• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
AHoijky tak u nás s e asi po 100letech uslo už v 20h...za to se v 22 Janina probudila s brekem, ale tak ječela chuďa moje malá že se z toho poblila...nevím, jestli se jí něco zdálo, nechtěla ani chovat ani nic...všechny nás odháněla seděla a plakala, pak si lehla a usnula, tak snad to bude do rána OK

Luco co je za slušné penízky v Praze???u nás soukromá školka 9500,- státní jesle 4500,-/měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No korunky moc nejsou, ale ted nám malinko nadělil Ježíšel, tak jsem dorovnala restíky a dloužky a taak jdu s čistým štítem do Nového roku, pak přijde porodný a proplacená dovča (25 dní) z práce a tak něco malinko pořídíme... na nic extra to nebude, ani žádnej luxus a kvalita, ale trochu to potěší...bude to co nejvíc věcí za malo korunek....hlavně do kuchyně mají v ikei spoustu věcí za pár peněz, jako 3 vařečky za 12,- a hrnky, utěrky, trychtýř..... za9,-
sedačičku pořídíme jen maluškou před telku rozkládací (kdyby chtěl u nás někdo nocovat)+křeslo+taburet+koberec a závěsy ve stejném potahu jako křeslo a mělo by nás to celkem vyjít na 7tis., ještě musím koupit ledničku za hotové a pračku si budu brát na splátky...a to bude vše co se rozšoupnem...jo a rýč, sekerku a písek a otopnej žebřík do koupelky potřebujem koupit, a opravit motorovou pilu...takže vím jak s penízy naložím a zase mi nic nezbude :frowning2:

nic jdu pohledat železářství v Brně zítra jedu koupit zámek na schránku na domeček, a na silvestra budeme mít snad i vlastní dopisní schránku:grinning:...brou brou
28. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
ahojky
tak u nas se vcera spalo uz v 18.15...jak nechce chodit po O spat tak je pak protivny a chce spat..

janicko..i par malickosti staci..vy si nic brat nebudete do domku?
29. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak aj zase od rana kmitam :wink:
Vecer chystame detem stesklu odvahy tak at mam vse hotovo :wink:
Jani-jj jasny kazda malickost potesi a budes pridavat v ramci moznosti a za chvilku budete mit veci hafo :wink: :slight_smile:
29. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
tak ja jedu dat mamce petana a pak koupit neco na sebe a vecer hura na bowling :dizzy_face:
tak pa ¨pa :dizzy_face:
29. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Tak Ondra uz 2,5hodky spi a az se vyspi a naji tak jdeme chystat tu stezku odvahy :wink:
Tak bude venku a doufam ze se unavi na vecer-prdolka jeden :wink: :slight_smile:
Adel uzij si bowling :slight_smile: :wink: My vezeme kluky zitra ke tchanovcum :sweat_smile: :grinning:
29. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
tak mám chviličku klídek, Jíra spinká, tak nakukuju. Do toho balím na zítřejší hory, pak půjdeme nakoupit hory jídla :unamused: , abychom nezahynuli hlady.
29. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
AHoj holky!

Jani, je super, že máte kousek Ikeu, tam se fakt výborně nakupuje :slight_smile: Je tam spoustu vychytávek!!! A za super ceny :slight_smile:

Ani, stezku odvahy, jooo? Tak to se teda děti vyřádí!!!

Adi, jééé bowling :slight_smile: taky bych si zahrála :slight_smile: Ale co nehtíky, neutrpí na kráse? Já vždycky musím totálně zkrátit, než jdu hrát. Jednou jsem si nechala dlouhé a přišla jsem hned o nehet na palci... au au, to bolelo :frowning2:

Tery, Jiříčkovi vše nej k narozeninám!!! A´t se má jen a jen dobře, je zdravý a šťastný!!! A užijte si to na horáááách :slight_smile:
29. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
renčí, díky :grinning: gratulace předám, až se vzbudí :grinning:
včera jsem upekla dort, první pokus s marcipánovým povrchem a moc všem chutnal :slight_smile:
29. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
Tery, tak to jsi šikulkááááá!!! Budeš dávat fotky do albíčka?
29. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
budu, jen je musím vysypat z foťáku :grinning: ještě vydrž :grinning:
29. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
ty vánoční má v počítači uložený velký Jirka, takže ty teď nemám, ale ty dnešní jo :grinning:
29. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
fotky nic moc, nebylo moc světlo, takže většina byla rozmazaná. tak aspoň tyhle 2 :wink:
29. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
Tery parááádnííííí!!! Jiřík taky ujíždí na krtečkovi???? Mája je z něj totálně odvařená!!! Pořád jen krtek, krtek, krtek... no máme období krtkománie.... čteme knížky o krtečkovi, koukáme na DVD s krtečkem, máme krtečkovo povlečení (obě :grinning: ), máme krtka maňáska i malého krťu na procházky... prostě krtek, krtek, krtek
29. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
jo, taky máme doma spoustu krtků :grinning: DVD ještě nefrčí, to ho nějak nebaví.
29. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
dokonce zkoušel říct "krtek" dřív, než "máma" :astonished:
29. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
tak já už dnes z práce valím pro malou. Mějte se kráááásně, ahooooj!!!

T
29. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
renčo, papa, užijte si odpoledne :slight_smile:
29. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
ahojky
tak jsem doma..petan je u babicky a ja byla na nakupech..a koupila jsem si dve kosile,tri tricka a jednu mikcu za 1200 a koralky..maji 50 az 70 proc.

renco ..u nas taky frci krtek strasne moc a cerveny trakturek :grinning:
29. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahoj

nemám moc čásek, snad kouknu večer a hodím fotos :wink:

Jdu jen Jiříkovi popřát vše nej k jeho dnešnímu velkému dni :dizzy_face: Jiříku vše nej a hlavně zdravíčko!!!!!!Na horách si to moc užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak ještě Petřík na Silvouše a máme klid od neustálého přání dětičkám, co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zase za rok :sunglasses:

jdu cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už mám holky dole 5kg, 10cm přes břuch a 8 přes boky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
jirikovi taky vse nej nej k narozeninkam :dizzy_face: :dizzy_face:

miso..teda ty jsi dobre 5 kilo :confused: :dizzy_face:

no ja uz jsem nachystana a oblecena a petr teprve ve vane a to za 15 min.jdem...a pak kdo zdrzuje..on je horsi jak baba :angry: :grinning:

pa a pekny vecer
29. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Adel díky, ještě dalších 5 bych chtěla :dizzy_face:
užijte si bowling :dizzy_face:

tak tady pár Daníků :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3649029
29. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahojky holky tak jen v rychlosti zdravím.Nějak nestíhám. :sweat_smile: Ted mi hodinu trvalo než jsem uspala malýho,malá usnula naštěstí sama v košíku :wink: Nestíhám ani dočítat,to jsem to ale ostuda.
Všem oslavencům opožděně přeju vše nej a hodně zdravíčka.Jinak tak nějak se máme tak nějak normálně.Poslední tři dny je malej teda úděsně nesnesitelnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ho asi dám do babyboxu :angry: :angry: :angry: nebo prodám protože na moje nervy to je teda záhul.A to se snažím být v klidu abych nepřišla o mlíko.

Jani díky za ty homeopatika protože jinak by asi naše mladá umřela hlady :angry: :wink: :slight_smile:

No jinak tak nějak sníh a zima a už mě to štve.Do hader se stálenevejdu tak je to na prd :angry:
Stehy mi už vypadli ale jinak mě to stále dosti bolí a prej tak asi půlroku ještě bdue no tak mám radost :unamused:

Tak zatím pa pa a mějte se krásně. :wink:
29. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky! Moc vás všechny zdravím, konečně jsem si našla chvilku dočíst, co kde nového, a pokoukat na fotečky. Je vidět, že dětičky si Ježíška moc hezky užily, všem to moc sluší :dizzy_face:

Dodatečně taky přejem vše nejlepší Štěpánkovi k svátku a Daníkovi, Adélce a Jiříkovi k narozeninám - snad jsem nikoho dalšího nepřehlédla :wink:

My jsme si Vánoce taky moc krásně užili, holky byly moc nadšený z dárků a celý večer potom koukaly z okna a volaly "Ježíšku, děkujeme za dáky" :dizzy_face: K našim jsme jeli až 26.12., tam jsme se sešli i se všemi mými sourozenci a jejich dětma a byl další Ježíšek a pak jsme tam přespali do neděle, kdy jsme měli v plánu navštívit obě moje babičky a dědečky. Jenže já jsem se ráno probudila s hroznou bolestí v krku, horečkou a bolely mě i klouby a prostě celý tělo, takže jsem celej den strávila v posteli a odpoledně přetrpěla cestu domů. Včera jsem prospala celej den a Honza se staral o holky a dneska už zas normálně funguju, takže taková nějaká zákeřná rychlochřipka. Naštěstí holky nic nechytly, ty akorát v noci trošku kašlou, ale to už mají delší dobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, chtěla jsem se zeptat, dovolíte prckům ládovat se cukrovím? Holkám to strašně chutná a občas kousek dostanou, no a u babičky jsem to nějak neuhlídala a načapala jsem je, jak sedí s krabicí na klíně a babička se zálibně dívá, jak jim chutná:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: doma je teda omezuju, ale za den něco snědí, no :sweat_smile: už si tím rozšíříly i slovní zásobu, dneska místo spaní na sebe hulákaly v postýlce "Likuko, žekni kokos" - "Já to neumím!" pořád dokola, mlátili jsme se s Honzou v obýváku smíchy :grinning:
29. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz
Hodila jsem nové fotky a valím do postele, mějte se krásně všechny :wink: :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3649896&vReferer=
29. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Kristynko kraaaaaaaaaaasny fotky,kraaaasny holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vsak na to koukal Ondra se mnou pochvaloval si nevesty :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Miso-tak to je super 5kg a 10cm pres bricho a i pres boky hodne.Proste parada.Tak se ma hubnout :slight_smile: :dizzy_face: Jsi sikulka :slight_smile: Ja mam dole 3kg ale ted mozna min pac jsem se vcera nejak cpala :cry: :confounded: A hlavne necvicim teda-aquaerobic je az pop Novem roce a doma se neprinutim :frowning2: :confounded:
Dnes vezeme kluky ke tchanovcuma zitra razime do viru zabavy :grinning:
Ale jeste v pul desate jdeme vsichni k zubarce na preventivni a odpol.prijede kamoska s detma :slight_smile:
30. pro 2009 v 07:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: po delší chvilce nakukuji :wink: jsem na Vánoce dostala kolekci 4knih Stmívání a tak jsem tomu propadla, že v každé volné minutě jen čtu a čtu a čtu :sweat_smile: takže na net nějak nebyl čas :sweat_smile: akorát už se musím začít krotit, pže jsem skoro na konci třetí knihy. Tak ať mi ještě něco chvíli na přečtení zůstane. Ale těžko se odolává, pže jsem z toho fakt úplně hotovka a třepu se jak to všechno nakonec dopadne :grinning: naštěstí jsme teď ve Zlíně a čtvrtý díl jsem si tu pro jistotu nebrala :grinning:
30. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Peťa s malou jsou teď na zahradě a já peču kuře. Zakázala jsem si číst :grinning: takže mám chvilku na monolog :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Dodatečně přeji všem oslavncům všechno NEJ NEJ NEJ :dizzy_face: a posíláme s Klárkou pusu :dizzy_face:
30. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Štědrý den jsme strávili u našich. Byli jsme tam i na noc. Malá si to užila :slight_smile: byla sranda, pže Ježíšek naskládal kupu dárků pod stromek a pak vypla elektrika :grinning: takže jsme všichni hoďku seděli u svíčky v kuchyni a čekali, kdy uvidíme na rozbalování dárků :grinning: :grinning:

No, ale pak už malá nadšeně trhala a trhala :grinning: akorát teda toho měla docela dost, takže jsme ji pak museli pomoct, pže se zasekla u pračky a prala a prala :grinning: ta ji udělala asi největší radost zároveň s kuchyňkou, nádobím a žehlícím prknem. Jo a ještě ji nadchla varná konev a Duplo ZOO.

Tak myslím, že nakonec jsme byli spokojeni všichni :dizzy_face:
30. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Od soboty do pondělka jsme pak byli doma, váleli se, hráli si a chodili ven na prochajdu. Dokonce jsme byli i na motorce, což je teda děs na to, že je konec prosince a sněhu prd :unamused: tak snad brzy pořádně napadne, ať můžeme na sáňky.

Přes večer tu sice cosi spadlo, ale moc toho není. Akorát na malého sněhuláka :grinning:

No a od včerejška jsme ve Zlíně a budeme tady do neděle.
30. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.