• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Adel, koukám, že u vás taky o ničem :frowning2: tož ale to by mě taky naštvalo. Vždyť skoro není doma a malej si ho taky moc neužije. A když viděl, že mu není dobře a pořád visí na tobě, tak mohl pomoct aspoň jinak. A třeba uklidit nebo uvařit nebo prostě něco, co je potřeba. A s těmi dárky je mi to líto :frowning2: tak snad se třebas ještě zítra pochlapí a dopo vyrazí ??
23. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jelikož se sem zítra nedostanu tak tady je od nás přání:

V ten kouzelný vánoční čas, ať přání se vyplní každému z Vás. Děti i dospělí v zázraky uvěří, lásku a štěstí naleznou u dveří. Krásné prožití svátků vánočních a mnoho štěstí do nového roku! P+M+P+G :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
no petan jeste nespinka a knoura..do ted jsem ho chovala na rukach chudacka...
tak petr ted slavnostne dojel...no ja jeste ani salat nedelam..sem nemohla ani na dvur na brambory...
vsude jak po nalete...to budou vanoce..
s petrem nemluvim..servala jsem ho hned ve dverich....

aji..tak to si nemysli...nikdy jsem darek nedostala vzdy jen penize...a tak jsem blba ze jsem vubec neco cekala...
23. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Adel, tak aspoň, že ty penízky ti dá. Tak si pak pořídíš sama něco pěkného. A třeba toho bude daleko více, pže budou výprodeje :wink:

No a že s ním nemluvíš, to docela chápu. Taky bych byla nakrklá :unamused: něco jiného by bylo, kdyby odjel jen tak popít, ale takhle když tě nechal s tolika nedodělanými věcmi a Petříkem, který se necítí dobře... :angry:
23. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Peti, tobě taky :dizzy_face: krásné svátky, hezky si je všichni užijte a nenechte nikým a ničím zkazit.
23. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
aji..no on da a kde vsemu..a ja bych tak chtela by me koupil i malickost a ne porad prachy :angry:
tak ja dala konecne varit brambory :grinning:

peti..taky krasne svatky :dizzy_face:

vysavat nebudu petan jeste nespi tak udelam poradek aspon v hale :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pa pa a dobrou noc :pensive:
23. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
chvilku tu nejsem a hned je to tu vzhůru nohama. Adelko, tak se pusť do salátku, třeba přijdeš na jiné myšlenky. Kdyby manžel přišel pozdě jako Petr, tak bych ho asi taky sprdla. Tak snad aspoň bude peťulkovi zítra líp, posíláme pusu na čelíčko, aby teplota klesla. Zrovna na štědrý den.....

Ájo, mám ráda DKNY Woman :wink: ten je nej nej, pak mám Eau par Kenzo. Jenže jsou tak drahý, tak vždycky musím ušetřit nebo si je přeju k narozkám/svátku.

U nás je hotovo, salát i polévka, zítra už jen uvařím obídek pro Jiříka, ten bude mít kuřecí, aby nemusel být o postní polévce, jako my, na to je asi ještě dost malej :wink:
23. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
Hm, DKNY :dizzy_face: dobrý výběr :wink: já mám od ní Be Delicious. A co se mi na ní líbí, je to, že fakt vydrží vonět dlouho a dlouho.

A co přes net ? Taky vychází hodně draze ? Já jí mám od minulého roku, tak už si nepamatuju, kolik stála. Každopádně všechny parfémy bereme přes net. Cenově je to většinou úplně jinde než v obchodě.
23. pro 2009 ve 23:52  • Odpověz
Přes den se tu asi už nedostanu, pže budeme u našich..... takže.... :

Veselé Vánoce, hodně štěstí, co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček, k lásce a štěstí jen krok, hezké svátky a celý příští rok...! A+P+K
24. pro 2009 v 00:46  • Odpověz
ahojky holky,
tak makame jak bili ..dopol jsme byli nakoupit potraviny, rozvest darky a jeste pro nejaky veci k radkovejm rodicum, a odpol jsem delala bramborovej salat a ted akorat dozdobila stromecek. ...a za chvili pujdem zalehnout. ...a douklidime tu spoust rano. :wink: ..jsem zvedava na risuv vyraz, az tu rano objevi stromecek..?? :confused: :sweat_smile: ..radek zkusi vstat taky a pustit kameru, aby tu jeho prvni reakci zdokumentoval. :slight_smile:

jinak vidim, ze tu jsou predvanocni trapenicka. :frowning2: ..Anicko, doufam, ze to dobre dopadne ...takhle pred vanoci se handrkovat, zvlast, kdyz ty delas pro ostatni prvni posledni. :rolling_eyes: . ..i kdyz si myslim, ze jestli na vas Jolana tak vyjela, ..a ted treba ty penize nasla, ze se bude tak stydet, ze vam to nepovi, ...coz teda bude taky hrozny, protoze furt bude vrzen spatnej stin na Matyska :frowning2:

...a Adel, teda vubec se ti nedivim. ..ja bych penila jak vzteklej pes. :angry: :angry: ....a zvlast, kdyz vi, ze neni doma jak je rok dlouhej, ze je posledni den pred stedrym a jeste je do toho Petrik marodnej ..a necha te v tom takhle samotnou. :astonished: :frowning2: :angry:
..ale jinak co se tyce darecku, tak jsme si rekli, ze zadny darky si davat nebudem. ....proste nemame na to abychom utraceli pro sebe za blbosti. ...a dat radkovi pod stromecek sampon nebo penu na holeni. ..to mu radeji dam pusu a tohle koupime az to bude treba. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

jinak doufam, ze i na vzdory neprijemnostem ...vsechny tady vanoce prozijeme v klidu a pohode. :dizzy_face: :sunglasses:
24. pro 2009 v 01:14  • Odpověz
autor
ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ahoj holky-kluci vcera vecer ozdobili stromek-Zdenda+Matysek a ja jsem si sla lehnout.Stejne jsem nemohla spat jak jsem byla vynervovana :confounded: :frowning2: Dokonce jsem psala kamosce dela U POLICIE JESTLI BY TREBA JEN TAK ZE ZNAMOSTI NESLI sejmout otisky aby jsme fakt meli jistotu-teda ja mu fakt verim samo ale pro klid duse nas,jeho a i brachy s Jolcou :slight_smile: Jenze 2000kc jsou opravdu pry malo-je to jen prestupek a musela by pry nabehnout skupina.Ja jsem myslela jen ze znamosti to pretrit atd....-ale Mates hned souhlasil a pry pujde klidne i na detektor lzi-tak uz to je pro me dukaz ze se nezalekl.Jezisi ted to vypada jak nejaky zlocin ze se stal ale ja bych tak rada vsem dokazala ze je nevinnej :confused: :confused: :confounded: :fearful:
24. pro 2009 v 06:36  • Odpověz
autor
Ondrasek dnes vstaval uz ve ctvrt na sest a stal mezi dverma do obyvaku a jkoukal na rosvicenej stromecek :sweat_smile: :grinning: :grinning: A Stepa prisel a pry jeeeee-ted smejdej kolem stromku a jsou uplne uvyttrzeni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jssem moc rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Adel-tak to ja bych byla taky nasr..... :frowning2: :angry: Ja mam teda rada prekvapeni a doufam ze nejake bude-my si penize nedavame-ale tchanovci nam mimojine asi daji jako kazdy rok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale ty padnou na hory :confused: :sweat_smile:
24. pro 2009 v 06:40  • Odpověz
autor
No a Zdenda mel predevcirem vanocni besidku a vcera dalsi a z te jsem ho vyzvedavala i s kamosema.Tak jsem byli nacpany v aute jak sardinky :grinning:
Pak prisel domu a kdyz videl v jakem jsem psych.rozpolozeni a urvana tak mi hned zacal pomahat.Uklizet nadobi z mycky atd....Hlavne behal kolem kluku,pak stromecek....... :slight_smile: :slight_smile:
Jsem rada ze ho mam i kdyz me samo kolikrat nasre taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hodne mi pomaha a to i s klukama a v ramci moznosti kdyz neni zrovna v praci i doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2009 v 06:43  • Odpověz
autor
ŠŤASTNE A VESELE VANOCE HOLKY-http://www.videoklipy-mp3.cz/cz-sk/karel-gott-ticha-noc/
24. pro 2009 v 06:57  • Odpověz
autor
http://www.videomix.cz/video/I7mAFiqY9uI/
Jinak jsme uz celi den bez plinky jen na spani a na ven :slight_smile: Alwe i to brzy dopilujem :dizzy_face:
24. pro 2009 v 06:58  • Odpověz
Ahojky

Tak holky dnešek si s manžílkama a dětičkama moc, moc užijte :dizzy_face: :dizzy_face: u nás už proběhlo překvápko ze stromku :grinning: bylo to kouzelný "co to je?" a pořád to opakoval dokola :grinning:

Ani, tak jsem trochu doufala, že se to vyřešilo, koukám, že ne... :cry:

Hani s dárkama to máme úplně stejně jako vy :sunglasses: taky na velký dárky nemáme a šampon je trapárna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sice, kdybych věděla, že do práce půjdu, tak bych P.objednala dvě knížky, co chtěl..no ale nemám je, tak má smůlu :grinning: :grinning: a nedávno jsme šli kolem Swarovského - šperků, tak se mě P.ptal, zda bych něco chtěla, ale po shlédnutí cen jsem řekla, že to nepotřebuju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Miso-jj u nas taky parada a radost ze stromecku :slight_smile: :wink:
Na Vanoce bude u Jolany-dnes prisli ze se dohodli ze nechtej aby byl mezi cizima a on souhlasi.Chtela jsem Joalne alespon ty penize dat a nechce ani slyset za pry nikoho nechytla-tak ja uz tomu nerozumim.Vcera takova scena dnes tohle :confused: :rolling_eyes: Vubec tomu nerozumim- :confounded:
24. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojky holky tak jsem se tu na rychlo ukázala,vyháníme s Gabčou prdíky a potřebuju jí uspat. :grinning:

Adel tak to by ode mě taky manža schytal kdyby se tak zachoval v takový situaci :angry: hlavně at je malej už zdravej :wink:

Ani moc mě mrzí co se stalo :frowning2: člověku to až rve srdce když ví že to neudělal :frowning2: myslím siže je Jolana někde ztratila a ted to necgce přiznat :angry: chudák kluk :frowning2: snad to vše dobře dopadne a uklidní se :wink:
24. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoky probíhám, zdravím a přeju krásný pohodový štědrý den....

já mám dneska nějak nervy na nitkách, chce se mi ze všeho brečet, potřebuju si chvilku vydechnout a v klidu a tichu si odpočinout...

babička šla ted s dětma ven, já jdu dodělat stromek a vysát a mám taky hotovo, salát je nachystanej a už se osmaží jen rybička večer... odpolko chci jít s dětma a tatkem do města kouknout na stromek ať nám to čekání rychleji uteče, snažila jsem se Janinu motivovat, že když dá dudlíky pod stromeček, tak ježíšek jí vymění každej dudlík za 1 dáreček, tak uvidíme jestli to klapne :grinning: :grinning: :grinning:

Ani doufám, že to u vás nepokazí moc náladu,atřeba je Jolana našla a ted jí je to trapné....

my máme letos dárky jen pro děti :frowning2: ... babičce tam dám ten vysavač:grinning:... tak už dostala minulý měsíc a my s Michalem jsme si letos nic nekoupili, tak je mi z toho trochu smutno, ale nedá se nic dělat, kačky nejsou a jak píše Míša šampon je trapárna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, takže si tam položíme klíčky od domku a bude to... příští rok bude líp.... snad......
24. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Krásný stromek, zlaté jmelí, za okny ať sníh se bělí. Stálé zdraví, pevný krok ať provází Vás celý rok. :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Jdu vám popřát krásné Vánoce plné rodinné pohody a lásky.Ať vám i v novém roce dělají děti jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face:

Dodatečně všem přejeme vše nej k narozeninám :slight_smile: :slight_smile:

Martina s Adélkou :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
petan chodi kolem stromku a rika na vsechny banky balooon aj tam baloon aj tam baloon..no sranda..uz tam mame aj darky zabalene a tak chodi a obhlizi :grinning: :grinning:

mikul..adelce vse nej nej k dnesnim narozkam :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Janíí, buď v klidu!!!!Už brzo bude klid..jo a s těma klíčema, vždyť to je ten nejkrásnější dárek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aničko, tak tomu teda taky nerozumím :confused: :confused: Ale nebudem to pitvat, hlavní je, že není naštvaná a nedělá scény i dnes!!!!!
Jinak Ondrulka je šikula s bez plínováním :dizzy_face: U nás je to stejné, doma bez ní, už má i slípky :dizzy_face: plníu na ven odstraním až bude teplo, nějak si to nedokážu venku představit, hlavně si nenechá na pinďu sáhnout při čůrání a hlavně ho má tak malýho že by to ani nějak nešlo :grinning: :grinning: tak snad mu do jara povyroste :grinning: :grinning: :grinning:

Já původně myslela, že dáme dárky až k večeru, ale nakonec jsem Daníkovi slíbila, že až se vyspinká, že mezitím možná Ježich přijde :dizzy_face: takže u nás jsou už dárky pod stromkem, my jdeme na večer vedle k tchánům, kde bude mít dárky od nich, tak ať si užije hračky doma a večer bude mít u nich :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Adélce kočičce taky přejeme vše nej k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně zdravíčko a posíláme pusinku :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jéé děkujeme,Adélce vyřídím :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky a batolátka! Všem vám s Aničkou a Liduškou přejeme nádherné a pohádkové Vánoce, ať si je užijete v klidu a radosti a očička večer jen září!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojky
tak u nas vanoce ok..
petrik uz v pul ctvrte padal na pusu pac po O nechtel spat..tak vecere byla v pul pate a teprve ted smradoch usnul :grinning:
neco malo fotecek http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3639454&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
24. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
dobre ranko :dizzy_face:
vidim ze je tady mrtvo..
u nas se teprve snida :grinning:
25. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojky taky zdravím, u nás je chvilka klidu, ale opravdsu jen chvilka, Vládík usnul a já poklidila, od rána si hrajeme s dárečkama, tak je u nás pohoda... snad i u vás, mějte se ....
25. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=462231&vReferer=

taky jsem přidala nějakou fotečku, u nás fotil taťka, někdy mě ty fotky fakt štvou, vubec ho nenapadne, že ty děti nemají ani metr, tak že by se k nim mohl z ohnout, ale pssst, neříkejte mu to....
25. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.