechtěla jít spát po O, domluvila jsem se ,že počkám Michala s dětma oblečenejma u auta a pojedem na nákup a výsledek, Vládík usnul jen co jsem ho oblíkla a JAnina usnula taky jen jsem jí oblíkla, než jsem stihla oblíct sebe chrněli oba v pokoji v bundách a Janina v botách :angry: :angry: :angry: , tak jsem je tam nechala babičce a odešla jsem na nákup sama s Michalem, výsledek.... Janina spala do půl8 včer a řádila do 23h... už nevím jak na ni aby si šla lehnout po O dřív.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

JInak u nás mluvení jde jak po másle je to opice, všechno opakuje, nejvíc se bavím, když mi asistuje při převlíkání Vládíka, to mi vyjmenovává všechny chlapy co zná a říká kdo má "pidínka" (to je jako pindíka) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , nevím , kdo jí to řekl , ale když jsem přišla z porodky, tak ukázala Vládíkovi na pindíka a řekla, to mají kucííí :grinning:

jinak se ted naučila červenou karkulku, takže si pořád vykládá dokola červenou karkulku a má imaginární (nevím , co to je jestli postavička), říká tomu TankaPanka a ta se ruzně setkává s karkulkou a vlkem v lese a taky sem tam za nima přijde Jeníček a Mařenka, no sranda, někdy ji pozoruju, když si to vykládá sama a fakt mě baví...
pak umí prší prší a baví jí basničky, to mě bud doplnuje, nebo nějakou už umí sama...

jinak knížku Respektovat a být respektován mám doma... ted jsem jí teda pujčila, ale přečetla jsem asi polovinu... něco je tam dobrý, ale ne vždycky umím tak pohotově zareagovat a vyplodit v hlavě tak jak by to podle RaBR mělo být... je fakt, že třeba věta: obejdi prosím kaluž, funguje u nás 100x líp než zákaz: nešlap do kaluže... něco se dá aplikovat již ted a něco si myslím, že ještě na tak malý děti aplikovat nejde, protě nechápou ještě tu příčinu a dusledky chování a teprve se ruzne věci učí, takže neví co se stane když..., ale zase na druhou stranu asi čím dřív člověk začne , tím dříve si to osvojí....mě to nejvíc jde když jsme doma sami, jak jsme s babičkou nebo s taťkem tak jsem nervozní, když Jajinka neposlouchá a neumím jí pořádně motivovat aby dělala věci tak jak chci já a ještě měla z toho užitek a zábavu......
16. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
dobre ranko
miso..jo taaaaaaaaaaaak..uz vim.....no jo ja zapomela ze spite celou noc..ja chci taky milostne hratky kuwa..ne jednou za mesic az dva..kuwa to je zivot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teda ja sem ani chodit nebudu pak mam komplexy co vy umite aj u nas nic a to ja tak snazim ale on asi nema zajem ci co.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojky holky,

tak to jsem zvedava jak se ti teda povede zemna rezimu. :wink:

Adel ....v poho ...risa je taky brzda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ...po bzundickach jsme nejstarsi a pritom linej jak ves :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....uspech je, kdyz jednou za tejden rekne nejaky novy jednoslabicny slovo. ....dnes jsme rekli nove Tom :dizzy_face: ..jako masinka tomas. ...a aby rekl masinka, to ani nahodou. ..to rika šuuu ..jako š-š-š huuu ..si to zkratil. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ...ale aspon u nas vidim pokrok, ze vnima barvy. ..tak jsem rada, ze aspon v necem vypada, ze neni zaostalej. :sweat_smile: ...to zvlada, ale cervena je pro nej blesk z aut ...a to teda ani nemluvi a nevim jak ho to odnaucit na toho vyplazuje jazyk jako cert, protoze blesk vyplazoval jazyk v autech :sweat_smile: ...na zelenou rika či ..jako chick z aut a na zlutou rika papu, jako banan ...a cerna je ma ..jako tma. ...a aby jako to malo co umi rict spojoval, tak to ani nahodou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jedinou rikanku kterou se snazi doplnovat je tato, mamo v komore je mys. ..tak jak neumi spojit slova, tak rika tamo,tato ..nebo rovnou jen tamo,tamo ....ale ...malo kdy se mu to povede rict spravne. ....a jedinkrat kdy snad spojil dve slova bylo dum bum. :sweat_smile: :grinning: ...takze vypraveni nejakejch pohadek. ...no jsem rada, ze mi rekne aspon mamo :sunglasses:
16. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
jo a zviratka jsou samo jen zvuky co vydavaj. ...a to jeste neumime ani kozu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....to jsem rada, ze tak pred 14ti dny - trema nedelema se konecne naucil rikat beee na ovci, protoze do ty doby to vypadalo, ze spis zvraci, nez aby se to podobalo zvuku ovce. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky

Adel, Hani, však oni to doženou!!!!!Jsou holt línější, nejenom na pohyb, ale i na tu mluvu, jsou oba v pořádku, tak se není čeho bát, že by byli nějak pozadu...ve školce už budou všichni na stejno :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, no tak u vás je to teda pekelný s tím spaním, mě když Daník neusne do těch dvou, tak už ho usnout nenechám ani za nic :grinning: jako kdyby tu strašil ještě ve 23, tak asi straší sám, pže to už chodíme spát i my :grinning:
Janina je šikulka s tou pohádkou a básničkama :sunglasses: tak to Daník neee, jako taky si vyprávím zase Perníkovou chaloupku, ale on vždy nějaké slovo a já zbytek :grinning: sám prostě víc jak dvě slova nenapojí, spíš jen vykřikuje jeno slovo a pak zase druhé, ale jako věta to nezní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak např.s tou kaluží to dělám taky tak, že nepřikazuju "nechoď do ní" ale jak píšeš a nebo řeknu, že najdeme malou a do té, že může :wink: já tu knížku nečetla, ale je tu o ní nějaká diskuze a přišlo mi to, že je to ta volná výchova, že jen domlouváš a nikdy neplácneš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Míšo já bych jí taky nenechala, ale popravdě řečeno, v 16h kdy už je ted tma a venku je kosa, tak se mi s ní trajdat nechce a doma vytuhne při jakékoliv činnosti...

jj, něco takovýho tam píšou, ale chtěla bych vidět tu děvčici, která nikdy neplácne ani přes ručku....nemyslím tím seřezat jak nezralý žito, ale plácnout pro výstrahu... já tomu prostě nevěřím....Janina to má jako já, čím víc na ni tlačím, tím víc dělá zle, když jí třeba večer zakážu jít k babičce, tak brečí a brečí,když se vzteká a plácnu jí přes prcku tak se vzteky pobleje... já jsem vždycky přestala dýchat a zmodrala jsem , když mě máti řezala a to rozhodně nechci aby to zašlo tak daleko (i když jsem určo dostala po právu, tak to dnes matka popírá a nikdy mi neplácla :unamused: )

no dnes jsem zase na ni nakrklá už nemám ani sílu ani náladu s ní něco řešit... už se s snížila tak hluboko, že mi vyčetla že my jsme na peníze 2 a ona je sama, jako bych mohla já za její spackanej život...nic po ní nechci, ještě jí budu platit 1/3 nájmu, ale pořád je něco zle... pořád není spokojená, pořád jen vyčítá a má debilní kecy..
dnes jsem jí řekla, že nemá dělat moc těst, že prostě nemám na cukroví prachy, a že jsme tlustí dost a holt letos tchyni nepošleme krabici, že se z toho svět nezboří, tak mě sjela že to nedělá přece pro sebe.. a že tchyně je pro ni cizí ženská, co ji vubec nezajímá, tak mě to zase zamrzelo, proč vede takový řeči, když jí nikdo nic neudělal, jen jsem jí řekla že letos nebudeme péct... :frowning2: :frowning2: :frowning2: už si s ní nevím rady...
16. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
u naaaaaaaaaaaaaaaaaaas sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...konecne to trosku vypada vanoce..vzdyt uz jsou za tyden :confused:

haniku..tak zvirata umi vsechny snad a krasne..kdyz jako cteme v knizkach tak vse komentuje sice zvukama a par slovama ale snad to brzo pujde...

miso...no me to vzdy trosku zamrzi kdyz se snazim a on nic...a kdyz pac ctu jak rikate basnicky a chodit na nocnik....atd atd....

janicko ...vydrz..uz se brzo budes stehovat do noveho...co ja bych za to dala...ale ja doufam ze v patek na impulsu vyhraju ten milion a uz balim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kolik stal ten vas domek?
16. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
ted me volal muzik ze dneska sice prespi doma ale rano musi do nemecka a prej na stedry den bude doma kdyz se nic neposere...kuwa ja bych ty dispecery zabila..to uz jou dalsi pokazene vanoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: kurvy jedny...to zase sama na nakupy a posledni darecky..jsem zapomela na segru od petra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ade milion, no to máš akorát tak na ten domek, dalších 500-700 budem potřebovat ještě na rekonstrukci, ale jinak ti držím palce :wink: milion se vždycky hodí... já si to říkám každej den, že budu za chvíli pryč, ale vždycky mě tak něčím dostane, a od vlastní manky, pro kterou člověk udělá první poslední to fakt bolí... vždycky si říkám, že nikdy nesmím svým dětem vyčítat, že jsem jim něco našetřila, nebo něco pro ně udělala, protože proto je přece mám, nemám je jako doplněk ke kabelce, ale protože je chci a chci se o ně postarat a mít z nich radost...prostě naplňujou muj život a neberu to tak, že něco furt musím....

u nás budou letos vánoce nejen chudý, ale skoro taky bez taťky, nemá nárok na dovču, takže bude doma 24,25,26(to je stejně sobota) a pak 30,31,1 jinak taky maká
16. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
no vim ze nemate moc radi chodura ale tohle je super..a jak rika habera..je lepsi a hezci i chodur nez lady ga ga..ted jsem se divala na original a ona je fakt hnusna...

tady mam porovnani...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
chodur..http://www.youtube.com/watch?v=kEhNArcevZg&feature=related

ga ga... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.youtube.com/watch?v=XC1DRAxJr_A
16. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Jani, tak to je na pytel, když Ti usne třeba při hře :frowning2: to neovlivníš..tak tohle u nás fakt nehrozí, musí mít rituál na usínání, tzn.leh, přikrýt a žmoulat méďu :grinning: :grinning:

Ade dík za klip, díky té narážce od Habery jsem si jí chtěla taky omrknout :grinning: tak krasavice to není, ale že by byla tak škaredá, jak to líčil Habera, se mi nezdá..alespoň je krásně štíhlá :dizzy_face:
Já tu písničku nesnáším a od Marti se mi nelíbila už tuplem :unamused:
16. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
AHoj holkýýý!!

Dnes nezvládám dočítat, tak jen v rychlosti zdravím. U nás je hezky zasněženo a mrzne (máme - 4 stupně). Maruška je ještě u taťky, ale říkali, že přijdou v pět, tak počítám, že každou chvíli budou už doma.

Jinak v práci frkot a doma pak taky, no klasika. Maru je tento týden z odchodama v pohodě, tak snad to tak už vydrží. Ale je to šílený, jak ji málo vidím. Všem vám závidím mateřskou a že můžete s prckama být celý den relativně v klídku a pohodě.

Tak já jdu rychle poklidit, než tu bude cvrkot. papapa a hezký středeční den!!!!
16. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
renco..tak to ja zase zavidim tobe...ja sice chci mit deti ale ne bejt tolik let doma..kamoska uz je 11 by me kleplo a tak snad vse dopadne dobre a ja na jare rozjedu obchudek s oblecenim...a na druhou materskou by sel petr.... :dizzy_face:

miso..no vam se tady clovek nezavdeci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a gaga moc pekna teda neni ..to holky tady jsou daleko hezci..v tom klipu je sice stihla ale jinak ta pisnicka desna...
16. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
Miso, si taky myslim, ze je v poradku. :sunglasses: ..to on blbej neni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale liiiiinej, to je az az. :grinning: :grinning: ..taky ma chudak bejt po kom. :sweat_smile: :grinning: :grinning: ..i kdyz teda s tou mluvou to musel podedit asi po sousedovi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..s radkem uz jsme sprechtili v roce a pul ve vetach. :sunglasses:

Jinak sice Maruska sem moc nechodi a nebo taky uz rodi :confused: :sweat_smile: ...ale kdyby nahodou nakoukla ...tak Marince prejeme vse nej.. k jejim 2.rockum. :dizzy_face:

adel, jdu juknout ...lady gaga neznam, ale pisnicka od chodura se mi libila. :dizzy_face:
16. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
tak jsem teda jukla na odkazy. ...tak ta pisnicka v podani gaga je teda priserna :astonished: ..jsem ji neznala. ...a o to vic se mi teda jeste vic libi chodurovo podani. :dizzy_face: ..jsem si to musela poslechnout jeste jednou cely. :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
tak kdyz jsem byla na youtube, tak tam byl odkaz na anicku a dido. :grinning: :grinning: ..tak jsem si to musela pripomenout. :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
haniku..ze jo je dobrej a gagina desna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kukam na snowbordaky...je jak ja bych jela na snowboard :grinning: ale musim setrit pokud chci ten obchudek :grinning:
16. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
jéééé tak sem právě nakoukla, a vykouk na mě příspěvek hanika :dizzy_face:
moc dík za přání!!!
bohužel ještě nerodím, i když už bych to brala.....až porodím, tak nahlásím, nebojte :grinning:
16. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Téda Hanka má teda pamatováka :confused: taky Murušce přejeme vše nej k narozkám!!!! :dizzy_face: a Tobě maru, ať už jsi brzo bez batohu :grinning: :grinning: :grinning: zase Bulovka?????Jak to vypadá letos, je zase nával????

Adel, hele znám horší typy ženských :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alespoň byla udržovaná :grinning: :grinning: :grinning: to že na ní pán Bůh zapomněl s tou krásou, je už holt vedlejší věc :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Podle mě je horší, když je ženská sice trochu hezká, ale neudržovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Míšo tentokrát zkusím Podolí, i když teda podle tý jedný poradny je to na můj vkus trochu přepapírovaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: na Bulovce bylo všechno na jednom místě a tady jdeš prvně do kartotéky (aby ti založili kartu), pak k sestře (ta doplní další věci do karty), pak k Dr. (ta doplní další věci do karty....) jako by to nešlo najednou (případně pak ještě čekáš na monitor
ženskejch tam bylo dost, ale narvání nedokážu odhadnout :grinning:
16. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak u nás taky celý den sněží, takže Klára je jak u vytržení a totálně mi zapatlala okno v kuchyni z toho, jak furt kouká na vločky :grinning: :rolling_eyes: :dizzy_face: furt bobeček vykřikuje, že chce sáňkovat, ale holt má smůlu, pže ven ještě nemůže. Atb má do pondělka.

Hele, holky, ven asi nemůžeme ani na chvilku, co ? Radši až po pondělní kontrole u dr ?
16. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jsme dneska pekly citrónovou bábovku, já měla velkou a Klárka svou malou formu, tak jsem si to musela nafotit, pže to vypadá strašně srandovně :slight_smile: ona je z toho pečícího nádobíčka úplně nadšená. Včera válela s mamkou válečkem těsto, pak vykrajovala a nakonec jsme jí to upekly na jejím maličkém plechu :slight_smile: zlatá Ikea :dizzy_face: tyhle věci pro prďolky mají fakt vymakané :slight_smile:

Jo, a bábovka je super. Jsem jí zkoušela poprvé, pže děláme dokola furt to stejné.
16. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Taky jí docela dneska zabavilo vymalovávání omalovánek se zvířátky. Akorát má teda úchylku na zelenou, takže máme zelenou husu, zeleného hrocha, zeleného delfína, zeleného hada, zelenou žábu, zelenou zebru :grinning: :grinning: :grinning: ještěže je tam ještě spouuuuuusta zvířátek, tak snad se nechá ukecat i na jinou barvičku :grinning:
16. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
Marince přejeme s Klárkou taky všechno NEJ :dizzy_face: no a mamince pohodový brzký porod :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Adel, a kde si chceš ten obchůdek otevírat ? Přímo někde u vás ? A s jakým oblečením ?
16. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
aji..jj v pisku..detske,damske,panske....kamaradka me nabidla by bych s jeji kamaradkou mohla na zbozi do anglie...tak vse z anglie a zadny sikmooci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

valim dobrou :pensive:

marince vse nej nej :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
Miso, ale houbelec mam pamatovaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..obcas juknu do pasu a ejhle vidim, ze Marinka ma narozky. :wink:

Maru, tak taky drzim palecky, aby byl porod pohodovej. :sunglasses: ..a co Marinka a narozky? ..uz probehla oslavicka a nebo to nechavate na vikend..? ..i kdyz v tvem pozehnanem stavu. ....to bych se i bala, ze bych zrovna jako naschval rodila. :sweat_smile:

Ajo, v ikee maj maly nadobicko v kterym se da opravdu pect..?? :confused: ..na to musim juknout...treba takovou babovku by urcite risa taky rad udelal. :wink: ..furt mi vytahuje ze skrine polevu na babovku a chce abych ji upekla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak to by bylo neco pro nej. :wink: ...a zelenou ma risa taky rad. :slight_smile: ..a jeste cervenou ...aspon vim, ze neni barvoslepej. :sweat_smile: :wink:

adel, tak to bys mohla mit kseftiky ...konecne neco jinyho nez tongove. :wink:
16. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.