• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Včera jsem ještě upekla čoko buchtu a zadělala těsto na ty kuličky, tak jsem zvědavá, jestli se mi dneska taky povedou.

Uklizeno už máme skoro všechno, zbývá jen pár drobností. Večer ještě musím žehlit a pak chceme nazdobit stromek. Jo, a ještě balit dárky. Do toho se mi sice moc nechce, ale co nadělám, že :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Dopo byl Peťa s malou na kontrole u dr. Už je ok, jen to nemáme přehánět s venkem, i když už takové chladno není. Já mezitím vyrazila na poštu pro balíček. Přišly mi pro Klárku poslední dva dárky. Cestou jsem ještě koupila Peťove mamce v keramice drobnost na svátek, co bude mít. Ještě by měl jeden balíček přijít zítra, tak snad dorazí. Peťa mi včera objednával parfém a psali tam, že garantují, že ve středu bude na poště. Tak jsem zvědavá. Chtěli jsme ho sice koupit v obchodě, ale tam stojí 1790,- 50ml a na netu je za 780,- 100ml. Což je teda sakra rozdíl.
22. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky

Aji, to je super, že je malá olivka v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: venku už se dá být, tak alespoň ty krátké procházky můžete, aby se nadýchala vzduchu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hele to je teda sakra rozdíl v té ceně voňavky :confused: :confused: :confused: tak snad Ti dorazí!!!!!!

Já dnes dokoupila poslední dárek pro Daníka, stavebnici Žako - hasiče :dizzy_face: mám radost, pže jsem jí nemohla sehnat!!!!!Jinak dárky zabalený mám.Akorát musím zítra uklidit a odpo nastrojíme i s Daníkem stromek :dizzy_face: už se těším na ten Štědrý den :dizzy_face: snad od malýho bude chvíli klid, než ho zase vechny nové hračky omrzí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, no bomba :grinning: s tím, jak jste byli na domečku už přes noc...až na tu vodu, ale poradili jste si :sunglasses: :dizzy_face: a jsi teda dobrá, že se vůbec vejdeš do bobů :fearful: :sweat_smile: já to teda ani nezkoušela, pže mi přišlo, že bych se tam prdelí nevešla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Kristi, je mi to moc líto s tchánem, taky mi to přijde, že je nějaký švihlý - psych.nemocný :cry: mrzí mě to kvůli holkám do budoucna, teď jim to ještě nedochází..a kvůli Honzovi :cry: pže ho to musí moc štvát, že je táta takový...ale jsi hodná, že jsi to zkusila!!!!!

Aničko, no na Tebe jen samou chválu :wink: :wink: protože teda Matýskovi jsi připravila úplně super Vánoce!!!Takových dárků, co jsi mu nakoupila, to bude v sedmém nebi!!!Jsi vážně jeden z nejhodnějších lidí, co znám, sami máte do kapsy hluboko a ještě nakupuješ pro klučinu od ségry!!!fakt klobouk dolů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
A taky se přidávám a prosím Aničku, kde vytvořila tu krásnou pohlednici!!!!!!!!!Sím, sím :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Holky, já se pose*u radostí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teď mi volal šéf a od ledna jsu makáááááááát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se picnu, na jednu stranu se mi teda moc nechce, ale konečně se vyhrabeme z naší domácí fin.krize :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
Míšo, taky jsem ráda, že je ok a navíc počasí je teď fajn. Takže malé prochajdy určo budou. Už se těším. Jen škoda, že sníh už leze dolů :frowning2:

Super, že se ti povedla stavebnice nakonec sehnat. Musím mrknout, co to je. Podle názvu mi to něco říká.

Taky jsem čuměla, jak je to velký rozdíl. Kdyby to byla stovka dvě, tak to asi kašlu a vezmeme to v obchodě. Ale takhle...ani náhodou. To beru, i kdyby měl ten parfém dojít až po Vánocích :slight_smile: ale myslím, že se to snad stihne, když to tam píšou. Uvidíme zítra. Poslední balíček pro Klárku mi šel 7 dní nepočítám víkendy. Tak by mě zajímalo, jaké mají s poštou vztahy, že garantují dodání druhý den po objednání.
22. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Míšo, gratuluji :wink: :dizzy_face: to je super, že ti to nakonec vyšlo. Taky by mi nějaké penízky bodly :slight_smile:
22. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
Já věděla, že jsem na něco zapomněla reagovat...

Kris, ty vaše tchánovce fakt nepochopím :frowning2: takhle se kvůli nějakým malichernostem připravovat o zážitky s vnučkami, které jsou neopakovatelné :frowning2: že se nepřekousli aspoň na ty svátky :frowning2:

Jani, těmi zaplněnými boby jsi mě pobavila :slight_smile: no, a problém se zamrzlou vodou jste zvládli úplně bravurně. Já bych to s takovým přehledem asi nezvládla. hned bych velela nastartovat auto a hurá zpátky domů :slight_smile: no, i když pro vás už je vlastně doma na domečku, že.
22. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Tak jsem nahodila ještě jednu pračku, ať se pak po večerech nenudím :slight_smile: přihodila jsem tam i Klárce ňuňánka, ať je na svátky voňavý :slight_smile: a doufám, že si toho nevšimne, pže minule z toho měla málem infarkt, jak viděla, jak tam sebou mrská v bubnu :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahojky holky,

jen jsem v rychlosti přelítla poslední dvě stránky. Já tady ještě lítám a uklízím, páč jsem byla týden nemocná, pak jsem se zase učila na zkoušky do práce, ale mám je :grinning: No a do toho všeho, ač jsme s Ondrulou nebyli o víkendu venku, tak z neděle na pondělí zase v noci štěkal ( no naštěstí to není laryngitýda) ale jen kašel. Dr. nám řekla, že asi na to Ondrula bude citlivý, tak nesmíme ven v mrazech. No dneska s ním pojedeme alespoň pro kapříka, moc se na to těší.

Míšo tak to je super, že ti práce vyšla.

Aničko, jak psala Míša, tak fakt klobouk dolů. Takových lidí jako jsi ty je pomálu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Holky prosim Vas :wink: Ja si myslim ze si to zaslouzi,vsak z toho zivota prd ma.Jeste jsem mu dnes koupila salu palestynu :wink:
Miso tady mas odkaz :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27599598&tab=5
22. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
Miso-tak suúpeeeeeeeeeeeer-velika gratulace k praci-drzim palecky :slight_smile: :wink:
Jinak anui nevim jestli jsem Vas dnes vubec pozdravila-tak Ahoj holky :grinning: :grinning: :grinning:
Vubec nestiham-dnes jsem vezla brachu do Kauflandu do MB-trouba nechal nakup na posledni chvili ale to je teda des ty lidi co vyvadej :confounded: :frowning2: :angry: :angry:
Zitra jedu s Ondrou na kontrolu na ORL s tim uchem.Ale zase maji vsichni rym,u a kasel :confounded: :angry: :frowning2:
Lucko-jinak taky gratulace velika ke zkouskam :slight_smile: :wink:
No a na PC vecne sedi Matysek tak se sem ani moc nedostanu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Terd jsem Zdendovi dopekla babovku na vecirek co ma z brigady a utrhla se mi.Ale prdim na to priplacla jsem to tam a je :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Jinak darky mam skoro zabalene jen jeste par drobnosti co jsem prikoupila a je to :slight_smile: :wink:
22. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3636923&vReferer=

ahojky
tak ja jsem se premistnila od mamky domu ..po ceste nakup ve sparu..des des des..lidi si mysli asi ze je konec sveta a uz nikdy se neotevre zadny obchod..kdybych nejela na plenky tak na to prdim..i tak 2000 v haji

tatka volal ze zitra odpolko snad bude doma..tak aspon tak pac ja nemam ani uklizene ani stromek..no nejsem superman

jj anicka je nase super zena..ale ja bych si taky nekoho vzala domu..je me tech deti tam lito..kamoska je z decaku a nic moc no..ale ted uz ma svoji rodinku :dizzy_face:

miso..gratulace k praci..ja taky premyslim ze brzo pujdu do prace snad se nam ten obchudek povede otevrit :dizzy_face:

http://www.loonapix.com/cz/framer..ja si delam ramecky doma a zadara a taky jsou pekne :dizzy_face:
22. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahojky holky,

Anicko, ty ses moc moc hodna a Matysek je u vas urcite stastnej a bude mit nezapomenutelny vanoce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak teda my pojedem posledni veci ..jako jsou potraviny nakoupit zejtra. ..tak se budu taky muset obrnit trpelivosti. :rolling_eyes:

Misoooo, :dizzy_face: :dizzy_face: ..jeeee, tak to mas nejuzasnejsi darek ze vsech, co. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...supeeeeeeer. :dizzy_face: :sunglasses:

Adel, diky ....tak jsem to hned zkusila a taky vytvorila pranicko :slight_smile:

Ajo, dobre, ze je Klarka uz fit. ....jen skoda, ze vy budete moc pomalu ven a on sleze snih. :unamused:

jinak s risou a oblikanim teda to mame tak nejak napul. ...beha mi po byte, utika, ale neprotestuje. ...ale i tak teda ..na oblikani zlaty leto. :wink:
22. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
tak petan uz lezi ale jsem zvedava na noc pac jsem mu ted namerila 39.5 teplotu..snad to nic nebude..ale cely den tady letal a nic az ted jak jsem mu davala pyzamko se me zdal teplej a ejhle :confounded:

haniku..jj tak je to lehke a pekne :dizzy_face:
22. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Ty jo, Adel, kde tak najednou přišel k takové teplotě ? Tak snad to bude do rána ok a nic na něj neleze. To by bylo na Vánoce blbé :frowning2:
22. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
My budeme mít asi docela nervózní noc :confounded: malá Peťovi vypadla z postýlky přímo na hlavu :frowning2: :cry: nakláněla se a volala na něj, ať už jí jde číst pohádku a než tam milostivě dolezl, tak dutá rána a řev. Naštěstí se za chvilku uklidnila, lehla jsem si s ní do obýváku, dala jí studený hadr na hlavu a obhlížela, jestli nemá někde něco zraněného. Vypadá to, že krom červeného fleku uprostřed čela a trošku červeného na nose nikde nic nemá. Vypadala v pořádku, nemotala se ani nic jiného, tak jsme prozatím vynechali i pohotovost, pže si říkám, že by to byl pro ni možná akorát ještě větší stres. Tož budu jí kontrolovat a pozorovat a kdyby něco, okamžitě jedeme.

Ach jo, bych toho Peťana přizabila :angry:

Tak snad bude bobeček můj malej v pořádku a nic z toho nebude.
22. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
A teď koukám na Lásku nebeskou :dizzy_face: ach, moje srdcovka :dizzy_face: to zas budu řvát :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
A u toho půjdu buď žehlit nebo balit dárky. Asi si hodím kostkou :confused:

Akorát se mi vůbec nechce a třeští mě hlava z toho šoku z Klárky.
22. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
ajo, děti jsou někdy jako z gumy. Kdybys viděla někdy naše karamboly, tak bys byla v klidu. Kolikrát Jíra spadnul na hlavu a nic z toho nebylo, tak snad to je i tenhle případ u vás. Tak ať máte klidnou noc.

Holky, kdo se chystáte ještě péct ty ježky, na který jsem dávala odkaz, dejte tam trochu víc cukru, 50g je málo a chuť je díky tomu taková nevýrazná. Já jsem z nich byla trochu zklamaná- tedy vypadají super, ale zdaleka tolik nechutnají.

Aničko, valím oči, jak se hezky staráš o synovečka :grinning: a taky smekám :grinning: máš svých chlapů plný barák a ještě si berete kloučka z děcáku, to je fakt moc hezký. Tak ať se vám to vydaří a jsem si jistá, že Matýskovi bude u vás moc dobře. Vždycky mě takový příběhy vezmou za srdce, to mi věř. Představuju si, jak takovej príma kluk se dostane souhrou všech náhod do děcáku a tam prostě musí být.....brrrr, to hned zapomenu na to, jak mě ten můj drobek dneska zlobil
22. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
adel, dávala jsi mu něco na teplotu? Snad se z toho Péťa vyspinká :confused:

Míšo, gratulace k práci - takže druhej mimís není na obzoru, když půjdeš makat? :grinning: Já jen tak provokuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
no a já jdu pro změnu umýt záchod. Od stropu........ no, vy kdo máte doma chlapečky, tak mě asi pochopíte. Jirka někdy fakt čůrá i po stěnách, když mu jde pindík šejdrem.... (myslím teď malýho Jirku :grinning: ). Takže si rozmíchám Savo, ať máme na Vánoce čisto.
22. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
já než všechno přečtu, tak nějak nestíhám reagovat :grinning:

lucce taky gratuluju, super, zkouška je v kapse :grinning: a snad bude Ondráškovi taky dobře, my jsme všichni nastydlí, je toho teď plno.

a já už opravdu jdu na ten záchod :grinning: :confounded:
22. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Terko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: druhý mimíš fakt nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
a se záchodem taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to u nás zatím není..teda možná od taťky jo, ale nikdy jsem si nevšimla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Adel, teda držím pěsti, ať je Peťa ráno čilý, to by bylo nemilé, kdyby na něj něco lezlo :unamused:

Aji, no taky pěkný storry :unamused: ale jak píše Terka, taky se mi zdá, že jsou na to ty děti nějak stavěný 100x líp než dospěláci.Naše pády taky vždy vypadají strašně, ale nic z toho!!No ale chápu, že takhle na noc je to na prd, já bych se furt budila a obhlížela ho :pensive:
Ať je Klárka dobrá!!!!!!!!!!!!!!!

A díky za hezké reakce na práci :dizzy_face: sice to asi moc nechápete, co :grinning: že se hrnu do práce :grinning: :grinning:
Adel, přeju, aby se obchůdek uskutečnil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já poslouchám písničky od Bendíka :dizzy_face: :dizzy_face: ze SS a jdu dobalit tu stavebnici a obr traktor - neměla jsem dost papíru :grinning:

dobrou
22. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
aji..no me taky tak petan spadl..teda mela jsem sok ale nic mu nebylo :dizzy_face:

terko..jj dala jsem mu sirup a tak uvidim..snad rano nic pac mam frcet po O pro petra..nema jak dofrcet z prace..

miso..ja to chapu ..ja uz se tesim az nam klapne obchudek a valim do rachoty a petan na materskou :dizzy_face:

tak zatim je klid ani neknoura a tak valim do postele..pa :pensive: :pensive:
22. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
než pujdu zalehnout tak ještě koukám....

tajně závidím, jak jste všechny včelky pilný, máte nakoupeno, zabaleno, uklizeno, napečeno... já nějak letos nemám ani sílu, ani náladu , ani nic se mi nechce ... ani se mi nechce tvářit vánočně.. ale to neva, příští rok bude líp

my měli taky dnes letecký den, Janina spadla po hlavě z postele (jako naší), pže po ní skákala a volala na taťku a skočila, ale dřív než ji M stihl chytit :frowning2:.... no zaplakala ale je OK, Klárce přejeme pohodovou noc, a ať je v pořádku, z té potýlky je to hodně vysoko, ale určo bude v pořádku

Aničku ani nekomentuju, to je fakt člověk s obrovským srdíčkem a zlatýma ručičkama, bych potřebovala alespoň polovinu energie, co má ona...

jinak nevím, jak se sem zítra dostanu, nebo spíš nedostanu, musím jít koupit papír a zabalit ještě dárky a taky to tu poklidit, pže uklízet u nás to je naprosto zbytečná práce... takže všem přeju příjemný předsváteční den a co nejmíň shonu a mooooc rodinné pohodičky
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3637737#navigator

dobrou noc....
22. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj holky, všem moc děkuju za podporu ohledně tchánovců! Jste zlatý, už jsme se s tím doma trošku smířili, že budou další Vánoce bez nich, Honzovi to i vyhovuje, než aby byla zas nějaká bouřka, a holky si na ně asi ani nepamatují, občas jim ukazuju babičku s dědečkem na fotkách, ale stejně si za pár dní nevzpomenou, kdo to je. Je to hrozně smutný, ale já už pro to asi víc udělat nemůžu, tak si nebudem kazit Vánoce :wink: dneska jsme jim aspoň poslali k Vánocům 2 DVDčka videí, sestříhaných klipů a fotek holek za celý rok, tak snad je to aspoň potěší a nebudou to brát jako nějakou provokaci :confused:

Honza je opět na večírku a já pilná včelička jsem doteď makala, ještě jsem všude poutírala prach, vytřela, umyla nádobí, záchod, vynesla odpadky a teď ještě dobalím posledních pár dárečků a mám padla. Zítra už jen udělám salát, Honza doveze a zpracuje kapra, vyžehlím zbytky prádla, co se suší, večer nazdobíme stromeček a budem se těšit na Ježíška :dizzy_face: teda jestli Honza trefí domů a nebude zítra celej den ležet s hadrem na hlavě :grinning:
22. pro 2009 ve 23:34  • Odpověz
Jani, vy jste teda měli dobrodružný víkend, jste borci, že jste tam v takových podmínkách s malýma dětma vydrželi, ale zase ta svoboda, co? :wink: :dizzy_face: díky za přáníčko, je nádherný! :dizzy_face: Janička s Vládíkem jsou k zulíbání :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 23:36  • Odpověz
Jani, a z toho, že nestíháš vánoční přípravy, si nic nedělej, vždyť se staráš o dvě dítka a to dá pěkně zabrat! My jsme první Vánoce s holkama nestihli vůbec nic, dárky jsme pořešili na poslední chvíli jedním nočním nákupem v Tescu, úklid jsme neřešili vůbec - gruntovala tady tchýně v říjnu, když jsem byla v porodce, a my jsme porpvé uklízeli snad v lednu :grinning: salát dovezla taky tchýně i kapra, toho jsem stihla taktak aspoň usmažit, ale stejně to byly nejkrásnější Vánoce, s holkama pod stromečkem :dizzy_face: vy si je taky určitě hezky užijete, uvidíš, jak bude Janinka jásat nad dárkama, tak to budou nejkrásnější zážitky i pro vás :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 23:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.