• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
23. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Teda, Teri, já tu měla tak pěkně našlápnuto a ty mi to tu přetrhneš :grinning: a ještě jsi málem lepší než já :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
Ani, tak to je teda pěkně blbé :frowning2: To je velmi nepříjemná situace. Jak se ho na to chceš zeptat ? Kolik má roků ??
23. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
Parfém je doma :dizzy_face: jupí, stihlo se :dizzy_face: včera objednáno, dneska doma, zítra pod stromkem :grinning:
23. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
tak aja bude u stromečku pěkně vonět :grinning: a mně ten můj oblíbený parfém dochází, už mám jen pár kapiček.... :frowning2:

aničko, taky jsem se chtěla zeptat, jak je Matýsek starý. Ale podle těch cigaret asi bude aspoň puberťák, ne?
23. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
tak petan je hore a ma jen 37.4 tak super ze klesa..nechtela bych nekde na vanoce jezdit po doktorech uz i tak jsou na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anicko..jezis no to je hrozne..no hlavne aby se to vysvetlilo...
23. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
adelko, super :grinning: u nás je to s teplotou tak, že to rychle vyskočí nahoru, a pak se z toho vždycky vyspí a po teplotě ani stopy........ ty dětičky to prostě mají asi jinak s termoregulací. No, hlavně že to jde dolů, uf.
23. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
já se tu ale dneska vykecávám - nezvykle dlouho :grinning: kluci šli ven na procházku, protože jsem nastydlá, tak aspoň jsem chvilku v klidu. Na sporáku se vaří brambory na salátek :wink:
23. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
tak jsem tam ještě přidala zeleninku a vajíčka, abych měla předvařeno, pak jen nakrájím a smíchám. Hlavně hodně okurek, po tom se může Jiřík utlouct. Pamatuju si, jak mu salát strašně chutnal minulý rok, to jsem ještě trochu řešila miminkovskou stravu :grinning: než jsem pochopila, že to je zbytečný.
u nás vede chlapská strava - maso, syrová cibule, česnek, olivy, šťáva z octu v salátu, atd....... všichni okolo se diví, co ten náš jirka má rád :grinning:
23. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
hahaha, zase mám nakročenu k dlouhému monologu. Já snad tu Áju trumfnu :wink:
23. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
terko..no ja mam taky radost ze uz jen malicko ma :dizzy_face:
a dokonce uz nam ve 4 dorazil tatka a uz chysta stromek do stojanku..sice je to borovice to ja nemusim ale co uz hlavne ze neco je
23. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
jo a musím se pochlubit, včera nám přišlo poštou stavební povolení, tak konečně můžeme legálně začít rekonstruovat byt :wink: no, od srpna žádný velký pokrok :unamused: ale my jsme prostě takoví notoričtí neřešiči :grinning:
23. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
adelko, strom neřeš :grinning: hlavně že máte doma taťku, koukejte si ho užít :wink:
u nás je stromeček taky ve stojánku, ale máme ho ještě mimo byt na balkoně v jiném bytě, Jirka ho přinese zítra, Jiřík ho uvidí až večer, jestli nám všechny plány klapnou.
23. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
tak ja tohle neresim..stromek nazdobim dneska i darky tam asi dam..stejne nema rozum jestli to tam dal ci nedal jezisek...
tak gratulace k povoleni :dizzy_face:
23. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
díky :grinning: :grinning: :grinning:

my dárky a stromeček chystáme zítra večer, až po zazvonění zvonečku, aby to předem neviděl. jenže v našem 2pokojovém bytě to asi bude dost logisticky náročné, musím vymyslet, jak to udělat, asi jeden bude s jírou venku a druhý to připraví, nebo fakt nevím. A asi budeme muset zamknout, aby tam ten všudybyl nevlezl.
23. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Holky je mu 14let :wink:
Tak jsem mu to rekla a i Jolana a on tolik brecel jak mu to bylo lito ze se mu neveri.Rikal ze je rad ze je na prazdninach ze nemusi byt v decaku a ze by to proste neudelal.Ani nevi co by s nima pry delal.V decaku by ho prohledali atd....No.... ja mu teda verim a i Zdenda.Porad cekam ze prijde bracha a reknou ze to nasli :confused: :rolling_eyes:
Ale rikal ze to chape ze mu neveri kdyz uz to udelal s tim mobilem.No je mi stzrasne pac fakt hrozne lito :frowning2: :frowning2: :fearful:
23. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
Teri, ty mi dneska dáváš teda :grinning: mi ničíš moje monologové rekordy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi to tu budu muset provětrat někdy v noci, až budeš spát :grinning: :grinning: :grinning:

Super, že máte povolení :wink: takže takový velký malý dáreček pod stromeček :dizzy_face: to bych taky brala. Akorát jednak nejsou penízky :frowning2: a jednak nevím, jestli tu zůstaneme nebo ne nebo co vlastně bude :unamused:
23. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Já už mám vyžehleno a zabalené dárky. Teď se tu stavovali naši, aby je odvezli, ať tam zítra nejedeme s miliony tašek.

Klárka hned zatepla požalovala babičce, že spadla tatínkovi z postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: barvitě jí popsala, kde a jak vypadla a kde všude jí to bolí. K tomu přidala ještě pár dalších věcí a mamka byla na infarkt :confused: ale prý jsem jí podobně havarovala i já :sweat_smile: :rolling_eyes:
23. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Ani, to je vážně situace na pytel :frowning2: a nemohla je někam omylem založit ? Nebo je třeba utratit za nákup a zapomenout ? Ono teď v tom předvánočním shonu by se člověk ani nedivil.
23. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
Teri, a co máš za oblíbený parfém ?
23. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Mno, jdu ještě vytřít, ať to mám všechno z krku a můžu se začít válet :slight_smile:
23. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Aji-ja nevim ona tvrdi ze si je na 100% jista ale stat se muze cokoli.Je mi z toho fakt smutno :fearful:
Klarka je sikulka sikovna :dizzy_face: Ondra si taky stezuje tou svoji hatlapatilkou a ukazuje vzdy co se mu kde stalo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
No já třeba taky kolikrát myslela, kolik že ještě nemám v peněžence a ono prd. A pak když jsem zpětně vzpomínala tak to byl nákup tam a tam a tam a peníze v dupce hned, ani jsem nevěděla jak, že. No ale zase to nebyla tak velká částka jako 2000. Měla je v drobných nebo hrubých ?

Každopádně je to velmi nepříjemná situace.
23. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
Aničko :pensive: no tak to se mi úplně rozbušilo srdce, jak to čtu :frowning2: :frowning2: dopr...taky mi přijde divný, aby to bral, protože by přeci hned každého napadlo, že to vzal on "narušitel z děcáku" :cry: :cry: :cry: :cry: nemyslím to hnusně, snad to tak nevyzní!!!!Mě teda ještě napdl ten Jolany starší kluk, víš, jestli toho nevyužil, že teda je tam kluk s problémama a že se to automaticky svalí na něj :pensive: :pensive: ale neznám toho staršího vůbec, takže je to jen další úvaha, jak to mohlo být :pensive: sakra to je fakt v prdeli tohle :pensive: :pensive: :pensive: řešit ještě tohle, nakonec budeš ještě za špatnou Ty, že ho tam bereš a on tam ostatní okrádá :frowning2: :frowning2:

Terko, gratulace k povolení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky bezva dáreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak já mám hotovo, dělala jsem mě a Daníkovi zvlášť salát s jogurtem, no není to on, jako s majolkou no :sweat_smile:
23. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Miso-ne,ne Maxik to nebyl na 100% to si nemyslim :frowning2: Spis jestli ji to nekde nezapadlo a nebo to fakt neztratila...nevim.
Pred chvilkou jsem mluvila s jeho kuratorkou a rikala ze tomu taky neveri a ze by byl hodne orazenej a to on teda neni :frowning2: :frowning2: :frowning2: Je mi ho fakt strasne lito.No snad se to vykristalizuje a najde se to :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Proste bude u nas a k brachovi nesmi no :confounded: :confounded: :confounded:
Joalna je nastvana ze z ni delam magora-nic jsem ji nerekla ale videla me brecet jak brecel Matysek tak se nastvala.Ale ja na ni prdim pac proste to spatne nesu a basta fidli-skoro s nikym se nebavi :angry: :angry: :angry: :angry:
Ja jsem salat nedelala-zitra jedeme ke tchanovcum tak jsem nedelala vubec nic.A nejak po tom dnesku jsem i ztratila tu Vanocni radost-ach jooo :frowning2: :frowning2:
Ja vim ze si treba myslite ze to zvelicuju ale me je ho fakt tak strasne lito ze mu nikdo neveri-jen my se Zdendou teda jo :slight_smile: :wink:
23. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Ne o zveličování tu vůbec nejde, tohle je prostě dost veliký problém a úplně vím, jak se cítíš a je to vážně dost prekérní situace :unamused: Mě to taky přijde divný, že by to vzal, je to už dost veliký kluk na to, aby si dal dvě a dvě dohromady a přeci by mu bylo jasný, jak by to dopadlo, přesně jak to dopadlo teď - něco se ztratilo - jasně, že to vzal Mates :angry:
Takže se fakt modlím a to jsem nevěřící, aby se tohle hoodně rychle vyřešilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A Jolana peníze někde našla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My jsme ani stromek nezdobili, pže Daník byl zsae odpo strašnej :frowning2: já nevím, co s ním je, najednou se mu nálada zmení o 180 stupňů, začne pobrekávat, vztekat, bulel tak, že se počůral, když jsem mu měnila tepláky, tak měl hysterák, že je chce nechat :pensive: :pensive: poslední dobou je to nějak často a nepřijde mi to jako nějaký vzdor, přijde mi, jako by měl nějaký výkyvy nálad :confounded: doufám, že je to jen zase nějaké období, kdy se mění nerv.soustava a je na něj třeba moc podnětů a mozeček nestíhá nebo nevím..každopádně jestli to bude pokračovat, tak to budu muset řešit s Dr. :confounded:
23. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ani, já si vůbec nemyslím, že to zveličuješ. Ono to opravdu není žádná sranda. Navíc takhle to vypadá, že nejhorší jsi zase ty, pže sis ho vzala domů :frowning2: ne nadarmo se říká, pro dobrotu na žebrotu :frowning2: mi taky nepřijde, že by to udělal on, pže logicky by to bylo na něj. Tak nějak si fakt myslím, že spíše Jolana možná zapomněla, že je za něco utratila nebo je někam dala a zapomněla kam. Což se stát může, že. Na tom přece nic není. Horší je to, že to automaticky spadlo na "kluka z děcáku" :confounded: tomu teď asi taky není nejlépe, co ? Člověku to fakt úplně pokazí to kouzlo Vánoc :frowning2:

Ani, a nemohlo to být třeba naschvál ? Ne že bych chtěla někoho obviňovat. Prd tam o tom vím. Jen mě to tak napadlo. Jako myslím z Jolaniny strany ? Že ji třeba vadilo, že sis ho tam vzala, tak to udělala natruc ?? Ale to asi ne, že ?
23. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahojky
tak ja mam stromek hotovy..petrik nepomahal pac ma zase 39..tak snad do rana to bude dobre..
petr dojel dom a jel na vino a tak jsem ho jeste nevidela poradne a jsem pekne nasrana..pac kamarad bydli 20min.od nas.tak s nacepovanim hodka a uz je pryc 3h.vidi ze je doma jak po nalete nic neudela pac petan se chtel jen chovat a byl ufnukany a on je v riti..sak ja mu kuwa dam...a vubec mu neni blbe ze ani darek nema pro me ..hlavne ze sedi s kamosama ve sklipku..a to jsem myslela jaka bude predvanocni pohodka..no jdu uklidit a povesit zaclonu a vysat trasne ze stromka...atd...tak jsem se sverila a muzu jit delat..je me fakt do breku..

anicko..to je me fakt lito snad se to nejak vyjasni :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
a jéje koukám, že se Vánoce nějak se*ou :zipper_mouth: :pensive: já jsem před chvílí Petra taky sjela....Adel, tak třeba za chvilku dorazí..ale byla bych teda taky mega naprdnutá, jako Ty :angry: za 1. nebyl doma jak dlouho za 2. je určo potřeba ještě dost věcí na zítřek a za 3.nemocný Petík a na vše sama :cry: někdy ty chlapi jsou fakt natvrdlý jak ten nejtvrdší kámen :angry: :angry:

Mě teda napadlo to samé s Jolanou jako Ajču :pensive: akorát jsem to nechtěla psát.......
23. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Míšo, však já jsem dlouho přemýšlela, jestli to napsat :unamused: ale pak jsem si řekla, že nás Anička snad aspoň trošku zná a ví, že to nemyslíme špatně. Tak doufám, že se za to nebude zlobit, že mě to napadlo.
23. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.