• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Aji, držím palečky, ať je Klárka v pořádku! Já taky trnu, kdy holky napadne z postýlky vylízat, ale naštěstí na to ještě nepřišly, jen vytrvale ječí a Liduška bouchá do zdi, když chtějí ven. Nemáte vyndávací tyčky, že by si Klárka mohla vylézt sama?

Míšoooo, super, že práce vyšla!!! Nastupuješ hned po novém roce? :wink:

Luco, gratulace ke zkoušce :wink:

Adel, tak fajn, že Petr zítra přijede :dizzy_face: Hlavně aby byl Petřík zdravý, snad z toho nic nebude:unamused:

Terko, taky jsem se pobavila se záchodem :grinning:
22. pro 2009 ve 23:50  • Odpověz
Tak jsem si hezky povykládala a jdu zabalit dárky, ať se taky dostanu do postele. Mějte se krásně a užijte si poslední předvánoční den! :slight_smile:
22. pro 2009 ve 23:52  • Odpověz
Holky díky moc :dizzy_face: trošku jste mě uklidnily, tak snad bude vše v pořádku a nic z toho karambolu nebude. Zatím spinká pěkně...ťuk ťuk ťuk. Se tam na ni chodíme pořád dívat. Taky se uklidňuju tím, že ty děti jsou fakt kolikrát jako z gumy.

Jinak jsem zabalila kupu dárků pro Klárku, na Duplo mi nevyšel papír, tak tam mrsknu jen mašli :slight_smile: no a pak už mě to přestalo bavit, takže pokračování zítra :sweat_smile:

Taky jsem doplácala ty vídeňské kuličky, akorát už jsem neměla sílu a chuť je zkusit, tak vám důvěřuju, že jsou fakt dobré :grinning:

No a taky už nám Ježíšek donesl stromeček, takže Klárinka bude zítra valit očka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 00:10  • Odpověz
Kris, to víš, že máme vyndávací tyčky. Taky je má přes den vždycky vyndané, aby ji nenapadlo vylézat. Což ona nedělá, pže nemá potřebu. Ale teď už byla nachystaná na spaní v postýlce a tyčky na noc vždycky dáváme a Peťa ji tam nechal samotnou. No a ona jak se nakláněla a volala, ať tam za ní přijde, tak přepadla dolů :frowning2: taky jsem mu hned vynadala, že ji tam tak nechal a když volala a volala, tak k ní hned nešel. Je z toho chudák úplně hotový.
23. pro 2009 v 00:14  • Odpověz
Jani, vůbec se nezabývej tím, co máme hotové a že ty ne. Vždyť máš dva prcky a z toho je jedno miminko. Takže ty priority máš teď trošku jiné než vymydlený byt, napečené cukroví a zabalené dárky :wink: příští rok už to bude zase všechno jiné :wink: radši jedno spokojené miminko a jedno řádící batole než to ostatní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vidím, že Janička měla dneska taky karambol. Tak ať je taky ok.
23. pro 2009 v 00:17  • Odpověz
Ajo, tak aspoň se Peťa poučil pro příště, děti jsou někdy fakt nevyzpytatelný. Hlavně, že je zatím všechno v pořádku :wink:

Mně zbývají ještě dva dárky, ale už na to skoro nevidím, jak se mně klíží oči, tak je asi strčím jenom do papírových taštiček a kašlu na to, zítra budu určo na holky sama, protože Honza bude dopoledne vyspávat, tak ať se pořádně vyspím. Tak dobrou všem! :pensive:
23. pro 2009 v 00:22  • Odpověz
Kris, dvd s fotkami Aničky a Lidušky, to byl dobrý nápad. Já myslím, že by se jim to mohlo líbit. Pokud teda nejsou úplně na hlavu padlí, tak to přece za žádnou provokaci brát nemůžou. Měli by být rádi, že i když vás tak zasklívají, tak na ně i tak myslíte. Tak třeba se tím zase ledy trošku prolomí.
23. pro 2009 v 00:22  • Odpověz
No, já doufám, že ho to pořádně vytrestalo a příště bude dávat lepší pozor. Chápu, že děti jsou nevyzpytatelné a stát se může cokoliv, kdykoliv a komukoliv, ale i tak by měl trošku předvídat a přemýšlet.

Mě furt třeští ta hlava a je mi trošku i špatně z toho leknutí. Takže jdu do sprchy a taky spát.

Peťa ráno jede na servis, tak budeme s Klárkou samy samotinké.
23. pro 2009 v 00:26  • Odpověz
Dobrou všem :dizzy_face:
23. pro 2009 v 00:26  • Odpověz
ahojky berundy jelikož nestíhám tak vás jdu jen pozdravit a popřát Vám šťastné a veselé Vánoce. Užijte si je jak jen to půjde a my si je budeme užívat. No a mezi svátkama ahoj to už bude klid na koníka.
23. pro 2009 v 00:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek uz v pul seste :grinning:
Ale stihla jsem si pripravit na rizoto,poklidit,vysat,ustlat,nahazet nadobi do myscky.Pac dnes jdeme na ORL na kontrolu s Ondrou a Matyska vezu za jeho brachou co tu zustal kdyz se stehovali.Tak se moc tesi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tatka mel vcera taky vanocni vecirek od brigady,v pul osme jsem ho tam vezla a pry mi zavola kolem 22hod at pro nej prijedu.Sel dnes do prace.No tak v pul jedne byl doma jak na koni,nastesti ho privezl kamos :sweat_smile: :grinning: A docela v podrousenem stavu :confused: :sweat_smile: Tak jsem ho dnes v pul seste budila aby to vubec stihl :grinning: Ja jsem jeste dobalila nejake darecky a dnes jeste koupim na poste hru Slepa baba-strasne se mi to libi a vecer zabalim :slight_smile: :slight_smile: Vecer s tatkou ustrojime stromecek to budou kluci rano koukat,no a zitra dop.jedeme ke tchanovcum.Budeme tam na Stedry vecer.Matysek asi zustava u Jolany,pry Rychtrovi moc nezna tak proto-ale ja ho chapu ze chce byt s rodinou :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 v 07:23  • Odpověz
autor
Jani-taky mockrat dekuju za krasne PF :dizzy_face: Na Vladikovi jak je strasne videt ze je to kluk.Ty holcicky jsou uplne jine :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jiunak si opravdu z toho nic nedelej ze nestihas-ani ja nestiham-jsem tu fakt minimalne.A to mi porad prijde ze nemam nic hotovo.A to nedelam zadny veliky uklid pac si rikam ze uklizim po cely rok tak proto :sweat_smile: :slight_smile: Ale Ondra stihne za chvilku udelat takovej bordel strasnej ale strasnej :confused: :rolling_eyes:
Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy-a nechte toho s tou chvalou-me to prijde uplne normalni s tim Matyskem.Je mi ho tak strasne lito :fearful: :frowning2: Ale ted je stastnej :slight_smile: Tak jsem raDa :dizzy_face:
23. pro 2009 v 07:28  • Odpověz
autor
Nevim jestli jsem to tu psala ale 3.12. ho vezeme domu tak se budeme stavoovat za segrou a 12.1.jedu za jejim psychoterapeutem na pohovor aby vedel jak na ni a popovidat si o nasem detstvi atd....Aby ji mohl pomoct.Tak me asi pekne proklepne.Pac uz v mobilu mi rekl ze si mysli ze jsme meli v detsvi nejake trauma vsechny tri :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No meli to je fakt ale je zajimavy ze se to zacina vybarvovat az ted :confused: :confounded: :confounded: :confounded: A pak pohovor zaroven se segrou tak z toho mam docela strach jak bude na vsechno reagovat-porad se neco deje no.Hlavne aby ji to pomohlo kdyz uz teda chce od nas pomoct.To je co rict pac to vzdy odmitala-teda vetsinou :confused:
23. pro 2009 v 07:31  • Odpověz
autor
Ajo-nejsi v tom sama taky si tu vykladam sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
Tak jsem teprve docetla :wink:
Terezko-jj dobre story s wc :grinning: Me to dela Stepa-nezvedne si prkenko a je to vsude :confounded: :angry: A muzu mu to vykladat horem dolem :confounded: :wink:
Adel-taky na Vas myslim at je Petulka OK-Milanek ma taky horecku.A dr.mi psala ze radi strasne moc spala-tak ma teda radost s tim jaky jsou klukci lapaci bacilu :confounded: :confounded: :confused: :rolling_eyes:
Kristi-tak ja doufam ze ho tchana jednoho alespon obmekci :slight_smile: :wink:
23. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
ahojky..
tak jsem to trosku docetla...
u nas noc celkem sla..ted rano mel 38.8 tak moc to nekleslo ale sna bude..dr.uz tam neni tak jinak pohotovost

anicko..no kazdy by si ditko nevzal na vanoce domu a tech darku co bude mit..bude chudacek stastny :dizzy_face:

berusko..tobe taky krasne vanoce a hodne zdravicka a stesticka :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Adel-a to ja si zase myslim ze by si kazda z Vas synovecka a nebo neterinku vzala kdyby to bylo v jejich silach :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak 20.1. jedeme opet do Motola na vysetreni na gromety do usi-tak jsem zvedava jak pochodime. :confounded: :confused:
23. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
aničko,ty vaše ouška :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je furt něco, viď?

kluci šli do bazénu, za chvíli je tu mám, tak jsem stihla aspoň uvařit oběd a nakoupit na salát.

S tím wc jsem vás tu pobavila, ale já jsem se u toho moc nebavila :angry: včera jsem to samozřejmě už nestihla, šla jsem rovnou spát, tak mi to zbylo na dnešní ráno. Naštěstí je to už hotovka :grinning: uf, ale byl to fakt humus. Musela jsem i odšroubovat prkýnko, abych se dostala pod něj, protože jak to tam zateče, tak to už neumeju a pak do smrdí...... jen si teď představuju, že se nám narodí druhej kluk, to by stálo za to nechat udělat chlapům pisoár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojky

Jani, přáníčko moc hezké, děkujeme!!!!!!
Přesně jak píší holky, vůbec si nelam hlavu s tím, že nemáš hotovo, já to teda taky nějak nepřeháněla, ale mít doma mimi, tak taky nemám hotovo ani to málo, co jsem dělala :sunglasses: Tolik Vánoc ještě bude, takže se vyřádíš ještě dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aji, tak fajn, že je Klárinka ok :dizzy_face: :dizzy_face:

Adel, no škoda, že teplotka pokračuje, to to začlo teda v blbou chvíli :unamused: :confounded:

Ani, no teda to koukám s tím terapeutem :fearful: ale jestli to ségře pomůže, tak to bude superka :dizzy_face: :dizzy_face:
No a s ouškama budeme jako vždy držet palce, protože by už fakt chtělo, aby měl bobík klid :pensive:

Berusko, díky, Tobě taky krásné Vánoce, odpočívej a úžívej klidnu :wink: koukala jsem, že už víte pohlaví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kristi, dvd je dobrá volba, jenom jak píšeš, snad to nebudou brát jako provokaci :cry: :pensive:
do práce nejdu hned od 4.1. to má Petr ranní a musím za šéfem a vše podepsat a vyřídit kartu na vstup, vyřídit aby mě pouštěli na parking, dát holkám aby mi daly do prádelny (bílé) věci na vyprání..atd
Půjdu od 11.1. :wink:
23. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Krásný den všem přeji :dizzy_face: noc ok a Klárka taky. Díkybohu. Trošku jsem si oddechla, ale i tak ji furt pozoruju, jestli se nemotá nebo tak něco.

Ráno jsem ji tajně rozsvítila stromeček, ať má překvápko. Strašně se jí líbil a hned z něho stačila sestřelit jednu baňku :stuck_out_tongue_closed_eyes: pže samože zkoušela, co to jako všechno je :grinning:

Další várka dárků zabalená a teď jsem si chvilku sedla ke kafču a Básníkům. Pak budu zase pokračovat. Ještě musím žehlit a vytřít a mám to pro dnešek už snad vše.
23. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ani, jsem ráda, že samomluvou tu netrpím jen já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a že to není vůbec špatné ? Člověk to tu všechno v jednom nepřerušovaném proudu vychrlí a je spokojen :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Beruško, taky přeji všechno NEJ a ať vše dotáhnete zdárně do vítězného konce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky jsem hned koukla, že už více, copak máš v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
ajo, přeruším tvojí samomluvu :grinning:

berušce taky přejeme hlavně hodně zdravíčka a pohody, ať Karlička pěkně roste :grinning: a kdybych se sem už nedostala, tak všichni (4) :wink: přejeme krásné Vánoce, ať máte doma pohodu a ať mají dítka i vy radost z dárečků. Už se těším na ta rozzářená očíčka, až uvidí stromeček :grinning:
23. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
po obědě jsem slupla celou margotku ke kafíčku, pak ta kila nemají jít nahoru :unamused:
23. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
jo, chtěla jsem se zeptat, vylezou vám děti z postýlek (teď nemám na mysli Klárčin letecký den), ale myslím cíleně, že by přehodily nožičky přes okraj a šup z postýlky ven.
23. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
hmmm, koukám, že jsem převzala ajinu štafetu v samomluvě :grinning:
23. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Terko-ja uz kluky v postylce nemam tak nevim :grinning:
Jinak mam spatnou zpravu,Jolane se ztratili 2000kc a mysli si ze to byl Mates.Jsem z toho strasne spatna pac ja mu tolik verim ze to neudelal.Musim na nej uhodit ale je mi z toho spatne uplne.Vubec nevim co delat-fakt.Jsem nestastna a uplne mi to zkazilo Vanoce.Tolik jsem se na ne tesila :frowning2: :confused: :fearful: :fearful:
23. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
Aničko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak to fakt nevím, jak bych se zachovala. A jestli to nebyl on, tak je to hrozně smutný, páč teď bude všude okolo cítit, že se mu nevěří.
23. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
a nemůžou být ty peníze někde jinde???? Asi blbá otázka, viď? Nejspíš je už všude hledala.......
23. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Teryjj hledala a hlavne on uz jim jednou sebral mobil.Ale to byl jeste se segrou.Ted proste nechapu proc by to delal.Chystame mu hezky Vanoce,i cigarety mu bracha dal aby nemusel nekde smelit nebo krast a ted tohle.Ja porad doufam ze se to vysvetli ale jsem z toho smutna. :fearful: :fearful: :rolling_eyes:
23. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.