• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahooj holky-krasny podvecer :wink:
Tak Stedry den u nas super-hora darku a kluci spokojeny :dizzy_face: Jen teda fotku nemame ani jednu pac jsme doma nechali fotak i kameru :confused: :angry: To me teda stve-ale neco jeste nafotim :wink:
Kluci ted nafoukli skakaci hrad tak uz skacou :grinning: :grinning: Ted uz se tu nehneme vubec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Stepa porad tahal aktovku :wink: a Ondrasek dostal i malicky plast.kocarek s miminkem tak je spokojenej-v hypce za pol.cenu tak vysel na 75kc-no nekup to :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
Adel+Jani-krasny fotecky :wink:
Holky tak ja si nemyslim ze by to utratila a pak to nepriznala.Spis to treba nekde zapadlo a nebo ja nevim ale takhle podla neni teda :wink: :slight_smile: :wink: :wink:
Jsem rada ze to vse probehlo v pohode a jsem vsichni spokojeny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
ani..tak dobre to dopadlo jsem rada..kluci si to zaslouzi :dizzy_face:
tak ja valim spat..v telce nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou :pensive:
25. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
jo dekuji za pochvalu fotek :dizzy_face:
janicka ma taky moc pekne fotecky :dizzy_face:
25. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahojky holky,

tak ja jsem taky vlozila par fotecek. :wink: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=40313&vDeleteImageID=3641097&vReferer=

jinak nam se to myslim vydarilo a risa sel spat az ve 3/4 na 10. ...a pln zazitku usnul az ve 1/4 na 11. :pensive: ...a dnes jsme meli taky na pilno. ..dopol si risa teda jeste vyhral s darky od Jeziska ..pak sel na vychazku a po obede se u nas zastavil brach a s rodinou a pak jsme jeli na otocku my k nim. ...takze se risa pekne vyradil. :wink: ...a zitra jedem na obed ke tchanovcum a pozitri mirime na chalupu na 2 dny s tim ze hned dalsi jedem ke znamejm a domu pak pojedem pres Liberec a moji babicku, takze do silvestra snad budem mit volno az 30tyho. :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: ..tomu se rika odpocinout si pres svatky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a jinak ze by prvniiii? :grinning:
26. pro 2009 v 00:14  • Odpověz
Stepankovi prejeme vsechno nej.. nej.. nej.. k svatku. :dizzy_face:

a Adelce od mikul dodatecne taky prejeme vsechno nejlepsi k 2.narozeninam. :dizzy_face:

Adel, tvoje posledni fotecka v albu..aneb hasicsky auto ala stan. ...neco mi to rika :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 v 00:19  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Hani-dekujeme za gratulaci :wink: Super fotky :slight_smile:
Tak my jsme si navstevy uzili vcera a dnes prijedou jenom tchanovci na obed pze ma ten Stepanek svatek :slight_smile: :wink: Vcera jsem nalouila cinu tak to bude dnes rychlovka :wink: :slight_smile:
Ted kluci koukaji na Toma a Jeryho.To se jim libi :slight_smile: :wink:
26. pro 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahojky zdravím, děkuji za pochvalu fotek, zkoukla jsem ještě ty s Ríšou a koukám, že kluci dostali stejný požárnický auto s kuličkama, olky to vypadá jako že jste se domlouvaly:grinning:... Ríša vydá tak dospělácky, moc mu to sluší u té tabule, krásnej....

Štěpánkovi vše nej k svátku, já jdu porovnat "hraní" , během dne přijede druhá babička, tak ať to tu není jak po výbuchu, JAnina pořád vaří a prodává v kuchyňce a střídavě vyšetřuje krtečka jako paní doktorka, já jí musím psát recepty a dávat na ně razítka:grinning:

Tak nic jdu sem pustit taťku... mějte se...
26. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Jani-taK super ze si Janicka uziva darecku :slight_smile:
Ja jsem ted taky trosku poklidila a vyprala uz 3 pracky a povesila ven.Je krasne.
Stepa je venku s Maxikem a Matyskem a ted jsem ustrojila Ondru a sel za nima :slight_smile: :wink:
26. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
ahojky
ja dneska byla s rodinkou u dedy v domove a u rodicu a kamosky..tak uz toho mam plne zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem rada ze lehnu k tv :dizzy_face:

haniku..jj je stejne..ja mu jeste koupila 100 balonku jako maji v herne a ted se me motaji vsude po baraku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

stepankovi vse nej nej nej ke svatecku :dizzy_face:
26. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoooj

fotečky jsou krásné :dizzy_face: je vidět, že si to všechny děcánka krásně užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My dnes taky vůbec nebyli doma, od rána do odpoledne jsme byli u mé maky, babi a dědy, tam měl Daník dodatečnýho Ježíška, pak jsme přijeli domu, jen jsme vyložili věci a jeli tady k nám do pizzerky, pozvali nás kamarádi, mají holčičku nar.25.12.07 tak slavili narozky, ještě tam byl o něco mladší Adámek, takže se děti vyblbli a my trochu společensky pokecali :grinning: akorát tam teda bylo dost nakouřeno :cry: děti sice byli ve vedlejší místnosti, kde je koutek a nikdo tam nebyl, ale pořád chodili za náma a tam to teda dost smrdělo :unamused: no a přišli jsme domů v 8 a Dan byl teda už dooost utahanej a hodně bulel..ale už chrní :dizzy_face:

Štěpíčkovi přejeme vše nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
Miso-tak super ze jste si uzili krasny den.My jdeme dnes ke kamosce na navstevu,teda doufam :slight_smile: :wink: Ma 3 deti tak bude veselo :wink:
Vcera u nas byli tchanovci na obed a pak pohodicka :wink: :slight_smile:
Zitra uz jde tatka do prace,takze nabehnem zase do normalu :confused: :confounded:
27. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
ahojky u nás noc docela děs, ale nebylo to tak hrozný, jen Jnina chtěla spát s babičkou z pardubek a v noci samo měla histerii, kde je maminka, kde jsou dudlíky a že musí čurat, ale trvalo to naštěstí jen 20 minut pak vytuhla a spala až do rána... VLádík spává jen u prsa, jak ho posunu má oči jak baterky ...prevít jeden, normálně se těším, jak mu dám v půl roce kaši a konečně se vyspím -D

Dnes pojedem bud do ikei se kouknout nebo na domeček s babičkou, ještě se rozmyslíme....
27. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holkýýýý!!!

Všechny moc a moc zdravíme, doufám, že jste si Vánoce krásně všichni s dětičkama užili :slight_smile:

Já vůbec nestíhala, tak jsem vám všem ani nepopřála :frowning2: Nejřív chystačka všeho na Štědrý den - celá rodina se sešla u mě a pak návštěvy.... Maruška chodívala spávat až kolem půlnoci!!!! Byla plná dojmů ze stromečku a dárků, co přinesl Ježíšek :slight_smile: Vůbec nechtěla do postele, pořád zkoušela novinky :slight_smile:

Tak alespoň v tom novém roce vše nejlepší, hlavně zdravíčko a štěstíčko a ať dětičky a manžílci dělají jen samou radost!!

Ještě mi dnes má přijít strýc a my pak jdeme na oběd k našim... takže opět návštěvní den. Zítra jdu do práce :frowning2: A v úterý a ve středu taky :frowning2: Se mi táááák nechce. Jsem se hezky namlsala toho, že jsem byla 5 dnů vkuse s Maruškou a zas ty odchody budou pro mě krušné.... a asi i pro Máju, jestli to má stejně jako já :frowning2: ALe ve čtvrtek budu mít zas náhradní volno jako minulou středu, tak budu s ní aspon další 4 dny.

Na fotečky kouknu a dočtu vás, až bude více času. TEda dourám, že dočtu a že ten čas bude..... chjo. Jaká to byla pohodička na mateřské..... papa a mějte se kráááásněěěě!!!!
27. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
dobre ranko.. :dizzy_face:
27. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
teda tady je ucast..
ja valim spat pa pa :pensive:
27. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Krasne rano.Nam sel dnes tatka do prace-ach jooo.Zitra snad taky ale pak uz by mel byt doma teda :wink: :slight_smile: :slight_smile:
28. pro 2009 v 06:51  • Odpověz
ahojky holky,

Misulko, Danikovi prejeme vsechno nej.. nej.. nej.. ke 2.rockum :dizzy_face: :dizzy_face: ...a posilame velikanskou pusinku. :dizzy_face:

...jinak nemam moc casu vas docitat. :rolling_eyes: ...jsme akorat na chalupe. ..pres noc neco nasnezilo a ted taky chumeli. ...takze za chvili pujdem ven na boby a postavit huhulaka. :slight_smile:
28. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Daníkovi vše nej ke 2.narozenínám, hlavně zdravíčko, štěstíčko a pohodičku :slight_smile:

Teda holkýý, kde se flákáte? Já byla teď natáčet v porodce, ve stejném pokoji, jako jsem před dvěma lety ležela..... a musím jít pracovat... pak to dopíšu, co jsem chttěla
28. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky

Daníkovi vše nej k 2 ročkum...

Včera jsme zvládli i domeček i ikeu, nakoupili jsme nějaké drobnosti do domečku a očíhli nějakou malinkou sedačku, tak ještě rozmyslíme a pak něco koupíme do domku...ž se těším

Dnes nám odjela druhá babička, tak jdem trochu pouklízat, odpolko čekáme návštěvu (mamčinu sestřenici), Vládík ted usnul a Janina řádí jako vždy, takmi bude pomáhat, aby se zabavila... valím se psem...papa krásný den mějte se....
28. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Danikovi-vse nej,nej k narozeninkam. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
ahojky
tak jsem po O..dneska zapecene testoviny se zeleninou a uzenym...
petana jsem dala do postylky ale na spani to asi neni..on uz nechce po O spavat ale pak uz je od 4h hnusne protivnyyyyyyyyyyyyy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

danikovi vse nej nej :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky:dizzy_face:

děkujeme za přání k narozeninkám :dizzy_face: jste hodné :dizzy_face:

holky Daník je tak hroznej poslední dny :angry: :angry: pořád kňučí, brečí, vzteká se, mě fakt odvezou, jsem z něj úplně vydeptaná :unamused: :frowning2: :unamused: je to od doby, co nemá dudáka, asi si potřebuje odpočinout přes den a neví jak, chvíli neposedí, dřív si sedl k telce s dudu a třeba hodku dudal a seděl, bez dudu to neumí a tak prudí, ale je to fakt hrozný, už se nemůžu dočkat do práce, jsem si fakt tu mateřskou takhle nepředstavovala :frowning2: vždyť on je snad horší, než když byl mimino, že to není normální, aby ve 2 letech pořád jen bulel a fňukal????????

Pruďas teď spí a pak dorazí mamka, babi a děda a dovezou dortík a dárky :dizzy_face: Včera jsme venku potkali kluka na tom kole - odrážedle a Daník si to už vyzkoušel a uměl to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no pak byl sice hodinu hysterák, že to musel vrátit..tak jsem mu musela prozradit, že to dnes taky od babi dostane :grinning: :grinning:

Jani, už se to blíží, viď?? :dizzy_face: Já teda to zařizování nemusím, zvlášť s prckem..ale pak když je ten byteček zařízený, tak j to paráda!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně, aby na to byly ty prašule :pensive:

Renco, to byla asi nostalgie, na tom pokoji, co??? :dizzy_face: Já včera vzpomínala na porod, sice to moc nostalgický nebylo :grinning: spíš horový :grinning: ale ty dva roky utekly jak nic :unamused: jo a už jdu do práce od ledna, jsi asi nedočítala, že :wink:

Haní, užíjte si to na chaloupce :dizzy_face: jste sami a rodiče?????
28. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
miso...no u nas je to taky horsi a horsi..posledni dny ani nespi a pak je protivny otraveny a unaveny..taky jsem si tu materskou predstavovala jinak no..taky se u nas porad knoura a rve..tak snad ho to brzo prejde jinak ho zaskrtim :angry: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uzijte si oslavicku..nas ceka v sobotu :grinning:
28. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
tak jsem zpět, mám chvilku ,než se budu muset převléknou do moderátorského a namalovat....

no, tak když jsem tam teda dnes byla v té porodce, tak to byla taková zvláštní atmoška, jakoby by se tam do mně vliv adrenalin či co.... prostě jsem tam byla natěšená na miminko... uplně jsem se viděla, jak tam ležím a kojím a muchlám tu mou malou berušku a jak i v noci místo abych spala na ni hledím jak na svatej obrázek.... já bych tak chtěla zase miminkooooooo!!!!!! No, mám smolíka, no.... :frowning2:
Jinak se tam vůbec za ty dva roky nic nezměnilo, i personál stejnej :slight_smile: Jo a byla jsem tam točit tisící porod v porodnici za tento rok...no, ne ten porod, ale až výsledek :grinning: :grinning: :grinning: A shodou okolností to byla kámoška :slight_smile: Narodila se jí druhá holčička - Lucinka, má doma už jednu -dvouapůl letou žabku Marušku :slight_smile:

Míšo, tak Ty už jdeš taky pracovat!!! Tak Ti moc gratuluji, vím, že sis to přála a těšíš se na to :slight_smile:

Jani, to je paráda už postupně zařizovat, že? Dělat si radost kdejakou vázičkou apod. Akorát by to chtěla mít nejlépe zlatou kreditku :slight_smile: To by se mi totiž taky líbilo :slight_smile:

A už zase musím valit.
28. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Miso-jj tohle obdobi nic moc.maji obdobi vzdoru a jsou uknourany :slight_smile:
Ondra si zase ted vse vynucuje revem a bere vse Milankovi-taky dnes dostal na zadek :slight_smile: ale za chvilku zu bude zase lůepe.Maji spatne obdobi-holky verte mi :slight_smile: :wink:
28. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahojky holky, jen nakukuju, neb ten náš rarášek mi to nedovolí.

Dodatečně přeju všem oslavenečkum k narozeninkám i k svátkum, nějak nemám přehled, kdo kdy :sweat_smile:

Míšo, u nás je taky Ondrula protivnější od té doby co nemá dudlák, taky doufám, že to za nějaký čas přejde.
Ondra dostal k vánoců to kolo odrážedlo FIRST BIKE, a je z toho naprosto nadšený. Dneska jsme byli zase venku na hoďku a už si troufne sjet i kopeček :slight_smile: Docela se rychle zdokonaluje.

No jinak u nás od ledna taky nastane změna, Ondrula jde do školky, tak jsem na to zvědavá, ale myslím, že to bude v pohodě, páč on děti miluje.
28. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
luc..a co to mate za skolku?,u nas berou od 4 a na modre u mamky od 3
28. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
adel je to soukromá, za celkem slušné penízky, bude tam chodit zatím jen 2krát týdně. Uvidíme, jak to bude snášet :slight_smile:
28. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahojky :grinning:

tak nejdřív gratulace, než na to zapomenu: Daníkovi všechno nej nej nej k narozeninám a Štěpíkovi opožděně k svátku :grinning: snad jsem na nikoho nezapomněla.

Štědrej den byl úplně super, Jirka to strašně prožíval, nejvíc se mu líbil stromeček. Až budu mít trochu víc času tak se rozepíšu, ještě musím vyřídit nějakou administrativu, nechce se mi do toho, ale pozítří odjíždíme na hory, tak bych to do konce roku nestihla.... :frowning2:
28. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.