• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jinak nevite kde je Anicka? ...jestli jsem neco neprehlidla a neni nekde v tahu ?? :confused: ..nebo na tahu..? :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz
Hm hm, Adel, to zní dobře :slight_smile: tak to bych taky pak mohla přijet mrknout, co budeš mít pěkného :slight_smile:
16. pro 2009 ve 23:58  • Odpověz
Hani, jo jo, v Ikea toho mají docela dost. Ještě tam mám zálusk na malé hrnce a pánvičku a obracečky. Teď jsme malé kupovali na narozky sadu na pečení, je tam plech, bábovka, forma na koláč, vykrajovačky a váleček. Prd na tom měli napsáno, jestli je funkční nebo ne, ale u těch obraceček mají napsáno, že ano, tak jsme to s mamkou otestily na plechu. A peče super :slight_smile: já dneska otestovala bábovku a taky super. Žádný smrad, žádná připálenina. A váleček malá testuje dnes a denně :grinning:

Takže pokud Ríša taky rád peče, jdi do toho :wink:
17. pro 2009 v 00:02  • Odpověz
He he, Anička v tahu nebo na tahu, to mě pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 00:03  • Odpověz
No nic, teď už táhnu i já :grinning:

Dobrou všem :dizzy_face:
17. pro 2009 v 00:03  • Odpověz
Jo, a abych nezapomněla......

....................prvnííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
17. pro 2009 v 00:04  • Odpověz
bre ranko...
aji..klidne se stav dam ti vedet az to bude :grinning:
no tak tatka jede do nemecka a navrat 23.tak snad se vse stihne..tak pojedu nakoupi a na stromek..kuwa to je fakt des uz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano
Danikovi vse nej,nej k svatku :wink:
Hani-jsem tu ale nejak nestiham a to ani docitat. :confused:
17. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
cus holky :slight_smile:
já sem vždycky chodím jen pogratulovat :grinning: , takže přejeme Marince i Danielkovi všechno nejlepší :grinning: a Marušce krátký porod. Teším se potom na reference z Podolí :wink: a držím palce, ať se tam dostaneš.

Co Milu? neporodila už?
17. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
danikovi vse nej nej... :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: už mě to sezení doma nebaví. Těším se na příští týden, až konečně budeme moct ven. A navíc bude doma i Peťa :dizzy_face: i když měl být doma už zítra, ale nějak se jim to prý komplikuje. Tak běda běda, jestli se ten příští týden posere :angry:

Adel, to je na hofno s tím Petrovým volnem. Taky by je mohli nechat doma déle, když jsou furt v tahu :frowning2: aspoň na tom konci roku kdyby je nechali týden s rodinou :frowning2: tak hlavně, ať stihne ten Štědrý den a nikde nezůstane viset.
17. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Daníkovi ke svátku všechno NEJ :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ani, jak to, že nestíháš ? Moc práce ?
17. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky

Holky díky moc!!!!Daníkovi k svátku dnes napadl sníh :dizzy_face:byl venku nadšený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:a já taky, konečně to trochu připomíná Vánoce :wink:

Aničko, taky jsem si říkala, kde se touláš :confused: Ty jsi tu největší tahoun a najednou tu nejsi :confused: proč nestíháš??přípravy na Vánoce????

Maru, tak to jsem taky zvědavá na Podolí, jak budeš spokojená :dizzy_face: Já bych po druhé Bulovku taky nedala...asi bych zkusila Neratovice :wink:

Aji, věřím, že je to vážně šílený, když jste nebyly takovou dobu venku :frowning2: My teda stejnak chodíme teď dost málo ráno na hodku, odpo na hodku a půl, ale alespoň trochu času se tím zabere, ale celý den doma, to je fakt na Chocholouška :unamused: tak už aby byl příští týden :dizzy_face:

Nám jde taťka do práce ještě v Po na odpolední a pak je doma až do konce roku :dizzy_face: :dizzy_face: sice má pohotovost, ale snad ho nepovolají :wink:
17. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
:grinning: holky, všude stejný -na Chocholouška :grinning:

u nás je to hrozný, když se nejde ven, jirka je na to zvyklej a doma se nudí. Takže se to snažíme řešit návštěvama (u nás nebo u někoho jiného), dneska jdeme do herny na celé odpoledne. jenže do toho nestíhám řešit vánoční dárky :unamused: , takže snad o víkendu, až dáme Jíru k babičce.
17. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
koupila jsem si na MMB nějakou knížku o hrách s malými dětmi, tak snad budu mít večer čas se začíst a něco vymyslet, abychom pořád nedělali jen Kolo kolo mlýnský a pár dalších aktivit. Jsem nějaká bez nápadu :unamused:
17. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
co vy děláte doma s dětmi? jak si hrajete? Cvičíte třeba?
17. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
předvčírem jsme byli v knihovně, já jsem po šíleným víkendu u tchánů, kdy jsem si vyslechla pár slov o naší výchově, musela půjčit nějaké knížky od Matějčka, abych příště nebyla zase za hovádko.. Návštěva knihovny je docela fajn, máme v Michli malou pobočku, takže tam jsme většinou sami a mají tam spoustu knížek pro dětičky. Takže si tam sedneme a čteme :slight_smile:
17. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Terko, to je bezva s tou knihou :dizzy_face: já jsem na tohle taky naprosto bez nápadu :frowning2: to spíš moje mamka...my si hrajeme vesměs jen s autama, různě parkujeme, děláme silnice, jezdíme do kopce, prohlížíme knížky a když je tam např.kombajn, jak seče obilí, tak k němu přijede náklaďáčkem a jako chytá obilí :grinning: a pak ho veze třeba koníčkovi taky v knížce.
Máme doma látkový míč, tak kopeme, házíme...ale jinak téměř nic jiného :frowning2:
Daník je doma taky znuděný :unamused: když si zahraje sám, tak max na půl hodky a jde od toho....zlatý léto, když jsme byli doma jen, abych uvařila, pak na oběd a vyspání, jinak furt venku :dizzy_face: už se těším na jaro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Kam chodíš do herničky??V Dobřichovicích???
17. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
jo a taky má doma motorku, takže si i jezdí po bytě, ale posední dobou už moc nee :unamused:
17. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
já se taky těším na jaro :grinning: už aby to bylo ..........

jo, auta jsou taky dobrý, stavíme železnici, hrajeme s vláčky, z kostek na kolejích stavíme tunely..... potom kreslíme, čteme knížky, hrajeme pexeso, honíme se....
jen jsem chtěla vymyslet něco nového, aby to nebylo furt jen to samé. Dám vědět, jestli se v knížce něco použitelného dozvím :wink:
17. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
míšo, chodíme do MC v podolí, jmenuje se to 4medvědi. Je to na hodinku - Montessori pracovna a pak jen přes chodbu jdeme do herničky, kde mají spoustu hraček, klouzačku a můžeme se tam najíst a uvařit čaj. A pak se ještě můžeme připojit na kurz zpívánek, když tam budou mít místo. Zpíváme koledy a hrajeme třeba na xylofon nebo na bubínek.
17. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
je to na celý odpoledne, takže čtvrtky jsou u nás v pohodě, Jiřík se tam vždycky hrozně těší :slight_smile: hlavně na Emičku, to je oblíbená kamarádka. Občas mu dá pusu, někdy ho pokouše....a on je z ní úplně hotovej :grinning:
17. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
jj my taky zpíváme,malujeme, hrajeme pexeso..na to jsem zapomněla :grinning: ale je to fakt, že je to pořád dokola to samé :cry: :cry:
Jo v Podolí a to dojíždíš nebo ještě bydlíte v té Michli?? :confused:
17. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
míšo pořád bydlíme v Nuslích, na stejném místě :slight_smile: do Podolí chodíme pěšky, trvá to 3/4 hodiny, ale je tam blbý spojení, to trvá asi 35 min, ačkoliv je to jen přes kopec. Takže volíme variantu pěšky, když počasí dovolí, protože je to lepší, než tvrdnout 15 min na autobusový zastávce.
jdu budit Jirku a za chvíli utíkáme. Tak se mějte a papa.
17. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky! Tak já už pomalu finišuju s úklidem i s pečením, včera jsem do půl 1 v noci zdobila perníky, ještě upeču marokánky a udělám marcipánový brambory a konec zvonec, holky chodí ujídat, tak ještě že jsem toho napekla hodně :grinning: Zítra jedem do práce na vánoční besídku, teda pokud nebude sníh na silnicích, to bych se bála :unamused:

Míšo, Terko, já taky pořád řeším, co s holkama doma podnikat, nám se docela osvědčila plastelína - holky hrozně rády dělají placky a pak na to dávají očička, nos a pusu (s tím jim pomáhám), a děláme maminku, tatínka, babičku atd. :wink: pak taky hodně zpíváme, tancujeme, skládáme puzzle, taky je baví provlíkat tkaničku destičkou s otvory, je toho spousta. Taky je baví, když jim hraju na violu (nejvíc když to můžou zkusit samy - chudáci sousedi :grinning: ) a ještě jsem zapomněla na divadýlko, máme magnetický s Krtkem a z toho jsou teda úplně nadšený. Pak je hodně zapojuju do domácích prací - zametání, utírání prachu, občas si utírají i svoje plastový nádobí :slight_smile: Jinak si holky dost her vymýšlí i samy - včera si třeba hrály na měření (jedna si stoupla k metru u zdi a druhá jí strčila na hlavu knížku, pak se zas vyměnily a tak to vydržely asi 20 minut :grinning: , nebo spolu hrají na schovku, pořád něco vymýšlí). Tak nějak se ani doma nenudíme, ale samo že venku je to lepší a taky už se těšíme na jaro, na hřiště a na písek :wink:

Jinak přejeme Daníkovi vše nejlepší k svátku a Marince k narozeninkám! :dizzy_face:

Tak utíkáme ven, zkusíme vytáhnout sáňky, ať se trošku provětráme, večer nakouknu! :wink:
17. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jak se nemůže ven, ani do herny, ani na návštěvu, tak je to fakt na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak my si dost malujeme, stavíme z kostek nebo z čehokoliv :slight_smile: taky z toho pěnového puzzle stavíme domeček, tak si pak docela v něm vyhraje. Pak si docela vyhraje s dřevěnou skládačkou se zvířátky, pokladnou a nádobím. No a samože taky balón, autíčka a motorka :slight_smile: a mezitím koukne na pohádku. Teď tu stále frčí S čerty nejsou žerty.

No a taky to máme jako Kris, zapojuji ji do domácích prací, takže miluje věšení prádla a pečení :slight_smile: taky vytírání a vysávání.
17. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Kris, jak se dělají marcipánové brambory ?? To zní dobře :slight_smile:

Jo, a nemáš odkaz na to magnetické divadlo ?
17. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
Teri, to Montessori závidím. Já to chtěla taky s Klárkou zkusit a nikde blízko tu nic nemám :frowning2: tak snad se brzy polepší. Jak to tam probíhá ?
17. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.