• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jani, v Ikey se dobře nakupuje. Já tam taky ráda chodím šmejdit :sweat_smile: a teď tam jsou myslím nějaké slevy, ne ? Tak by se dalo nakoupit ještě lépe než obvykle.
30. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Kris, malá si cukroví sem tam bere. Ale nesní toho moc, takže to nějak neřeším. Jen ji samože nejvíce lákaly u našich rumové koule, takže to jsem ji zarazila, ať pak nemá trojku v krvi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jí teď více zajímá čoko kolekce ze stromečku, takže to hlídám, pže jinak by byla schopna ho ožrat celý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ještěže doma nic takového na stromku nemáme, takže tam to zase bude ok.
30. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Nemám ráda pečení v cizí troubě :stuck_out_tongue_closed_eyes: už tam přes hoďku peču kuře a prd vím, jestli je nebo ne nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: hm, tak snad nic nepose.. :zipper_mouth:
30. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Co máte za plány na Silvestra ? My budeme po dloooooouhé době sami :dizzy_face: takže si to plánujeme parádně užít :dizzy_face: doufám, že malá bude klidně spát. Peťovi rodiče vyráží někam se známýma, jeho brácha někam s klukama, tak si budeme užívat sami sebe :dizzy_face: vidím to na chlebíčky, jednohubky, vodku s džusem, cukroví, chipsy, sex :sweat_smile: a válendo u telky :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj Aji :slight_smile: Hezky sis povykládala :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Maruška cukrovíčko papala první tři dny, co bylo na stole, teď už si ho moc nevšímá. Ale vyjedla skoro všechny ořechové tyčinky, tak mám smolíka, taky je miluju, ale nezbyly na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Silvestr u nás klasika, Patrik nesnáší být někde ve společnosti, takže jako každý rok posledních osm let, Silvestr ve dvou, respektive ve třech. Ale Maru půjdu určo spát dřív než o půlnoci... no i když jak znám Patrika, tak on taky.... takže asi nový rok přivítám šampáněm sama... ale už jsem si na to zvykla, takže mi to neva :grinning: Já nikdy moc oslavy Silvestra nemusela... Bojím se petard a dělobuchů.... prostě nic pro mě. Vánoce miluju, to jo, to je hezky v klidu, koledy, pohodička, dárečky.... a Silvestr ee. Ale nutí mě to bilancovat..... jaký ten uplynulý rok byl.... a přemýšlet, co mě čeká, co chci, aby bylo tak či onak.... takže pro mě spíš než bujaré veselí Silvestr představuje zastavení se a přemítání..... Ale pár jednohubek samo bude taky, chlebíčky rovněž, bublinky, snad i tuli tuli - nevím, jak se na to totiž bude dívat tetka z červené lhoty, jestku už odjede nebo ještě neee :confounded: No a místo telky většinou posloucháme rádio, přijdou mi tam ty estrády lepší. Ale možní i na telku chvíli kouknem, ani nevím , co tam má být, musím to ještě pozjišťovat.
30. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
No a ja cekam na kamosku s detickama-uz tu mela byt a nic :confounded: Mam vse nachystane,do toho peru a vesim pradlo.Udelala jsem br.salat :wink:
Mame odvest kluky ke tchanovcum ale asi jim zavolame jestli by pro ne neprijeli pac to asi pak uz nestihnem vse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak u nas se cukrovi moc neji a to ani kluci ani Zdenda :wink: No a bombony ji Zdenda+Stepa a Ondrasek vubec-tak jsem rada. :slight_smile:
U zubarky jsme dopadli moc dobre vsichni jsme ok a Ondru strasne chvalila jak ma krasny zuby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahojky dnes jen probíhám, ani nedočítám, včera jsem lítala po městě, dnes celý dopo na nákupech žrádýlka na silvouše, v poledne přijel Michaluv kamoš co bude s náma na silvestra, a přidá se ještě jeden, valím dělat pomazánky ať mám na zítra nachystáno a ráno vyrážíme všichni na domeček, do odpolka budou kluci makat a večer papat a pít...
Jinak u nás dnes noc i den nějak na prd, máme zase kakací den a to je vždy řevu, takže už jsem docela KO, ještě mě pálí žáha z raních topinek s česnekem a vubec nic se mi nechce, ale musím, tak jdu

Všem přeji pěkný 31. prosinec, užijte si Silvouška a já se tu objevím až v Novém roce, takže všem přeji moc moc zdravíčka, štěstíčka a pohodičky do Nového roku....

podle toho jak kluci dojdou, tak možná ještě kouknu a dočtu, ale moc tomu nevěřím, že mi dají děti chvilku....
30. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
ahojky
tak bowling super..dosla jsem v pul treti :grinning:
pak jela pro maleho a delala nehty :dizzy_face:

u nas se cukrovi neji skoro vudec a to jsem krava napekla asi 12 druhu..

taky jdu delat pomazanku..zitra jdemem ke kamosce na navstevu a asi se zdrzime jak znam petra..tak oslavime trosku silvestra i s petanem...

jeste musim pect dort.. :dizzy_face:
30. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj holky, hezký večer :wink: my jsme dneska byli pokoukat po obchodech, koupila jsem si pár triček ve slevě a holkám ponožky, jinak co se mně líbily na ně věci, tak neměli dvakrát stejný, a taky už jsme nakoupili na zítřek nějaký dobroty :sunglasses:

Aničko, děkujem za pochvalu! Budu muset holkám taky ukázat fotky ženichů, ať se mají na co těšit :grinning: fajn, že jste dopadli dobře u zubařky :wink:

Ajo, ty bys uživila i samostatné téma :grinning: jsem si hezky početla :wink: my teda kolekce na stromečku máme a další dvě v košíku, protože se nám letos sešly 4, ale holky se na to nijak nesápou, spíš se jim líbí ty figurky. Mají slíbeno, že si můžou vzít, když udělají bobek do nočníku a ne do kalhotek, vždycky si každá postaví figurku na poličku, sednou na nočník a snaží se, ale za chvilku to vzdají a pak se stejně pokadí do kalhotek, já je to snad nikdy nenaučím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to už jim tak pěkně jde čůrání :unamused:

Na Silvestra jdem nakonec k sousedům přes chodbu a holky budou doma na chůvičce, takže to bude určo fajn :dizzy_face: oni mají taky malý děti a nikam nemůžou, takže aspoň se pobavíme spolu a nemusíme doma čučet na telku :wink:

Jani, díky za přání! Totéž i vám a hlavně ať se v tom novém roce pěkně zabydlíte v novém domečku! :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
ahojky
vsem preji krasneho silvouse a krasny a uspesny rok 2010

Tak co, jak jsi prožil letošního Silvestra, příteli?”
„Ale... nejprve jsem nevěděl, kam mám jít a teď si zase nemohu vzpomenout, kde jsem byl.”
31. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Petankovi vse nej,nej k narozkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja uz mam udelany slany strudl a poklizeno.Zdenda prisel z prace a za chvilku jdeme na pivko a apak se chystat na vecer :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky, všem přejem veselého Silvestra a do nového roku hlavně hodně zdraví!

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3652639&vReferer=

Tatínek si zase vyhrál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahojky holky všem chci popřát krásného Silvestra a štastný vstup do nového roku a hlavně aby byl o 100%lepší než ten letošní(aspon teda pro mě) :wink:

Dala jsem nějaký fotky tak můžete mrknout do alb :wink:
31. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Jo a Petříkovi vše nejlepší k druhému ročku a pěknou oslavičku :slight_smile:
31. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Peti-hezky fotecky :slight_smile:
Tak a ja se loucim a valime za zabavou.Vsem preji krasne a stastne vyslapnuti pravou nohou do roku 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahojky

dnes jsem neměla nějak čas juknout, takže Petíčkovi přeju vše nej k dnešním narozkám a doufám, že si moc uil oslavičku :dizzy_face: :dizzy_face:

Patriček je krásnej a PFko od Bzundiček super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme doma, nikam se nám nějak nechtělo, mohla jsem dát malýho mamce, ale prostě se nám nechtělo :sweat_smile: udělala jsem jednohubky, dělala jsem 5 pomazánek, vše moje tvorba a super :dizzy_face: místo majonézy jsem dala sojanezu - sojová jakoby majolka a není to vůbec těžké, takže až na česnekovou měl všechny i Daník :wink: a udělala jsem jednu sýrovou s tvarůžkama a ta je fakt mňamky :dizzy_face: :dizzy_face:

Takže holky, do dalšího roku jen to NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!Ať je další rok alespoň tak dobrý, jako tento :wink:
31. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahojky holky,

Petříkovi vše nej k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face:

Vám všem přeju ať ten rok 2010 je naplněn samou radostí, žádné starosti, ať nad vámy vždy září šťastná hvězda a zdravíčko slouží :slight_smile: :slight_smile:

No a já jsem doslova a do písmene zase o rok starší, tenhle rok je pro nás s Honzou ve znamení trojek, já 33 a Honza 30 :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Všem přejeme všechno NEJ do nového roku, hodně štěstí a zdraví, no a snažilkám samože // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Petříkovi všechno NEJ k narozeninám, ať jsou na něj maminka s tatínkem celý rok hodní :slight_smile: :dizzy_face:
1. led 2010 v 00:11  • Odpověz
Tak jsem si připila dětským šampáněm,nakojila malou a můžu jít spát.Tak holky hodně štěstí do toho novýho roku!!!! :dizzy_face:
1. led 2010 v 00:15  • Odpověz
ahoj krásné ránko v novém roce :slight_smile:

Všem vám přeji jen to nej..... dětičkám dodatečně blahopřeji k narozkám neb v prosinci jste měli oslavy skoro denně. Těhulkám pohodové těhu a snažilka brzské // na testíku. :slight_smile:
1. led 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasny Novy rok vsem :slight_smile:
Tak my jsme byli u nas v hospudce supeeeeer-prisli jsme az v pul ctvrte :confused: :sweat_smile: Tolik jsem se zasmala ale toliok moc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mluvim jak Drupy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kristi-PF s holkama supeeeer :slight_smile: :dizzy_face:
1. led 2010 v 10:07  • Odpověz
ahojky v novem roce

dekuji vam za pranicka k narozkam..oslava bude az zitra..no silvestr hold blbe datum :grinning:

ja pecu dort a jdu delat nejaker pomazanky a bowli chci udelat..nemate nekdo nejaky receptik??

vsem prejeme krasny rok 2010 :dizzy_face:
1. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky

u nás Silvouč v poho, Daňula usnul v devět a půlnoc krásně prospal, je to medvěd, rány byly jako krávy, ale ani se nehnul :grinning:

A já přišla na to, proč je Dan takový nepříjemný...teď hryzal do Petra a já se ho zeptala, zda ho bolí zuby a on že jo, tak říkám, že namažeme babydentem a svolil..má úplně naboulený dolní pětky :fearful: a to nemá ještě jednu dolní trojku!!!!!!

Jo a ještě něco, to že babydent se nedělá víte, ale přestal se dělat i calgel!!!!!!!!!To by mě zajímalo, co jako máme na ty zuby dětem dávat :angry: :angry:

Adel, bowli jsem nedělala, tak receptík nevím, chceš tip na pomazánku????Včera jsem to psala, dělala jsem super z olomouckých tvarůžků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: pak česnekovou, krabí, paprikovou a šunkovou
1. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
miso..jo a mas receptik na ty pomazanky?posles me je do IP :grinning: ?dekuji

ja jsem malemu nic nedavala na zuby pac mel vzdy teplotu tak dostal sirupek od teploty a bolesti..
petan taky prospal pulnoc ani bouchani mu nevadilo :grinning:
1. led 2010 v 15:18  • Odpověz
Adel, recepty nemám, dělala jse to z hlavy, ale napíču Ti to :wink:
Daník teploty nemá k zubům, ale když je už mega nepříjemný, tak jsem mu taky sirup vrzla, ale tentokrát jsem ani netušila, že jsou to zuby, průjem nemá, spíš zácpu a ještě před týdnem boule v puse neměl :fearful:
1. led 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
Miso-pry napicu ti to :grinning: Dobry preklep :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme si privezli Ondraska a Stepanek zustal u babicky do nedele.Pak vezeme Matyska a stavujem se za segrou tak ho vyzvednem :wink:
Berusko-gratulace k holcicce :wink: :slight_smile: Super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 v 16:45  • Odpověz
1. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Jééé a dodatečně vše nej PEtříkovi k narozkám!!!!

U nás Silvouš taky v pohodě, Maru usnula v půl desáté a po půlnoci jsme jí byli dát s Pátou pusu a popřát vše nej. Ještě večer tu někdo dělal ohNostroj, tak jsme s Maru koukali z okna a byla nadšená :slight_smile:
1. led 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky-u nas noc ok :wink:
Ondrula se vzbudil v 5.15hod ale prevlikla jsem ho a dala vycurat a bez plinky jsme si sli jeste lehnout.Myslela jsem ze se pocura ale je to sikula a v pul osme vstal a hned ze chce ee,je muj sikulka :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:
2. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahojky

Aničko, jak puberťák :grinning: s tím napíču :grinning: :grinning: :grinning: ale mě by to taky pobavilo, kdyby to napsal někdo jiný :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ondra je šikula, Daník už je v tomhle taky ok, má ty intervaly mezi čůráním třeba 2-2,5 hodky, už se těším na jaro, až budeme trénovat i venku!!!!Je to znát na tom rozpočtu, jak je málo těch plínek :dizzy_face: :dizzy_face:

My byli včera tady u nás na ohňostroji a ten náš posera se tak bál :sweat_smile: že jsme museli jít domů :sweat_smile: přitom den předem furt říkal, že se bát nebude a na Silvouše několik malých viděl a včera začal úplně jančit, až po nás koukali lidi :sweat_smile: :sweat_smile:

Renče děkujeme za PFko :wink:
2. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.