• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jůůů Ajo díky teda!!!Super!To je jeden s mých oblíbených dílů,na prvním místě je To je vražda řeklo portské :grinning: :grinning:

Dol já už nekojím od 10.měs a Adélka má mlíko jen ráno cca 200ml.Ale musí to bt banánový Sunar s ničím jiným neuspěju.A pak ho má občas těsně před spaním,když jde třeba později spát.
17. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
No, tak vás musím opustit. Jedeme s bráchou na shoppingu :slight_smile: musím nakoupit malé nějaké věci a Peťovi dárek k svátku. Takže zneužiju babičku k pohlídání Klárky a vyrážíme :slight_smile:
17. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
já dávám mlíko ráno a večer a někdy i kolem oběda.A ted když nechce jíst tak at aspon pije mlíko.Dávám sunar od 12m no a jinak mi vypije 4 plný flašky čaje za den takže tekutin má si myslím dost. :wink:
17. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz
tak jsem frkla nějakou fotečku hafanů do alba.Je focený přesmobil tak to není tak ostrý :grinning:
17. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahojky holky,

tak vás zdravím, u nás je celkem dobře, ale ještě chrmlám a trochu mě bolí v krku, ale dá se to. Byli jsme dneska plavat a Ondrula byl mega protivka, teď jsem ho šupla do postýlky ať spinká a zdá se, že je klid, že zabral.
Jinak u nás má Ondra mlíčko ráno 210 ml, jogurt a večer kaši 210ml a stačí mu to :slight_smile:

Peti pejskové jsou nádherný, jsou to pěkný mazlíčkové :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2009 v 15:27  • Odpověz
Lucko, Daník pije mlíčko brzo ráno 200ml, večer nemléčnou kaši v mlíku taky 200ml a někdy mu k snídani dávám Hami kaši..buď ráda, že mlíčko pije, některé děti vůbec mlíčko nechtějí a taky jsem četla, že do 3 let je to normální, že třeba ještě ráno si to mlíčko dají, dokonce kamárdky brácha má 5.leté dvojčata a ta vyžadují mlíčko každé ráno z FLAŠKY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
No tak u nas mlicko jenom k ranu v polospanku a to necelych 180ml a vecer kase Sunarka ta husta :grinning: :grinning: A to stezi 200ml takze ja jsem ten zdarnej pripad ze jsem rada ze mi vubec neco vypije :slight_smile: :wink: :wink: A to je jeste dobrej pac Stepa mi presne na den na 11mes.prestal pit sunar a kasi uplne :slight_smile: :wink: :wink:
17. únor 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem byla na squashi, pak jsme dali jedno pivko.

Mlíčko teda zkusíme přesunout na jinou dobu, ale ještě nevím na kterou :sweat_smile: Kuba už je naprosto v pořádku, pže celej den zas na všechno ukazuje a poslouchám jenom "ňam,ňam" Pořád by jenom mlsal.

Peti, tak ať jste brzy zdraví. Ještě, že máš aspoň volno, jinak by to byl asi mazec, co?
17. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
ahojky holky,
tak my jsme dnes byli s risanem u nasich. :wink: ...tam si i na hodinku schrupnul a domu se vratili ve 1/4 na 8. ...dostal k vece kvetakovou polivku a pak asi pul hodky pote na spani mlicko a vytuhnul za ctvrt hodky. :sunglasses:

tatika mame v hospode s kamaradem na testovani vsech bernardu, co jsou. ..takze bude vypadat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale prej zacinali na nealku, ale myslim, ze u toho rozhodne neskoncej. :sweat_smile: :grinning:
...no jdu tu poklidit, umejt nadobi a lahvicky, hodit se do sprchy a ulozit k spanku. ..zitra se chystame na plavco, tak snad jsme nekde v mhd nechytli chripajznu, kdyz tak vsude radi, ..nejak nam zacina tect z nosu. .tak snad se to jeste nerozjede do nejaky hnusny rymy..? :confused: :rolling_eyes:
17. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz
...jo u nas se pije mliko rano a vecer. (150 - 220) ...kasi nema ...uz ji drahnou dobu nechce... a obcas uz nam zacina sabotovat i jogurt. :unamused: ..takze to je pomalu jeho jedinej prisun vapniku. ...kdyz pominu obcas chleba se syrem. ..ale to taky nema denne. ...takze ja budu rada, kdyz aspon to mliko nejakou dobu jeste bude pit. :wink: :sunglasses: ...zvlast kdyz furt ma HA. ....ale uz se za 3 mesice docka zmeny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
17. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz
tak ja jen nakukuji..kukla jsem na ordinacku a valim do postele...
dobrou :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
17. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz
adel, dobrou
...tak ja uz jen lahvicky a sprcha a taky mizim do hajan. :pensive:
17. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky-zdravim a jedu do mesta-ale pekne tam chumeli.Tak to zase bude cesta asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
18. únor 2009 v 07:53  • Odpověz
dobre rano..noc nic moc :confounded:
u nas taky porad snezi a uz me to fakt stve :angry:
18. únor 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahojky
No jo Anička zmizela, já jsem se divila, že poslední příspěvek je tu 7:57 :grinning: :grinning:
U nás noc ok, ale opět v 21 probuzení a nespaní, takže s náma seděl do čtvrt na 11 u telky a pak jsme šli spát všichni, nevím, co to jako má být tohle :sweat_smile:
Hani, mě taky D sabotuje jogurt, musí mít tak 4 dny něco jinýho, aby pak jogurt dal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
ahojky holky,

tak u nas noc dobra. jjen jednou byl risa naplaclej na zbrdlinach, ze se neumel otocit ..tak si zajecel a ja jsem ho musela posunout, jinak spal do 8:20 :sunglasses: ..to je kdyz uspava maminka. :sunglasses: :grinning:
..a to vcera tatik prejel dve stanice metra, takze dorazil o pul hodky pozdeji, nez chtel. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takze nekdy kolem pulnoci ...a pak ja v 7 se ho ptam, kdy chce vstavat. ...tak ze prej v pul sesty. :grinning: :grinning: ..takze spal nakonec jako risa a vzal si na pul den dovcu, tak je tu ted s nama. :wink:
18. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
Miso, tak to my mu treba soupnem tvarohovou aktivii,ale i tu taky zacina sabotovat. :unamused: ..a pribinacka, tvarohacka a ja nevim co vsechno mlecnyho ...i jiny jogurty vubec nechce. ...zavre pusu a zacne kroutit hlavou a vubec to do nej nedostanu. ....u aktivie aspon obcas pusu otevre. ...ale i tak myslim, ze ani to uz za chvili nebude.
18. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
tak ja uz jsem davno doma a mam upecenou buchtu od Marti :wink: Jen jsem zjistila ze ja ji vlastne pecu uz dlouho ale mam ji pod nazvem Perova buchta :slight_smile: :wink:
Ted se jdu podivat na Ordinaci pac jsem vcera vytuhla a pak uklidim ten curbes-dokud Ondrula spi.
18. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky, u nás bylo dopoledne krásně, všude plno sněhu a svítilo sluníčko, takže jsem s holkama vyrazila na sáňky. Byly tak vyvětraný, že v 11 usnuly a ještě spí, tak čekám, kdy se vzbudí na oběd :slight_smile:

Mléčný výrobky u nás frčí, dvakrát denně Sunar tak 180 ml., jogurt Hollandia, Lipánky, akorát holky nemají rády puding, jenom v termixu :wink:

Peti, štěňátka jsou krásný! Co na ně říká Patriček? Jinak přeju brzké uzdravení :wink:

Hani, tak kterej Bernard je nejlepší? :wink: Radek je teda týpek, ale hlavně že trefil domů :grinning:

Aničko, ty pořád jenom pečeš, ta buchta se jmenuje pérová, nebo péřová? :wink: :grinning:
18. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
Taky jsem tápala, zda pérová či péřová, oba názvy jsou divný :grinning: :grinning: :grinning:

Kristy, u nás taky samotnej puding nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No holky, já byla včera cvičit a dorazila jsme akorát, když v Ordinaci Honza kleknul :confused: co se stalo?????
18. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahojky..tak u nas je celkem dobre aspon uz nefouka tak pujdeme na prochajdu
jinak u nas se papa vsechno i jogurty,presnidavky,puding..no vse :grinning:
18. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
Míšo, spravovali cosi s Romanem na střeše a Romanovi se seklo lano, tak ho vylezl jistit, že spolu slezou dolů, no a Roman spadl a on se taky potloukl, vypadalo to jenom na zlomený žebra, ale měl vnitřní krvácení, Pusáč ho zrovna vyšetřoval a on mu v ordinaci exnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem včera valila kukadla, docela drsnej díl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
Kristy díky, já myslela, že to bylo selhání srdce, když měl ty stresy pořád...a ten Roman se zabil??
18. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
Míšo ne, toho Barnová s tím novým dr. operovali a zachránili mu slezinu, měl taky mnohočetný zlomeniny, ale přežil. Honza umřel zrovna když Barnová byla na sále.
18. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
No a Honza zrovna ten večer chtěl Pavlínu požádat o ruku :unamused: nejhorší na tom bylo, že když ho předávala Pusáčovi a šla operovat, tak si myslela, že je to jenom pár odřenin, maximálně zlomený žebra, protože Honza byl úplně v pohodě.
18. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
Díky, tak to mi stačí a ani se nemusím koukat na díl na netu :grinning: No oni ho potřebovali odstranit, že prý si dělal co chtěl a nespolupracoval...mě byl teda Honza dost nepříjemnej!!!No ale ten nový Dr., to je taky divňoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz
Aha, tak to je jasný, tak to je nejlepší nechat umřít :sweat_smile: ale dost drsný teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ten novej se mně taky moc nelíbí.

Tak já valím stavět s holkama kostky :wink:
18. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak pá, hezky to postavte :wink: Daník chrupčí
18. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
me se zase teda Honza libil-a i vzhledove i docela lidsky.Nemel to vubec jednoduchy a musel se vsim probit-teda jako Honza samo-a jako chlap nuf,nuf :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak buchta se jmenuje Péřová damy :grinning: :grinning: :grinning: Nevim jestli to nerkde pod tim nazvem najdete bja to mam vystrihnuty z novin uz spoustu let.Jen to nesypu cokoskou ale skoricovym cukrem :wink: :wink: :wink: Ale je to fakt dobry-ovsem nejlepsi je buchta Himalaje-uz po ni taky byla poptavka :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky,

malá spí,tak jsem si otevřela Delisu a zhřešila jsem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tatku máme v práci,ale víkend má volný tak super!
aničko,takže vidím,že buchtu už znáš :grinning: to je dobrý,no já to znám ještě pod názvem moučník Václav :sweat_smile: :sweat_smile: a myslím,že i tu Péřovku jsem někde zaslechla :grinning: Ale pro mě je to prostě mňamózní buchta a hotovo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A vidím,že se ujaly i Himaláje,takže půjdu do nich :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak ordinace celkem drsná,já jen nechápu proč když se chtějí někoho zbavit nechají to exnout :unamused: to třeba nemůže jen někam vycestovat :grinning: :grinning: :grinning:

jinak u nás jede vše,včetně mléčných výrobků,má ráda jogurty i různé tvarohy..jen teda pribiňáka zatím moc nedávám.
18. únor 2009 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.